Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Hansgrohe Rainfinity – radikaalne uuendus dušimaailmas

2019-11-06
Hansgrohe Rainfinity üladuši kaldenurk on reguleeritav 10–30 kraadi, mis võimaldab näo ja juuksed kuivaks jätta.

Saksa kvaliteetkaubamärgi hansgrohe uus tootesari Rainfinity lisab tänu uuenduslikule tehnoloogiale, stiilsele disainile ja suurepärasele kvaliteedile duši all käimisele uue dimensiooni. Oma nõgusa kuju ja uuendusliku seinaühendusega on Rainfinity tõeline suunanäitaja. Üladuši kaldenurk on reguleeritav 10–30 kraadi, mis võimaldab näo ja juuksed kuivaks jätta. Kui tavaliselt langeb vesi üksnes pähe ja õlgadele, siis tänu kergelt nõgusale dušiplaadile ja hajutatud düüsidele ümbritseb Rainfinity dušš kogu keha pealaest jalatallani mikropeente PowderRaini jugadega.
Uus duši arhetüüp - moodne mattvalge selge disainijoonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat - on vannitoas tõeline pilgupüüdja.


Üla- ja käsidušš
Üla- ja käsidušš


Lisaks on sarjas veel kaks erinevat käsidušši, üla- ja käsidušist koosnev dušisüsteem showerpipe, millel praktilised riiulid ja seinasisene juhtpaneel. Integreeritud riiuliga õladušš pole mitte üksnes pilgupüüdja, vaid tagab ka koha teie hügieenitarvetele.

Integreeritud riiuliga õladušš pole mitte üksnes pilgupüüdja, vaid tagab ka koha teie hügieenitarvetele.
Integreeritud riiuliga õladušš pole mitte üksnes pilgupüüdja, vaid tagab ka koha teie hügieenitarvetele.

Hansgrohe Rainfinity käsidušš
Hansgrohe Rainfinity käsidušš


Moodne mattvalge selge joonega dušš, millel on tumeda grafiitpinnaga dušiplaat, on vannitoas tõeline pilgupüüdja.Olgu käsidušš (paremal) või integreeritud riiuliga õladušš (vasakul) – Rainfinity dušisari pakub erinevaid võimalusi erinevatele vajadustele.Rainfinity tootesari pakub traditsioonilise disainiga (ülemisel) või geomeetrilise risttahuka kujulisi käsidušše (alumisel).
Vaata videot:

Hansgrhe Grupp on edetabeli iF WORLD DESIGN INDEX tipus

Kehtivas 2019. aasta rahvusvahelise disainifoorumi iF parimate ettevõtete disainialases edetabelis kuulub Hansgrohe Grupp oma AXORi ja hansgrohe kaubamärkidega esikümnesse* 4215 nimekirjas oleva firma hulgas.

Schwartzwaldi duššide jt santehnika seadmete ekspert Hansgrohe SE edestab tabelis selliseid kuulsaid brände nagu Apple, Audi või Daimler ja on kindlustanud ettevõttele juhtpositsiooni* vannitoaseadmete tööstuses.

iF DESIGN AWARDS 2019: kaheksale AXORi ja hansgrohe kaubamärgiga tootele omistati auhind iF DESIGN AWARD 2019.

Rohkem infot disainiauhindade kohta siit.

A: Hansgrohe

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google