Inspiratsioon ja kontaktid - sisekujundus, sisustus, ehitus, aed!

FINNLOG OÜ liimpalkmajad

FINNLOG OÜ liimpalkmajad logo
Telefon:
+372 610 5939
Aadress:
Keemia 4, 10615 Tallinn, Harjumaa
Faks:
+372 610 5938
E-Post:
info@finnlog.ee
Telefon:
+372 610 5939
Aadress:
Keemia 4, 10615 Tallinn, Harjumaa
Faks:
+372 610 5938
E-Post:
info@finnlog.ee
1 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad2 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad3 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad4 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad5 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad6 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad7 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad8 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad9 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad10 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad11 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad12 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad13 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad14 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad15 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad16 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad17 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad18 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad19 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad20 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad21 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad22 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad23 - FINNLOG OÜ liimpalkmajad
Finnlog OÜ tegeleb liimpalkmajade müügi, ehituse ja projekteerimisega. Finnlog kasutab majade ja suvilate ehitamisel Soomes toodetavat massiivset kandilist liimpalki. Liimpalk on kaasaegne ning keskkonnasõbralik ehitusmaterjal, mis sobib suurepäraselt Eesti kliimasse nii linna kui maale.
Liimpalkide tootmiseks kasutatakse Kesk-Soomes kasvavaid mände ja kuuski. Kesk-Soome palgile iseloomulikku erilist tugevust tagavad seal valitsevad ühtlased kasvutingimused. Liimpalgi deformatsioon on väike. Samuti vajumine on minimaalne (1cm/m), mis kiirendab ehitusprotsessi tunduvalt. Finnlog elumajadele pakutavad liimpalkseinad on piisavalt soojapidavad ning täiesti õhutihedad, et tagada mugav ja tervislik sisekliima. Palkmajadele on iseloomulik loomulik niiskusregulatsioon. Kui öeldake, et palkmajad „hingavad“, peetakse selle alla eelkõige silmas niiskuse reguleerimist. Palkmajas on talvel meeldivalt soe ja suvel meeldivalt jahe.
Liimpalgi arhitektuursed võimalused on piiramatud! Meie projekteerijad saavad projekteerida ükskõik millise maja vastavalt Teie soovidele. Finnlogi kodulehel on lai valik elumaju, suvemaju ja ka paarismaju, kust on võimalik leida igale maitsele palkmaja.
Pakume klientidele palkmaja ehitamisel nii täisteenust kui ka osalist lahendust. Täisteenus sisaldab kõiki terviklahenduse valmimiseks vaja minevaid töid, alates vundamendist kuni lõppviimistluseni. Osalise lahenduse alla kuuluvad palkseinad, katusekonstruktsioon, katusekate, terrassid ning aknad ja uksed koos välisliistudega.
Liimpalgist majad sobivad inimestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning loodussäästlikust. Finnlog pakub klientidele kodu, kus igal hetkel on väärtus ja mis on isikupärane ning kordumatu.

Vaata videot, kuidas käib palkamaja ehitus siit
  • elumajad
  • paarismajad
  • suvilad
  • saunad
  • piirdeaiad

 

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google