FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

HANSGROHE EESTI segistid ja dušid

HANSGROHE EESTI segistid ja dušid logo
telefon:
+372 682 6829
aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5649 4200
Pilt1-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt2-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt3-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt4-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt5-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt6-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt7-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt8-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt9-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt10-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt11-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt12-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt13-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt14-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt15-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt16-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt17-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt18-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt19-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt20-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt21-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt22-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt23-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt24-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt25-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt26-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt27-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt28-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt29-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt30-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt31-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt32-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt33-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt34-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt35-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt36-HANSGROHE EESTI segistid ja dušidPilt37-HANSGROHE EESTI segistid ja dušid
Saksamaalt Schwarzwaldist pärit üle saja-aastase ajalooga Hansgrohe ja Axori segisteid ja dušisüsteeme iseloomustavad innovaatiline tehnoloogia ja tänapäevased disainilahendused. Olulised märksõnad meie jaoks on toodete kvaliteet ning vee säästmine, mis hoolib keskkonnast ning tähendab tarbijate jaoks väiksemaid energia- ja veekulusid seejuures kasutusmugavust kaotamata. Kõigile Hansgrohe ja Axori toodetele kehtib 5-aastane garantii.
Hansgrohe firma hoiab rahvusvahelises IF tootedisaini edetabelis santehnikatoodete kategoorias esimest kohta.

Hansgrohe kaubamärk:
Vannitoasegistid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, dušid, dušisüsteemid, vannitoa aksessuaarid, ära- ja ülevoolusüsteemid, iBox, seinasisesed duši- ja segistisüsteemid. Elektroonilised ja invasegistid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia. Hansgrohe innovatiivsete eritehnoloogiatega saate tutvuda siin

Axori kaubamärk:

Koostöös maailma tippdisaineritega on loodud kaubamärgid: Axor Starck, Axor Citterio, Axor Urquiola, Axor Massaud, Axor Bouroullec, Axor Front, Axor Nendo. Dušid, vannitoasegistid, vannitoa aksessuaarid, vannid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, seinasisesed süsteemid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.
Axor Manufaktur – toodete kohendamine vastavalt kliendi vajadustele. Eritellimusel võimalik katta toode soovitud pinnakattega (poleeritud või harjatud kuld, punane kuld, nikkel, pronks jne.), kohendada see vastavalt antud mõõtudele või trükkida segistile soovitud tekst või logo.

Edasimüüjad: FEB, Vennad-Dahl, Ehituse ABC, K-Rautakesko, Onninen, Sanistal, TET-KO, Espak, Decora Comfort, Bauhaus, Wermstock, Arcade, Vabaduse pood, Berku ehituskaubad, Saare Agrovaru, Jats Ehituskaubad.
Leia endale lähim edasimüüja siit

Vaata videosid siit
 

käsidušš
õladušš
laedušš
disainsegisti
hansgrohe
axor
Seotud tegevusalad:
   vannitoamööbel, vannitoasisustus
sanitaartehnika, sanitaarkeraamika
   köögisegistid, vannitoasegistid
   valamud, vannid, wc potid