FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo

Sisustussuunnittelu, sisustus , sisäviimeistely

»
»
»
»
»
»
»
»

Rakennus

»
»
»
»
»
»

Puutarhat viherrakennustyöt

»

FINNLOG OÜ liimpalkmajad

FINNLOG OÜ liimpalkmajad logo
puhelin:
+372 610 5939
faksi:
+372 610 5938
aadress:
Keemia 4, 10615 Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
FINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajad
Finnlog OÜ tegeleb liimpalkmajade müügi, ehituse ja projekteerimisega. Finnlog kasutab majade ja suvilate ehitamisel Soomes toodetavat massiivset kandilist liimpalki. Liimpalk on kaasaegne ning keskkonnasõbralik ehitusmaterjal, mis sobib suurepäraselt Eesti kliimasse nii linna kui maale.
Liimpalkide tootmiseks kasutatakse Kesk-Soomes kasvavaid mände ja kuuski. Kesk-Soome palgile iseloomulikku erilist tugevust tagavad seal valitsevad ühtlased kasvutingimused. Liimpalgi deformatsioon on väike. Samuti vajumine on minimaalne (1cm/m), mis kiirendab ehitusprotsessi tunduvalt. Finnlog elumajadele pakutavad liimpalkseinad on piisavalt soojapidavad ning täiesti õhutihedad, et tagada mugav ja tervislik sisekliima. Palkmajadele on iseloomulik loomulik niiskusregulatsioon. Kui öeldake, et palkmajad „hingavad“, peetakse selle alla eelkõige silmas niiskuse reguleerimist. Palkmajas on talvel meeldivalt soe ja suvel meeldivalt jahe.
Liimpalgi arhitektuursed võimalused on piiramatud! Meie projekteerijad saavad projekteerida ükskõik millise maja vastavalt Teie soovidele. Finnlogi kodulehel on lai valik elumaju, suvemaju ja ka paarismaju, kust on võimalik leida igale maitsele palkmaja.
Pakume klientidele palkmaja ehitamisel nii täisteenust kui ka osalist lahendust. Täisteenus sisaldab kõiki terviklahenduse valmimiseks vaja minevaid töid, alates vundamendist kuni lõppviimistluseni. Osalise lahenduse alla kuuluvad palkseinad, katusekonstruktsioon, katusekate, terrassid ning aknad ja uksed koos välisliistudega.
Liimpalgist majad sobivad inimestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning loodussäästlikust. Finnlog pakub klientidele kodu, kus igal hetkel on väärtus ja mis on isikupärane ning kordumatu.

Vaata videot, kuidas käib palkamaja ehitus siit

 

 


Seotud tegevusalad:

rakennus
   hirsitalot
   rakennusyhtiöt, perusrakennus
   taloprojektit, moduulitalot, kivitalot
saunat
   saunarakennus
   valmissaunat