FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
sisustuspoed
kardinad
aiakujundus
valgustid
aknad
kodutehnika
tapeet
terrassid
uksed
ukselingid
saun
piirdeaiad

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»

Aiakujundus, -ehitus

»

FINNLOG OÜ liimpalkmajad

FINNLOG OÜ liimpalkmajad logo
telefon:
+372 610 5939
faks:
+372 610 5938
aadress:
Keemia 4, 10615 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
FINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajadFINNLOG OÜ liimpalkmajad
Finnlog OÜ tegeleb liimpalkmajade müügi, ehituse ja projekteerimisega. Finnlog kasutab majade ja suvilate ehitamisel Soomes toodetavat massiivset kandilist liimpalki. Liimpalk on kaasaegne ning keskkonnasõbralik ehitusmaterjal, mis sobib suurepäraselt Eesti kliimasse nii linna kui maale.
Liimpalkide tootmiseks kasutatakse Kesk-Soomes kasvavaid mände ja kuuski. Kesk-Soome palgile iseloomulikku erilist tugevust tagavad seal valitsevad ühtlased kasvutingimused. Liimpalgi deformatsioon on väike. Samuti vajumine on minimaalne (1cm/m), mis kiirendab ehitusprotsessi tunduvalt. Finnlog elumajadele pakutavad liimpalkseinad on piisavalt soojapidavad ning täiesti õhutihedad, et tagada mugav ja tervislik sisekliima. Palkmajadele on iseloomulik loomulik niiskusregulatsioon. Kui öeldake, et palkmajad „hingavad“, peetakse selle alla eelkõige silmas niiskuse reguleerimist. Palkmajas on talvel meeldivalt soe ja suvel meeldivalt jahe.
Liimpalgi arhitektuursed võimalused on piiramatud! Meie projekteerijad saavad projekteerida ükskõik millise maja vastavalt Teie soovidele. Finnlogi kodulehel on lai valik elumaju, suvemaju ja ka paarismaju, kust on võimalik leida igale maitsele palkmaja.
Pakume klientidele palkmaja ehitamisel nii täisteenust kui ka osalist lahendust. Täisteenus sisaldab kõiki terviklahenduse valmimiseks vaja minevaid töid, alates vundamendist kuni lõppviimistluseni. Osalise lahenduse alla kuuluvad palkseinad, katusekonstruktsioon, katusekate, terrassid ning aknad ja uksed koos välisliistudega.
Liimpalgist majad sobivad inimestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning loodussäästlikust. Finnlog pakub klientidele kodu, kus igal hetkel on väärtus ja mis on isikupärane ning kordumatu.

Vaata videot, kuidas käib palkamaja ehitus siit

 

 


palkmajad
palkmajaehitus
tüüprojekt
individuaalprojekt

Seotud tegevusalad:

ehitus
   ehitusfirmad, üldehitustööd, betoonitööd, müüritööd
   majaprojektid, moodulmajad
   palkmajad, puitmajad
saunad
   saunaehitus
   valmissaunad, saunamajad