FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus
Ehitus
Aiakujundus, -ehitus

FINNLOG OÜ liimpalkmajad

FINNLOG OÜ liimpalkmajad logo
telefon:
+372 610 5939
faks:
+372 610 5938
aadress:
Keemia 4, 10615 Tallinn, Harjumaa
koduleht:
e-post:
Pilt1-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt2-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt3-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt4-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt5-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt6-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt7-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt8-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt9-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt10-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt11-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt12-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt13-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt14-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt15-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt16-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt17-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt18-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt19-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt20-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt21-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt22-FINNLOG OÜ liimpalkmajadPilt23-FINNLOG OÜ liimpalkmajad
Finnlog OÜ tegeleb liimpalkmajade müügi, ehituse ja projekteerimisega. Finnlog kasutab majade ja suvilate ehitamisel Soomes toodetavat massiivset kandilist liimpalki. Liimpalk on kaasaegne ning keskkonnasõbralik ehitusmaterjal, mis sobib suurepäraselt Eesti kliimasse nii linna kui maale.
Liimpalkide tootmiseks kasutatakse Kesk-Soomes kasvavaid mände ja kuuski. Kesk-Soome palgile iseloomulikku erilist tugevust tagavad seal valitsevad ühtlased kasvutingimused. Liimpalgi deformatsioon on väike. Samuti vajumine on minimaalne (1cm/m), mis kiirendab ehitusprotsessi tunduvalt. Finnlog elumajadele pakutavad liimpalkseinad on piisavalt soojapidavad ning täiesti õhutihedad, et tagada mugav ja tervislik sisekliima. Palkmajadele on iseloomulik loomulik niiskusregulatsioon. Kui öeldake, et palkmajad „hingavad“, peetakse selle alla eelkõige silmas niiskuse reguleerimist. Palkmajas on talvel meeldivalt soe ja suvel meeldivalt jahe.
Liimpalgi arhitektuursed võimalused on piiramatud! Meie projekteerijad saavad projekteerida ükskõik millise maja vastavalt Teie soovidele. Finnlogi kodulehel on lai valik elumaju, suvemaju ja ka paarismaju, kust on võimalik leida igale maitsele palkmaja.
Pakume klientidele palkmaja ehitamisel nii täisteenust kui ka osalist lahendust. Täisteenus sisaldab kõiki terviklahenduse valmimiseks vaja minevaid töid, alates vundamendist kuni lõppviimistluseni. Osalise lahenduse alla kuuluvad palkseinad, katusekonstruktsioon, katusekate, terrassid ning aknad ja uksed koos välisliistudega.
Liimpalgist majad sobivad inimestele, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ning loodussäästlikust. Finnlog pakub klientidele kodu, kus igal hetkel on väärtus ja mis on isikupärane ning kordumatu.

Vaata videot, kuidas käib palkamaja ehitus siit

 

 


palkmajad
palkmajaehitus
tüüprojekt
individuaalprojekt
Seotud tegevusalad:
ehitus
   ehitusfirmad, üldehitustööd, betoonitööd, müüritööd
   majaprojektid, moodulmajad
   palkmajad, puitmajad
saunad
   saunaehitus
   valmissaunad, saunamajad