Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kujunda ise eridisainiga tool

Kujunda ise eridisainiga tool

Inimesed istuvad väga suure osa oma päevast kontoris. Nii külalised, kliendid kui ka kolleegid. See on üks põhjus, miks mõelda eridisainiga toolidele.

Näiteks on see parim viis, kuidas efektiivselt esitada reklaami, brändiideed, tunnuslauseid või muud informatsiooni. Eridisain on pilkupüüdev, muudab interjööri omanäoliseks ning annab edasi sõnumeid.
 
Pöögipuust eritellimusel tehtud erinevate peitsitoonide valikuga toolid on suurepäraste omadustega: vastupidavad, mugavad ning stiilsed. Neid on kerge interjööriga sobitada ja Sinu poolt valitud graafika lisab atmosfääri isikupära.
 
Näiteks annab toolile trükitud tekst teavet kaupluse eripakkumiste kohta või esitleb konverentsiruumis ettevõtte meeldejäävaid hetki ja sümboleid. Teemarestoranis loob toolile lisatud graafika enneolematu kliendikogemuse, spordiklubis võib see hoopiski esitleda legendaarsete mängijate pilte, klubi logo või muud sümboolikat. Eritellimusel tehtud toolid edastavad sõnumit üllatavalt ja erakordselt.

Kuidas saada eridisainiga tooli:

 1. Vali Tool & Tool salongi ette antud valikust sobiv mudel, millele soovid eridisaini:

  • Lof - funktsonaalsuse kehastus
  • Uvu - suured ja stabiilsed pinnad
  • Xchair - intrigeeriv vorm

 
2. Konfiguraatoris on võimalik disainida tooli seljatuge ja istet. Süsteemis on olemas klassikalised värvid: punane, sinine, roheline ja kollane. Lisaks on erinevad mustrid ning lõbusad pildid, mida toolil kasutada. Veel on võimalus üles laadida enda fotosid ning kujunduses hoopis neid kasutada.

3. Süsteem loob kujundusest eelvaate.

 Nii lihtsalt valmibki Sinu enda kujundatud tool!

 Huvi korral kirjuta tool@tool.ee
 
 
 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube