Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Dušinauding ühe nupuvajutusega – dušš Hansgrohe Croma Select

Hansgrohe Croma Select käsidušš

Hansgrohe uuenduslikele Croma Select duššide kollektsioonile on lisatud Select tehnoloogia, mis muudab erinevate pihustusrežiimide ümberlülitamise lihtsaks kõigest vaistliku nupuvajutusega. Mugav käsitsemine ja atraktiivne disain kindlustavad kasutussõbralikuma ja meeldivama kogemuse igas vannitoas. Croma Selecti valikus on nii käsi- kui üladušše. Croma Selecti tooted on nüüdsest saadaval ka Eestis.
„Croma käsidušid on ühed populaarsemad Hansgrohe käsiduššide valikus. Croma Select käsidušš on täiesti uuele tasemele – selle ergonoomiline disain ja praktiline Select-nupp annavad suurepärase kasutusmugavuse ja dušinaudingu. 

Multi või Vario – käsidušš igale maitsele


Croma Selecti mitmekülgsete ja erinevate funktsioonidega toodete valikust leiab ideaalse duši igale vajadusele. Valikus on kolm erinevat mudelit erinevates variatsioonides. Croma Select Multi käsidušš võimaldab individuaalset dušikogemust kolme erineva pihustusrežiimiga: pehme vihmadušš SoftRain, tugev IntenseRain ja kontsentreeritud masseeriv veejuga. Croma Select Vario käsidušš võimaldab kasutajal lülitada dušši vihmarežiimilt ümber ka tugevale TurboRaini režiimile. Ümberlülituseks pole vaja teha muud, kui vajutada korraks käepidemel paiknevale Select-nupule – mugav ja lihtne, isegi siis, kui käsidušš on kinnitatud seinal asuva toru külge.

Mitmekülgne talent igas suuruses vannitubadele


Lakke kinnitatav üladušš Croma Select 180 2jet, mille läbimõõt on 180 millimeetrit võimaldab kasutajal nautida kahte pihustusrežiimi: tugevat ja värskendavat vihmajuga Rain ning kontsentreeritud IntenseRain-duširežiimi, millega on hea näiteks šampooni juustest välja loputada. Erinevate pihustusrežiimide vahel saab valida üladuši keskel asuva Select-nupu abil.Kõik komponendid ühes süsteemis


Atraktiivse tervikpaketina on Croma Select 180 2jet Showerpipe dušisüsteemi puhul kõik elemendid kombineeritud ühte süsteemi: Select-tehnoloogiaga üladušš ja käsidušš, reguleeritav dušihoidik, dušivoolik ja Hansgrohe Ecostat Comforti termostaat, mille abil kasutaja saab valida täpselt soovitud temperatuuri. Termostaatsegisti asemel on võimalik valida ka kangsegistiga dušisüsteem. Tänu oma multifunktsionaalsusele, kõrgkvaliteedilisele teostusele ning esteetilisele ning ajatule disainile on Croma Select showerpipe’id kauakestvaks lahenduseks igasse vannituppa.
Uus Croma Select SemiPipe pakub veelgi rohkem mugavust ja ohutust erinevas eas ja erinevate vajadustega kasutajatele. Komplekti kuuluvad käsidušš, termostaatsegisti ja tugev seinatoru, mida saab kasutada kui turvalisust pakkuvat käepidet.

Hansgrohe töötas Croma Selecti tootevaliku välja koostöös oma pikaajalise partneri Phoenix Designiga. Dušiotsikud on saadaval ühe kuni kolme pihustusrežiimiga ja erinevate kujudega: ümmargune (S) või ümardatud nurkadega ruudukujuline (E) otsik. Erakordselt selgejooneline disain muudab selle tootesarja eriti silmatorkavaks. Kõikidel toodetel on kahes toonis viimistlus, valge pihustusplaat ja särav kroomkorpus, üladušid on saadaval ka üleni kroomist kattega.

Lihtne puhastada ja säästlik


Tänu Hansgrohe katlakivivastasele QuickClean-tehnoloogiale saab mis tahes katlakivijäägid Croma Selecti duššide silikoondüüsidelt kerge näpuliigutusega maha hõõruda. Croma Selecti käsidušid ja dušiotsikud on saadaval ka EcoSmart-tehnoloogiaga; voolupiirangusüsteemi ja optimeeritud vooluga pihustusplaatide kombinatsioon vähendab veevoolu üheksa liitrini minutis. See tähendab, et vee soojendamiseks kulub vähem energiat, mis aitab lisaks raha säästmisele hoida kokku ka loodusressursse.

Hansgrohe on vannitoa- ja köögisegistite, duššide ning dušisüsteemide, aga ka termostaatsegistite ja äravoolutehnoloogia alal juhtiv kaubamärk. Hansgrohe brändi tooteid, mis on võitnud üleilmselt arvukalt auhindu, eristab teistest kaasaegne tehnoloogia, uuenduslik disain ning ülim funktsionaalsus ja kvaliteet. See selgitab kaubamärgi edu dušisegmendi turuliidrina ning ühe juhtiva sanitaartehnikaseadmete tootjana. Hansgrohet peetakse rahvusvahelise sanitaartehnikatööstuse üheks eestvedajaks tänu sellistele leiutistele nagu dušilift, reguleeritavad pihustitüübid, QuickCleani funktsioon, AirPoweri või EcoSmarti tehnoloogiad, aga ka mugav Select-tehnoloogia.

Lisainfo
www.hansgrohe.ee

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google