Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Vannitoamööbli komplekt FABRIKA

Allibert on prantsuse vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku vannitoamööblit, mis on vastupidav, keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik.

Allibert'i vannitoamööbel on disainitud funktsionaalsust ja ilu silmas pidades. Kõik tooted on mõeldud eluaegseks kasutamiseks ning nende esteetika on nii kaasaegne kui ka ajatu.

Allibert hoolib oma mõjust keskkonnale ning on pühendunud säästvate materjalide ja tavade kasutamisele kõigis toodetes. Allibert investeerib iga aasta innovatsioonidesse, et täiustada seda, mida nad pakuvad.

Alljärgnevalt tuvume lähemalt Allibert'i toodetega.

Vannitoamööbel

Alliberti vannitoamööbel on suures osas valmistatud kas kvaliteetsest puidust, melamiinplaadist või MDF-ist. Neil on olemas PEFC ja FSC sertifikaadid, mis tõendavad, et kogu puitmaterjal, mida on kasutatud mööbli tootmiseks, on säästlikult ning vastutustundlikult majandatud.

Kapisahtlite siinide, hingede ning raamistiku puhul kasutab Allibert tugevat ja kvaliteetset metalli. Kõik sahtlid ja uksed on tänu soft close–süsteemile pehmelt sulguvad.

Vannitoakappe on valikus nii seinale paigaldatavaid kui ka vabalt seisvaid. Eraldiseisev kapp annab vannitoale huvitavama ja luksuslikuma välimuse. Seinakapp on aga hea juhuks, kui vaid valamukapist puudu jääb. Samuti tekitab see valamukapiga ühtse terviku ning lisab esteetilisust.

Peeglid

Peegel on vannitoa lahutamatu osa. Kasutame seda ju pidevalt nii oma hommikusel hambapesul kui ka õhtusel meigieemaldusel. Peegel aitab vannitoas tekitada mulje, et vannituba on suurem, kui see tegelikult on. See lisab ka stiili ja valgust ning on vannitoale tähtis funktsionaalne element.

Ohtus ennekõike!

Allibert peeglid on valmistatud karastatud klaasist. Karastatud klaas on eriline materjal, mis ei purune suurte temperatuuri muutuste või jõu mõjul ohtlikeks teravateks tükkideks, vaid puruneb väikesteks, ümmargusteks tükkideks. Lisaks sellele on valikus saadaval ka laminaatpeeglid.

Vannitoa peegel koos kapi ja/või riiulitega on suurepärane valik väikestesse vannitubadesse, kus on vaja lisaruumi. Peegelkapp on hea, kui soovite hoida hoiustatud esemeid silmapiirilt eemal. Kui aga teie vannituba vajab valgustusega peeglit, on LED-vannitoa peegel energiasäästlik ja mugav valik.

Vannid

Vann on vannitoa kroon. Selle järgi on ruum mitmetes keeltes saanud ka oma nime. Allibert’i toodete seas on vann igale maitsele ja vannitoale. Erinevatele stiilidele, paigaldusviisidele ja värvidele lisaks on Allibert’i vannide valikus ka mitmeid erinevaid kõigile tuttavatest kui ka vähem tuttavatest materjalidest vanne.

Põhiliselt on valikus akrüül ning erinevad taaskasutatud plastikud, kuid leiab ka kivimassist vanne. Ilmselt enamlevinud materjal kõikidest on akrüül, mis on ka väga kõva ja vastupidav materjal, mis muudab selle vannitoamööbli jaoks ideaalseks.

Toplax on kõrge rõhu all olev madala paisumisega termoplastiline akrüül, mis on valmistatud suure osakaaluga ringlussevõetud materjalist. Kuigi see on vähem kriimustuskindel kui puhas akrüül ja keemiliselt vähem vastupidav, on see keskkonnasõbralik materjal.

Puretex on termiliselt vormitud plast, mis on valmistatud ringlussevõetud materjalidest, näiteks PET-pudelitest (sama materjal, millest valmistatakse joogiveepudeleid). Seega on tegemist keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku materjaliga.

Vannide paigaldusviise on palju erinevaid. Klassikaline vann ehk traditsiooniline vann on kolmest küljest seinale kinnitatud.

Nurgavann, nagu ka klassikaline vann, on seinale kinnitatud ainult ühelt või kahelt küljelt. See on laiem kui traditsiooniline vann ja võimaldab rohkem ruumi manööverdamiseks. Nurgavann võib olla hea valik väikestesse vannitubadesse, kuhu traditsiooniline vann ei mahu, või suurematesse vannitubadesse, kus klassikaline vann oleks liiga väike. Tavaliselt on see siiski eelistuse küsimus.

Vabalt seisev vann on vann, mis ei ole kinnitatud seina külge. Selliseid vanne võib paigutada ükskõik kuhu teie vannitoas, kuna need ei ole seina külge kinnitatud.

Traditsioonilist hõngu hindavate inimeste jaoks on populaarsed vabalt seisvad "küünisjalgsed" vannid. Neil on kõrged, sirged küljed ja kaldus tagakülg.

Clawfoot-vannidel on neli jalga ja nad seisavad sirgel alusel. Kaasaegsetel vabalt seisvatel vannidel on sama sisemus kui küünisjalgadel, kuid neil on kaldus seljaosa asemel sirged alused.

Drop-in-vannid sobivad vannitubadesse, kus on palju marmorit või muud kivi, sest serv või "huul" istub olemasoleva raami ülemisele plaadile. Selliseid vanne on mitmest materjalist, näiteks akrüülist, plastist ja kivist.

Vannides, mida nimetatakse ka massaaživannideks, tekitavad joad mullid. Mullide intensiivsust saab muuta, keerates pihustid käsitsi.

Valamud

Allibert’i tootevalikus on vannitoa valamuid igale maitsele, põhiliselt valamukapi valamud ning pinnapealsed valamud. Kujudest leiab nii nelinurkseid, kui ka ovaalseid valikuid ning värvilt põhiliselt musti ja valgeid.

Valamu materjalide poolest on kõige levinumad keraamilised valamud ja polümeerbetoonist ehk tehiskivist valamud. Samuti leidub puhtast kivimassist valamuid.

Keraamilised valamud on peamiselt valmistatud savist ning kaetud glasuurikihiga. Keraamika töötlemine toimub väga kõrgete temperatuuride juures, mis tagab materjali vastupidavuse.  Esteetiliselt üpris traditsioonilise välimus võimaldab neid sobitada igas stiilis vannituppa.

Üks Allibert’le omaseid põnevamaid materjale on aga polümeerbetoon ehk tehiskivi. See on betoonisegu, kus tavapärane tsemendivahend on asendatud polümeeriga. Polümeerbetoon on väga kõrge termilise vastupidavusega ning väga hea alternatiiv looduslikule kivile nagu marmor ja graniit. Lisaks jätkusuutlikele omadustele on polümeerbetoonist valamud ka praktiliselt hooldusvabad – pinnale ei teki kriime ning ka pidev puhastamine ei ole vajalik. Polümeerbetoon on üldiselt matt ning esteetilises mõistes veidi modernsema välimusega.

Dušinurgad ja -alused

Ideaalse dušikabiini ja aluse valimine võib olla tõeline väljakutse. Valida saab sadade valikute vahel, kuid milline neist sobib teie koju?

Alliberti tootekataloogis on küll suur valik tooteid, kuid põhiliselt on tegemist walk-in-, nurga- ja neonurksete dušikabiinidega.

Walk-in dušikabiin on dušikabiin, millel on äärik, mis takistab vee väljavoolamist. Liikumispuudega ja eakad inimesed saavad kõndimisvõimalusega (Walk-in) dušikabiini mugavalt kasutada, kui eemaldada dušialuse ümber oleva äär. Vannitoa põrand peab sellisel juhul olema aga veekindel ja dušialusega samal tasapinnal.

Nurgadušš on tõhus viis väikese vannitoa ruumi kokkuhoiuks, sest see koosneb kahest klaasist, mis ulatuvad vannitoa nurgast välja ja moodustavad ruudukujulise ala. Ühel paneelil on pöörduks. Võite osta kas kinnise duši või ehitada ise.

Allibert dušialused on peamiselt valmistatud polümeerbetoonist, Puretex’ist ja Bioplax plastikust. Bioplax on termiliselt vormitud plastik, mis on valmistatud ümbertöödeldud puidust ja paberist. Seega on see keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik materjal.

Segistid

Segisti on väga tähtis osa vannitoas olevale sanitaartehnikale. Alliberti tootevalikus on nii duši- ja vannisegisteid kui ka valamusegisteid. Põrandapealseid, seinale kinnituvaid, valamule kinnituvaid, pinnapealseid... Võib lugema jäädagi. Valik on lai, midagi leidub igasse vannituppa. Materjalide poolest on enam levinud roostevabast terasest ning kroomitud messingist segistid.

Lisaks on Allibert’i tootevalikus ka vajalikud lisatarvikud ning suur valik aksessuaare, et iga detail vannitoas oleks perfektne.

Allibert’i hea hinna- ja kvaliteedi suhtega tootevalik on Eestis saadaval Northnavia veebipoes.  

A: Ellu Kirsipuu, Bestor Grupp
Northnavia - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt!

Seotud ettevõte:

Allibert ja Mirater vannitoamööbel ning sisustustooted (vannid, valamud, segistid, dušid, dušiseinad, peeglid jpm.).

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Kas tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga siiski duši all käimist nautida?

Tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga duši all käimist siiski nautida? Need lihtsad muudatused vannitoas mõjuvad hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks..

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Kuidas kodumasinaid kasutades energiat säästa, et elektriarve oleks väikesem?

Iga kord kui ahju või pliidi soojaelemendid peavad end kuumaks ajama, kulub energiat. Seega kui oled grillvorstid just ahju pistnud, siis võib näiteks juurviljad või mõne muu järgmiseks päevaks mõeldud toidu korraga valmis teha.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Salong Muster: suur valik uusi kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

Uuring: kodu kehva planeeringu üle kurdab iga kolmas eestimaalane

YIT müügijuhi sõnul tahetakse kõige sagedamini muuta korteri elektri- ja valguslahendust, näiteks pistikupesade ja lülitite asukohta ja nende arvu.

Milline segisti valida?

Kui osad segistid on minimalistlikud ja loodud ruumi sobituma, siis teised annavad vannitoale iseloomu ja tooni. Tutvustame Gustavsbergi segistite võimalusi.

Unikaalse vannitoamööbli sünnilugu

Põneva lahenduse on välja mõelnud Anvar Valge, kes tutvustab efektset taaskasutatud materjalist mööblit, mille vormiks on bauroci plokid ja mis on viimistletud loodusliku tadelaktiga.

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elutuppa valgustite valimine sõltub väga palju ruumi suurusest ja sellest, kas elutuba on eraldi või köögiga koos.

Kuidas saada vannituba peaaegu hooldusvabaks?

Vannitoa puhastamine. Nano pinnakaitse- ja puhastusvahendid kaitsevad nii klaaspindu kui ka metalli ja keraamikat mustuseplekkide pinnale kinnitumise eest.

Kuidas oma vannituba kiiresti ja lihtsalt muuta: proovige musta värvi

Must on muutunud üha populaarsemaks aktsentvärviks vannitoas, sest sobib hästi kombineerimiseks peaaegu kõigi värvide ja sisustusstiilidega ning lisab ruumile püsivalt kaunist ja soliidset efekti.

Noore ja aktiivse pere julgete valikutega kodu

Sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya kujundatud köögi värvilahendus oli algselt valitud rahulik ja vaoshoitud, kuid pere soovis värvi juurde lisada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Radis Furniture: söögilaudade ABC

Teeme ülevaate Radis Furniture söögilaudadest, mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni.

Vannitoa kontseptsioon Classic II: klassika selle sõna parimas tähenduses

Vannis ja duši all käimiseks igas suuruses vannitoas on Classic sarjas vannid viies erinevas mõõdus. Nüüd saab valida ka ainulaadse 120 cm vanni.

Polster-, komposiit- ja ribipaneelid - trenditeadliku sisustaja valik!

Wall Design Eesti valikust leiab palju erinevaid sisustuspaneele: puitribipaneelid, polsterdatud paneelid, kivipaneelid, 3D paneelid seinale, lakke kui mööblile.

Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Osadel diivanitel ja nurgadiivanitel on olemas nn relax-funktsioon, mis võimaldab istme sügavust vaid nupuvajutusega reguleerida. Samuti seljatuge sättida.

LG uue külmiku LED-uksepaneelid vahetavad värvi vastavalt kasutaja tujule

Uuele külmikule LG MoodUP on sisseehitatud ka LG ThinQ™ tehisintellekt, mille mobiiliäpist saab valida 22 ülemise uksepaneeli ning 19 alumise uksepaneeli värvi vahel.

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Köögi sisustamine: avastage minimalistlik stiil

Minimalistliku ruumi oluline reegel on täiuslik kord. Seega veenduge, et köögis jääksid nähtavale ainult kõige vajalikumad elemendid.

Lastetoa sisustamise 5 nippi

Lastetuba sisustades tuleks lähtuda lapse pikkusest. Väiksemate laste puhul tasub vältida maast laeni riiuleid või siis panna olulised esemed madalamale.

Damixa Silhouet segistid ja aksessuaarid -  valik, mis köidab tähelepanu

Damixa segistite ja aksessuaaride abil saate ühendada suurepärase funktsionaalsusega disaini, materjalide ja värvidega, mis kajastavad kodus teie stiili ja soovitud õhkkonda.

IKEA sisustus- ja mööblipood nüüd avatud!

Sind ootab 50 näidistuba inspiratsiooniks ning ligemale 9000 kodusisustustoodet kohe kaasa ostmiseks.

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Uus kollektsioon YARD: lõpuks ometi kraanikausid, millel on tõesti midagi pakkuda

RAVAK soovib luua disaineritele ja arhitektidele mõeldud kraanikausside kollektsiooni.

Unidrain seab vannitoa renntrappidele uue standardi

Unidrain renntrapp (duširenn) teeb ehitamise lihtsamaks, parandab ka ehituse kvaliteeti ja ka väljanägemist!

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Meil on pakkuda külmumiskindel aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kausutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

Eesti disaini uus toode - lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO!

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Professionaalne tehnika mängib töökeskkonnas olulist rolli

Logitech on loonud kasutajale väga mugava ruumilahenduse, millega saab videokõnesid teha nii, et kasutaja ei pea koosolekule oma arvutit kaasa võtma.

Japandi vannitoas: neile, kes eelistavad rituaali rutiinile

Vannitoas iseloomustavad Japandi stiili naturaalsed materjalid, soojad puiduvarjundid ja must värv. Villeroy & Boch valikus uus Loop & Friends vannitoa sari.

Uued dušikabiinid ja -uksed Nexty. Minimalism sobib igasse vannituppa!

Ravaki Nexty seeria dušinurgad ja dušiuksed on varustatud minimalistliku metallprofiili ja 6 mm paksuse karastatud klaasiga.

Eestis on ilmavalgust näinud uus disainmajake lemmikloomadele

Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju.

Plaanid osta renoveeritud korteri? Ehitusvead annavad märku ajaga!

Kui renoveeritud korteri puhul mõni süsteem on ülekäte lahendatud, näiteks sansõlm, kipub küsitavaid lahendusi esinema ka mujal korteris. 7 aastat on aeg, mil oluliste varjatud puuduste ilmnemisel vastutab müüja!

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Sisekujundaja: kuidas luua koju head kontorinurka, mis näeks ka kena välja?

Sisekujundaja Merili Miido sõnul peaks reguleeritava kõrgusega laud või eraldi arvutimonitor olema igas kodukontoris, sest silmade kõrgusel olev suur ja selge ekraan väsitab palju vähem kui väike ekraan.

Väikese lastetoa sisustamine: nuitkas ja funktsionaalne

Õpetusi, kuidas kujundada väike, vaid 11 m² lastetuba kahele eri soost lapsele, kel vanust viis ja seitse, jagab sisekujundaja Heily Kaarna. 3D pildi hind on 62€.

Kas dušš vannis? Mugav RAVAKi lahendus - kvaliteetne vannisein

Kui vannituba ei ole nii suur, et mahutada vanni ja dušinurka. Miks peaksite valima ühe või teise, kui saate valida kompromissi? Ostke vann koos vanniseinaga.

Colombini Casa köögimööbel: uudsed materjalid ja palju kombineerimisvõimalusi

Valgustus, klaasvitriinid ja alumiiniumprofiilid lisavad köögimööblile efekti. Köögisaared ja erikõrgustel tööpinnad loovad kombineerimisvõimalusi.

Millised on kõige lihtsamad ja tõhusamad viisid katlakivi eemaldamiseks?

Tõhus katlakivieemaldi OneSystem eemaldab kerge vaevaga katlakivi, rooste ja lubjasette jääke.

Uued niiskuskindlad seinapaneelid Stretto!

Uued ribi seinapaneelid on absoluutselt niiskuskindel materjal, vajadusel ning soovil võib paigaldada ka niisketesse ruumidesse. Kõrgus 270 cm.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube