Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

EKSPERDI NÕUANNE
Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad
Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Aknast tulevate liigselt eredate päikesekiirte vastu on lahenduseks pimendavad kardinad. Interjööri kujundamisel on see stiilne ja praktiline sisustusvõimalus, mille abil säilitada erinevate ruumide funktsionaalsus, seejuures loovutamata hubast üldilmet. Pimendavad ja poolpimendavad kardinad tõkestavad akendest tulevat päikesevalgust,  aidates teil paremini keskenduda ja puhata, vähendades unehäireid ning tagades parema ööpäeva rütmi.

Mis on pimendavad kardinad?

Pimendavad kardinad on tavalised kardinad, mille vooder või seljaosa on valmistatud tihedalt kootud kangast. Loomulik valgus ja UV-kiired ei suuda sellest läbi tungida, mille tulemuseks on hämar või kottpime tuba, mille põhiliseim eesmärk on luua ideaalne keskkond puhkamiseks.

PIMENDAVAD KARDINAD VÕIVAD BLOKEERIDA 99,9% AKENDEST TUPPA TULEVAST VALGUSEST

Magamistuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.
Magamistuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.

Pimendavad kardinad jaotuvad spetsiifilistelt kaheks - poolpimendavad dimout  ja pimendavad blackout kardinakangasteks.

1. Dimout e poolpimendav kangas on kootud satiinsidusega, mis võimaldab kanga kududa väga tihedaks. Tootmises kasutatakse musta koelõnga, et materjal neelaks valgust ja tekitaks valgustõkke. Dimout kangas on omadustelt pehmem ja parema langevusega kui blackout täispimendav ja jäigem kangas.

2. Blackout e pimendav kangas blokeerib valguskiired muutes ruumi täielikult pimedaks. Pimendav omadus saavutatakse valge mahulise kihiga, millega on kaetud kanga pahem pool, mis valgust tõkestab. Saadaval on ka innovatiivsed pimendavad kangad, mis on mõlemalt poolt ühesugused -  see on hea lahendus juhul, kui soovite et akende välisilme oleks sarnane interjööri siseilmega. Kahepoolne kardin luuakse peites valge pimendava kihi kahe kangakihi vahele või on valmistatud spetsiaalsest  tihedamast ja tugevama koega täispimendavast materjalist.

Tekstiilist pimendavate kardinate tellimisel on oluline jälgida, et kardina laius ja kõrgus oleksid piisavad ning ulatuks võimalikult palju üle aknaava. See on oluline, et kardinate ette tõmbamisel valguskiired ülalt, alt või külgedelt läbi ruumi sisse ei pääseks. Pimendava efekti tagamisel on samaväärselt oluline, et külgkardinad keskelt kindlalt kokku ulatuksid. Kitsa aknaava puhul on pimendavast kangast võimalik valmistada täpses mõõdus rooma kardin, millega saavutada samaväärne tulemus.

Köök Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.
Köök Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.

3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Söögituba Tartus Riia tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.
Söögituba Tartus Riia tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.


1. Valguse blokeerimine

Kui soovite valgusküllases ruumis valgust blokeerida, on heaks lahenduseks just pimendavad kardinad. Erinevalt ruloodest võimaldavad tekstiilkardinad säilitada ruumis hubase ja koduse atmosfääri. Hämar või täiesti pimendatud magamistuba on ideaalne magamiskeskkond, kuna tihti piisab ka vähesest päikesevalgusest läbi kardinate, et uni oleks häiritud. Eriti kui töötate öises vahetuses, võib päikesevalguse magamistoast eemale hoidmise võimalus aidata teil päikesepaistelisel ajal nautida väärtuslikku und. Samuti kaitsevad pimendavate omadustega kangad ruumis mööblit või ka tekstiilesemeid pleekimise eest.

2. Ruumi temperatuur ja energiasääst

Kas teadsite, et 25% teie kodus olevast soojusest pääseb akende kaudu välja? Pimendavate kardinate materjaliomadused aitavad elimineerida jahedamal aastaajal akendelt õhkuvat külma, hoides ruume soojemana. See kehtib eriti siis, kui teil on ühekordsed aknad, kuid ka topeltklaasidega akende puhul toetavad paksema koostisega pimendavad kardinad energiasäästu. Samuti hoiavad pimendavad kardinad intensiivse päikese poolt tekitava liigse soojuse ruumist eemal. Kuumuse tõkestamiseks on olemas ka spetsiaalsed hõbedase kattega kangad, mida saab kasutada nii voodriks kui ka eraldiseisvatena. Teatud kangastel on turvalisuse tagamiseks lisatud ka tuletõkke omadused.

Elutuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast
Elutuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast

3. Heli blokeerimine

Kuigi pimendavad kardinad ei loo ruumi otseselt helikindlust, on need piisavalt paksud helitõkke tekitamiseks. Mõned pimenduskatted on valmistatud kolmekihilistest koest, millega luua ruumis aknakatete näol väljast tuleva müra vähendav efekt. Kui elate väga mürarikkas piirkonnas või töötate kodus, võimaldavad paksud pimenduskatted vähendada akendest ruumi kostuvaid helisid, et saaksite paremini keskenduda tööle või rahulikult välja puhata.

MAGAMISTOA KUJUNDAMISEL SAAB PIMENDAVATE KARDINATEGA LUUA HUBASE TULEMUSE

Valides pimendavad kardinad ei pea loobuma hubasest üldilmest, sest valikus on rohkelt erinevas hinnaklassis ja värvijaotuses pimenduskanga materjale. Fabricori stuudios leidub laias värvi- ja kangavalikus nii premium kui ekslusiivkangaste sarju, millega täiustada nii minimalistliku kui ka küllusliku stiiliga interjööre.

Magamistuba Tartus Vallikraavi tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.
Magamistuba Tartus Vallikraavi tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.

Kuhu pimendavad kardinad sobivad?

Pimendavad kardinad on praktiliseks lahenduseks erinevates ruumides:

  • magamistuba - kui vajate kvaliteetseks uneks pimedat ruumi, pakuvad pimendavad kardinad efektiivset lahendust;
  • elutuba - tihtipeale on elutoas oluline vältida valguse langemist ebasobivasse asukohta või ka otse televiisorile;
  • lastetuba – väikelapsed ja beebid võivad olla valguse osas tundlikumad ja pimendavad kardinad aitavad soodustada nende pikemat und;
  • kodukontor – valgust pimendav kardin aitab segamatult keskenduda ja arvuti taga tööd teha;  

Olete oodatud meie stuudiosse tutvuma pimendavate kangaste valikuga - nõustame ja konsulteerime leidmaks sobivaima lahenduse just teie interjööri ning tagame kvaliteetse tulemuse ideest

A: Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio

Seotud ettevõte:
Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023 . aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb endas nelja trendisuunda.

Japandi vannitoas: neile, kes eelistavad rituaali rutiinile

Vannitoas iseloomustavad Japandi stiili naturaalsed materjalid, soojad puiduvarjundid ja must värv. Villeroy & Boch valikus uus Loop & Friends vannitoa sari.

Kuidas olla sisustust valides hooliv enda ja ümbritseva suhtes?

Kas ümbritsevad sisustuselemendid teenivad sind ausalt ja kaunistavad interjööri ka aastate pärast või on pigem kiired ning keskkonda reostavad lahendused?

Magamistoa kardinad: Milline lahendus on parim ja mis lisab luksuslikkust?

Fookuses on pimendavad magamistoa tekstiilkardinad. Luksuslikkust aitab lisada põrandale kukkuvad kardinad.

Galerii: Home&You sügisesed interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

XVIII Disainiöö DESIGN 4.0 18.-24. septembril 2023

XVIII Disainiöö festival toimub 18.-24. septembril Põhja-Tallinnas Krulli kvartalis. Festivali teemafookus „DISAIN 4.0. AI: tööstus või töötus?“ uurib tehisintellekti mõju disainisektorile.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekti nõuanne: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Miks on markiis must-have toode sinu majas või suvekodus?

See lihtsalt hooldatav varikatus (markiis) kaitseb sind heitliku ilma eest ja nii ei pea kauaoodatud koosviibimine õdusal terrassil edasi lükkuma.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Galerii: Muljeid sisustusmessilt INTERJÖÖR 2023

Eks meis kõigis ole peidus väikene sisekujundaja, aga on hetki, kui tunned, et ideedest ja mõtetest jääb vajaka. Hädast aitab välja 21. – 23. aprillil toimuv sisustusmess.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed lahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku mööblit, mis on vastupidav ja jätkusuutlik. Northnavia veebipoes!

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Mustris on suur valik kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

MotionBlinds süsteemiga aknakatted Avaekspertidelt: mugavuse uus standard!

MotionBlindsi toiteallikaga nutikaid ruloosid saab hõlpsasti automatiseerida eelseadistatuse ja taimerite abil ning ühendada nutikate ökosüsteemidega.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube