Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

JÄMERÄ EESTI kivimajad

JÄMERÄ EESTI kivimajad logo
Telefon:
+372 679 9084
Aadress:
Meistri 14, 13517 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@jamera.ee
Telefon:
+372 679 9084
Aadress:
Meistri 14, 13517 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@jamera.ee

StoneEnergy OÜ (JÄMERÄ) pakub madalenergiamaja nõuetele vastavat kivimaja lahendust projekteerimisest kinnise, soojapidava majakarbi ehitusmaterjalide komplekteerimise ja püstitamiseni.

JÄMERÄ kataloogis on lai valik tüüpprojekte. Iga projekti võib krundi eripäradest ja personaalsetest vajadustest lähtuvalt täiendada. JÄMERÄ maja ehitamiseks on võimalik tellida majakarbi materjalid ka oma projekti alusel.

JÄMERÄ terviklahendusel on lisaks headele soojapidavuse näitajatele ka teisi eeliseid nagu õhutihedus, külmasildade puudumine ning stabiilne sisetemperatuur. JÄMERÄ kodus kasutuskulud on tänu energiatõhususele madalad.

JÄMERÄ kivimaja kestab aastakümneid. Selle elavaks tõestuseks on juba 1930-datest aastatest Soomes ehitatud poorbetoonist eramud, mida hinnatakse kõrgelt ka tänapäeval.

JÄMERÄ ühendab vastandid – erilahenduste paindlikkuse ja standardsete, ühtses moodulmõõdustikus ehitusmaterjalide kokku sobivuse.

Majakarbi püstitamiseks vajalik terviklik komplekt JÄMERÄ poorbetoontooteid valmistatakse kaasaegses maailma tipptasemel tehnoloogiaga varustatud tehases Lääne-Virumaal Andjal.

JÄMERÄ on Soome vanim ja enim müüdud kivimajade kaubamärk alates 1974. aastast.

Eestis pakub JÄMERÄ kodusid StoneEnergy OÜ koos projektbüroodest, ehitusfirmadest ja ehitusmaterjalide tarnijatest partneritega. StoneEnergy OÜ meeskond on JÄMERÄ maju müünud, projekteerinud ja ehitanud alates aastast 2002.

JÄMERÄ kivimajad - ela oma unistuses!

Ettevõtte tegevusega seotud valdkonnad:

- ehitusfirmad, üldehitustööd
- kivimajad, kivimaja ehitus
- majaprojektid, moodulmajad

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube