Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

FINNLOG liimpalkmajad

FINNLOG liimpalkmajad logo
Telefon:
+372 622 5845
Aadress:
Järvevana tee 9, 11314 Tallinn
Telefon:
+372 622 5845
Aadress:
Järvevana tee 9, 11314 Tallinn
Finnlog OÜ tegeleb liimpalkmajade müügi, ehituse ja projekteerimisega. Finnlog kasutab majade ja suvilate ehitamisel Soomes toodetavat massiivset kandilist liimpalki. Liimpalk on kaasaegne ning keskkonnasõbralik ehitusmaterjal, mis sobib suurepäraselt Eesti kliimasse nii linna kui maale.
Liimpalkide tootmiseks kasutatakse Kesk-Soomes kasvavaid mände ja kuuski. Kesk-Soome palgile iseloomulikku erilist tugevust tagavad seal valitsevad ühtlased kasvutingimused. Liimpalgi deformatsioon on väike. Samuti vajumine on minimaalne (1cm/m), mis kiirendab ehitusprotsessi tunduvalt. Finnlog elumajadele pakutavad liimpalkseinad on piisavalt soojapidavad ning täiesti õhutihedad, et tagada mugav ja tervislik sisekliima. Palkmajadele on iseloomulik loomulik niiskusregulatsioon. Kui öeldake, et palkmajad „hingavad“, peetakse selle alla eelkõige silmas niiskuse reguleerimist. Palkmajas on talvel meeldivalt soe ja suvel meeldivalt jahe.
Liimpalgi arhitektuursed võimalused on piiramatud! Meie projekteerijad saavad projekteerida ükskõik millise maja vastavalt Teie soovidele. Finnlogi kodulehel on lai valik elumaju, suvemaju ja ka paarismaju, kust on võimalik leida igale maitsele palkmaja.
Pakume klientidele palkmaja ehitamisel nii täisteenust kui ka osalist lahendust. Täisteenus sisaldab kõiki terviklahenduse valmimiseks vaja minevaid töid, alates vundamendist kuni lõppviimistluseni. Osalise lahenduse alla kuuluvad palkseinad, katusekonstruktsioon, katusekate, terrassid ning aknad ja uksed koos välisliistudega.
Liimpalgist majad sobivad inimestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning loodussäästlikust. Finnlog pakub klientidele kodu, kus igal hetkel on väärtus ja mis on isikupärane ning kordumatu.

Vaata videot, kuidas käib palkamaja ehitus siit
  • elumajad
  • paarismajad
  • suvilad
  • saunad
  • piirdeaiad

 

Tegevusalapuuga seotud valdkonnad:

- palkmajad, puitmajad
- saunad
- saunamaja ehitus
- valmissaunad, saunamajad

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube