Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

HANSGROHE EESTI segistid ja dušid

Telefon:
+372 682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@hansgrohe.ee
Mobiil:
+372 5649 4200
Telefon:
+372 682 6829
Aadress:
Mäealuse 2/1, 12618 Tallinn, Harjumaa
Koduleht:
E-Post:
info@hansgrohe.ee
Mobiil:
+372 5649 4200
1 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid2 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid3 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid4 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid5 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid6 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid7 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid8 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid9 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid10 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid11 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid12 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid13 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid14 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid15 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid16 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid17 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid18 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid19 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid20 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid21 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid22 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid23 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid24 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid25 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid26 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid27 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid28 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid29 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid30 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid31 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid32 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid33 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid34 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid35 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid36 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid37 - HANSGROHE EESTI segistid ja dušid
Saksamaalt Schwarzwaldist pärit üle saja-aastase ajalooga Hansgrohe ja Axori segisteid ja dušisüsteeme iseloomustavad innovaatiline tehnoloogia ja tänapäevased disainilahendused. Olulised märksõnad meie jaoks on toodete kvaliteet ning vee säästmine, mis hoolib keskkonnast ning tähendab tarbijate jaoks väiksemaid energia- ja veekulusid seejuures kasutusmugavust kaotamata. Kõigile Hansgrohe ja Axori toodetele kehtib 5-aastane garantii.
Hansgrohe firma hoiab rahvusvahelises IF tootedisaini edetabelis santehnikatoodete kategoorias esimest kohta.

Hansgrohe kaubamärk:
Vannitoasegistid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, dušid, dušisüsteemid, vannitoa aksessuaarid, ära- ja ülevoolusüsteemid, iBox, seinasisesed duši- ja segistisüsteemid. Elektroonilised ja invasegistid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia. Hansgrohe innovatiivsete eritehnoloogiatega saate tutvuda siin

Axori kaubamärk:

Koostöös maailma tippdisaineritega on loodud kaubamärgid: Axor Starck, Axor Citterio, Axor Urquiola, Axor Massaud, Axor Bouroullec, Axor Front, Axor Nendo. Dušid, vannitoasegistid, vannitoa aksessuaarid, vannid, köögisegistid, bideesegistid, bideedušid, seinasisesed süsteemid. EcoSmart vett ja energiat säästev tehnoloogia.
Axor Manufaktur – toodete kohendamine vastavalt kliendi vajadustele. Eritellimusel võimalik katta toode soovitud pinnakattega (poleeritud või harjatud kuld, punane kuld, nikkel, pronks jne.), kohendada see vastavalt antud mõõtudele või trükkida segistile soovitud tekst või logo.

Edasimüüjad: FEB, Vennad-Dahl, Ehituse ABC, K-Rautakesko, Onninen, Sanistal, TET-KO, Espak, Decora Comfort, Bauhaus, Wermstock, Arcade, Vabaduse pood, Berku ehituskaubad, Saare Agrovaru, Jats Ehituskaubad.
Leia endale lähim edasimüüja siit

Vaata videosid siit
 
Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google