Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Büroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEM

2019-05-09
Büroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEM
Mendali on toonud Eesti sisustusturule uudse, töökohtade kiire ja efektiivse lahenduse, teisaldatava seinasüsteemi Excel Reyem tootegrupi näol.

Toode koosneb 22 mm anodeeritud alumiiniumprofiilidest ja 19 mm või 8 mm europaneelidest,
kus on kasutatud kas riidega kaetud või mikrolaaminaatpinnaga (melamiinpinnaga)
Vaheseintesüsteem EXCEL REYEM paneeli, mis võib omakorda olla kombineeritud 6 mm klaasiga. Paigaldatud Excel Reyem seinasüsteemi on hiljem kasutajatel kerge ise ümber paigutada, luues uudseid lahendusi ja kasutades olemasolevaid kinnituselemente.

Seinasüsteemi võib kasutada kas üksiku iseseisva osana või kombineerituna, lahendades ära kogu avatud kontori töökohtade või ka üksiku töökoha vajadused. Kuna toode koostatakse ja valmistatakse vastavalt Tellija vajadustele ja mõõtmetele, siis ei eksisteeri standardmõõtmeid ja -materjale.

Antud süsteemiga on eriti kiire ja kerge luua tiheda asustusega töökohti nagu näiteks telefonimüügikeskused, kaugtöö töökohad, klienditeenendajate
töökohad, liigutatavad siirdeseinad, sekretäri töötsoonid, internetikeskuste töötsoonid jne.
Büroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEMBüroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEMBüroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEMBüroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEMBüroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEMBüroo vaheseintesüsteem EXCEL REYEM

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google