FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalong

PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalong logo
telefon:
+372 5595 3732
aadress:
Pärnu mnt 238 (Järve Keskuse 0 k.), 11624 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
koduleht:
e-post:
mobiil:
+372 5597 7010
Pilt1-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt2-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt3-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt4-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt5-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt6-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt7-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt8-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt9-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt10-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt11-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt12-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt13-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt14-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt15-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt16-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt17-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt18-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt19-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalongPilt20-PARADIZO Itaalia mööblisalong, köögisalong

PARADISO homeline OÜ Itaalia mööblisalong PARADIZO on tuntud Itaalia mööblifirma CAMELGROUP ametlik ja ainuõiguslik esindaja Eestis. Itaalia disainmööbel ja aksessuaarid on tuntud oma stiilsuse ja kvaliteedi poolest kõikjal maailmas. Kes soovib ajatut elegantsi oma kodus, neil tasub kindlasti mõelda Itaalia disainmööbliga sisustamisele.

Itaalia kaubamärk CAMELGROUP valmistab ja ekspordib kõikjale maailmas magamis- ja söögitoa mööblit. Camelgroup on mainekas kaubamärk, mis on tuntud oma suurepärase reputatsiooni poolest. Pidev uute materjalide kasutamine ning tootedisaini arendamine on muutnud Camelgroupi suunanäitajaks mööblimaailmas ning kaubamärgi tooted unikaalseks ning ahvatlevaks. Camelgroupi tooted on valmistatud pidades silmas rahvusvahelist turgu. Need disainitud ja valmistatud viimase detalini Itaalias ning toodete materjalid (puit, vineer, klaas, metall, furnituurid) on kõik rangelt Itaalia päritolu.

Lisaks leiab Paradizo homeline salongidest Tallinnas teistegi Itaalia kvaliteetkaubamärkide (Altacom, Deltasalotti, Stosa Cucine jne) tooteid modernsest kuni klassikalise stiilini, sisustamaks misiganes ruumi.

Paradizo homeline salongides on olemas tootekataloogid ning täielik ülevaade esindatavate kaubamärkide toodetest. Kogenud müüja-konsultandi abil leiate endale salongist kindlasti just teile sobiva kodusisustuse

  •         köögimööbel
  •         elu- ja söögituba
  •         magamistuba
  •         lauad-transformerid
  •         pehme mööbel
  •         lastetoad
  •         kabinet
  •         esikud / Jalatsikapid
  •         valgustid
  •         hotellimööbel


PARADIZO mööbli- ja köögisalongid Tallinnas

Valikus nii klassikalised kui ka kaasaegsed kvaliteetsed Itaalia köögid ja mööbel.
Pärnu mnt. 238 (Järve Keskus, 0 korrus)

Avatud: E-P 10:00-20:00
E-post: koogid@paradizo.ee
Tel: +372 5626 0807

Vaata lisaks:
www.altacomitalia.it
www.stosa.it
www.homecucine.it

 


Itaalia köögid
köögimööbel
mööblisalong
Paradizo
Seotud tegevusalad:
mööbel
   diivanid, tugitoolid, pehme mööbel
   elutoamööbel, kodumööbel
   klassikaline mööbel, uusantiik, romantiline mööbel
   köögimööbel eritellimusel
   köögimööbel, köögisisustus, söögitoamööbel
   lastetoamööbel, lastetoasisustus
   mööblipoed, mööblisalongid
   sisustusaksessuaarid, sisustuselemendid