Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

Sisustussalong MUSTER - alati mitmekülgne ja ajatu valik

2020-02-05
Sisustussalong MUSTER - alati mitmekülgne ja ajatu valik

Sisustussalong MUSTER on teinud viimastel aastatel läbi suure muutuse, tuues tootevalikusse üha enam moodsat kodusisustust. Trenditeadlik klient leiab siit kindlasti midagi sobivat oma koju. Samas ei ole unustanud ka neid kliente, kes otsivad midagi ajatud ja elegantset.
       
Endiselt pidevas liikumises ja muutuses olev salong on oma läbimõeldud väljapanekutega heaks teenäitajaks. Väljapanekutega tegelevad kujundajad lähtuvad just põhimõttest, et külastajaid inspireerida pidevalt uute ideede ja väljapanekutega. Et alati on võimalik ühte asja kasutada kümnel erineval moel, siis omalt poolt proovimegi selle mõtte kannul käia ja teenäitajaks kodusisustajale olla.

 Alanud aasta trendid peegeldavad endiselt eklektilist stiili ehk erinevate stiilide oskuslikku kombineerimist. Julged valikud - seda nii värvitoonides, materjalides kui ka disainis üldisemalt. Ammu kadunud ümarad ning pehmed vormid naasevad võidurõõmsalt nii sisustusdetailides kui ka mööblidisainis. Aina enam rõhutatud on kasutusmugavus, keskkonnasõbralikkus ja  tegelike vajaduste silmaspidamine.Mustri üks olulisemaid kaubagruppe on tapeedid ja sellele pöörame suurt rõhku. Tapeedidisainis on dzunglitemaatika endiselt läbiv, küll on see aga muutuud stiliseeritumaks ning lisangunud üksagu graafilist joont. Selle aasta märksõnadeks on ahvid, jänesed ja leopardid. Dzungliroheline on pigem taandunud ja asendunud julge, kuid samas maitseka koloriidiga, mida on märksa lihtsam sobitada kodukonteksti. Rohelised potitaimed eluruumides on endiselt populaarsed ja seeläbi ei kao roheline ruumidisainist küll mitte kusagile.


Fotod: Tapeedid

Järjest suuremaks muutub tapeedivalik ka Mustri e-poes Mugav ja kiire võimalus tellida laovaliku tapeete ka Tallinnast kaugemal.
Tapeetide kõrvale on äärmiselt lai valik mööbli- ning kardinakangaid. Mugavalt saab kohe ühest kohast soetada nii tapeedid kui ka kardinad. Salongis aitavad valikuid teha professionaalsed konsultandid. Kollektsiooni lisandub järjest ka valmiskardinaid. Kiire ja soodne lahendus neile, kes ei saa või ei taha pikalt oodata eritellimustööd. Trendikas samet laias värvivalikus ei jäta kedagi ükskõikseks. Lihtne on selliste detailidega lisada toale eriilmelisust, uut hingamist või rõhutada trenditeadlikkust.

Dekoratiivpadjad, pleedid
Dekoratiivpadjad, pleedid
sisustuskangad
sisustuskangad

Fotod: Dekoratiivpadjad, pleedid ja sisustuskangad

A: Sisekujundaja Katariina Kalda
www.muster.ee

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google