Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Suni valmistatud diivan Uus-Veerenni kvartali näidiskorteris. Sisearhitekt Loreida Hein on moodsasse interjööri toonud soojust ja hubasust nii värvide kui vormide näol. Elutoa keskmeks oleval retrolikul diivanil on kõrgendatud seljatugi ja ümarad käetoed, et nii istudes kui pikutades oleks mugav pead toetada.
Ra Suni valmistatud diivan Uus-Veerenni kvartali näidiskorteris. Sisearhitekt Loreida Hein on moodsasse interjööri toonud soojust ja hubasust nii värvide kui vormide näol. Elutoa keskmeks oleval retrolikul diivanil on kõrgendatud seljatugi ja ümarad käetoed, et nii istudes kui pikutades oleks mugav pead toetada.

Oleme harjunud rääkima trendidest ja paljud ka nende järgi toimetavad, aga on ka hulk inimesi, kes soovivad alati midagi teistsugust. Midagi, mida poodide standardvalikust ei leia. Mööblist rääkides on tihti põhjuseks ka ebastandardsed ruumid, kuhu lihtsalt miski tavapärane ei sobi või mahugi. Põhjused ei olegi siin nii olulised, vaid pigem lahendus. Eriliste soovidega tuleb tavaliselt pöörduda kellegi sellise poole, kes erisoove täita oskab ja tahab.   

Pehme mööbli valmistaja Ra Sun on spetsialiseerunud unikaalsetele eritellimuslahendustele. Ra Suni stiil on teiste omasarnaste kõrval selgelt eristuv oma julguse ja veidi vallatu käekirjaga. Ettevõtte juhi ja meistri Allan Prooso sõnul neile kohe meeldib teha eriskummalisi asju. Mida võimatum ülesanne, keerukam idee või interjöör, seda põnevam tundub väljakutse ja olulisem ka saavutatud tulemus. Ettevõtte oma standardite kohaselt peab kõik valmiva toote puhul olema viimseni läbi mõeldud, kvaliteet ja mugavus tagatud ning pisemgi detail paigas. Teostus peab alati olema filigraanne, sest kõik Ra Suni poolt valmistatud tooted omavad ka erilist kunstilist väärtust.

Suurepärane tulemus = idee + teostus

Suurepärase tulemuse jaoks peavad kaks olulist osa võrdselt head olema: idee ja teostus. Ilma hea ideeta ei ole võimalik midagi erilist valmistada. Samuti pole heast ideest kasu, kui seda teostada ei suudeta.

Allan Prooso muigab, et loomulikult oleks tore kogu au põnevate asjade tegemise eest endale võtta, aga nii see siiski ei ole. Kõige erilisemad ja vägevamad asjad sünnivad alati koostöös. Nii on suurem osa mööblist valminud koostöös erinevate sisearhitektide ja disaineritega ning tihti ka kliendiga otse. Inspiratsiooniks piisab Instagrami või Pinteresti pildist ning Ra Suni meistrid suudavad selle juba valmis teha.

Tihti saavad meistrid ülesandeks luua midagi ainulaadset ja kordumatut, justkui ikooni, mis tõmbab ruumis pilku, kestab kaua ja on oma olemuselt ajatu kunstiteos. Nii kaua, kui suudetakse mingitki moodi oma soovi kirjeldada, on kõik tehtav. Seda kinnitavad ka tehtud tööd. Allani sõnul peab kvaliteet olema tagatud töö igas etapis. Kui kuskil allaandmisi teha, ei tule tulemus kunagi sama.

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus mõned standardmööblilahendused nagu näiteks diivan Noon, diivanvoodi Sirius jpm.

Diivan NOON. Naturaalne nahk pardi sulgedega täidetud patjadel ning lina ja puuvilla kombinatsiooniga kangas - see annab kokku tulemuse, millelt püsti tõusmiseks on väga head põhjust vaja. Disain: Kristel Jakobson. Teostus: Ra Sun
Diivan NOON. Naturaalne nahk pardi sulgedega täidetud patjadel ning lina ja puuvilla kombinatsiooniga kangas - see annab kokku tulemuse, millelt püsti tõusmiseks on väga head põhjust vaja. Disain: Kristel Jakobson. Teostus: Ra Sun

Pea 13 aasta jooksul on valminud palju põnevaid ja eriilmelisi mööbliprojekte.

Inspiratsiooni - tehtud tööd!

Art deco stiilis diivan

Diivan valmis koostöös sisearhitekt Lilia Kristiansoniga aastal 2022. Arhitekti poolt tuli ideekavad ja materjali eelistused ning Ra Suni poolt tehniline joonis ja teostus. Allani sõnul on suur rõõm teha selliseid asju, kus kliendil on omal ilus nägemus olemas. Diivan on valmistatud painutatud pähklispooni vineerist ja kaetud erilise kangaga.

Art deco stiilis diivan
Art deco stiilis diivan

Elevandisadulast lebodiivan

Eritellimus ei tähenda alati millegi uue tegemist, sageli on see Ra Suni meistrite jaoks ka mõnele teise funktsiooniga esemele uue funktsiooni andmine. Kliendi soov oli saada endale elevandisadulast iste. Lõpptulemus üllatas positiivselt nii tellijat kui valmistajat ennastki.

Elevandisadulast lebodiivan
Elevandisadulast lebodiivan

Ruumi sisseehitatud diivan

Sisseehitatud diivan kohvikus Rõõm valmis koostöös sisekujundaja Mareliis Raidiga.

Voodipeats hotellitoas

Velvet disaineritega koostöös valminud väga praktiline lahendus Oru Hub Hotel Handwritten Collection numbritubade jaoks, kus öökapikesi täiendavad elegantsed nahast hoiutaskud voodi peatsit raamiva toru küljes. Peatsina toimivaid patju on lihtne puhastada ja interjööri värskendamiseks välja vahetada.

Uue diivani katteriide vahetus

Diivan on Ra Suni enda standardmööbli valikust, kangas aga sisearhitekt Andro Kööbi erisoov. Allani sõnul sisearhitektidel kohe on seda silma, et kangaid oskuslikult kokku panna. Lausa kolm erinevat kangast ühel diivanil, mis oma värvide ja tekstuuridega mõjuvad koos mõnusalt eklektiliselt.

Eritellimus voodipeats/sein

Erinevad polsterpaneelide ja -mööbli lahendused on magamistoas väga aktuaalsed. On see lõpuks siis vahesein või voodipeats? Tegelikult mõlemad ehk kaks ühes. Väikesed ruumid on imelikult kombel väga inspireerivad ja lausa kutsuvad nutikaid lahendusi leiutama. Eriline rõõm, kui ideed ka materialiseeruvad. Pehmete paneelidega vooditagune sein valmis sisekujundaja Triin Villemsaare jooniste järgi.

Tervisekeskuse istmed

Puhas pind nii visuaalselt kui füüsiliselt, täpselt nagu ühes terviseasutuses olema peab. Confido Meditsiinikeskuse fuajee pingid on kaetud praktilise kunstnahaga, mis mõjub kui pärisnahk. Polsteristmed valmisid sisearhitekt Kristiina Puusepa jooniste järgi.

Erikujuga järi

Põhimõtteliselt on nii, et lase oma fantaasial lennata ja ütle, millise kujuga järi soovid ning Ra Sun teeb selle valmis. Sisekujundaja-disainer: Hillar Mänd

Erikujuga järi
Erikujuga järi

Voodipeats

Efektne voodipeats magamistoas kui kujunduse põhielement. See mõnusalt vahemerelise vaibiga lahendus valmis koostöös sisekujundaja Triin Villemsaarega.

Disain Digesto tugitoolide redisain

Ka väärt mööbli katteriide uuendamine on erilahendus. Oskuslikult valitud uus kangas ja korrektne teostus suudavad väsinud mööbliesemele täiesti uue elu anda. Kliendi idee ja Ra Suni teostus. Efektselt ekstravagantsed tugitoolid!

Disain Digesto tugitoolide redisain
Disain Digesto tugitoolide redisain

Polstermööbel lastetoas

Eritellimusena valminud väga funktsionaalne polsterdatud voodi. Voodialuse saab lahendada salajaseks panipaigaks või voodipesu kastiks.
Disainer: Hillar Mänd

Ra Suni lugu

Ra Sun valmistab käsitööna pehmet mööblit ja seda juba aastast 2010. Väike ja professionaalne kollektiiv hoolitseb iga toote valmimise eest nii nagu oleks see enda jaoks. Eesmärgiks on alati parim võimalik tulemus. Mööbli valmistamisel lähtutakse kolmest kriteeriumist: disain, funktsionaalsus ja vastupidavus. Pehme mööbli karkassi valmistamiseks kasutatakse tugevat kasevineeri ja täispuitu. Pehmuse ja mugavuse annavad Ra Suni diivanitele sik-sak vedrud ning erineva tihedusega poroloonidest kombineeritud polster ja mahuvatiin.

Ra Suni tiimi kõiki liikmeid ühendab suur kirg kvaliteetse mööbli tootmise vastu. Mida erilisem, seda ägedam. Peamiselt toodetakse sisustust kohvikutele, restoranidele ja hotellidele, aga ette on näidata ka hulk kodulahendusi. Kõigil oma lugu ja eristuv ilme.  

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

 

Logo - Ra Sun pehme mööbli valmistamine ja restaureerimine
Luise 36, 10142 Tallinn, Harjumaa
+372 554 6462

Ra Sun valmistab eritellimusmööblit, restaureerib ja parandab vana mööblit. Diivanid, tugitoolid, järid, toolid, tumbad.

Diivanvoodi SIRIUS täidab oma funktsioonid laitmatult

Diivanvoodi Sirius valmib käsitööna Ra Sun sadulseppade käe all parimatest materjalidest ja on loodud kestma aastakümneid.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides luua ruumi positiivset energiat ja head aurat.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture riiulid GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Kontoritool RH Logic: loodud edendama aktiivset istumist

RH Logic on tippklassi kontoritool, mis on loodud toetama ergonoomilist kehahoiakut ja edendama aktiivset istumist, aidates sellega suurendada tööjõudlust.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

Lase sügis esikusse

ELKE Mööblist leiab erinevaid väiksemaid ja suuremaid esikusse sobivaid lahendusi.

Riiete ja jalanõude uputus esikus?

Kes meist poleks tundnud tunnet, et koos algava sügisega tekib esikusse ka jalanõude uputus?

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Galerii: Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Kuidas täisautomaatsed kohvimasinad töötavad?

Täisautomaatsed kohvimasinad vajavad enanamsti ainult põhikoostisosade lisamist: kohvioad, vesi ja mõnikord ka piim ning saate nautida uskumatut barista-stiilis kohvi, millal iganes soovite.

Uus-Veerennis alustas tööd uuenduslik lasteaed

Kalli-kalli Uus-Veerenni lasteaia majas on neli hoiurühma pere pisematele ja viis lasteaiarühma.

Galerii: Home&You talvised interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

Tere tulemast Top Grade Silki! Mulberry siidist voodipesu, ööriided...

Oleme uus bränd, mis pakub luksuslikku 100% naturaalsest Mulberry siidist voodipesu, padjapüüre, siidimaske, juuksekumme.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekt Heldi Rebane: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kiili Betooni unikaalne välimööbel sobib nii linnaruumi kui külaplatsile

Kiili Betooni betoonmööbli valikus on spetsiaalsed pingid, lauad, rattahoidjad, prügikastid, lauatennise- ja malelaud, piknikulauad, taimekonteinerid ja välikäimlad.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube