Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus

Telefon:
+372 741 2110
Aadress:
Roheline tn 14, 61410 Tähtvere küla, Tartu, Tartumaa
Koduleht:
E-Post:
info@gardest.ee
Telefon:
+372 741 2110
Aadress:
Roheline tn 14, 61410 Tähtvere küla, Tartu, Tartumaa
Koduleht:
E-Post:
info@gardest.ee
1 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus2 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus3 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus4 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus5 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus6 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus7 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus8 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus9 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus10 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus11 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus12 - GARDEST OÜ kodusisustuse ja aianduskeskus

Gardest OÜ on Tartus asuv Baltimaade suurim kodusisustuse ja aianduskeskus, mille mitmekesine tootevalik, 9000-ruutmeetrine kogupind, naturaalne ostukeskkond ja loodussäästlik maja teevad sellest ühe unikaalseima ostukeskuse.

Aianduskeskus
Aianduskeskuses saadaval laias valikus lilli, taimi ning puid nii tuppa kui õue. Lisaks seemned, mullad, multšid ja kõik vajalikud aiatööriistad ja muud aiakaubad.

Kodusisustus
Gardesti kodusisustuse osakonnast leiab suures valikus erinevaid sisustuskaupu: mööbel, terrassimööbel, valgustid, küünlad, vaasid, lillepotid, lauanõud, dekortatiivpadjad, seinakellad, puudehoidjad, pleedid, kunstlilled, lemmikloomatoidud ja -tarbed jpm.

Lõikelillede pood
Alati värske ja erilise valikuga Gardesti lillepood pakub suures valikus väga heade hindadega lõikelilli. Meie kogenud floristid aitavad meelsasti soovituste ja personaalse teenindusega. Üllata armsamat või lähedast imelise õiteiluga!

Gurmee
Gurmeeosakonna valikus on erinevad kuivained, maiustused, meetooted, mahlad, õlid ja kastmed ja joogid.

Restoran Muru

Iga päev ootab Sind maitsev eine restoranis Muru, mis on avatud Gardesti lahtiolekuaegadel. Hommikumenüü iga päev kella 10-12, päevapakkumised tööpäeviti kella 12-15.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google