Дизайн интерьера, мебель, строительство, сад - новости и контакты!

REVONIA KELDRIKODA арочные погреба

 REVONIA KELDRIKODA арочные погреба logo
телефон:
+372 5684 2845
адрес:
üle Eesti, Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
info@revonia.ee
телефон:
+372 5684 2845
адрес:
üle Eesti, Tallinn, Harjumaa
вэбсайт:
и-мэйл:
info@revonia.ee

Toodame (Revonia OÜ) kvaliteetseid võlvkeldreid, koobassaunu, välikööke. Selliseid, nagu need on olnud läbi ajaloo – väärikad, kaunid ning ajahambale vastupidavad.

Toodame kvaliteetseid võlvkeldreid ja saunu. Selliseid, nagu need on olnud läbi ajaloo – väärikad, kaunid ning ajahambale vastupidavad.

Eestimaal on võlvkeldreid ehitatud ja kasutatud juba ligi 10 sajandit. Võlvkelder on väärikas arhitektuuri osa, mis tänapäeval kahjuks unustustehõlma vajumas – töö on keerukas, ajamahukas ja liiga kulukas. Lisaks sellele napib ehitusmeistreid, kes suudaks korraliku võlvkeldri rajada.

Revonia Keldrikoda soovib keldriehitustraditsiooni taaselustada. Meie toodame just võlvkeldreid. Selliseid, nagu need on olnud läbi ajaloo – väärikad, kaunid ning ajahambale vastupidavad.

Revonia Keldrikoja meeskonda ühendab austus, lugupidamine ajaloo suhtes ning loomulikult kirg arhitektuuri vastu. Oleme külastanud mitmeid vanu võlvehitisi üle Eesti ja uurinud neid vundamendist kuni laevõlvini. Sealhulgas mõõtnud ja jälginud sisetemperatuuri ning niiskusprotsente. Oleme katsetanud erinevaid ventilatsioonisüsteeme ja jälginud puidu käitumist niisketes keldrites. Meie jaoks on see huvitav ekspeditsioon keldrite maailma, millest võiks kirjutada lõputult.

Kõik järgnev meie koduleheküljel on sündinud Revonia keldrikoja meeskonna visioonist taaselustada võlvkeldrite ehitus lihtsamalt ja kiiremalt kui kunagi varem. Tuginedes oma teadmistele, kogemustele ja koostööle oma ala spetsialistidega, oleme loonud iga viimse kui detailini läbimõeldud võlvkeldri lahenduse ning teinud selle kättesaadavaks paljudele.

Unistad isiklikust veinikeldrist, mahukast ja puhtast maakeldrist või hubasest, keha ja hinge kosutavast saunast? Revonia Keldrikojast saad, mida otsid ning seda kõike lihtsalt ja kiirelt .

Tooted:

  • maakeldrid (maakivist keldrid ja võlvkeldrid)
  • veinikeldrid, õllekeldrid, juustukeldrid
  • koobassaunad, suitsusaunad, saunaehitus, valmissaunad
  • väliköögid, peoruumid, abihooned
     Võlvhooned
Võlvhooned


  

Tegevusalapuuga seotud valdkonnad:

- cтроительство
- Земляной погреб
- баня
- изготовление саун
- сауны
- летние кухни, грили

Контакт
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube