Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

EKSPERDI NÕUANNE
Sisearhitektide Piret Naaber ja Kadi Tallermo käe all läbisid äsja värskenduskuuri 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2. Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena.
Sisearhitektide Piret Naaber ja Kadi Tallermo käe all läbisid äsja värskenduskuuri 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2. Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena.

Ümbrus peegeldab meie olemust koos kõigi meie mõtete, emotsioonide ja tegudega ning on üsna loogiline, et varasemate omanike jaoks nende maitse järgi sisustatud unistuste kodu ei kõla uute omanikega kokku. Isegi kui see on disainitud professionaalide kaasabil kaunilt ja kvaliteetselt. Inimesed on erinevad, samuti on igal ajahetkel oma energiad, värvid ja esemed, mis tänases hetkes enam ei inspireeri.

Alati ei peagi kõike muutma, aga kerge värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta, sest tulemus võib tulla ootamatult helge, hubane ja funktsionaalne!

Inspireerivateks näideteks toome siinkohal Halona Disainistuudio / Lebell sisearhitektide Kadi Tallermo ja Piret Naabri käe all interjööri värskenduskuuri läbinud 2 luksuskorterit: 109,4m2 suurune korter vanalinnas ja 4-toaline Penthouse Tallinna äärelinnas, kus pinda kokku 155m2.

Mõlemad korterid olid eelmiste omanike poolt põhjalikult sisustatud ja kujundatud. Midagi polnudki justkui puudu, aga uutel omanikel lihtsalt ei tekkinud olemasolevaga emotsionaalset sidet.

Värskenduskuuri eesmärk oli mõlema puhul hästi toimiva ja koduselt hubase atmosfääri loomine.

Kaugjuhitav „võtmed kätte“ lahendus – uus normaalsus!

Mõlema korteri puhul toimus värskenduskuur nö „võtmed kätte“ lahendusena. See tähendab põhimõtteliselt seda, et korterite omanikud viibisid ise ehitustööde ja möbleerimise ajal eemal. Vanalinna korteri kliendiga näiteks näost näkku ei kohtutudki. Kogu asjaajamine toimus kas kirja teel või Zoomis.

„Võtmed kätte“ lahendus sobib eriti hästi neile, kel pole aega tegeleda toodete/teenuste tellimise, transpordi ja paigaldusega. Kogu projektijuhtimine jääb sisearhitektidele ja eeldab täielikku usaldust.

Olemasoleva ja uue ühendamine – omaette väljakutse!

Halona Disainistuudio sisearhitektide sõnul on kordades lihtsam valida alati kõik uus: uued materjalid ja sisustus ning eriti hea oleks, kui ka piiramatute vahenditega. See jätab mänguruumi ja võimalused avatuks. Olemasoleva sisustuse puhul tuleb aga rohkem mõelda, mida võtta ja mida jätta, et kõik omavahel kokku sobiks ja tekiks ühtne harmooniline tervik. 

Nende korterite puhul töötasid sisearhitektid alustuseks läbi ruumide funktsionaalse skeemi, arvestades kliendi uusi soove ja vajadusi ning tegid vastavalt sellele muudatusi. Järgnes nagu täislahendusprojektide puhulgi siseviimistlusmaterjalide valik, eritellimusmööbli joonised ning valgustuse, sisustuse ja aknakatete valik.

Lukskorter Vanalinnas – lisakodu Eestis viibimise ajaks

3-toaline ja 109,4m2 suurune korter vanalinnas on ühele noorpaarile Eestis viibimise koduks. Kliendi nägemus lähteülesandeks oli minimalistlikus stiilis avar ja hubane interjöör, kust kaunist vanalinna panoraami nautida. Funktsionaalsuse mõttes kasutavad omanikud korterit kas puhkamiseks või siis töötamiseks.

Korter enne värskendusremonti:

Sisearhitektidele meeldis korteri juures kõige rohkem suur ja avar köök-elutuba, kust avaneb kaunis vaade vanalinnale. Kalasaba parkett põrandal, valged kõrged liistud ning valgeks värvitud massiivuksed korteris tekitasid kokku mõnusa vanalinna hõngu.  

Elutoas oli vaja ümber mängida diivani ja TV asukoht, kuna omanik soovis diivanilt ka kaminavalgust nautida. Magamistubades puudusid korralikud mahukad garderoobikapid ning elutoas aknakatted. Sobivate aknakatete leidmiseks kaasati partnerina sisekujundusprojekti Harmtex Kardinasalong.

Kardinatega saab väga palju ruumi õhkkonda mõjutada, kui leida üles need õiged kangad ja toonid. Harmtexi disaineri Kadi Härma ülesandeks oli leida kõikidesse ruumidesse õiged (sobiva tegumoe, tooni, tekstuuri ja langevusega) aknakatted, mis ühelt poolt säilitaksid ilusa vanalinnavaate, aga samas annaks juurde hubasust ja võimaldaks magamistoa ning külalistetoa ööseks pimedamaks muuta. Kõige suuremaks väljakutseks kujunes selles korteris kardinapuu sobitamine suurte ja ebaühtlaselt paiknevate radiaatoritega.

Korter pärast värskendusremonti:

Penthouse – väikse pere kodu ja kodukontor

4-toalise Penthouse'i omanik on ühe lapsega pere, kes kasutab 155m2 korterit ka kodukontorina. Seega oli uue lahenduse puhul väga oluline arvestada ka kontorinurgaga.

Sisearhitektide sõnul oli varasemas kujunduses palju kasutatud liiga erinevas stiilis sisustust ning siseviimistlusmaterjale. Kogu ümbrus ei tekitanud kodust ja hubast tunnet, pigem oleks nagu sattunud kontorisse.

Korter enne värskendusremonti:

Üks kriitilisema tähtsusega ülesanne kogu sisustuslahenduses oli leida TV-le asukoht, mis oma suuruse tõttu justkui kuhugi ei mahtunud ning oli seetõttu paigutatud ainsa võimaliku lahendusena akna ette, kus varjas ära nii vaate ja takistas rõdule pääsemist.

Lahendus leiti üsna eriline. Nimelt lasti TV jaoks ehitada trepi ette spetsiaalne niššidega sein ja sinna sisse tellitud eritellimusena klaasustega kapp. Tulemus on üsnagi innovaatiline, ilus ja puhas: üleval seinal TV, all tehnika ja küljel kapp. TV-seina lisamisega muutus kogu ruumi funktsionaalsus, sellest sai sisearhitektide sõnul ruumi nö „center piece“, mis on vaadeldav nii diivanilt, köögis toimetades kui söögilaua tagant.

Uus lahendus:

Akende pinda oli korteris palju ning olemasolevad lamellkardinad elutoas tekitasid koos metallist ja traadist trepipiirdega kontorliku õhkkonna. Suured ja kõrged aknad tingisid päikselistel päevadel ka nende pideva kasutamine, mistõttu oli päevavalguse tuppa pääsemine takistatud.

Harmtex Kardinasalongi disainer lahendas olukorra screenkangast motoriseeritud ruloodega, mis ei muuda ruumi pimedamaks ega piira ka vaadet, ent hoiavad kinni 95% UV-kiirtest. Screenrulood paigaldati ka kodukontori tuppa.

Aknakatted vahetati välja kõigis ruumides ning lisati ka sauna eesruumi ja terrassile. Terrassile paigaldati spetsiaalsed õuekardinad, et muuta hubasemaks seal asuv jooganurgake.

Korter pärast värskendusremonti:

Korterite mööbel uuendati osaliselt - mida, miks ja kuidas?

Vanalinna korteris vahetati välja kogu sisustus peale köögimööbli, mida natuke muudeti.

Penthouse'is jäi samuti köök ning mõned olemasolevad sisustuselemendid, mis uue kontseptsiooniga integreeriti.

Mõlema korteri köögi põhipaigutus jäi väikeste täiendustega samaks. Kuna korterite elanikud on suured kokkajad, oli tähtis anda köökidele juurde kapi- ja töötasapinda.

Vanalinna korteris tekitati kapipind lahtiste riiulite arvelt ning saarekese külge, mis enne täitis ruumis pigem dekoratiivset eesmärki, mahutati töötasapinna alla korralik sahtliboks ja veinikülmik.

Penthouse'i köögis oli vaja rohkem töötasapinda ning ruumi tehnikale. Kui esialgne köök oli I-kujuline, siis juurde tekitatud köögisaare osasse mahub nüüd ka istuma. Saare alla tekitati mahukas sahtliboks ning nurgakapp.

Efektne ja siduv element selle korteri puhul on must ribipaneel, mida lisati nii köögikapiustele, kontoriruumi kui vannituppa.

Edu planeerimisel ja renoveerimisel!

Fotod: @helismahmastol
A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Galerii: Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Seotud ettevõte:
Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Samsung esitles uusi telereid ja pulti, mis laeb end raadiolainete kaudu

Samuti on OLED telerid loodud mänguritele mõeldes. Nimelt pakuvad uued ekraanid 144Hz värskendussagedust ning toetavad AMD FreeSync Premium Pro tehnoloogiat.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed lahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Milleks rentida igapäevaselt kontoripinda? Viige kontor koduhoovi.

Ösel Select Office annab Teile võimaluse soetada oma isiklik kontor või ka büroo (valmismaja). Ösel Select Office kontorimooduli hinnad algavad 1700 eur/m2.

Ehitisregistri arendus tõotab lubade kiiremat menetlust

Wenture ja Finestmedia asuvad ellu viima ehitisregistri järgmist arendusetappi, mille tulemusena muutub ehitus- ja kasutuslubade menetlemine senisest märkimisväärselt kiiremaks.

Galerii: Home&You sügisesed interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Kuidas kodus toitu kauem värskena hoida?

Lihatooted, sh kala ning köögi- ja puuviljad tuleks külmikus kindlasti eraldi hoida. Liha asetada alumisele riiulile, kus on säilitamiseks piisavalt jahe ning köögi- ja puuviljad hoida eraldi sahtlis.

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

Tere tulemast Top Grade Silki! Mulberry siidist voodipesu, ööriided...

Oleme uus bränd, mis pakub luksuslikku 100% naturaalsest Mulberry siidist voodipesu, padjapüüre, siidimaske, juuksekumme.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Damixa grafiithalli pinnaviimistlusega segistid ja vannitoaaksessuaarid

Taani tootja Damixa on loonud uue grafiithalli pinnaviimistluse, mis pakub unikaalset ja stiilset välimust.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Kas valge on uus must? AXOR One vannitoa tooted mattvalges kuues

AXOR One kollektsiooni dušše, segisteid ja termostaate saab suurepäraselt täiendada mattvalgete AXOR Universal Circular vannitoatarvikutega.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Mis on seina sees? Ekspert selgitab

Kas oled kunagi naela seina lüües mõelnud, et mis seal teisel pool on ja ega puurides äkki mõnd olulist kommunikatsiooni ei taba?

Tänased moodulmajad lähtuvad kompaktsusest ja energiatõhususest

Iseehitamise asemel tasub pilk pöörata moodul- või elementmajade lahenduste poole, mis võimaldab olulist paindlikkust – alustada saab ühest moodulist.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekti nõuanne: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kas Sina ehitad terrassi ajas kestvalt? Ideed ja lahendused 2023 aastaks!

Tänapäevased lahendused näevad ette, et terrassilaud tõstetakse kandeprussist ülespoole. Millega seda teha? Selleks kõige lihtsam viis, mida Puumarket teile pakkuda saab, on terrassi tuulutuslint 5x10mm. Aluskonstruktsiooni on mõistlik kaitsta ka terrassi katteteibiga.

Kiili Betooni unikaalne välimööbel sobib nii linnaruumi kui külaplatsile

Kiili Betooni betoonmööbli valikus on spetsiaalsed pingid, lauad, rattahoidjad, prügikastid, lauatennise- ja malelaud, piknikulauad, taimekonteinerid ja välikäimlad.

Terrassi ehitamine: maksumus ja olulised nüansid, millele tähelepanu pöörata

Terrassi ehitamine algab plaanist. Terrassi ehituse maksumus on ca 100€/m² ja hooldus 20€/m².

Tahad uut kodu osta, aga ei tea, kust alustada või millele tähelepanu pöörata?

Kui sa pole päris kindel, millist kodu soetama asud ning kas see asub uuemas või vanemas majas, siis küsi pankadelt ka seda infot, kas neil on ehitise vanusest tulenevalt erinevad laenutingimused.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Miks on markiis must-have toode sinu majas või suvekodus?

See lihtsalt hooldatav varikatus (markiis) kaitseb sind heitliku ilma eest ja nii ei pea kauaoodatud koosviibimine õdusal terrassil edasi lükkuma.

Ekspert selgitab: kuidas pesu pestes elektrit säästa?

90 protsenti energiast kulub pesumasinal vee kuumutamiseks, seega tuleks pesu pesta võimalikult madalal temperatuuril.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Kodu koristamise vahendid ja pisiparanduste tõhusad ning nutikad lahendused

Põhjalik ülevaade vahenditest, mis on koduses majapidamises hädavajalikud. Zep Eesti valikust leiab tõhusad lahendused rasva, katlakivi, õli, hallituse, rooste, jää eemaldamiseks. Samuti vahendid küttesüsteemi puhastuseks ja pisiremondi teostamiseks.

Galerii: Muljeid sisustusmessilt INTERJÖÖR 2023

Eks meis kõigis ole peidus väikene sisekujundaja, aga on hetki, kui tunned, et ideedest ja mõtetest jääb vajaka. Hädast aitab välja 21. – 23. aprillil toimuv sisustusmess.

Frost Nova2 aksessuaarid muudavad iga vannitoa ja WC kauniks

Frost NOVA2 seerjas on saadaval rätikuribad, käterätiku hoidjad, WC-paberihoidjad, vannitoa riiulid, seebikausid, hambaharjade hoidjad.

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Termostaatsegisti: nutikalt energia- ja veesäästlik lahendus vannituppa

Termostaatsegistid on vannitubades populaarne valik, kuna võimaldavad täpset veetemperatuuri reguleerimist nii vanni võttes kui duši all käies.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Amello tööpinna õli ehk nn Danish Oil: hinnatud toode hobirestauraatorite seas

Parim viimistlusõli puitpinna kaitseks sisetingimustes! Amello tööpinna õli, nagu ka Danish Oil, sisaldab värnitsat, tungõli, tärpentiini ja looduslikku vaiku.

INTEGRAVAC: kompaktne mööbli sokklisse integreeritav kesktolmuimeja

INTEGRAVAC-i kesktolmuimeja saab integreerida mööbli sokli alla, kappi või majandusruumi seinale, mis muudab selle mugavaks ja lihtsaks lahenduseks kodu alati puhtana hoidmiseks.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023 . aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb endas nelja trendisuunda.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Põhjamaade jaoks loodud õuevalgustid – Norlys

Õuevalgustite paigaldamine nõuab põhjalikku eeltööd ja detailset planeerimist aga selle kõige juures on peategelaseks siiski valgustid.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Light24 spetsialist annab nõu, kuidas planeerida välisvalgustust

Enne välisvalgustite paigaldamist visanda nende paiknemise plaan. Otsusta, milline hakkab olema valgustite toitesüsteem ja kus paiknema.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube