Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

EURISCO EHITUS OÜ rakennusyhtiö

телефон:
+372 518 6146
адрес:
Rännaku pst.16, 10917 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
sven@eurisco.ee
телефон:
+372 518 6146
адрес:
Rännaku pst.16, 10917 Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
sven@eurisco.ee
OÜ Eurisco Ehitus tegutseb aastast 1998, eesmärgiga pakkuda kvaliteetset ehitusteenust, pidades oluliseks sõlmitud kokkulepete täitmist ja kliendikeskset korrektset suhtlemist.
Pikkade tegutsemisaasta jooksul oleme ehitanud ja remontinud erineva keerukusastmega ehitusobjekte nii erasektorile kui riigiasutustele. Tugevaimaks küljeks peame väga suurt kogemust meditsiiniasutuste remonditöödel, oleme ehitanud kümneid radioloogiaosakondasid, palatikorpuseid, operatsioonisaalisid ja laboreid.
Hea meel on tõdeda, et ka meie remonditud eramute ja korteritega ollakse rahul ja tellijad, kes meiega kunagi koostööd on teinud, pöörduvad uute plaanide tekkides jällegi meie poole. Firmas töötab vastavalt teostatavate objektide arvule ja tööde mahule 12-30 ehitajat. Omame pikaajalisi usaldusväärseid suhteid paljude tarnijatega ja eritööde ettevõtetega, tänu millele oleme võimelised pakkuma konkurentsivõimelisi hindasid.

Üldehitustööd


Katusetööd: Viilkatused,valtsplekkkatused,kivikatused. Sarikate, toolvärgi, roovituse ehitus, profiilpleki või valtspleki paigaldus.
Fassaaditööd: Fassaadide soojustamine, puitvoodriga või krohvitud fassaadid. Soklite korrastamine.
Betoonitööd: Betoonpõrandate armeerimine ja valamine.
Krohvitööd: Krohvimine kipskrohviga Knauf MP-75. Produktiivsuse tagab krohvipumba PFT G5c omamine. Krohvimine tsement ja lubikrohviga. Krohvitööde maht on aastas ca 10000m2.
Põrandate ehitamine: Laagide paigaldus ja erinevatest puiduliikidest põranda-laudade paigaldus. Puitterrasside ehitamine.Fibo kerkruusale rajatud põrandad.OSB plaatidest põrandate ehitamine.
Kipsplaatidest seinte ehitamine: Ühe- ja mitmekihiliste ning erinevatele tule-tõkkenõuetele vastavate kipsplaatseinte ehitamine.
Kipsplaatidest lagede ehitamine: Ühe- ja mitmekihiliste ning erinevatele tule-tõkkenõuetele vastavate kipslagede ehitamine. Erikujuliste kipsplaatlagede ja valguskarniiside ehitamine.
Puitlagede ja seinte ehitamine: Puidust kandekonstruktsioonide ehitamine, puitkarkasside ehitamine ja katmine erinevatest puiduliikidest voodrilaudadega.
Seinte ja lagede soojustamine: Tunnustatud tootjate soojustusmaterjalidega nõuetekohane seinte ja lagede soojustamine.
Müüritööd : Fibo, Aeroc, Columbiakivi ja tellisseinte ehitamine.
Pb varjestusega seinte ehitamine: Kiirguskaitseks Pb varjestusega tugevdatud kipsplaatseinte ehitamine. Seinte, lagede ja põrandate katmine Pb materjaliga. Põrandatele maanduskontuuride paigaldamine. Uste ja akende paigaldamine.

Viimistlustööd


Seinte ja lagede maalritööd: Seinte ja lagede pahteldamine ja värvimine.
Plaatimistööd: Keraamiliste, klinker ja mosaiikplaatide paigaldus siseruumidesse, välistingimustesse, treppidele ja basseinidesse
Hüdroisolatsioonitööd: Vee ja niiskuse tõkestamiseks tunnustatud tootjate mastiksite kasutamine vastavalt tootejuhistele.
Põrandate tasandusvalu: Põrandate tasandusvalu Maxit Floor 4150 või analoogsete tasandussegudega, põrandate kruntimine MD-16 nakkedispersiooniga, lihvimine ja ettevalmistamine põrandakatete paigalduseks. Suuremad valamised teostame pumbaga.
PVC katete paigaldamine: PVC ja naturaalse linoleumi paigaldamine nii põrandatele kui seintele. Omame kõiki vajalikke profitööriistu ja aastane paigaldusmaht on orienteeruvalt 2000-4000m2.
Parketi paigaldus: Naturaalse liistparketi, laudparketi ja laminaatparketi paigaldustööd. Parketi lihvimine ,lakkimine ja õlitamine. Piirdeliistude paigaldus.
Suluste paigaldus: Lukkude ,linkide, kremoonide vahetus ja paigaldus.
Vanade uste ja akende taastamine: Vana värvi eemaldamine, pindade pahteldamine ja värvimine, vajadusel klaaside vahetus, klaaside paigaldus kiti või liistudega.

Seotud tegevusalad

   отделочные работы
строительство
   müraisolatsioon, heliisolatsioon
   каменный дом
   крыши, кровельные работы
   работы по электричеству
   строительство
   строительство центральных вакуумных систем
   теплоизоляционные утепление
   фасадные работы
   строительство террасы

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google