Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Suni valmistatud diivan Uus-Veerenni kvartali näidiskorteris. Sisearhitekt Loreida Hein on moodsasse interjööri toonud soojust ja hubasust nii värvide kui vormide näol. Elutoa keskmeks oleval retrolikul diivanil on kõrgendatud seljatugi ja ümarad käetoed, et nii istudes kui pikutades oleks mugav pead toetada.
Ra Suni valmistatud diivan Uus-Veerenni kvartali näidiskorteris. Sisearhitekt Loreida Hein on moodsasse interjööri toonud soojust ja hubasust nii värvide kui vormide näol. Elutoa keskmeks oleval retrolikul diivanil on kõrgendatud seljatugi ja ümarad käetoed, et nii istudes kui pikutades oleks mugav pead toetada.

Oleme harjunud rääkima trendidest ja paljud ka nende järgi toimetavad, aga on ka hulk inimesi, kes soovivad alati midagi teistsugust. Midagi, mida poodide standardvalikust ei leia. Mööblist rääkides on tihti põhjuseks ka ebastandardsed ruumid, kuhu lihtsalt miski tavapärane ei sobi või mahugi. Põhjused ei olegi siin nii olulised, vaid pigem lahendus. Eriliste soovidega tuleb tavaliselt pöörduda kellegi sellise poole, kes erisoove täita oskab ja tahab.   

Pehme mööbli valmistaja Ra Sun on spetsialiseerunud unikaalsetele eritellimuslahendustele. Ra Suni stiil on teiste omasarnaste kõrval selgelt eristuv oma julguse ja veidi vallatu käekirjaga. Ettevõtte juhi ja meistri Allan Prooso sõnul neile kohe meeldib teha eriskummalisi asju. Mida võimatum ülesanne, keerukam idee või interjöör, seda põnevam tundub väljakutse ja olulisem ka saavutatud tulemus. Ettevõtte oma standardite kohaselt peab kõik valmiva toote puhul olema viimseni läbi mõeldud, kvaliteet ja mugavus tagatud ning pisemgi detail paigas. Teostus peab alati olema filigraanne, sest kõik Ra Suni poolt valmistatud tooted omavad ka erilist kunstilist väärtust.

Suurepärane tulemus = idee + teostus

Suurepärase tulemuse jaoks peavad kaks olulist osa võrdselt head olema: idee ja teostus. Ilma hea ideeta ei ole võimalik midagi erilist valmistada. Samuti pole heast ideest kasu, kui seda teostada ei suudeta.

Allan Prooso muigab, et loomulikult oleks tore kogu au põnevate asjade tegemise eest endale võtta, aga nii see siiski ei ole. Kõige erilisemad ja vägevamad asjad sünnivad alati koostöös. Nii on suurem osa mööblist valminud koostöös erinevate sisearhitektide ja disaineritega ning tihti ka kliendiga otse. Inspiratsiooniks piisab Instagrami või Pinteresti pildist ning Ra Suni meistrid suudavad selle juba valmis teha.

Tihti saavad meistrid ülesandeks luua midagi ainulaadset ja kordumatut, justkui ikooni, mis tõmbab ruumis pilku, kestab kaua ja on oma olemuselt ajatu kunstiteos. Nii kaua, kui suudetakse mingitki moodi oma soovi kirjeldada, on kõik tehtav. Seda kinnitavad ka tehtud tööd. Allani sõnul peab kvaliteet olema tagatud töö igas etapis. Kui kuskil allaandmisi teha, ei tule tulemus kunagi sama.

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus mõned standardmööblilahendused nagu näiteks diivan Noon, diivanvoodi Sirius jpm.

Diivan NOON. Naturaalne nahk pardi sulgedega täidetud patjadel ning lina ja puuvilla kombinatsiooniga kangas - see annab kokku tulemuse, millelt püsti tõusmiseks on väga head põhjust vaja. Disain: Kristel Jakobson. Teostus: Ra Sun
Diivan NOON. Naturaalne nahk pardi sulgedega täidetud patjadel ning lina ja puuvilla kombinatsiooniga kangas - see annab kokku tulemuse, millelt püsti tõusmiseks on väga head põhjust vaja. Disain: Kristel Jakobson. Teostus: Ra Sun

Pea 13 aasta jooksul on valminud palju põnevaid ja eriilmelisi mööbliprojekte.

Inspiratsiooni - tehtud tööd!

Art deco stiilis diivan

Diivan valmis koostöös sisearhitekt Lilia Kristiansoniga aastal 2022. Arhitekti poolt tuli ideekavad ja materjali eelistused ning Ra Suni poolt tehniline joonis ja teostus. Allani sõnul on suur rõõm teha selliseid asju, kus kliendil on omal ilus nägemus olemas. Diivan on valmistatud painutatud pähklispooni vineerist ja kaetud erilise kangaga.

Art deco stiilis diivan
Art deco stiilis diivan

Elevandisadulast lebodiivan

Eritellimus ei tähenda alati millegi uue tegemist, sageli on see Ra Suni meistrite jaoks ka mõnele teise funktsiooniga esemele uue funktsiooni andmine. Kliendi soov oli saada endale elevandisadulast iste. Lõpptulemus üllatas positiivselt nii tellijat kui valmistajat ennastki.

Elevandisadulast lebodiivan
Elevandisadulast lebodiivan

Ruumi sisseehitatud diivan

Sisseehitatud diivan kohvikus Rõõm valmis koostöös sisekujundaja Mareliis Raidiga.

Voodipeats hotellitoas

Velvet disaineritega koostöös valminud väga praktiline lahendus Oru Hub Hotel Handwritten Collection numbritubade jaoks, kus öökapikesi täiendavad elegantsed nahast hoiutaskud voodi peatsit raamiva toru küljes. Peatsina toimivaid patju on lihtne puhastada ja interjööri värskendamiseks välja vahetada.

Uue diivani katteriide vahetus

Diivan on Ra Suni enda standardmööbli valikust, kangas aga sisearhitekt Andro Kööbi erisoov. Allani sõnul sisearhitektidel kohe on seda silma, et kangaid oskuslikult kokku panna. Lausa kolm erinevat kangast ühel diivanil, mis oma värvide ja tekstuuridega mõjuvad koos mõnusalt eklektiliselt.

Eritellimus voodipeats/sein

Erinevad polsterpaneelide ja -mööbli lahendused on magamistoas väga aktuaalsed. On see lõpuks siis vahesein või voodipeats? Tegelikult mõlemad ehk kaks ühes. Väikesed ruumid on imelikult kombel väga inspireerivad ja lausa kutsuvad nutikaid lahendusi leiutama. Eriline rõõm, kui ideed ka materialiseeruvad. Pehmete paneelidega vooditagune sein valmis sisekujundaja Triin Villemsaare jooniste järgi.

Tervisekeskuse istmed

Puhas pind nii visuaalselt kui füüsiliselt, täpselt nagu ühes terviseasutuses olema peab. Confido Meditsiinikeskuse fuajee pingid on kaetud praktilise kunstnahaga, mis mõjub kui pärisnahk. Polsteristmed valmisid sisearhitekt Kristiina Puusepa jooniste järgi.

Erikujuga järi

Põhimõtteliselt on nii, et lase oma fantaasial lennata ja ütle, millise kujuga järi soovid ning Ra Sun teeb selle valmis. Sisekujundaja-disainer: Hillar Mänd

Erikujuga järi
Erikujuga järi

Voodipeats

Efektne voodipeats magamistoas kui kujunduse põhielement. See mõnusalt vahemerelise vaibiga lahendus valmis koostöös sisekujundaja Triin Villemsaarega.

Disain Digesto tugitoolide redisain

Ka väärt mööbli katteriide uuendamine on erilahendus. Oskuslikult valitud uus kangas ja korrektne teostus suudavad väsinud mööbliesemele täiesti uue elu anda. Kliendi idee ja Ra Suni teostus. Efektselt ekstravagantsed tugitoolid!

Disain Digesto tugitoolide redisain
Disain Digesto tugitoolide redisain

Polstermööbel lastetoas

Eritellimusena valminud väga funktsionaalne polsterdatud voodi. Voodialuse saab lahendada salajaseks panipaigaks või voodipesu kastiks.
Disainer: Hillar Mänd

Ra Suni lugu

Ra Sun valmistab käsitööna pehmet mööblit ja seda juba aastast 2010. Väike ja professionaalne kollektiiv hoolitseb iga toote valmimise eest nii nagu oleks see enda jaoks. Eesmärgiks on alati parim võimalik tulemus. Mööbli valmistamisel lähtutakse kolmest kriteeriumist: disain, funktsionaalsus ja vastupidavus. Pehme mööbli karkassi valmistamiseks kasutatakse tugevat kasevineeri ja täispuitu. Pehmuse ja mugavuse annavad Ra Suni diivanitele sik-sak vedrud ning erineva tihedusega poroloonidest kombineeritud polster ja mahuvatiin.

Ra Suni tiimi kõiki liikmeid ühendab suur kirg kvaliteetse mööbli tootmise vastu. Mida erilisem, seda ägedam. Peamiselt toodetakse sisustust kohvikutele, restoranidele ja hotellidele, aga ette on näidata ka hulk kodulahendusi. Kõigil oma lugu ja eristuv ilme.  

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

 

Logo - Ra Sun pehme mööbli valmistamine ja restaureerimine
Luise 36, 10142 Tallinn, Harjumaa
+372 554 6462

Ra Sun valmistab eritellimusmööblit, restaureerib ja parandab vana mööblit. Diivanid, tugitoolid, järid, toolid, tumbad.

Diivanvoodi SIRIUS täidab oma funktsioonid laitmatult

Diivanvoodi Sirius valmib käsitööna Ra Sun sadulseppade käe all parimatest materjalidest ja on loodud kestma aastakümneid.

10 nippi, mida liimpuitkilpidest mööblipaneelide valikul arvestada

Stragendo esindaja jagab meiega kasulikke näpunäiteid, kuidas ja mille järgi liimpuittooteid valida.

Jalka EM on alanud: kuidas kodune telekas spordisündmuseks valmis panna?

Esimese asjana tasub läbi mõelda teleri asetus ruumis. Kuna õhtud on meil valged ja päike paistab õues rohkelt, siis võiks teler ideaalis asetseda kohas kus päike ei paista aknast otse teleriekraanile.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Avasta uus välidiivan MOOD - 3 moodulit, 33 võimalust!

Modulaarne välidiivan MOOD on kerge ning valmistatud meie kliimat arvesse võttes, saab jätta õue aastaringselt. Moodulite asetust muutes saab luua endale sobiva lahenduse.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Lindström: aeg on loobuda ebahügieenilistest kätepuhuritest tualettides!

Puhurite ohtlikkust illustreerivad hästi Euroopa tekstiililiidu läbiviidud uuringu tulemused. Üha rohkem ettevõtteid paigaldab oma tualettidesse puuvillast kätekuivatusrulli, mis on keskkonnasõbralik valik.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

Radis Furniture uus lisariiuliga diivanilaud NOBLE

Uue lisariiuliga kergelt ovaalse kujuga diivanilaud NOBLE on põnev kaaslane, mille ümber saab mõnusalt sisustamist edasi kasvatada.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

Olles teadlik, et maja välisilme on kaasaegne, oli vaja leida viis, kuidas siduda eramu sisekujunduses kokku need kaks esmapilgul vastandlikku stiili – kaasaegsus ja klassika.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Minimalistlik metall-puitmööbel

Ruumi ja mööbli kujundamisega tegeleme juba üle 30 aasta, pakkudes samas ka sisustuse valmistamist ja paigaldamist terviklahendusena.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

BLEUU lastetoa vaibad

BLEUU lastetoa vaibad on 100% orgaanilisest puuvillast, mis on GOTS sertifitseeritud. Vaipade kiupikkus on veidi alla 1cm, et nendesse ei ladestuks liigselt tolmu.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Kvaliteetdiivan eritellimusel Eesti tootjalt Atto Collection

Eesti tootja Atto Collection valmistab käsitööna kvaliteetset pehmet mööblit (diivani, tugitoolid, tumbad, järid, voodid).

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture riiulid GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube