Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

FABRICOR OÜ curtains

phone:
+372 5645 4527
aadress:
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
homepage:
e-mail:
info@fabricor.ee
phone:
+372 5645 4527
aadress:
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
homepage:
e-mail:
info@fabricor.ee
1 - FABRICOR OÜ curtains2 - FABRICOR OÜ curtains3 - FABRICOR OÜ curtains4 - FABRICOR OÜ curtains5 - FABRICOR OÜ curtains6 - FABRICOR OÜ curtains7 - FABRICOR OÜ curtains8 - FABRICOR OÜ curtains9 - FABRICOR OÜ curtains10 - FABRICOR OÜ curtains11 - FABRICOR OÜ curtains12 - FABRICOR OÜ curtains13 - FABRICOR OÜ curtains14 - FABRICOR OÜ curtains15 - FABRICOR OÜ curtains16 - FABRICOR OÜ curtains17 - FABRICOR OÜ curtains18 - FABRICOR OÜ curtains19 - FABRICOR OÜ curtains20 - FABRICOR OÜ curtains21 - FABRICOR OÜ curtains22 - FABRICOR OÜ curtains23 - FABRICOR OÜ curtains24 - FABRICOR OÜ curtains25 - FABRICOR OÜ curtains26 - FABRICOR OÜ curtains
FABRICOR - kardinad mis loovad interjööri

FABRICOR loob professionaalseid terviklikke kardinalahendusi alates 2001. aastast. Kardinapakkumist toetab sisekujundusteenus.
Meie tootevalikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud Romo brändide eksklusiivsed sisustuskangad, dekoratiivpadjad, tapeedid ja vaibad.

Pakume hoolikalt valitud kangaid eriilmelistesse interjööridesse.
Valikus on pimendavad dim- ja blackout kangad. Esindatud on kangad välitingimustesse, avalikesse ruumidesse sobivad, nii tulekindluse sertifikaadiga Trevira CR kangad, kui ka akustilised materjalid. Eriliselt väärivad esiletõstmist naturaalsete kangaste kollektsioonid.
Ettevõtte tooteportfelli täiendavad kvaliteetsed ja funktsionaalsed aknakatted ning kardinapuud ja -siinid, sealhulgas elektrimootoriga toimivad lahendused.

Me leiame, et kvaliteetne kangas ja perfektne teostus tagavad õige hoolduse korral tekstiilkardinate hea väljanägemise pikaks ajaks, seetõttu ei vaja need pidevat väljavahetamist. Selline lähenemine sisustamisele pole kokkuvõttes koormaks kliendi rahakotile ega ka keskkonnale.
Mõtestatus, kangaste ja õmblustöö kvaliteet ning ajatu disain on meie panuseks, et kardinad looksid interjööri õige tunnetuse ja kestaksid kaua.

FABRICOR on kompetentne, usaldusväärne ja koostöövalmis partner sisearhitektidele.
Meie pikaaegne kogemus kindlustab klientidele asjalikud soovitused kardinate valikul ja erinevate projektide professionaalse ja stiilitundliku tulemuse.

FABRICOR aitab tuua interjööri uut elukvaliteeti, väärtustades tarka tarbimist ja keskkonnateadlikku eluviisi.
Sisustamine on meie kirg ja elustiil.

FABRICOR´i eeliseks on kiire, täpne ja professionaalne teenindus ning tervikliku kardinalahenduse pakkumine.
Kodu sisustamisel soovitame, parima tulemuse saavutamiseks, kaasata võimalikult varases etapis kogenud kardinaekspert.

TERVIKLIKUD KARDINALAHENDUSED

 • Nõustamine
 • Kardinate, aknakatete, sisustustekstiilide valmistamine
 • Kardinapuud ja –siinid
 • Paigaldus
Meie valikus on esindatud maailmas tuntud ja hinnatud kangatootja Romo brändide tipptasemel kvaliteediga tänapäevaselt elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad.

www.romo.com/
www.blackedition.com/
www.villanova.co.uk/
www.zinctextile.com/
www.kirkbydesign.com/
www.markalexander.com/

Kardina- ja sisekujundusfirma FABRICOR stuudio ja ROMO brändide sisustuskangaste ja tapeetide showroom asub Aparaaditehase loomekvartalis aadressil Kastani 42, Tartu (esimesel korrusel, sissepääs tänavalt)

Ootame Teid eelnevalt kokkulepitud ajaks.

Palun helistage numbrile +372 56454527 või broneerige aeg meie kodulehel.

Klientideni jõuame üle Eesti.

Contact
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google