Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

EKSPERDI NÕUANNE
Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga
Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Olgu tegemist viimase moe järgi disainkodu või ajahambast puudutatud taluga – tolmu tekib mõlemas ühtemoodi. Ja ära see iseenesest ei kao. Meie võimalus on aga valida kui mugavaks või siis vastupidi, töömahukaks, me oma kodu koristusprotsessi kujundame. Üheks abiliseks selles on elamusse paigaldatud kesktolmuimeja (tsentraaltolmuimeja), mis tänu mitmetele uuendustele on taas kodudes võidukäiku tegemas.

Kuigi vahepeal võis tunduda, et robotid võtavad kesktolmuimeja koha üle, siis tegelikkuses see nii läinud ei ole. Põhjus on väga lihtne, ei ole leitud teist nii efektiivset viisi, mis tagaks koristamise järel ja ajal sama põhjaliku tulemuse kui kesktolmuimeja, räägib Aertecnica kesk- ja robottolmuimeja lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Beam Baltic esindaja Taavi Tuur.

Teatavasti on kesktolmuimeja süsteem oma olemuselt nagu integreeritud kodutehnika. Selle tarbeks on hoone põrandatesse ja seintesse peidetud torustik ja erinevates tubades on  tõmbepesad, kuhu ühendada tolmuimeja voolik. Süsteemi käivitamisel tõmmatakse tolm ja mustus hermeetilise torustiku kaudu kesktolmuimeja seadmesse (asub enamasti abiruumis või garaažis), kus see filtreeritakse ja suunatakse majast välja õue. See tagab, et koristamisega ei lendu midagi õhku tagasi ning viimnegi puru saab tugeva tõmbega hetkega eemaldatud – ükski allergiatekitaja, tolmuosa või mikroosake ei jää ruumi lendlema.

Tavatolmuimejaga koristamisel tekkivat ebameeldivalt lõhnavat õhku tekitavadki just mikroosakesed, mis on mootorist läbi käinud ja filtrist välja puhutud. Samuti keerutab tavaline tolmuimeja koristamata tolmu üles, seda aga kesktolmuimeja puhul ei juhtu.

Eramaja kesktolmuimeja süsteemi näidis - Beam Baltic.
Eramaja kesktolmuimeja süsteemi näidis - Beam Baltic.

 

Isetoimiv peiduvoolik teeb kesktolmuimeja äärmiselt käepäraseks

Tänu uuendustele on kesktolmuimeja süsteemi kasutamine muudetud viimaste aastatega veelgi mugavamaks ja käepärasemaks. Kui varem pidi tolmu imemiseks tassima üsna pikka voolikut ja seda pärast tagasi kerima, siis need ajad on ammu möödas. Selleks on olemas nutikas uuendus – peiduvoolik.

Peiduvoolik kujutab endast sellist lahendust, kus koristusvoolik on peidus seina sees olevas tõmbetorustikus. Koristamise jaoks ei ole muud vaja teha kui minna pesa juurde, tõmmata voolik soovitud pikkuses seina seest välja ning ühendada külge teleskoopvarrega käepide. Süsteemi käivitamine ja töö lõpetamine käib käepidemelt.

Komplekti kuulub ka suur valik erinevaid otsikuid – sobiva leiab nii erinevate põrandamaterjalide, pehme mööbli, tekstiilide jms jaoks. Kuni 12 meetrit pika voolikuga on väga kerge koristada ka kõrgeid kohti ning suuremaid ruume (peaaegu 100 m2).

Pärast koristamist imetakse voolik vaakumiga tagasi süsteemi. See on ülimugav isetoimiv süsteem, kus ei ole vaja midagi tassida ega eraldi ladustada.

Köögikappi, garderoobi või garaaži on võimalik paigaldada ka eraldi Vroom 5,5-meetrine voolikusüsteem, mis on mõeldud kiirkoristuseks.

Murrangulise uuendusena teeb kesktolmuimeja koostööd robottolmuimejaga

Üha enam inimesi on hakanud oma kodu koristamiseks kasutama robottolmuimejaid. Et muuta kodu koristamine veelgi mugavamaks ja hügieenilisemaks, on Aertecnica välja töötanud lahenduse, mis võimaldab robottolmuimejal ja kesktolmuimejal omavahel koostööd teha.

Aertecnica ROBO TR 900, mis on ühendatud kesktolmuimeja süsteemiga, läheb tühjendusjaama, kus kesktolmuimeja imeb seadme tolmuanumast prahi automaatselt ära. Nii ei pea koduomanik enam muretsema, kas robottolmuimeja koguja on täis või mitte, ega ise selle tühjendamisega vaeva nägema.

Aertecnica ROBO TR 900 on oma nutikuselt samaväärne turul olevate kõige nutikamate robottolmuimejatega, teades näiteks täpselt, kus on käinud ja kuhu on vaja veel minna ning kus on üleliigsed asjad maas. Tarkvara võimaldab kõike vastavalt oma vajadustele ja soovidele seadistada, näiteks võimaluse koristada tubade kaupa jne. ROBO TR 900-l on ka uudne vibreeriv põrandapesu mopp, mis muudab põrandahoolduse veelgi põhjalikumaks. Mopi niiskustaset saab mugavalt ka telefonirakendusest määrata. ROBO TR 900 ühildub kõikide uute või olemasolevate Aertecnica kesktolmuimeja süsteemidega tänu universaalsele alusele.

Kokkuvõtteks

Miks investeerida Aertecnica kesktolmuimeja süsteemi?

Puhas siseõhk - kesktolmuimeja süsteem on ideaalne allergikutele. Süsteem ei jäta ühtegi osakest ruumi lendlema, ehk ükski allergiatekitaja, tolmuosa või mikroosake ei jää samasse ruumi. Tavatolmuimejaga koristamisel tekib ebameeldivalt lõhnav õhk, mida tekitavad mikroosakesed, mis on mootorist läbi käinud ja filtrist välja puhutud. Samuti keerutab tavaline tolmuimeja koristamata tolmu üles, seda aga kesktolmuimeja süsteemi puhul ei ole.

Vaikne koristamine - väga vali tavatolmuimeja heli on paljudele talumatu. Kesktolmuimejaga koristamisel on kuulda ainult koristusotsikust sisse tõmmatava õhu vihinat ja ei mingit müra.

Mugav kasutamine - koristamisel kasutatakse isetoimivat peiduvooliku süsteemi, mis on tunduvalt mugavam ja käepärasem kui tavatolmuimejal. Eriti lihtne on pikka (12 m2) voolikuga koristada suuri avatud pindasid ja kõrgeid kohti. Samuti on murrangulise uuendusena võimalik robottolmuimeja ja kesktolmuimeja koostööd tegema panna.

Korralik võimsus - kesktolmuimejate kinnised süsteemid on hermeetilised ja ökonoomsed. Kuna Euroopa Liit piirab võimsate tavatolmuimejate müüki, siis on uued tolmuimejad väiksema tõmbevõimsusega. Kesktolmuimejad ei käi selle piirangu alla ja kasutavad väga efektiivselt ära mootori võimsust imemisjõu tekitamiseks.

Spetsiaalne torustik - spetsiaalne liimitav torustik on seestpoolt libe, vältides nii efektiivselt ummistuste teket ja tolmu kinnitumist.

Mugav hooldada - Aertecnica kesktolmuimeja süsteemide puhul on vaja hooldada ainult seadet. Tuleb tühjendada prügiurni ja puhastada filtrit. Oluline on seegi, et kuna rasked asjad kukuvad prügiurni põhja, on kogemata sisse imetud asjade leidmine palju lihtsam kui tavatolmuimeja kotis sobramine.

Mõistlik hind - võrreldes väärtusega, kui palju mugavamaks see meie koristuspäeva teeb, on see üsna soodne: täislahenduse hind ca 200 m2 2-korruselise eramaja maja puhul on orienteeruvalt 1500-2500 eur. Hind sõltuvalt selles, kas tellitakse ainult torustik, seadmed ja tarvikud ning kas koos paigaldusega või ilma.

--------------

Beam Baltic esindab Itaalia ettevõtet Aertecnica S.p.a on, mis on keskendunud kesktolmuimejate süsteemide tootmisele ning seda juba enam kui 40 aastat. Tänu kvaliteedile ja pidevale tootearendusele on Aertecnicast saanud Euroopa suurim kesktolmuimeja süsteemide valmistaja, kes on esindatud enam kui 40 riigis üle maailma. Kõrgest kvaliteedist annab tunnistust ka asjaolu, et kõigil eramajadesse mõeldud seadmetel on 5-aastane tehasegarantii.

Kodu koristamine ei ole kunagi olnud lihtsam ja kiirem kui nüüd koos kesktolmuimejaga. Midagi ei ole vaja endaga kaasas kanda või kapist välja otsida ja tagasi panna.
Kui planeerid uut kodu või renoveerid olemasolevat, on kesktolmuimeja kindel favoriit, mida kaaluda.

Luba endale puhast kodu ja mugavat elu!

 

Seotud ettevõte:
Logo - KESKTOLMUIMEJA.EE - kõik tolmuimejasüsteemidest
Aardla 25E (ladu), 50404 Tartu, Tarumaa
+372 5562 0299

Beam Baltic OÜ on Eesti kõige pikaaegseim kesktolmuimejaid, nende vooliku- ja mugavuslahendusi ning nutikaid kodudesse mõeldud koristuslahendusi maaletoov ettevõte.

Merko rajab Sõpruse puiestee ja Tihase tänava nurgale äripindadega eluhoone

Kristiine linnaosas aadressile Sõpruse pst 26//28 rajatavas Tihase arendusprojektis valmib kahest viiekorruselisest hooneosast koosnev elu- ja ärihoone, mis saab koduks 46-le perele ja kolmele väikeärile.

Tahad uut kodu osta, aga ei tea, kust alustada või millele tähelepanu pöörata?

Kui sa pole päris kindel, millist kodu soetama asud ning kas see asub uuemas või vanemas majas, siis küsi pankadelt ka seda infot, kas neil on ehitise vanusest tulenevalt erinevad laenutingimused.

Uus vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE

Uus, värske Home&you vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE on inspireeritud meremotiividest nagu kalad, krabid, teokarbid ja sinine merevesi.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Ekspert selgitab: kuidas pesu pestes elektrit säästa?

90 protsenti energiast kulub pesumasinal vee kuumutamiseks, seega tuleks pesu pesta võimalikult madalal temperatuuril.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Kodu koristamise vahendid ja pisiparanduste tõhusad ning nutikad lahendused

Põhjalik ülevaade vahendidest, mis on koduses majapidamises hädavajalikud. Zep Eesti valikust leiab tõhusad lahendused rasva, katlakivi, õli, hallituse, rooste, jää eemaldamiseks. Samuti vahendid küttesüsteemi puhastuseks ja pisiremondi teostamiseks.

2023. aastal toimub Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Galerii: Muljeid sisustusmessilt INTERJÖÖR 2023

Eks meis kõigis ole peidus väikene sisekujundaja, aga on hetki, kui tunned, et ideedest ja mõtetest jääb vajaka. Hädast aitab välja 21. – 23. aprillil toimuv sisustusmess.

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Tartu Ülikooli Kliinikumi uus hoone - meditsiini ja ehitustehnoloogiliste lahenduste tippsaavutus

Selline kriitilise tähtsusega objekt nagu Tartu Ülikooli Kliinikumi ehitusprojekt on kahtlemata suur väljakutse iga ehitaja jaoks. Tehnilised lahendused peavad olema tipptasemel ja erinõuded kehtivad ka kõikidele kasutatavatele materjalidele.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Samsung esitles uusi telereid ja pulti, mis laeb end raadiolainete kaudu

Samuti on OLED telerid loodud mänguritele mõeldes. Nimelt pakuvad uued ekraanid 144Hz värskendussagedust ning toetavad AMD FreeSync Premium Pro tehnoloogiat.

INTEGRAVAC: kompaktne mööbli sokklisse integreeritav kesktolmuimeja

INTEGRAVAC-i kesktolmuimeja saab integreerida mööbli sokli alla, kappi või majandusruumi seinale, mis muudab selle mugavaks ja lihtsaks lahenduseks kodu alati puhtana hoidmiseks.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Ehituseksperdi nõuanne: Lamekatuse remont ja renoveerimine

Eestis ehitatakse ja renoveeritakse ca 1 miljon ruutmeetrit lamekatust aastas. Parematel aastatel on see number ilmselt märgatavalt suurem.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed lahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023 . aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb endas nelja trendisuunda.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Kodumasinate varuosade müük ja nutiladu Harku vallas - kõik mida võiksid vajada!

Kodumasinate varuosade nutiladu Harku vallas - Electrolux, AEG, Zanussi jpm. Kõik hooldusvahendid ja varuosad, mida kodumasinad võiksid vajada, on olemas ning kaubamärkide lõikes ühilduvad. Kui e-poe valikust varuosa ei leia, tasub kasutada varuosade päringut.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Light24 spetsialist annab nõu, kuidas planeerida välisvalgustust

Enne välisvalgustite paigaldamist visanda nende paiknemise plaan. Otsusta, milline hakkab olema valgustite toitesüsteem ja kus paiknema.

Tehisintellekti abil ühte võrku liidetud seadmed lubavad seninägemata mugavust

Aasta suurimal tarbijaelektroonika messil CES tutvustati tavapäraselt palju huvitavaid innovatsioone. Samsungi muude uuenduste kõrval oli ehk olulisemateks tehisintellektil põhinevad lahendused, mis liidavad kõik seni tutvustatud nutikad seadmed ühtsesse võrgustikku.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Uus-Veerenni park kutsub liikuma ja lugema

Merko rajas Uus-Veerenni kvartalisse üle 8500 ruutmeetri suuruse avaliku pargiala koos mänguatraktsioonide, linnaruumi elavdavate skulptuuride, puhkeala ja lugemisnurgaga.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Ostad uut kodu, kuid eelmise müük venib? Bonava tõi turule turvalise koduostu lahenduse

Bonava Eesti pakub oma koduostjatele turvatunnet, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui elus peaks ette tulema ootamatusi.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

Pea iga teine kinnisvaraostja usub, et soetab kodu kogu eluks

YIT Eesti värske uuringu kohaselt loodavad eestimaalased kinnisvara ostes, et uus elupind jääb neid terveks eluks teenima – tervelt 45% vastanutest.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Milline jahutus- ja küttesüsteem tagab kontoripinnal olulise energiasäästu?

Maaküttelahendusena on kasutusel vertikaalsed suletud energiapuurkaevud vundamendi põhja all. Selliseid auke lubatakse puurida ka tiheasustusega aladele, lubade taotlemine oluliselt kiirem.

Kas tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga siiski duši all käimist nautida?

Tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga duši all käimist siiski nautida? Need lihtsad muudatused vannitoas mõjuvad hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku mööblit, mis on vastupidav ja jätkusuutlik. Northnavia veebipoes!

Geopoliitiline olukord loob eeldused ehitustööstuse ettevõtetele jätkusuutlikumaks muutumiseks

Jätkusuutlikkuse seisukohalt saab kõige täielikuma pildi sellest, kui palju CO2 emissioone hoonete ehitamise tulemusena tekib, viies läbi kõigi protsesside ja ressursside analüüsi.

60% eestlastest kannatab külmiku avamise sündroomi all

Keskmiselt avavad eestlased asjatult külmiku ust neli korda päevas ning kolm viiendikku ehk 60% küsitluses osalenutest tunnistasid selle harjumuse olemasolu.

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Kuidas kodumasinaid kasutades energiat säästa, et elektriarve oleks väikesem?

Iga kord kui ahju või pliidi soojaelemendid peavad end kuumaks ajama, kulub energiat. Seega kui oled grillvorstid just ahju pistnud, siis võib näiteks juurviljad või mõne muu järgmiseks päevaks mõeldud toidu korraga valmis teha.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Mustris on suur valik kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube