Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Kaasatud ekspert: Heily Kaarna
Ruumipuudust asjade mahutamisel kööki ja söögiala loomisel aitas lahendada köögisaar.

Igaüks tahaks, et tema kodu vastaks täpselt tema maitsele ja et kõik eluks vajalik oleks olemas. Kui ruumi palju, pole see tõenäoliselt probleem, aga väiksema pinna puhul tuleb juba mõtlema hakata. Siinkohal on palju abi kogenud sisekujundajate teadmistest ja kogemustest, kes on sama probleemi ees seisnud korduvalt.
 
Just sellisesse projekti kaasati sisekujundaja Heily Kaarna (HK Ideed). Peagi 4-liikmeliseks saav perekond soovis oma Pirital asuva 2-korruselise funkstiilis uuseramu 109 ruutmeetrilt võimalikult tõhusalt ära kasutada. Sisekujundaja ülesandeks sai luua pere kõigi vajadustega arvestav hubane kodu ilma igasuguse kokkuhoiuta mugavuse ja funktsionaalsuse arvelt.
 
Heily Kaarna jaoks on sisekujundus suur kirg ja vähe ruutmeetreid pigem põnev väljakutse kui probleem. Õige planeerimise korral on kõik võimalik. Tähtis on kliendi ja spetsialisti omavaheline usalduslik suhe, mis algab soovide ja ootuste täpsest paika panemisest. Kui nö lähtepunktid on paigas, saab sisekujundaja juba täielikult loometööle pühenduda, et teha võimalikuks kliendi salajasemadki unistused. Lõppude lõpuks on ikkagi õige elukeskkond see, mis inimesed aktiivseks, produktiivseks ja rahulolevaks muudab.

Peamine lähtepunkt  - valge, avar ja hubane interjöör

Tellija soovis, et tulevases kodus oleks läbivalt valged seinad, kuid selleks, et ruum ei jääks liiga karge, kombineeris sisekujundaja valge tausta erinevate materjalide ja toonidega. Valge loob avaruse, kuid üksi võib jääda liiga steriilne. Seetõttu toodi interjööri sooja tammepuitu, heledat marmorit ning tamme-, halli- ja musta tooni aktsente. Tamme toon kordub kogu majas, sealhulgas põrandatel, trepiastmetel, siseustel ning isegi vannitoa ja magamistoa mööblil.
 
Köögimööbel massiivse elemendina lahendati suures osas mattvalgena, kontrastiks tammetooni fassaadiga sein. Marmori imitatsiooniga kvartsist töötasapind ja segistid on samuti valged. Tulemusena valmis selge ja puhta joonega avar köök. Ruumipuudust asjade mahutamisel ja söögiala loomisel aitas lahendada köögisaar.Jungi moodsa joonega minimalistlikud pistikupesad ja lülitid on terves majas valged, sest kõik muud värvid tunduksid sisekujundaja sõnul valge peal liiga domineerivad. Jungi kasuks otsustati põhjusel, et nende valikus on spetsiaalne pistikupesa nii USB-A kui USB-C võimalusega, mis oli kliendi jaoks magamistoas oluline.

Kamina ja TV-sein - nutikust nõudev erilahendus

Klient soovis elutuppa kindlasti kaminat ja mugavat TV vaatamise kohta. Kuna aga ruum oli piiratud, tuli mõelda nutikalt ja leida parim viis nende kahe elemendi ühendamiseks. Erilahendusena paigutati need 2 olulist detaili kokku nö ühele seinale. Kui kaminas on tuli, saab televiisori seinal mugavalt eemale nihutada ning tähelepanu jääb kaminale ja vastupidi.
 
Kamina-TV sein ise on kaetud eriti vastupidava hallikasvalge mikrotsemendiga, mis jätkub ka põrandal, luues ruumis ühtlase ja stiilse terviku. Selle nutika idee teostamiseks oli vaja meeskonnatöö, kus kaminaekspert (Korstnad ja Kaminad), ehitaja ja sisekujundaja panid oma teadmised ja oskused kokku. Enamasti jäetakse kamina ümber kivi-, klaasi- või metallpaadiga kaetud ala, aga antud juhul puudub selleks vajadus ning tulemuski on palju avaram ja ühtlasem, ei mingeid astmeid.

Elutoas põhirõhk diivanile!

Elutoas on põhirõhk mugaval hallil diivanil Soome tootjalt Pohjanmaan (Isku). Veedame diivanil palju aega, mistõttu peab see olema võimalikult mugav ja kvaliteetne. Heily sõnul toodab Pohjanmaan väga kvaliteetseid diivaneid. Lisaks kaunistavad elutuba hallid dekoratiivpadjad, vähe julgema mustri ja värvigammaga vaip ning mustade detailidega valgustid Hektor Lightist.

Õhulised kardinad lähtuvalt interjöörist

Naabrite pilkude eest varjamiseks ja valguse reguleerimiseks ruumides oli vaja otsustada, millised kardinad antud kujunduslahendusega kõige paremini sobivad. Kardina pinda oli mõlemal korrusel rohkelt, aga liiga palju rasket päevakardina kangast tundus liiga massiivne.
 
Lõpuks otsustati põhilistes eluruumides kerge ja õhulise tüllkardina ning mugavalt reguleeritavate voldikkardinate kasuks, mis alumisel korrusel on poolpimendavad ja ülemistes magamistubades täiesti pimendavad.  


 
Töötuppa sai maheroosa roomakardin. See oli ka ainus koht majas, kus kasutati perenaise lemmiktooni roosat. Tütre tuppa valiti vastukaaluks tumeroheline kardinakangas, mis sobib ruumi ideaalselt. Kõik majas kardinad valmistas Avaeksperdid.

Peretütre tuba – põnev väljakutse

19-aastase tüdruku toa sisustamine pole lihtne, sest noored on vaata et veel kõige nõudlikumad. Ka selle toaga tuli omajagu mõttetööd teha, et noore naise jaoks piisavalt eristuv ja hubane pelgupaik luua. Nii sai üsna mitmeid erinevaid lahendusi välja mängitud ja lõpuks üks sobis.

Seinad jäid ka selles toas valgeks, värvi toodi sisse mööbli ja aksessuaaride näol (valge ja rohelisega). Sisustus leiti peamiselt Ikeast. Pilgupüüdjaks ja samas ka nähtamatuks elemendiks on toas üllatuslikult läbipaistev tool Itaalia tootjalt Igloo, mis kogu sisustusega Heily sõnul kuidagi eriti hästi kokku sobib.

Beebitoas lähtuti praktilisusest

Peagi sündiva beebi tuba sisustati nii, et hiljem praktilisest vajadusest lähtuvalt paigutada sinna täpselt seda, mida vaja.

Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi

Voodipesu valikul pöörati erilist tähelepanu, kuna just see toob Heily Kaarna sõnul magamistuppa erilist luksust ja hubasust, annab nö viimase lihvi. Selle kodu voodeid kaunistavad sisustussalongi Luxury Dreams puuvillasatiinist voodipesud.

Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi
Õigesti valitud voodipesu annab viimase lihvi

Ruumi avardavad lahendused vannitoas

Vannitoa seinad ja põrand said alumisel korrusel kaetud halli ja teisel valge plaadiga, aktsendiks puitfassaadiga mööbel ja kroom segistid. Nii saavutati üldjoontes avar, stiilne ja soe tulemus. Ruumi maksimaalse ära kasutamise ja avaruse tekitamise mõttes lisati sissepoole lükatavad dušiuksed.

Nii oli võimalik vannituppa ära mahutada ka kiviimitatsiooniga akrüülvann (Lintman), dušinurk ja bideedušš. Praktilisuse ja vastupidavuse eesmärgil valiti kõik segistid Itaalia tootjalt Paffoni (Vannitoapood), kuna vastupidiselt mitmetele teistele tootjate omadele, on nende tooted metallist neis kohtades, kus teistel tootjatel plastikust.

Puukerisega saun – peremehe unistus

Kuna kõigi pereliikmete soovidega uue kodu loomisel arvestati võrdselt, pidi loomulikult teoks saama ka peremehe unistus: täitsa oma puukerisega saun. Kuigi paljud lähevad täna lihtsamat teed ja tellivad mugavuse pärast elektrikerisega sauna, jäi selle kodu peremees endale kindlaks. Sauna kütmine on tema sõnul mõnus ajaviide ja sauna meeleolu loomise viis ning leili ei andvat elektrikerise omaga võrreldagi. Sauna stiil läheb kokku teiste niiskete ruumide omaga, sujuv marmori üleminek puidule, mille lõpetab must aktsent leiliruumiseinal ja laes.

Terviku moodustavad lõpuks detailid

Sisekujunduses on oluline, et kõik elemendid moodustaksid ühtse ja harmoonilise terviku. See on justkui sisekujunduse alustala. Terviklikkuse saavutamiseks kasutatakse erinevaid detaile, mis loovad ühise joone, stiili või mustri, sidudes erinevad ruumid sujuvalt kokku.

Selles majas leidub igas ruumis ja mõlemal korrusel korduvaid stiili- ja mustrielemente. Üheks näiteks on halli kangaga pehme mööbel: teisel korrusel asuv voodi ja esimese korruse diivan. Samuti on kogu majas kasutatud musti detaile – valgustid, ukselingid ja trepikonstruktsioon – mis loovad ühtsust. Tamme toon, mis kordub mööblil igas toas, alates öökappidest magamistoas kuni vannitoa ja köögimööblini, loob samuti sidususe. Vannitubades kasutatud marmorviimistlus kajastub peenelt ka köögi tööpinnas, luues läbivalt kauni ja tervikliku sisekujunduse.
 
Tellija peab lõpptulemust õnnestunuks. Ruumid on omanäolised, kaunid ja funktsionaalsed. Just täpselt nii nagu üks hea sisekujunduslahendus peabki olema. Ja mis peamine, kliendid on oma uue koduga väga rahul.

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu; K. Viksne)
Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

 

Logo - Sisekujundaja Heily Kaarna - HK Ideed OÜ
üle Eesti (Tallinn, Harjumaa)
+372 5346 7846

Sisekujunduse terviklahendused projektist teostuseni. 3D joonised.

Väikese lastetoa sisustamine: 3D visualiseering

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna.

Home&You: inspiratsiooni algavaks kevadhooajaks

Home&You kodusisustuspoe valikusse on saabunud uued heledad ja õrnad toonid.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

2024 on Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Stockmann avas uuenenud koduosakonna

Kuudepikkuse põhjaliku planeerimise järel on Stockmanni 4. korruse koduosakond täielikult uuendatud ning siit võib leida laia valiku sisustus-, sisekujundus- ja elustiilitooteid.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides luua ruumi positiivset energiat ja head aurat.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Texstudio esitleb 2024. aasta trende peegeldavaid kangaid ja tapeete

Tikkurila 2024. aasta värvipaletist inspireerituna on Texstudio kokku kogunud tooted, mis kajastavad 2024. aasta värvi-, tapeedi- ja tekstiilitrende ja pakuvad inspiratsiooni.

Võimalusterohke disainiga Blanco köögivalamud ja akna ette paigaldatavad segistid

Blanco köögivalamu juurde kuuluvad erinevad lisatarvikud nagu puuviljakauss, puuviljakorv, lõikelaud, nurgakauss, ülarelsid, nõrutuskorv, nõrutusrest, põhjasõela kate, jpm.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Galerii: Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Kuidas täisautomaatsed kohvimasinad töötavad?

Täisautomaatsed kohvimasinad vajavad enanamsti ainult põhikoostisosade lisamist: kohvioad, vesi ja mõnikord ka piim ning saate nautida uskumatut barista-stiilis kohvi, millal iganes soovite.

Galerii: Home&You talvised interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Kuidas kodus toitu kauem värskena hoida?

Lihatooted, sh kala ning köögi- ja puuviljad tuleks külmikus kindlasti eraldi hoida. Liha asetada alumisele riiulile, kus on säilitamiseks piisavalt jahe ning köögi- ja puuviljad hoida eraldi sahtlis.

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Lapse toa sisustamisel on oluline arvestada tema mustri- ja toonieelistusi

Lastetoa tapeedid, värvid ja mustrid vali lähtuvalt lapse loomusest.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

Tere tulemast Top Grade Silki! Mulberry siidist voodipesu, ööriided...

Oleme uus bränd, mis pakub luksuslikku 100% naturaalsest Mulberry siidist voodipesu, padjapüüre, siidimaske, juuksekumme.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Suvekodu romantika tapeedimustrites

Need kevad-suvisest värskusest, elujõust ja -rõõmust pakatavad tapeedimustrid ja -värvid aitavad lihtsalt sinu ruumi uueks muuta.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekt Heldi Rebane: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube