Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

EKSPERDI NÕUANNE
Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga
Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Olgu tegemist viimase moe järgi disainkodu või ajahambast puudutatud taluga – tolmu tekib mõlemas ühtemoodi. Ja ära see iseenesest ei kao. Meie võimalus on aga valida kui mugavaks või siis vastupidi, töömahukaks, me oma kodu koristusprotsessi kujundame. Üheks abiliseks selles on elamusse paigaldatud kesktolmuimeja (tsentraaltolmuimeja), mis tänu mitmetele uuendustele on taas kodudes võidukäiku tegemas.

Kuigi vahepeal võis tunduda, et robotid võtavad kesktolmuimeja koha üle, siis tegelikkuses see nii läinud ei ole. Põhjus on väga lihtne, ei ole leitud teist nii efektiivset viisi, mis tagaks koristamise järel ja ajal sama põhjaliku tulemuse kui kesktolmuimeja, räägib Aertecnica kesk- ja robottolmuimeja lahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Beam Baltic tootejuht Taavi Tuur.

Teatavasti on kesktolmuimeja süsteem oma olemuselt nagu integreeritud kodutehnika. Selle tarbeks on hoone põrandatesse ja seintesse peidetud torustik ja erinevates tubades on  tõmbepesad, kuhu ühendada / välja tõmmata tolmuimeja voolik. Süsteemi käivitamisel tõmmatakse tolm ja mustus hermeetilise torustiku kaudu kesktolmuimeja seadmesse (asub enamasti abiruumis või garaažis), kus see filtreeritakse ja suunatakse majast välja õue. See tagab, et koristamisega ei lendu midagi õhku tagasi ning viimnegi puru saab tugeva tõmbega hetkega eemaldatud – ükski allergiatekitaja, tolmuosa või mikroosake ei jää ruumi lendlema.

Tavatolmuimejaga koristamisel tekkivat ebameeldivalt lõhnavat õhku tekitavadki just mikroosakesed, mis on mootorist läbi käinud ja filtrist välja puhutud. Samuti keerutab tavaline tolmuimeja koristamata tolmu üles, seda aga kesktolmuimeja puhul ei juhtu.

Eramaja kesktolmuimeja süsteemi näidis - Beam Baltic.
Eramaja kesktolmuimeja süsteemi näidis - Beam Baltic.

 

Isetoimiv peiduvoolik teeb kesktolmuimeja äärmiselt käepäraseks

Tänu uuendustele on kesktolmuimeja süsteemi kasutamine muudetud viimaste aastatega veelgi mugavamaks ja käepärasemaks. Kui varem pidi tolmu imemiseks tassima üsna pikka voolikut ja seda pärast tagasi kerima, siis need ajad on ammu möödas. Selleks on olemas nutikas uuendus – peiduvoolik.

Peiduvoolik kujutab endast sellist lahendust, kus koristusvoolik on peidus seina sees olevas tõmbetorustikus. Koristamise jaoks ei ole muud vaja teha kui minna pesa juurde, tõmmata voolik soovitud pikkuses seina seest välja ning ühendada külge teleskoopvarrega käepide. Süsteemi saab käivitada ja välja lülitada nii pesa juurest kui ka käepidemelt.

Pärast koristamist imetakse voolik vaakumiga tagasi süsteemi. See on ülimugav isetoimiv süsteem, kus ei ole vaja midagi tassida ega eraldi ladustada.
Komplekti kuulub ka suur valik erinevaid otsikuid – sobiva leiab nii erinevate põrandamaterjalide, pehme mööbli, tekstiilide jms jaoks. Kuni 12 meetrit pika voolikuga on väga kerge koristada ka kõrgeid kohti ning suuremaid ruume (peaaegu 100 m2)

Köögikappi, garderoobi või garaaži on võimalik paigaldada ka eraldi Vroom 5,5-meetrine voolikusüsteem, mis on mõeldud kiirkoristuseks.

Murrangulise uuendusena teeb kesktolmuimeja koostööd robottolmuimejaga

Üha enam inimesi on hakanud oma kodu koristamiseks kasutama robottolmuimejaid. Et muuta kodu koristamine veelgi mugavamaks ja hügieenilisemaks, on Aertecnica välja töötanud lahenduse, mis võimaldab robottolmuimejal ja kesktolmuimejal omavahel koostööd teha.

Aertecnica ROBO TR 900, mis on ühendatud kesktolmuimeja süsteemiga, läheb tühjendusjaama, kus kesktolmuimeja imeb seadme tolmuanumast prahi automaatselt ära. Nii ei pea koduomanik enam muretsema, kas robottolmuimeja koguja on täis või mitte, ega ise selle tühjendamisega vaeva nägema.

Aertecnica ROBO TR 900 on oma nutikuselt samaväärne turul olevate kõige nutikamate robottolmuimejatega, teades näiteks täpselt, kus on käinud ja kuhu on vaja veel minna ning kust vajadusel koristamist jätkata. Tarkvara võimaldab kõike vastavalt oma vajadustele ja soovidele seadistada, näiteks võimaluse koristada tubade kaupa jne. ROBO TR 900-l on ka uudne vibreeriv põrandapesu mopp, mis muudab põrandahoolduse veelgi põhjalikumaks. Mopi niiskustaset saab mugavalt ka telefonirakendusest määrata. ROBO TR 900 ühildub kõikide uute või olemasolevate Aertecnica või ka muude kesktolmuimeja süsteemidega tänu universaalsele alusele.

Kokkuvõtteks

Miks investeerida Aertecnica kesktolmuimeja süsteemi?

Puhas siseõhk - kesktolmuimeja süsteem on ideaalne allergikutele. Süsteem ei jäta ühtegi osakest ruumi lendlema, ehk ükski allergiatekitaja, tolmuosa või mikroosake ei jää samasse ruumi. Tavatolmuimejaga koristamisel tekib ebameeldivalt lõhnav õhk, mida tekitavad mikroosakesed, mis on mootorist läbi käinud ja filtrist välja puhutud. Samuti keerutab tavaline tolmuimeja koristamata tolmu üles, seda aga kesktolmuimeja süsteemi puhul ei ole.

Vaikne koristamine - väga vali tavatolmuimeja heli on paljudele talumatu. Kesktolmuimejaga koristamisel on kuulda ainult koristusotsikust sisse tõmmatava õhu vihinat ja ei mingit müra.

Mugav kasutamine - koristamisel kasutatakse isetoimivat peiduvooliku süsteemi, mis on tunduvalt mugavam ja käepärasem kui tavatolmuimejal. Eriti lihtne on pikka (12 m2) voolikuga koristada suuri avatud pindasid ja kõrgeid kohti. Samuti on murrangulise uuendusena võimalik robottolmuimeja ja kesktolmuimeja koostööd tegema panna.

Korralik võimsus - kesktolmuimejate kinnised süsteemid on hermeetilised ja ökonoomsed. Kuna Euroopa Liit piirab võimsate tavatolmuimejate müüki, siis on uued tolmuimejad väiksema tõmbevõimsusega. Kesktolmuimejad ei käi selle piirangu alla ja kasutavad väga efektiivselt ära mootori võimsust imemisjõu tekitamiseks.

Spetsiaalne torustik - spetsiaalne liimitav torustik on seestpoolt libe, vältides nii efektiivselt ummistuste teket ja tolmu kinnitumist.

Mugav hooldada - Aertecnica kesktolmuimeja süsteemide puhul on vaja hooldada ainult seadet. Tuleb tühjendada prügiurni ja puhastada filtrit. Oluline on seegi, et kuna rasked asjad kukuvad prügiurni põhja, on kogemata sisse imetud asjade leidmine palju lihtsam kui tavatolmuimeja kotis sobramine.

Mõistlik hind - võrreldes väärtusega, kui palju mugavamaks see meie koristuspäeva teeb, on see üsna soodne: täislahenduse hind ca 200 m2 2-korruselise eramaja maja puhul on orienteeruvalt 1500-2500 eur. Hind sõltuvalt selles, kas tellitakse ainult torustik, seadmed ja tarvikud ning kas koos paigaldusega või ilma.

--------------

Beam Baltic esindab Itaalia ettevõtet Aertecnica S.p.a on, mis on keskendunud kesktolmuimejate süsteemide tootmisele ning seda juba enam kui 40 aastat. Tänu kvaliteedile ja pidevale tootearendusele on Aertecnicast saanud Euroopa suurim kesktolmuimeja süsteemide valmistaja, kes on esindatud enam kui 40 riigis üle maailma. Kõrgest kvaliteedist annab tunnistust ka asjaolu, et kõigil eramajadesse mõeldud seadmetel on 10-aastane tehasegarantii.

Kodu koristamine ei ole kunagi olnud lihtsam ja kiirem kui nüüd koos kesktolmuimejaga. Midagi ei ole vaja endaga kaasas kanda või kapist välja otsida ja tagasi panna.
Kui planeerid uut kodu või renoveerid olemasolevat, on kesktolmuimeja kindel favoriit, mida kaaluda.

Luba endale puhast kodu ja mugavat elu!

 

Logo - KESKTOLMUIMEJA.EE - kõik tolmuimejasüsteemidest
Aardla 25E (ladu), 50404 Tartu, Tarumaa
+372 5562 0299

Beam Baltic OÜ on Eesti kõige pikaaegseim kesktolmuimejaid, nende vooliku- ja mugavuslahendusi ning nutikaid kodudesse mõeldud koristuslahendusi maaletoov ettevõte.

Meisterda ise jõulukaunistused

Anna käbidele pidulik väljanägemine kastes need Taika Paint pärlmuttervärvi sisse. Nii lood kodus piduliku jõulutunde.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Jõulutrendid on inspireeritud seenemetsast ja roosamannast

Jõulutrendide loojad oleksid justkui juba ammu teadnud, et sel sügisel tuleb Eestis erakordselt hea seenesaak. Igatahes olid trendid enne meie seenerallit paigas...

Spetsialist selgitab, mida teha, et elektroonika või auto laadimine ei põhjustaks tulekahju

Telefonide või muude väikeste elektroonikaseadmete ohutumaks laadimiseks soovitab ekspert paigaldada USB-pistikupesad.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete!

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Gardesti keskuse jõuluaed on avatud!

Gardestist leiab sel aastal 8 erinevat jõulukollektsiooni, väga laia valiku jõulutulesid ja üle 80 000 erineva jõuludekoratsiooni nii koju kui aeda.

Kivikatused pakuvad püsivat ilu ja suurepärast vastupidavust

Traditsiooniliselt kaetakse viilkatused keraamiliste kivide ja kiltkiviga, kuid nüüdseks on lisandunud ka betoonist ja kiudtsemendist katusekivid.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne toon-toonis tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Helsingis avatakse jaanuaris Soome esimene Radisson RED hotell

Radisson RED Helsinki avatakse modernistlikus uushoones, mille projekteeris kuulus Soome arhitektuurifirma Anttinen Oiva Arkkitehdit.

Arco Vara prognoosib aasta kasumiks ligi 3 miljonit eurot

Terviklike piirkondade arendaja Arco Vara jätkas kolmandas kvartalis oma ehitus- ja müügitegevust vastavalt planeeritule ning ootab käesoleval aastal 18,2 miljoni eurost müügitulu ja 2,7 miljoni eurost kasumit.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Juhend: kas sa tegelikult tead, mida ahju küpsetusfunktsioonid teevad?

Tihtipeale kasutatakse koju ostetud nutikatel ahjudel vaid paari harjumuspärast küpsetusrežiimi ja toidule vastavaid õigeid funktsioone ei julgeta katsetada.

Neli põhjust, miks ribakõlar on vajalik lisa sinu telerile

Moodsad televiisorid on muutumas aina õhemaks, mis tähendab, et teleris on vähem ruumi võimsate kõlarite jaoks ning stiilselt õhukese disaini saavutamiseks tehakse kompromisse tihti just heli arvelt.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

Aastapreemiate nominendid 2023: Eesti Arhitektide Liit, Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Kultuurkapital

Selgunud on Eesti Arhitektide Liitu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali 2023. aasta aastapreemiate nominendid. Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul arhitektuuripreemiate tseremoonial 8. detsembril 2023.

5 ideed nutikaks renoveerimiseks

Avatud planeering on kodu renoveerimisel ja disainimisel üks tõhusamaid ja populaarsemaid lähenemisviise.

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Galerii: Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Kuidas täisautomaatsed kohvimasinad töötavad?

Täisautomaatsed kohvimasinad vajavad enanamsti ainult põhikoostisosade lisamist: kohvioad, vesi ja mõnikord ka piim ning saate nautida uskumatut barista-stiilis kohvi, millal iganes soovite.

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Lisaks naturaalsele kuusepuidule on head ja Eesti kliimas end väga hästi tõestanud ka termotöödeldud puidust välisvoodrilauad.

E-sisustus ehitab eksootilisest puidust terrasse, mis kestavad aastakümneid

Eksootilisest puidust kvaliteetterrass - IPE. Vaata galeriid valminud terrassidest.

Päikesepaneelide isepuhastussüsteem tagab suurema tootluse

Nano vahenditega töödeldud päikesepaneelid pinnale ei kinnitu mustuseosakesed enam nii tugevalt ja suuremate vihmasadude korral puhastuvad praktiliselt ise, toimib päikesepaneelide isepuhastussüsteem.

Ehitisregistri arendus tõotab lubade kiiremat menetlust

Wenture ja Finestmedia asuvad ellu viima ehitisregistri järgmist arendusetappi, mille tulemusena muutub ehitus- ja kasutuslubade menetlemine senisest märkimisväärselt kiiremaks.

Uus-Veerennis alustas tööd uuenduslik lasteaed

Kalli-kalli Uus-Veerenni lasteaia majas on neli hoiurühma pere pisematele ja viis lasteaiarühma.

Galerii: Home&You sügis-talvised interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Innovatsioon suitsusauna ehituses. Hoiame traditsioonid au sees!

Innovatsiooniks suitsusaunade ehituses saab pidada väljast kütmise võimalust ja puhkemaja lahendust koos saunaga.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Bonava ehitab Uus-Mustamäele 44 uut korterit

Bonava Eesti alustas Uus-Mustamäe elurajoonis aadressile Aiandi 14 valmiva 44 korteriga B-energiaklassi maja ehitust.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Mis on seina sees? Ekspert selgitab

Kas oled kunagi naela seina lüües mõelnud, et mis seal teisel pool on ja ega puurides äkki mõnd olulist kommunikatsiooni ei taba?

Tänased moodulmajad lähtuvad kompaktsusest ja energiatõhususest

Iseehitamise asemel tasub pilk pöörata moodul- või elementmajade lahenduste poole, mis võimaldab olulist paindlikkust – alustada saab ühest moodulist.

Pelletiküte: mugavuse ja hinna suhe on liiga hea, et seda mitte kaaluda

Pelletikeskuse eesmärk on pakkuda optimaalset küttesüsteemi, mis suudaks pelletites peituvast energiast võimalikult palju ning võimalikult väikese vaevaga kätte saada.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Bauroci tuletõkkepaneelidel on esmaklassilised tulepüsivusnäitajad!

bauroc poorbetoon on mittepõlev materjal, mis talub eriti hästi kõrge temperatuuri mõju mitmeid tunde. bauroc poorbetoon kuulub tuletundlikkusklassi A1.

Sisearhitekti nõuanne: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kas Sina ehitad terrassi ajas kestvalt? Ideed ja lahendused 2023-2024 aastaks.

Tänapäevased lahendused näevad ette, et terrassilaud tõstetakse kandeprussist ülespoole. Millega seda teha?

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube