Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Heimtexil: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid 2023-2024 aastaks

Kaasatud ekspert: Marika Tani
Heimtexil: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid 2023-2024 aastaks
Heimtexil: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid 2023-2024 aastaks

Sisustustekstiilide maailmas võtab üha jõulisemalt sõna jätkusuutlikkus, seda nii taaskasutuses kui innovaatilistes lahendustes nende valmistamisel. Uute tekstiilide loomisel on au sees vana taaselustamine ning tehniliste protsesside ja käsitööelementidega täiustamine. Põnevate tekstuuride ja värvilahenduste loomisel peetakse silmas eelkõige jätkusuutlikku mõtteviisi.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio toob teieni selle aasta sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid, illustreerides teemat Fabricori Exclusive sarja kardinakangastega.

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023. aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb trendisuunad nelja alamjaotusesse:

1. Loo läbi taasloomise (Make and Remake)

Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA
Fabricor stuudio Black Edition kangas TABALA

LOO LÄBI TAASLOOMISE on keskendunud olemasolevate ressursside uuendamisele, nagu kasutatud ja vanamaterjal. See teema käsitleb eelkasutatud ja allesjäänud tekstiilide muutumist esteetilisteks ja ihaldusväärseteks toodeteks. Disainerid kasutavad loovaid ja ootamatuid protsesse ja rakendusi, et taaskasutada juba olemasolevaid korduvkasutatavaid materjale.

Kasutusel on tehnikad nagu ületrükk, ülevärvimine, brikolaaž, kollaaž, tikandid, aplikatsioonid, tekstureeritud kudumine, sõlmede sõlmimine ja narmad. Samuti on kasutusel ääristamine ning lapitöö, mis loovad maksimalistliku ja rõõmsa segu värvist, trükist, mustrist ja tekstuurist. "Make and Remake'i" leidlik ja geniaalne lähenemine on rõõmustav ja energiline.

Ületrükkimise ja ülevärvimise protsessid muudavad vana uueks, kihilised värvimustrid ja graafika viivad julgete ja maksimalistlike, kuid samas teadlike kujundusteni. Ka värvid taaskasutatakse – sünteetilised eredad ja heledad toonid on küllastunud, summutatud ja määrdunud keerukate alatoonidega, läbi mille austatakse tekstiilikiudude eelmisi elusid.

Värvipalett: Nüansirikaste heledate toonide palett esindab värve, mis on taaskasutatud ja taastatud. Küllastunud toonid pakuvad täiendavat rikkalikkust, mis viitab vanuse, kulumise ja muutumise mõjule ajas ja töötlemises.

2. Pidev jätkuvus (Continuous)

Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II
Fabricor stuudio Mark Alexander kangas WOODBLOCK II

PIDEV JÄTKUVUS tähistab jäätmevaba suletud ahelaga tootmist, mille käigus materjale kasutatakse ikka ja jälle. Tehniliselt arenenud taastamis-protsessid võimaldavad disaineritel tekstiilide loomisel saavutada viimistletud esteetika, kuna materjalid säilitavad oma esialgse kvaliteedi. Tootmisahelas on tähtsal kohal hoida madalat mõju keskkonnale.

Selles teemajaotuses peetakse siinkohal silmas eelkõige monomateriaalsust, sest üksikuid materjale on lihtsam ringlusse võtta kui segusid. Jääkkiud kedratakse ja materjalifragmendid liidetakse, et luua uusi komposiitmaterjale ja tekstiile. “Continious” teema ulatub disainist oluliselt kaugemale - siin suurendab läbipaistvust ja usaldust ning pideva sõnumi edastamine selgelt ja lihtsalt tugevdab seda sidet.

Värvipalett: Kahandatud minimalistlik värvipalett tõstab esile kaasaegsed olulised toonid. Nüansirikaste alatoonide ja keerukamate toonidega antakse au klassikalistele värvidele alates säravvalgest kuni soojade hallide ja salvei seeriani kuni sinise ja peaaegu mustani.

3. Maapõue sisemusest (From Earth)

Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA
Fabricor stuudio Zinc textile kangas ROCCAPINA

MAAPÕUE SISEMUSEST keskendub loodusmaailmale ja selle heaolu hüvedele. Selle teemaga tõstetakse esikohale sügav austus materjalide vastu ja soov taastada ühendus loodusega. Disainerid keskenduvad mitmekesiste loodusvarade potentsiaalile, rõhutades orgaaniliste materjalide soojust ja pehmust ning loodusliku värvimise mitmekesisust.

Rõhutatakse Maa materjalide olemasolevat ilu, kuna disainerid lähtuvad ja teevad loodusega koostööd, mitte ei kontrolli seda, võttes arvesse looduslikke erinevusi. Ebatäiuslikkust ja varieeruvust eelistatakse standardiseerimisele ning teadlikult otsitakse töötlemata viimistlust.

"From Earth" kasutab meisterdamistehnikaid, et lisada tekstuuri ja puutetundlikkust. See teema annab ökoloogilisele maapealsele esteetikale teretulnud uue erksuse. Looduslikku varieeruvus ja mittestandardsus on esindatud nii värvi, pinnatekstuuri kui viimistluse osas. Materjalid jäetakse nende kõige loomulikumasse olekusse - tekstiil on pleegitamata ja värvimata, pinnad on rafineerimata, toored ja tekstuursed.

Värvained on looduslikud, alates traditsioonilistest botaanilistest ja indigovärvidest kuni alternatiivsete tänapäevaste põllumajandus- ja toidujäätmetest valmistatud värvideni.

Värvipalett: Looduskeskne, muldne palett peegeldab orgaanilist ainet ja looduslähedasi värvaineid. Toonid on soojad, pehmed ja summutatud - taimset päritolu botaanilised toonid ulatuvad keerukatest oliivi- ja laimitoonidest sooja beeži ja roosa ning julge indigoni. See palett tähistab orgaanilise värvi kaunist loomulikku varieerumist ja nüansse.

4.Loodusest projekteeritud (Nature Engineered)

Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST
Fabricor stuudio Kirkby Design kangas BURST

LOODUSEST PROJEKTEERITUD teemajaotus toob esile orgaanilise materjali, mida taastöödeldakse mehaaniliste vahenditega, andes seeläbi uue tähenduse mõistele "looduslik". Disainerid ja tegijad töötavad looduslike ja taastavate ainetega, kasutades tipptasemel tehnikaid, et töödelda need nutikateks ja funktsionaalseteks tekstiilideks ja materjalideks, kus puhtad jooned ning konstrueeritud vormid on lihvitud ja täiustatud.

Siin on kätketud kaalutletud disainisuund, mis võimaldab disaineritel keskenduda jätkusuutlikkusele algusest lõpuni, alates hankimisest kuni töötlemiseni kuni kasutusea lõpuni. Põhiline suhe looduse ja taastumisega on aga endiselt võtmetähtsusega ning "Nature Engineered" säilitab tunnetatava pehmuse, edastades orgaanilist sisendit soojemas käsitluses.

Selle teema fookus on alternatiivsetel looduslikel materjalidel, nagu seeneniidistik ja bakteriaalne tselluloos, et luua ülitargad, funktsionaalsed ja jätkusuutlikud alternatiivid tavapärastele tööstus- ja moematerjalidele. Materjalid hangitakse kasutades kiude, mille kasvatamine avaldab positiivset mõju Maale, sealhulgas on esindatud niine, kanep, lina ja ka nõges. Need materjalid ja tekstiilid on inimestele ja planeedile kasulikud, sest ei sisalda kemikaale ja sünteetikat.

Värvipalett:

Maalähedane palett tähistab looduse ja inimtehnoloogia kokkusaamist - külmad hallid toonid on asendunud kaasaegsete värskete neutraalsete värvidega peegeldades uut ja õitsvat suhet loodusega, mis on sümbiootiline ja koostööl põhinev. Konstrueeritud looduslikud toonid on värsked, puhtad ja rafineeritud kvaliteediga soojadest beežidest pruunikasroheliseni.

Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio väärtustab keskkonnateadliku tarbimist läbi teadlike sisustuslahenduste ja jätkusuutlike materjalide rakendamise pidades silmas mõju ümbritsevale. Nende kangavalikus on rõhuasetus naturaalsetel ja eetiliselt toodetud tekstiilidel, mille tootmisahel on läbipaistev austades loodust tervikuna.

Autor: K. Kuht, Fabricor kardina- ja tekstiilistuudio

Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

6 olulisemat sisustuse trendisuunda

Järgnevatel aastatel pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

 Aasta üllataja on Radise kappvoodi GRID

Radis Furniture GRID kollektsioon on täienenud kappvoodiga, millele lisaväärtuseks ustega riiul ja diivan.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Jalka EM on alanud: kuidas kodune telekas spordisündmuseks valmis panna?

Esimese asjana tasub läbi mõelda teleri asetus ruumis. Kuna õhtud on meil valged ja päike paistab õues rohkelt, siis võiks teler ideaalis asetseda kohas kus päike ei paista aknast otse teleriekraanile.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Avasta uus välidiivan MOOD - 3 moodulit, 33 võimalust!

Modulaarne välidiivan MOOD on kerge ning valmistatud meie kliimat arvesse võttes, saab jätta õue aastaringselt. Moodulite asetust muutes saab luua endale sobiva lahenduse.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Võhma Valgusevabrikust leiab suviseks sääsetõrjeks spetsiaalsed küünlad

Kuidas peletada sääski? Võhma Valgusevabrikus oleme loonud pilkupüüdvad, aprikoosivärvi oranžid sääsetõrjeküünlad.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

Radis Furniture uus lisariiuliga diivanilaud NOBLE

Uue lisariiuliga kergelt ovaalse kujuga diivanilaud NOBLE on põnev kaaslane, mille ümber saab mõnusalt sisustamist edasi kasvatada.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

Olles teadlik, et maja välisilme on kaasaegne, oli vaja leida viis, kuidas siduda eramu sisekujunduses kokku need kaks esmapilgul vastandlikku stiili – kaasaegsus ja klassika.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Miks valida markiis oma suvekodu või maja terrassile?

Markiis on suurepärane lahendus, mis pakub terrassil päikesevarju ja privaatsust ning pikendab terrassihooaega.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

BLEUU lastetoa vaibad

BLEUU lastetoa vaibad on 100% orgaanilisest puuvillast, mis on GOTS sertifitseeritud. Vaipade kiupikkus on veidi alla 1cm, et nendesse ei ladestuks liigselt tolmu.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Kvaliteetdiivan eritellimusel Eesti tootjalt Atto Collection

Eesti tootja Atto Collection valmistab käsitööna kvaliteetset pehmet mööblit (diivani, tugitoolid, tumbad, järid, voodid).

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture riiulid GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube