Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Kaasatud ekspert: Marika Tani
Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad
Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Aknast tulevate liigselt eredate päikesekiirte vastu on lahenduseks pimendavad kardinad. Interjööri kujundamisel on see stiilne ja praktiline sisustusvõimalus, mille abil säilitada erinevate ruumide funktsionaalsus, seejuures loovutamata hubast üldilmet. Pimendavad ja poolpimendavad kardinad tõkestavad akendest tulevat päikesevalgust,  aidates teil paremini keskenduda ja puhata, vähendades unehäireid ning tagades parema ööpäeva rütmi.

Mis on pimendavad kardinad?

Pimendavad kardinad on tavalised kardinad, mille vooder või seljaosa on valmistatud tihedalt kootud kangast. Loomulik valgus ja UV-kiired ei suuda sellest läbi tungida, mille tulemuseks on hämar või kottpime tuba, mille põhiliseim eesmärk on luua ideaalne keskkond puhkamiseks.

PIMENDAVAD KARDINAD VÕIVAD BLOKEERIDA 99,9% AKENDEST TUPPA TULEVAST VALGUSEST

Magamistuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.
Magamistuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.

Pimendavad kardinad jaotuvad spetsiifilistelt kaheks - poolpimendavad dimout  ja pimendavad blackout kardinakangasteks.

1. Dimout e poolpimendav kangas on kootud satiinsidusega, mis võimaldab kanga kududa väga tihedaks. Tootmises kasutatakse musta koelõnga, et materjal neelaks valgust ja tekitaks valgustõkke. Dimout kangas on omadustelt pehmem ja parema langevusega kui blackout täispimendav ja jäigem kangas.

2. Blackout e pimendav kangas blokeerib valguskiired muutes ruumi täielikult pimedaks. Pimendav omadus saavutatakse valge mahulise kihiga, millega on kaetud kanga pahem pool, mis valgust tõkestab. Saadaval on ka innovatiivsed pimendavad kangad, mis on mõlemalt poolt ühesugused -  see on hea lahendus juhul, kui soovite et akende välisilme oleks sarnane interjööri siseilmega. Kahepoolne kardin luuakse peites valge pimendava kihi kahe kangakihi vahele või on valmistatud spetsiaalsest  tihedamast ja tugevama koega täispimendavast materjalist.

Tekstiilist pimendavate kardinate tellimisel on oluline jälgida, et kardina laius ja kõrgus oleksid piisavad ning ulatuks võimalikult palju üle aknaava. See on oluline, et kardinate ette tõmbamisel valguskiired ülalt, alt või külgedelt läbi ruumi sisse ei pääseks. Pimendava efekti tagamisel on samaväärselt oluline, et külgkardinad keskelt kindlalt kokku ulatuksid. Kitsa aknaava puhul on pimendavast kangast võimalik valmistada täpses mõõdus rooma kardin, millega saavutada samaväärne tulemus.

Köök Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.
Köök Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.

3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Söögituba Tartus Riia tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.
Söögituba Tartus Riia tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast.


1. Valguse blokeerimine

Kui soovite valgusküllases ruumis valgust blokeerida, on heaks lahenduseks just pimendavad kardinad. Erinevalt ruloodest võimaldavad tekstiilkardinad säilitada ruumis hubase ja koduse atmosfääri. Hämar või täiesti pimendatud magamistuba on ideaalne magamiskeskkond, kuna tihti piisab ka vähesest päikesevalgusest läbi kardinate, et uni oleks häiritud. Eriti kui töötate öises vahetuses, võib päikesevalguse magamistoast eemale hoidmise võimalus aidata teil päikesepaistelisel ajal nautida väärtuslikku und. Samuti kaitsevad pimendavate omadustega kangad ruumis mööblit või ka tekstiilesemeid pleekimise eest.

2. Ruumi temperatuur ja energiasääst

Kas teadsite, et 25% teie kodus olevast soojusest pääseb akende kaudu välja? Pimendavate kardinate materjaliomadused aitavad elimineerida jahedamal aastaajal akendelt õhkuvat külma, hoides ruume soojemana. See kehtib eriti siis, kui teil on ühekordsed aknad, kuid ka topeltklaasidega akende puhul toetavad paksema koostisega pimendavad kardinad energiasäästu. Samuti hoiavad pimendavad kardinad intensiivse päikese poolt tekitava liigse soojuse ruumist eemal. Kuumuse tõkestamiseks on olemas ka spetsiaalsed hõbedase kattega kangad, mida saab kasutada nii voodriks kui ka eraldiseisvatena. Teatud kangastel on turvalisuse tagamiseks lisatud ka tuletõkke omadused.

Elutuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast
Elutuba Tartus Lille tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Premium sarja dimout kangast

3. Heli blokeerimine

Kuigi pimendavad kardinad ei loo ruumi otseselt helikindlust, on need piisavalt paksud helitõkke tekitamiseks. Mõned pimenduskatted on valmistatud kolmekihilistest koest, millega luua ruumis aknakatete näol väljast tuleva müra vähendav efekt. Kui elate väga mürarikkas piirkonnas või töötate kodus, võimaldavad paksud pimenduskatted vähendada akendest ruumi kostuvaid helisid, et saaksite paremini keskenduda tööle või rahulikult välja puhata.

MAGAMISTOA KUJUNDAMISEL SAAB PIMENDAVATE KARDINATEGA LUUA HUBASE TULEMUSE

Valides pimendavad kardinad ei pea loobuma hubasest üldilmest, sest valikus on rohkelt erinevas hinnaklassis ja värvijaotuses pimenduskanga materjale. Fabricori stuudios leidub laias värvi- ja kangavalikus nii premium kui ekslusiivkangaste sarju, millega täiustada nii minimalistliku kui ka küllusliku stiiliga interjööre.

Magamistuba Tartus Vallikraavi tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.
Magamistuba Tartus Vallikraavi tänaval, kus on kasutatud Fabricor stuudio Exclusive sarja dimout kangast.

Kuhu pimendavad kardinad sobivad?

Pimendavad kardinad on praktiliseks lahenduseks erinevates ruumides:

  • magamistuba - kui vajate kvaliteetseks uneks pimedat ruumi, pakuvad pimendavad kardinad efektiivset lahendust;
  • elutuba - tihtipeale on elutoas oluline vältida valguse langemist ebasobivasse asukohta või ka otse televiisorile;
  • lastetuba – väikelapsed ja beebid võivad olla valguse osas tundlikumad ja pimendavad kardinad aitavad soodustada nende pikemat und;
  • kodukontor – valgust pimendav kardin aitab segamatult keskenduda ja arvuti taga tööd teha;  

Olete oodatud meie stuudiosse tutvuma pimendavate kangaste valikuga - nõustame ja konsulteerime leidmaks sobivaima lahenduse just teie interjööri ning tagame kvaliteetse tulemuse ideest

Logo - FABRICOR OÜ kardina- ja tekstiilistuudio
Kastani 42, 50410 Tartu (Aparaaditehase loomekvartal)
+372 5645 4527

Terviklikud kardinalahendused ja elegantsed sisustuskangad, tapeedid, dekoratiivpadjad, vaibad. Kardinasalongi disainer Marika Tani jõuab Teieni üle Eesti.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Heimtexil: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid 2023-2024 aastaks

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023 . aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb endas nelja trendisuunda.

Japandi vannitoas: neile, kes eelistavad rituaali rutiinile

Vannitoas iseloomustavad Japandi stiili naturaalsed materjalid, soojad puiduvarjundid ja must värv. Villeroy & Boch valikus uus Loop & Friends vannitoa sari.

Magamistoa tekstiilkardinad: Milline lahendus on parim ja mis lisab luksuslikkust?

Fookuses on pimendavad magamistoa tekstiilkardinad. Luksuslikkust aitab lisada põrandale kukkuvad kardinad.

Miks on minu uuel puitparketil juba täkked ja käigurajad sisse kulunud?

Põrandakatete asjatundja sõnul on väga tavapärane, et ei osata valida põrandamaterjali, mis oleks inimeste reaalsete vajaduste ja elukorraldusega kooskõlas.

Kui palju on mõistlik maksta kodulaenu omafinantseeringut?

Eluaseme ostuga kaasnevad lisaks omafinantseeringule ka ühekordsed kulutused nagu lepingutasu, notaritasud ja riigilõiv, investeeringud sisustusele.

Siidimaali Laager Salevere Salumäe Loovkojas 2-11. august 2024

Kodade Loovkojas toimuvad ka sel aastal Siidimaalilaagrid, mille käigus Ilme Rätsep annab huvilistele baasteadmised kuumbatik siidimaalist ning juhendab iga osalejat siiditöö teostamisel.

 Avaekspertides Markiisid -30% Kuni 31.07! Miks on markiis sinu kodule või suvekodule vajalik?

Et saaksid suve nautida lõõskavast päikesest ja meile endiselt omastest vihmahoogudest hoolimata, telli rõdule või terrassi kaitseks mugav markiis!

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep jäädvustab unikaalsed loodusmaalid kangastele

Tekstiilikunstnik Ilme Rätsep loob pintsli ja värvi abil unikaalseid hetki loodusest ning jäädvustab need kangastele.

Suvekodu romantika tapeedimustrites | Tapeedistuudio valik -10% kuni 31.08!

Romantilise hõnguga kodu juurde sobivad ideaalselt  aasa- ja heinamaa-mustrid, umbrohuteemalised ja botaanilise mustriga tapeedid.

Jalka EM on alanud: kuidas kodune telekas spordisündmuseks valmis panna?

Esimese asjana tasub läbi mõelda teleri asetus ruumis. Kuna õhtud on meil valged ja päike paistab õues rohkelt, siis võiks teler ideaalis asetseda kohas kus päike ei paista aknast otse teleriekraanile.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Miks valida markiis oma suvekodu või maja terrassile?

Markiis on suurepärane lahendus, mis pakub terrassil päikesevarju ja privaatsust ning pikendab terrassihooaega.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube