Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris

SISEKUJUNDUS | GALERII
Kaasatud ekspert: Tatiana Bobchinskaya
Fotod: Andrei Chertkov
Fotod: Andrei Chertkov

Kuigi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya armastab nii ise kui oma töödes mahlakaid kombinatsioone ja intensiivseid värve, jõuavad temani ka projektid, kus särtsaka interjööri asemel peab valitsema rahulikkus ja monokroomsus. 

Kui kliendi (Sinilille elurajoonis Tiskres) suureks sooviks oli beežides ja valgetes toonides kodu koos kuldsete aktsentidega ning seda kõike kaasaegses klassikalises stiilis, viis see Wax Design sisekujundusstuudio sisekujundaja mõtted kohe art deco elementidele. Kuna aga maja välisilme oli kaasaegne, tuli leida kompromiss, kuidas omavahel ühendada need kaks pealtnäha kokkusobimatut stiili – kaasaeg ja klassika. Järgnevalt avame, kuidas tal õnnestus need stiilid omavahel harmooniliselt sulandada.

Elutuba

Siinses kodus on elutuba ühendatud söögitoaga, kuid sellest hoolimata võlub selle ruumi avarus, valgus ja puhtus kohe esimesel pilgul. Puudub ülekoormatuse, ruumipuuduse või liigse kuhjamise tunne.

Interjööri kuulumisele klassikalisse stiili viitavad siin valitsevad sümmeetria ja rütm. Seega leidub siin laua kohal kaks lühtrit, telekast eemal kaks seinalampi ning seinamaalid on paigutatud paarikaupa.

Klassikalise meeleolu loomiseks valis Tatiana seinte ja lagede kaunistamiseks Moonavoor Seinakattestuudiost lae-, seina- ja põrandaliiste.

Kaasaegsust lisab ruumile veelgi lae perimeetril paiknev moekas LED-valgusti. See mitte ainult ei loo visuaalselt kõrgemat laepinda, vaid pakub ka suurepärast ja hubast taustavalgustust - eriti sobilik õdusateks õhtusteks kogunemisteks.

Söögitsoon on niivõrd avar, et sinna sobiva suurusega laua leidmine oli sisekujundajale paras väljakutse. Kuid see õnnestus ja nii aitavad seal hubast õhkkonda luua laua lakoonilised ja kaasaegsed jooned, mis sobivad suurepäraselt InetrioHome ümara kujuga toolidega.

Toolide lihtsatele vormidele lisavad sarmi kullatud metalljalad, mis harmoneeruvad suurepäraselt elegantsete lühtritega. Rippuva lühtri mitmekihiline metallraam ja klaaselemendid loovad vertikaalset rütmi, andes ruumile sära, mis on omased art deco stiilile.

Suur ja mugav diivan on valmistatud sisekujundaja visandite alusel, võimaldades mugavat istumist nii pereliikmetele kui ka külalistele.

Erilist tähelepanu väärivad ka TV-tsooni lahendused. Telekapi all asuv viiemeetrine madal kapp on kinnitatud seinale, et mitte ruumi liigselt koormata. Kaasaegne viimistlus, rihveldatud esipaneelid ja õrn kuldne viimistlus muudavad selle tõeliseks pilgupüüdjaks, saades inspiratsiooni seinavalgustitest ja laelühtritest.

Puhkeala suurepärasele kooskõlale paneb täiusliku punkti Iskust pärit viskoosvaip.

Köök

"Niivõrd avarast ja mahukast köögist võisin vaid unistada!" vaimustus koduomanik, kui Idema Köögid olid lõpetanud mööbli paigalduse. Ka sisekujundaja on rahul, tunnistades, et köök sai tõepoolest piisavalt suur ja funktsionaalne ning muljetavaldavalt terviklik ruum.

Köögi keskel on saar, mis hõlbustab kiiret liikumist nn köögi kuldse kolmnurga piires - külmiku, kraanikausi ja pliidi vahel. Tänu köögisaare ääres olevatele baaritoolidele toimib köögisaar ka kohana, kus mõnusalt suhelda ja koguneda. 

Selleks, et köök oma heledates toonides ei mõjuks liiga steriilsena, otsustas sisekujundaja köögi tagaseina nn pritsmeseinad katta klassikalises stiilis ja kolmes erinevas värvitoonis keraamiliste plaatidega. See annab köögile juurde värskust.

Esik ja garderoob

Majja projekteeritud esik osutus kahjuks niivõrd väikeseks, et riietekapi paigutamine sinna oli äärmiselt keeruline. Selleks, et mitte üle koormata seda piiratud ruumi, pakkus sisekujundaja koduomanikule lahendust, kus üks tubadest, sissepääsule kõige lähemal, kujundati täielikult garderoobiks. Suur üleriiete kapp leidis oma koha just seal.

Esiku seinad kaeti Moonavoor Seinakattestuudio seinapaneelidega ning lisati maast laeni ulatuv peegel, mis annab visuaalselt ruumile rohkem avarust. Lisaks kinnitati seinapaneelidele dekoratiivseid konksusid.

Magamistuba

Magamistuba oli ainus ruum, kus koduomanik soovis kasutada tapeeti, et veelgi rohkem hubasust lisada. Valik langes Art Deco kollektsiooni tapeedile Moonavoor Seinakattestuudiost.

Selle toa sisekujunduse keskpunktiks sai suur pehme peatsiga voodi, mis valmis disaineri visandite põhjal. Voodi vastas asub mahukas liugustega riidekapp, mille stiil kõneleb samuti art deco mõjudest.

Magamistoa hubasusele aitavad veel kaasa vaip ning ümarate vormidega tugitoolid, mis sobivad suurepäraselt kokku seinavalgustite ja Hektor Lighti laelühtri kujuga.

Taustavalgustusena võib kasutada nii laeliistude alla peidetud valgustust kui ka seinavalgusteid.

Vannituba

Koduomaniku visioon vannitoast oli hele ja ilus. Selle saavutamiseks lähenes sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya vannitoa kujundamisele justkui oleks see eluruum.

Seinu kaunistavad keraamilised plaadid, mis meenutavad seinapaneele ning loovad tapeedina tunduvaid mustreid. Kõik plaadid pärinevad Plaadipunkti valikust.

Lisaks leiab siit mööbli, mis sulandub justkui osaks eluruumist, ning ilusaid rippuvaid valgusteid peegli kohal.

Kõik see koos loob tunde nagu väga hubasest elutoast. Hommikut siin alustades saab tunda ja kogeda ilu, harmooniat ja positiivset energiat terveks päevaks.

Koduomaniku armastusest koduste spaaprotseduuride vastu ja enda eest hoolitsemisest lähtuvalt pidi dušikabiin olema avar. Osaliselt ehitati see kipsist ja kaeti plaatidega, vähendades nii ruumi koristamisele kuluvat aega - klaaspinnal olevad veepiisad ja lubjakivi ei jää silma ega jäta ruumist hooldamata muljet.

Sisekujundaja paigutas duširuumi ka mosaiigiga kaunistatud pingi ja lisas seinasüvendeid, kus saab mugavalt hoida šampoone. Dušikabiini ehitamisel tekkisid lisaks seinasüvendid, kuhu sai paigutada kapid rätikute hoiustamiseks ja musta pesu kogumiseks.

Spaatuba

Spaatuba täidab selles majas mitmeid ülesandeid. See on nii koht spordi tegemiseks, lõõgastumise ja meditatsiooni jaoks, aga ka ruum, kus pärast mõnusat sauna sõpradega aega veeta.

See on ka ainus ruum kogu majas, kus sisekujundaja otsustas tumedate toonide kasuks. Soojad toonid ja erinevad tekstuurid loovad just õige spaa-atmosfääri. Seintel on marmortekstuuri jäljendavad paneelid Moonavoor Seinakattestuudiost, uksed ja vaheseinad on spoonitud ning põrandale paigaldatud puidust plaadid ja ribikardinad. Diivan valiti veekindlast nahast, sobides ruumi eripäraga.

Erinevad valgustusskeemid võimaldavad ruumil täita erinevaid funktsioone. Näiteks kivipaneeli taga peidetud valgustus loob õdusa atmosfääri meditatsiooni ja jooga jaoks, samas kui üldvalgus sobib suurepäraselt sõpradega aja veetmiseks või aktiivseks treeninguks, hoides meele erksana ja andes energiat.

Trepp   

Maja trepp pidi harmoneeruma ülejäänud sisekujundusega ning säilitama ühtse stiili, samas ruumi üle koormamata. Kuigi alguses kaalus sisekujundaja art deco stiilis messingist trepipiirdeid, otsustati eelarvesõbralikkuse huvides selle asemel kasutada kuldseks värvitud metalli.

Seinte ja trepiastmete ühenduskohad viimistleti polüuretaansoklite ja põrandaliistudega. Tulemus sai pidulik ja ka küllalt eelarvesõbralik.

Majapidamis- ja pesuruum

Eraldi majapidamis- ja pesuruumi omamine majas on tõeline õnnistus iga koduperenaise jaoks. Selles majas leidus selleks piisavalt ruumi. Pesuruumi keskele kavandas disainer mosaiigist kraanikausi, kus saab riideid leotada ja pesta ning selle ümber paigutati mööbel, samuti pesumasin ja kuivati.

Ruum sai avar ning kappides jagub piisavalt ruumi nii triikimislauale, aurupuhastajale tolmuimejale ja ka muule vajalikule.

Kuigi see on peamiselt majapidamisruum, soovis koduomanik, et see oleks esteetiliselt nauditav ja meeldiv ruum. Seetõttu valmistati mööbli esipaneelid huvitava kujuga ning värvid ruumis seostuvad veega, puhtuse ja värskusega.

A: Inkodu.ee (M. Jakobson), "Kaasaegse klassika tasakaalus sümbioos monokroomses interjööris"
Refereering ajakirja Kodu ja aed artiklist "Sümeetria ja rütmi kõnekas kooskõla", 2/2024, tekst: Olivia Meigar. 
Fotod: Andrei Chertkov

Logo - WAX DESIGN OÜ sisekujunduse terviklahendused
Veerenni 24 (Baltika kvartal), 10135 Tallinn, Harjumaa
+372 5196 0950

Suur kogemuste pagas aitab meil luua läbimõeldud ja omapäraseid sisekujunduslahendusi. Küsi sisekujundusprojekti hinda meilt.

Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Sisekujundaja annab nõu: kuidas luua endale ideaalne kodukontor

Kodukontori sisustamise juures on palju varjatud nippe, kuidas seal veedetud aeg meeldivamaks teha.

Logitechi Rally Bar Huddle - parim lahendus väikeste hübriidtöö koosolekuruumide jaoks

Logitech tõi välja uue kõik ühes videokonverentsi seadme Rally Bar Huddle väikestele koosolekuruumidele.

Miks on minu uuel puitparketil juba täkked ja käigurajad sisse kulunud?

Põrandakatete asjatundja sõnul on väga tavapärane, et ei osata valida põrandamaterjali, mis oleks inimeste reaalsete vajaduste ja elukorraldusega kooskõlas.

 AXOR | Antonio Citterio: isikupära uuel tasandil

Elegantne ja rafineeritud AXOR Citterio C tõlgendab valamusegistit uue ajastu valguses, mis nõuab üha väiksematelt vannitubadelt aina rohkem mugavust ja isikupära.

Kui palju on mõistlik maksta kodulaenu omafinantseeringut?

Eluaseme ostuga kaasnevad lisaks omafinantseeringule ka ühekordsed kulutused nagu lepingutasu, notaritasud ja riigilõiv, investeeringud sisustusele.

 Aasta üllataja on Radise kappvoodi GRID

Radis Furniture GRID kollektsioon on täienenud kappvoodiga, millele lisaväärtuseks ustega riiul ja diivan.

Suvekodu romantika tapeedimustrites | Tapeedistuudio valik -10% kuni 31.08!

Romantilise hõnguga kodu juurde sobivad ideaalselt  aasa- ja heinamaa-mustrid, umbrohuteemalised ja botaanilise mustriga tapeedid.

10 nippi, mida liimpuitkilpidest mööblipaneelide valikul arvestada

Stragendo esindaja jagab meiega kasulikke näpunäiteid, kuidas ja mille järgi liimpuittooteid valida.

Elitis | Tapeedid, mis loovad ruumilise illusiooni ja suhtlevad vaatajaga

Eksklusiivsed Elitise tapeedid on struktuursed ja ruumilised ning valmistatud looduslähedastest ja loodust imiteerivatest materjalidest nagu pilliroog, puit või paber.

Tehnikaekspert selgitab: kas valida eraldiseisev pesukuivati või kaks-ühes masin

Pesukuivati on asendamatu abimees suuremate esemete mugavamaks ja kiiremaks kuivatamiseks, samuti inimeste jaoks, kes elavad korteris, kus pesukuivatusruumi napib.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Vahumöll Milano Fieras. RAVAK Itaalias.

Tuntud Tšehhi tootja RAVAK koostas Euroopa prestiižsema disainisündmuse Salone del Mobile esmaesitluseks põhjalikult läbimõeldud ja visuaalselt kütkestava väljapaneku.

Eritellimusköök täidab sinu unistused! Kutsu disainer enda juurde koju

Eritellimusel köögimööbel valmib täpselt vastavalt iga kliendi elustiilile ja soovidele.

Fabricor stuudio elegantne kardinadisain Kuressaare butiikmajutuses

Õhulise ja helge disainikeelega interjööris kohtub uudne disain väärika ajalooga, kõneledes endisaegsete aadliperede heast maitsest, jõukusest, uhkusest ning pühendumisest.

Kardinate hooldamine on lihtne, kui tead õigeid nippe

Kardinate hooldamine võib tunduda tüütu kohustus, kuid õigete meetodite abil on võimalik säilitada nende värske välimus.

Radis Furniture uus lisariiuliga diivanilaud NOBLE

Uue lisariiuliga kergelt ovaalse kujuga diivanilaud NOBLE on põnev kaaslane, mille ümber saab mõnusalt sisustamist edasi kasvatada.

33 m2 tüüpkorteri planeeringu muutmine avaraks ja helgeks

Kõnealuse korteri puhul sai sisekujundaja lähteülesandeks luua pisikesest 1-toalisest köögi ja elutoaga vana maja tüüpkorterist valge, helge, nutikalt organiseeritud ja näiliselt avar kodu, mille põhielementideks valge marmor ja kuldsed detailid.

Ekspert selgitab: kuidas tunda ära läbimõeldud planeeringuga kodu

Bonava arhitekt Erko Leo selgitab, kuidas ära tunda hästi läbimõeldud planeeringuga kodu.

SleepCity on keskendunud premium klassi une- ja puhketoodete müügile

Uue magamistoasisustuse poe SleepCity eesmärk on pakkuda lahendusi, mis aitavad inimestel paremini magada ja seeläbi parandada nende elukvaliteeti.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Innovatiivsed välikraanid ja-dušid, mis trotsivad külmakraade: Frostline

Frostline-i välikraanid ja-dušid on loodud Põhjamaade kliima jaoks ning neid saab kasutada mitmel erineval otstarbel, alates koduaiast ja puhkealadest kuni spordiväljakute ja tööstuslike rajatisteni.

Minimalistlik metall-puitmööbel

Ruumi ja mööbli kujundamisega tegeleme juba üle 30 aasta, pakkudes samas ka sisustuse valmistamist ja paigaldamist terviklahendusena.

Ingrid Kuuli: Sisekujunduse konsultatsioonid veebi põhiselt

Vastused kõigile sisekujundust puudutavatele küsimustele saab kiirelt arutelu käigus.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta.

Rahvusvaheline veepäev kutsub vett säästma

Puhas vesi on olemas üle 90% Eesti elanikest ja oleme ühisveevärgist pärineva vee tarbimise osas ühe elaniku kohta Euroopa riikide hulgas üks säästlikumaid.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Sisustuse projektimüük – asendamatu mugavuslahendus suurprojektides

Olgu tegu siis kinnisvara näidiskorterite sisustamise, üürikorterite haldamisega seotud sisustamise, sisearhitekti suurprojektide, haridusasutuse mööbli planeerimise või hoopis kodu ja suvemaja sisustamisega. Sisustuse projektimüük võib olla hädavajalik mugavuslahendus

Kvaliteetdiivan eritellimusel Eesti tootjalt Atto Collection

Eesti tootja Atto Collection valmistab käsitööna kvaliteetset pehmet mööblit (diivani, tugitoolid, tumbad, järid, voodid).

AXOR x Philippe Starck: kui innovatsioon kohtub disainiga, saab duši all käimisest eriline kogemus

AXOR ShowerCompositioni dušid, AXOR x Philippe Starck, dušipaneel, üladušš, õladušš, termostaatmoodul, käsidušš, tekstiilkattega dušivoolik

AXOR x Philippe Starck: kauakestvad elegantsed valamud ja vannid

Tänu elegantsele disainile toovad maailmakuulsa looja Philippe Starcki disainitud AXOR Suite-i valamud ja vannid isikupära iga vannitoa interjööri.

Sisekujunduslik gurmee: šokolaadi, kohvi ja piima maagiline ühendus

Sisekujunduse maailm on nagu suur gurmeeõhtusöök - täis maitserikkaid nüansse ja peenekoelisi tekstuure, mis loovad unikaalse elamuse.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

Uus SISEKUJUNDUSE KÄSIRAAMAT nüüd veebipõhiselt allalaetav

Sisekujundaja Heily Kaarna lõi Sisekujunduse käsiraamatu, kust leiad praktilisi juhiseid oma kodu kujundamiseks.

Parimad ahjunipid – kuidas valmistada pidupäeval parimad road?

Toidu ahju panemine, välja võtmine ja vajadusel vahepealne kontrollimine, liigutamine ja maitsestamise lihtsustamiseks soovitatakse paigaldada teleskooprööpad.

Ekspert selgitab: sisearhitekti kasutamine – kulu või kokkuhoid?

Sisearhitekt on ekspert, kelles on ühendatud nii spetsiifilised tehnilised teadmised kui ka loovus. Nii suudab ta näha terviklikku pilti tehnosüsteemidest ruumipaigutuse ja värvilahendusteni.

Kuidas panna kodune interjöör enda kasuks tööle? Sisearhitekt jagab ideid.

Kuidas aga tagada, et kodune keskkond oleks meeldiv ja kooskõlas meie olemusega? Kuidas luua jätkusuutlik ja kaasahaarav interjöör? Miks on oluline järgida ka trende?

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Hüvasti plekid! Kuidas hoida asjad alati nagu uued

Nano tekstiili- ja nahakaitsevahend pakub lahendust, mis muudab sinu esemed vett- ja mustust hülgavaks, tagades nende kauakestva ilu ja puhtuse.

Margit Meikar: Hoolikalt valitud tapeet teeb kodud hubasemaks ja elu rõõmsamaks

Erinevatesse interjööridesse saab anda värvi ja meeleolu, kasutades tapeeti ühel või kahel aktsentseinal, kogu ruumis või uue trendina laes.

Isesulguvad nupumehhanismiga segistid: samm tõhusama veekasutuse suunas

Isesulguvate nupumehhanismiga segistid sobivad suurepäraselt kasutamiseks avalikes kohtades nagu restoranid, kontorid, kaubanduskeskused ja õppeasutused.

2024 on rohelise Yang Puudraakoni aasta

Draakon valitseb aastat kindla ja isaliku käega, ilma järeleandmisi tegemata. Draakoniaasta kiirenevad energiad ei jäta aega rahulikuks õppimiseks.

Tapeeditrendid 2024

Tapeetide trendisuunad 2024. aastal on väga mitmepalgelised. Mustrit ja tekstuuri, mis muudab kodud kodusemaks, hubasemaks ja olemise üleüldiselt rõõmsamaks, on moes.

Uus Cool! Dušinurk, mis sulandub sujuvalt igasse vannituppa

Raamita dušinurkade ja -uste valiku tooteseerial Cool on uuenduslik avamissüsteem, mis tagab mugava ja avarama sisenemise duši alla.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli jagab ülevaadet 2024. aasta sisustustrendidest

Sisearhitekt Ingrid Kuuli sõnul on 2024. aasta peamine sisekujundustrend loodust imiteerides tuua ruumi juurde positiivset energiat ja head aurat. Sel aastal on moes peamiselt soojad Maa värvid.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

Lucano kokkupandaval treppredelil saab olla mitu funktsiooni

Lucano treppredel on disainitud asjade kasutamise lihtsustamiseks ning interjööri osaks. Kui Sa selle parasjagu ei roni, saad seda kasutada teistmoodi.

RAVAKi Designbloki installatsioon käsitles metsa peateemat omal moel

Ravaki uus segistite kollektsioon Espirit kasvas välja heitveetorudest tehtud kännu seest.

Palazzol uus e-pood! Sisustusdisaini asjatundjate koostatud valik!

Palazzo Interiorsi e-mööblipood esindab tipptasemel funktsionaalset disaini, mis on hoolikalt valitud sobitumaks Eesti inimeste maitse-eelistustega.

Pantone aasta värv 2024 on mahe virsikukarva toon "Peach Fuzz"

Pantone aasta värv 2024 on õrnust ja sametisust peegeldav toon, mis väljendab soovi leida hetki hingetõmbeks, loovuseks ja inimlikuks ühenduseks.

Valgustite trendid aastal 2024

2024. aasta toob kaasa uued tuuled sisekujunduses, mis omakorda mõjutab seda, kuidas ruume valgustada.

Trendivärv interjööris: koobaltsinine

Sisustustrendide maailm on mõnusalt kirju – seda ka värvitoonide osas. Värvidest on jätkuvalt moes pastelsed toonid, kuid palju on esindatud ka julgemaid värve.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Lihtsam jäätmete sorteerimine – uus prügisüsteem Blanco Select II

Blanco Selecti prügisüsteemid on läbinud uuenduskuuri. Ämbrid on uuendatud veelgi funktsionaalsemaks ja lihtsamini paigaldatavaks kui varem.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube