Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Kaasatud ekspert: Heily Kaarna
Ruumipuudust asjade mahutamisel kööki ja söögiala loomisel aitas lahendada köögisaar.

Igaüks tahaks, et tema kodu vastaks täpselt tema maitsele ja et kõik eluks vajalik oleks olemas. Kui ruumi palju, pole see tõenäoliselt probleem, aga väiksema pinna puhul tuleb juba mõtlema hakata. Siinkohal on palju abi kogenud sisekujundajate teadmistest ja kogemustest, kes on sama probleemi ees seisnud korduvalt.
 
Just sellisesse projekti kaasati sisekujundaja Heily Kaarna (HK Ideed). Peagi 4-liikmeliseks saav perekond soovis oma Pirital asuva 2-korruselise funkstiilis uuseramu 109 ruutmeetrilt võimalikult tõhusalt ära kasutada. Sisekujundaja ülesandeks sai luua pere kõigi vajadustega arvestav hubane kodu ilma igasuguse kokkuhoiuta mugavuse ja funktsionaalsuse arvelt.
 
Heily Kaarna jaoks on sisekujundus suur kirg ja vähe ruutmeetreid pigem põnev väljakutse kui probleem. Õige planeerimise korral on kõik võimalik. Tähtis on kliendi ja spetsialisti omavaheline usalduslik suhe, mis algab soovide ja ootuste täpsest paika panemisest. Kui nö lähtepunktid on paigas, saab sisekujundaja juba täielikult loometööle pühenduda, et teha võimalikuks kliendi salajasemadki unistused. Lõppude lõpuks on ikkagi õige elukeskkond see, mis inimesed aktiivseks, produktiivseks ja rahulolevaks muudab.

Peamine lähtepunkt  - valge, avar ja hubane interjöör

Tellija soovis, et tulevases kodus oleks läbivalt valged seinad, kuid selleks, et ruum ei jääks liiga karge, kombineeris sisekujundaja valge tausta erinevate materjalide ja toonidega. Valge loob avaruse, kuid üksi võib jääda liiga steriilne. Seetõttu toodi interjööri sooja tammepuitu, heledat marmorit ning tamme-, halli- ja musta tooni aktsente. Tamme toon kordub kogu majas, sealhulgas põrandatel, trepiastmetel, siseustel ning isegi vannitoa ja magamistoa mööblil.
 
Köögimööbel massiivse elemendina lahendati suures osas mattvalgena, kontrastiks tammetooni fassaadiga sein. Marmori imitatsiooniga kvartsist töötasapind ja segistid on samuti valged. Tulemusena valmis selge ja puhta joonega avar köök. Ruumipuudust asjade mahutamisel ja söögiala loomisel aitas lahendada köögisaar.Jungi moodsa joonega minimalistlikud pistikupesad ja lülitid on terves majas valged, sest kõik muud värvid tunduksid sisekujundaja sõnul valge peal liiga domineerivad. Jungi kasuks otsustati põhjusel, et nende valikus on spetsiaalne pistikupesa nii USB-A kui USB-C võimalusega, mis oli kliendi jaoks magamistoas oluline.

Kamina ja TV-sein - nutikust nõudev erilahendus

Klient soovis elutuppa kindlasti kaminat ja mugavat TV vaatamise kohta. Kuna aga ruum oli piiratud, tuli mõelda nutikalt ja leida parim viis nende kahe elemendi ühendamiseks. Erilahendusena paigutati need 2 olulist detaili kokku nö ühele seinale. Kui kaminas on tuli, saab televiisori seinal mugavalt eemale nihutada ning tähelepanu jääb kaminale ja vastupidi.
 
Kamina-TV sein ise on kaetud eriti vastupidava hallikasvalge mikrotsemendiga, mis jätkub ka põrandal, luues ruumis ühtlase ja stiilse terviku. Selle nutika idee teostamiseks oli vaja meeskonnatöö, kus kaminaekspert (Korstnad ja Kaminad), ehitaja ja sisekujundaja panid oma teadmised ja oskused kokku. Enamasti jäetakse kamina ümber kivi-, klaasi- või metallpaadiga kaetud ala, aga antud juhul puudub selleks vajadus ning tulemuski on palju avaram ja ühtlasem, ei mingeid astmeid.

Elutoas põhirõhk diivanile!

Elutoas on põhirõhk mugaval hallil diivanil Soome tootjalt Pohjanmaan (Isku). Veedame diivanil palju aega, mistõttu peab see olema võimalikult mugav ja kvaliteetne. Heily sõnul toodab Pohjanmaan väga kvaliteetseid diivaneid. Lisaks kaunistavad elutuba hallid dekoratiivpadjad, vähe julgema mustri ja värvigammaga vaip ning mustade detailidega valgustid Hektor Lightist.

Õhulised kardinad lähtuvalt interjöörist

Naabrite pilkude eest varjamiseks ja valguse reguleerimiseks ruumides oli vaja otsustada, millised kardinad antud kujunduslahendusega kõige paremini sobivad. Kardina pinda oli mõlemal korrusel rohkelt, aga liiga palju rasket päevakardina kangast tundus liiga massiivne.
 
Lõpuks otsustati põhilistes eluruumides kerge ja õhulise tüllkardina ning mugavalt reguleeritavate voldikkardinate kasuks, mis alumisel korrusel on poolpimendavad ja ülemistes magamistubades täiesti pimendavad.  


 
Töötuppa sai maheroosa roomakardin. See oli ka ainus koht majas, kus kasutati perenaise lemmiktooni roosat. Tütre tuppa valiti vastukaaluks tumeroheline kardinakangas, mis sobib ruumi ideaalselt. Kõik majas kardinad valmistas Avaeksperdid.

Peretütre tuba – põnev väljakutse

19-aastase tüdruku toa sisustamine pole lihtne, sest noored on vaata et veel kõige nõudlikumad. Ka selle toaga tuli omajagu mõttetööd teha, et noore naise jaoks piisavalt eristuv ja hubane pelgupaik luua. Nii sai üsna mitmeid erinevaid lahendusi välja mängitud ja lõpuks üks sobis.

Seinad jäid ka selles toas valgeks, värvi toodi sisse mööbli ja aksessuaaride näol (valge ja rohelisega). Sisustus leiti peamiselt Ikeast. Pilgupüüdjaks ja samas ka nähtamatuks elemendiks on toas üllatuslikult läbipaistev tool Itaalia tootjalt Igloo, mis kogu sisustusega Heily sõnul kuidagi eriti hästi kokku sobib.

Beebitoas lähtuti praktilisusest

Peagi sündiva beebi tuba sisustati nii, et hiljem praktilisest vajadusest lähtuvalt paigutada sinna täpselt seda, mida vaja.

Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi

Voodipesu valikul pöörati erilist tähelepanu, kuna just see toob Heily Kaarna sõnul magamistuppa erilist luksust ja hubasust, annab nö viimase lihvi. Selle kodu voodeid kaunistavad sisustussalongi Luxury Dreams puuvillasatiinist voodipesud.

Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi
Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi

Ruumi avardavad lahendused vannitoas

Vannitoa seinad ja põrand said alumisel korrusel kaetud halli ja teisel valge plaadiga, aktsendiks puitfassaadiga mööbel ja kroom segistid. Nii saavutati üldjoontes avar, stiilne ja soe tulemus. Ruumi maksimaalse ära kasutamise ja avaruse tekitamise mõttes lisati sissepoole lükatavad dušiuksed.

Nii oli võimalik vannituppa ära mahutada ka kiviimitatsiooniga akrüülvann (Lintman), dušinurk ja bideedušš. Praktilisuse ja vastupidavuse eesmärgil valiti kõik segistid Itaalia tootjalt Paffoni (Vannitoapood), kuna vastupidiselt mitmetele teistele tootjate omadele, on nende tooted metallist neis kohtades, kus teistel tootjatel plastikust.

Puukerisega saun – peremehe unistus

Kuna kõigi pereliikmete soovidega uue kodu loomisel arvestati võrdselt, pidi loomulikult teoks saama ka peremehe unistus: täitsa oma puukerisega saun. Kuigi paljud lähevad täna lihtsamat teed ja tellivad mugavuse pärast elektrikerisega sauna, jäi selle kodu peremees endale kindlaks. Sauna kütmine on tema sõnul mõnus ajaviide ja sauna meeleolu loomise viis ning leili ei andvat elektrikerise omaga võrreldagi. Sauna stiil läheb kokku teiste niiskete ruumide omaga, sujuv marmori üleminek puidule, mille lõpetab must aktsent leiliruumiseinal ja laes.

Terviku moodustavad lõpuks detailid

Sisekujunduses on oluline, et kõik elemendid moodustaksid ühtse ja harmoonilise terviku. See on justkui sisekujunduse alustala. Terviklikkuse saavutamiseks kasutatakse erinevaid detaile, mis loovad ühise joone, stiili või mustri, sidudes erinevad ruumid sujuvalt kokku.

Selles majas leidub igas ruumis ja mõlemal korrusel korduvaid stiili- ja mustrielemente. Üheks näiteks on halli kangaga pehme mööbel: teisel korrusel asuv voodi ja esimese korruse diivan. Samuti on kogu majas kasutatud musti detaile – valgustid, ukselingid ja trepikonstruktsioon – mis loovad ühtsust. Tamme toon, mis kordub mööblil igas toas, alates öökappidest magamistoas kuni vannitoa ja köögimööblini, loob samuti sidususe. Vannitubades kasutatud marmorviimistlus kajastub peenelt ka köögi tööpinnas, luues läbivalt kauni ja tervikliku sisekujunduse.
 
Tellija peab lõpptulemust õnnestunuks. Ruumid on omanäolised, kaunid ja funktsionaalsed. Just täpselt nii nagu üks hea sisekujunduslahendus peabki olema. Ja mis peamine, kliendid on oma uue koduga väga rahul.

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

 

Logo - Sisekujundaja Heily Kaarna - HK Ideed OÜ
üle Eesti (Tallinn, Harjumaa)
+372 5346 7846

Sisekujunduse terviklahendused projektist teostuseni. 3D joonised.

Väikese lastetoa sisustamine: 3D visualiseering

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna.

Jalka EM on alanud: kuidas kodune telekas spordisündmuseks valmis panna?

Esimese asjana tasub läbi mõelda teleri asetus ruumis. Kuna õhtud on meil valged ja päike paistab õues rohkelt, siis võiks teler ideaalis asetseda kohas kus päike ei paista aknast otse teleriekraanile.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Ülemiste keskuse Home&You kauplus on uuendatud

Ülemiste keskuse Home&You kauplus on uuendatud. Tutvuge meie värskete suviste kollektsioonidega ning leidke omale meelepärane kodukujundusstiil.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Kuidas transportida televiisorit, pesumasinat ja külmikut nagu proff

Kindlasti tasub enne teleri lahti ühendamist teha foto teleri tagumisest küljest, et hiljem sujuks uues kodus teleri ühendamine hõlpsalt ja kiirelt.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

Olles teadlik, et maja välisilme on kaasaegne, oli vaja leida viis, kuidas siduda eramu sisekujunduses kokku need kaks esmapilgul vastandlikku stiili – kaasaegsus ja klassika.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Minimalistlik metall-puitmööbel

Ruumi ja mööbli kujundamisega tegeleme juba üle 30 aasta, pakkudes samas ka sisustuse valmistamist ja paigaldamist terviklahendusena.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Kvaliteetdiivan eritellimusel Eesti tootjalt Atto Collection

Eesti tootja Atto Collection valmistab käsitööna kvaliteetset pehmet mööblit (diivani, tugitoolid, tumbad, järid, voodid).

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Parimad ahjunipid – kuidas valmistada pidupäeval parimad road?

Toidu ahju panemine, välja võtmine ja vajadusel vahepealne kontrollimine, liigutamine ja maitsestamise lihtsustamiseks soovitatakse paigaldada teleskooprööpad.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Võimalusterohke disainiga Blanco köögivalamud ja akna ette paigaldatavad segistid

Blanco köögivalamu juurde kuuluvad erinevad lisatarvikud nagu puuviljakauss, puuviljakorv, lõikelaud, nurgakauss, ülarelsid, nõrutuskorv, nõrutusrest, põhjasõela kate, jpm.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube