Sisustussuunnittelu, huonekalut, rakentaminen, puutarha - inspiraatio ja kontaktit!

REVONIA maakellari, viinikellari, savusauna

REVONIA maakellari, viinikellari, savusauna logo
puhelin:
+372 5684 2845
aadress:
üle Eesti, Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
info@revonia.ee
puhelin:
+372 5684 2845
aadress:
üle Eesti, Tallinn, Harjumaa
osoite:
sähköposti:
info@revonia.ee

Revonia monoliitsest betoonist võlvhooned-moodulmajad.
Revonia monoliitsest betoonist võlvhooned-moodulmajad.

Valmistame vanu keldriehitustraditsioone järgides kvaliteetseid ja väärikaid võlvhooneid, mis peavad vastu aastakümneid. Moodulhoone paigaldamine on kiire, mugav ja lihtne! Pakume erineva suuruse ja ruumipaigutusega ning just Sulle sobiva stiiliga lahendusi.

Oleme rohkem kui 10 tegutsemisaasta jooksul paigaldanud üle 900 moodulprojekti ning seda enam kui 8-s riigis.

Lisaks silmailule pakuvad meie lahendused väga praktilisi omadusi, pikka eluiga, madalaid energiakulusid ning kustumatuid elamusi perele ja lähedastele.

Keldrid

Maakeldreid kujutleti kunagi niiskete ja ämblikuvõrke täis kõledate paikadena, ning me oleme seda eelarvamust murdmas. Moodsad maakeldrid on ilusad ja puhtad, paljudele hingelähedased kohad. Meie kelder sobib perele, kes kasvatab oma tarbeks aiasaaduseid või ostab kogu talvevaru sügisel ära, samuti on see hea koht seemnekartuli hoidmiseks.

Väga populaarne on see ka inimeste seas kes väärtustavad puhast ja värsket toitu ning selle töötlemist. Maakeldrist võetud juurikad on kevadelgi värsked, hea maitsega ja näevad head välja.
Lisaks pakub kelder midagi mida ei saa rahas mõõta – meelerahu. Lihtne kindlustunne, mis laseb öösel rahulikult magada teades, et kõik perele väärtuslik on kaitstult maapõues olemas.

Kelder võib olla ka koduks veinikollektsioonile, kasutusel kuurina või lihtsalt panipaigaks kus hobidega tegeleda.

Monoliitsest betoonist keldri suurused algavad 4,5 m² ning võivad ulatuda sadade ruutmeetriteni.

Saunad

Revonia koobassaunad on natukene teistsugused kui traditsioonilised saunad. Üks suurimaid erinevusi on, et saunaruumi sisemus ei ole puidu ja soojustusega kaetud vaid soojustuseks on sauna betoonkeha peal asetsev PUR vaht ning sellel asetsev looduslik mullapinnas mida on vähemalt üks meeter. See tähendab, et saun ei jahtu kiirelt maha ning on aastaringselt stabiilse temperatuuriga. Saunaõhtu korral salvestab betoonkeha soojuse endasse ning saun püsib soe ka pikalt peale saunaliste lahkumist. Leilielamuse muudab omapäraseks ka sauna võlvitud kaarjad laed, mis lisaks väga heale värske õhu ringlusele jaotavad ka kerisele visatava leili ühtlaselt ning seeläbi vähendades tavapärast kõrvetavat tunnet.

Moodulmajad

Elu maa-aluses moodulmajas on väga väikeste energiakuludega tänu geotermilisele maasoojusenergiale. Lisaks töötab betoonelementidel olev pinnas heli summutavalt ning seetõttu on ka naabrite müra raske märgata. Omapäraste võlvlae moodulitega on võimalik luua ruume täpselt nii suuri ja erinevat kujudega kui vajalik. Lisaks saab hoonele liita koobassauna ja maakeldri moodulid. Vaata videot Pärnus asuvast 130 m2 maa-alusest moodulmajast siit!

Smartlift

Miks minna keldrisse, kui kelder saab ise maa peale tulla? Smartlift on nutikas ja nähtamatu hoiusüsteem, mis kerkib põrandast numbrikombinatsiooni või telefoni appi vajutusega. Suur valik disaine ja kasutusvõimalusi võimaldab luua sellest näiteks veinikeldri, hoidistesalve, relvakapi, seifi, väärisesemete kambri, helisüsteemi, degusteerimise nurgakese, kunstinäituse. Võimalustel ei ole piire!

Ei ole paremat viisi saada vastuseid kui küsida otse!

Hinnapäringu vormi leiab meie kodulehelt – www.revonia.ee

 

 

 

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- maakellari
- saunarakennus
- valmissaunat
- ulkokeittiöt, grillit, pizza- ja saviuunit

Yhteystiedot
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube