FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Interior design, interior decoration
Building
Gardens

STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitions

STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitions logo
phone:
+372 6 717 413
fax:
+372 6 717 349
aadress:
Kulna Küla, 76613 Keila vald, Harjumaa
homepage:
e-mail:
Pilt1-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt2-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt3-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt4-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt5-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt6-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt7-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt8-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt9-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt10-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt11-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt12-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt13-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt14-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt15-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt16-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt17-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt18-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt19-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitionsPilt20-STRUCTO INDUSTRY OÜ L-UKS partitions
Oleme Eesti suurim liuguste- ja garderoobisüsteemide tootja! Meie ettevõtte usaldusväärsuse tunnustuseks uuendati Structo Industry OÜ krediidireitingut tasemel AA.

L-UKS
(Structo Industry OÜ) on Keila külje all, Kulna külas, asuv Eesti-Soome mööblitööstusettevõte. Meie peamiseks tegevusalaks on liuguste ja garderoobide tootmine. Tootmismaht küündib meil ca 500-600 liugukseni nädalas, millest enamus läheb ekspordiks Soome ja Rootsi. Eesti turul oleme oma tooteid müünud alates 2004. aastast  ja kasvanud tänaseks Eesti suurimaks liugustetootjaks. 
Oma pea kümne aastase ajaloo jooksul oleme olnud pidevas arengus, kaasates uusimaid tootmise tehnoloogiaid, laiendades tootmise pinda ja arendades tooteid vastavalt tänapäevastele võimalustele ja turu nõudlusele. Seejuures oleme pälvinud klientide ja koostööpartnerite heakskiidu oma toodete kvaliteedi, hinnataseme ja usaldusväärsuse poolest.
Kasutame liuguste ja garderoobisüsteemide tootmiseks vaid kõige kvaliteetseimaid materjale ja parimaid tehnoloogiaid, mis tagavad ka toodete kvaliteedi,  kestvuse ja soodsa hinnataseme. Loe artiklit siit

Artikkel siin
Müügiosakond

Kulna Küla, Keila vald, Harjumaa
Tel: +372 521 8667
Faks: +372 671 7349
E-post: jaak@L-uks.ee


partitions
furniture
furniture shops
wardrobe furniture
Seotud tegevusalad:
furniture
   bespoke furniture, manufacturers of furniture
   furniture for children
   furniture shops
   furniture supplies
   home furniture
   office furniture
   partitions
   partitions