Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt
Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on prantsuse vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku vannitoamööblit, mis on vastupidav, keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik.

Allibert'i vannitoamööbel on disainitud funktsionaalsust ja ilu silmas pidades. Kõik tooted on mõeldud eluaegseks kasutamiseks ning nende esteetika on nii kaasaegne kui ka ajatu.

Allibert hoolib oma mõjust keskkonnale ning on pühendunud säästvate materjalide ja tavade kasutamisele kõigis toodetes. Allibert investeerib iga aasta innovatsioonidesse, et täiustada seda, mida nad pakuvad.

Alljärgnevalt Allibert'i toodetest lähemalt:

Vannitoamööbel

Alliberti vannitoamööbel on suures osas valmistatud kas kvaliteetsest puidust, melamiinplaadist või MDF-ist. Neil on olemas PEFC ja FSC sertifikaadid, mis tõendavad, et kogu puitmaterjal, mida on kasutatud mööbli tootmiseks, on säästlikult ning vastutustundlikult majandatud.

Kapisahtlite siinide, hingede ning raamistiku puhul kasutab Allibert tugevat ja kvaliteetset metalli. Kõik sahtlid ja uksed on tänu soft close–süsteemile pehmelt sulguvad.

Vannitoakappe on valikus nii seinale paigaldatavaid kui ka vabalt seisvaid. Eraldiseisev kapp annab vannitoale huvitavama ja luksuslikuma välimuse. Seinakapp on aga hea juhuks, kui vaid valamukapist puudu jääb. Samuti tekitab see valamukapiga ühtse terviku ning lisab esteetilisust.

Peeglid

Peegel on vannitoa lahutamatu osa. Kasutame seda ju pidevalt nii oma hommikusel hambapesul kui ka õhtusel meigieemaldusel. Peegel aitab vannitoas tekitada mulje, et vannituba on suurem, kui see tegelikult on. See lisab ka stiili ja valgust ning on vannitoale tähtis funktsionaalne element.

Ohtus ennekõike!

Allibert peeglid on valmistatud karastatud klaasist. Karastatud klaas on eriline materjal, mis ei purune suurte temperatuuri muutuste või jõu mõjul ohtlikeks teravateks tükkideks, vaid puruneb väikesteks, ümmargusteks tükkideks. Lisaks sellele on valikus saadaval ka laminaatpeeglid.

Vannitoa peegel koos kapi ja/või riiulitega on suurepärane valik väikestesse vannitubadesse, kus on vaja lisaruumi. Peegelkapp on hea, kui soovite hoida hoiustatud esemeid silmapiirilt eemal. Kui aga teie vannituba vajab valgustusega peeglit, on LED-vannitoa peegel energiasäästlik ja mugav valik.

Vannid

Vann on vannitoa kroon. Selle järgi on ruum mitmetes keeltes saanud ka oma nime. Allibert’i toodete seas on vann igale maitsele ja vannitoale. Erinevatele stiilidele, paigaldusviisidele ja värvidele lisaks on Allibert’i vannide valikus ka mitmeid erinevaid kõigile tuttavatest kui ka vähem tuttavatest materjalidest vanne.

Põhiliselt on valikus akrüül ning erinevad taaskasutatud plastikud, kuid leiab ka kivimassist vanne. Ilmselt enamlevinud materjal kõikidest on akrüül, mis on ka väga kõva ja vastupidav materjal, mis muudab selle vannitoamööbli jaoks ideaalseks.

Toplax on kõrge rõhu all olev madala paisumisega termoplastiline akrüül, mis on valmistatud suure osakaaluga ringlussevõetud materjalist. Kuigi see on vähem kriimustuskindel kui puhas akrüül ja keemiliselt vähem vastupidav, on see keskkonnasõbralik materjal.

Puretex on termiliselt vormitud plast, mis on valmistatud ringlussevõetud materjalidest, näiteks PET-pudelitest (sama materjal, millest valmistatakse joogiveepudeleid). Seega on tegemist keskkonnasõbraliku ja jätkusuutliku materjaliga.

Vannide paigaldusviise on palju erinevaid. Klassikaline vann ehk traditsiooniline vann on kolmest küljest seinale kinnitatud.

Nurgavann, nagu ka klassikaline vann, on seinale kinnitatud ainult ühelt või kahelt küljelt. See on laiem kui traditsiooniline vann ja võimaldab rohkem ruumi manööverdamiseks. Nurgavann võib olla hea valik väikestesse vannitubadesse, kuhu traditsiooniline vann ei mahu, või suurematesse vannitubadesse, kus klassikaline vann oleks liiga väike. Tavaliselt on see siiski eelistuse küsimus.

Vabalt seisev vann on vann, mis ei ole kinnitatud seina külge. Selliseid vanne võib paigutada ükskõik kuhu teie vannitoas, kuna need ei ole seina külge kinnitatud.

Traditsioonilist hõngu hindavate inimeste jaoks on populaarsed vabalt seisvad "küünisjalgsed" vannid. Neil on kõrged, sirged küljed ja kaldus tagakülg.

Clawfoot-vannidel on neli jalga ja nad seisavad sirgel alusel. Kaasaegsetel vabalt seisvatel vannidel on sama sisemus kui küünisjalgadel, kuid neil on kaldus seljaosa asemel sirged alused.

Drop-in-vannid sobivad vannitubadesse, kus on palju marmorit või muud kivi, sest serv või "huul" istub olemasoleva raami ülemisele plaadile. Selliseid vanne on mitmest materjalist, näiteks akrüülist, plastist ja kivist.

Vannides, mida nimetatakse ka massaaživannideks, tekitavad joad mullid. Mullide intensiivsust saab muuta, keerates pihustid käsitsi.

Valamud

Allibert’i tootevalikus on vannitoa valamuid igale maitsele, põhiliselt valamukapi valamud ning pinnapealsed valamud. Kujudest leiab nii nelinurkseid, kui ka ovaalseid valikuid ning värvilt põhiliselt musti ja valgeid.

Valamu materjalide poolest on kõige levinumad keraamilised valamud ja polümeerbetoonist ehk tehiskivist valamud. Samuti leidub puhtast kivimassist valamuid.

Keraamilised valamud on peamiselt valmistatud savist ning kaetud glasuurikihiga. Keraamika töötlemine toimub väga kõrgete temperatuuride juures, mis tagab materjali vastupidavuse.  Esteetiliselt üpris traditsioonilise välimus võimaldab neid sobitada igas stiilis vannituppa.

Üks Allibert’le omaseid põnevamaid materjale on aga polümeerbetoon ehk tehiskivi. See on betoonisegu, kus tavapärane tsemendivahend on asendatud polümeeriga. Polümeerbetoon on väga kõrge termilise vastupidavusega ning väga hea alternatiiv looduslikule kivile nagu marmor ja graniit. Lisaks jätkusuutlikele omadustele on polümeerbetoonist valamud ka praktiliselt hooldusvabad – pinnale ei teki kriime ning ka pidev puhastamine ei ole vajalik. Polümeerbetoon on üldiselt matt ning esteetilises mõistes veidi modernsema välimusega.

Dušinurgad ja -alused

Ideaalse dušikabiini ja aluse valimine võib olla tõeline väljakutse. Valida saab sadade valikute vahel, kuid milline neist sobib teie koju?

Alliberti tootekataloogis on küll suur valik tooteid, kuid põhiliselt on tegemist walk-in-, nurga- ja neonurksete dušikabiinidega.

Walk-in dušikabiin on dušikabiin, millel on äärik, mis takistab vee väljavoolamist. Liikumispuudega ja eakad inimesed saavad kõndimisvõimalusega (Walk-in) dušikabiini mugavalt kasutada, kui eemaldada dušialuse ümber oleva äär. Vannitoa põrand peab sellisel juhul olema aga veekindel ja dušialusega samal tasapinnal.

Nurgadušš on tõhus viis väikese vannitoa ruumi kokkuhoiuks, sest see koosneb kahest klaasist, mis ulatuvad vannitoa nurgast välja ja moodustavad ruudukujulise ala. Ühel paneelil on pöörduks. Võite osta kas kinnise duši või ehitada ise.

Allibert dušialused on peamiselt valmistatud polümeerbetoonist, Puretex’ist ja Bioplax plastikust. Bioplax on termiliselt vormitud plastik, mis on valmistatud ümbertöödeldud puidust ja paberist. Seega on see keskkonnasõbralik ja jätkusuutlik materjal.

Segistid

Segisti on väga tähtis osa vannitoas olevale sanitaartehnikale. Alliberti tootevalikus on nii duši- ja vannisegisteid kui ka valamusegisteid. Põrandapealseid, seinale kinnituvaid, valamule kinnituvaid, pinnapealseid... Võib lugema jäädagi. Valik on lai, midagi leidub igasse vannituppa. Materjalide poolest on enam levinud roostevabast terasest ning kroomitud messingist segistid.

Lisaks on Allibert’i tootevalikus ka vajalikud lisatarvikud ning suur valik aksessuaare, et iga detail vannitoas oleks perfektne.

Allibert’i hea hinna- ja kvaliteedi suhtega tootevalik on Eestis saadaval Northnavia veebipoes.  

A: Ellu Kirsipuu, Bestor Grupp
Northnavia - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt!

Seotud ettevõte:

Allibert ja Mirater vannitoamööbel ning sisustustooted (vannid, valamud, segistid, dušid, dušiseinad, peeglid jpm.).

Lindström vahetab välja kõik klientide porivaibad

Avalike asutuste sissepääsude ees asendatakse mustust püüdvad porivaibad uue tehnoloogiaga valmistatud keskkonnasäästlike vaipadega.

Väikese eramu planeerimine kui ruutmeetreid on vähe ja avarus oluline

Eramu sisustamisel aitas ruumipuudust aitas köögis asjade mahutamisel ja söögiala loomisel lahendada köögisaar. Elutoa osas aga nutikas kamina ja tv-sein.

Radis Furniture: GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Võimalusterohke disainiga Blanco köögivalamud ja akna ette paigaldatavad segistid

Blanco köögivalamu juurde kuuluvad erinevad lisatarvikud nagu puuviljakauss, puuviljakorv, lõikelaud, nurgakauss, ülarelsid, nõrutuskorv, nõrutusrest, põhjasõela kate, jpm.

Gardesti keskuse jõuluaed on avatud!

Gardestist leiab sel aastal 8 erinevat jõulukollektsiooni, väga laia valiku jõulutulesid ja üle 80 000 erineva jõuludekoratsiooni nii koju kui aeda.

Interjöör kui lugu: Miks on oluline siduda inimesed ja ruum?

Dez Studio sisearhitekti Nadezda Kornilova sõnul eeldab iga sisekujundusprojekt lugu ehk kontseptsiooni. Lugu seob inimesed ja interjööri.

Tikkurila aasta värv 2024 - sisetunde järgi loodud kollektsioon

Aasta värv 2024 „Nude in Nizza“ on soojustkiirgav virsikutoon, mis väljendab armastust, lahkust ja mängulisust. Vaata inspireerivat pildigaleriid aasta värvidega kujundatud korterist.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Profilpas duširuumi kaldeliistud: efektiivsed äravoolu kaldeserva tegemiseks

Profilpasi kaldeliist on disainitud selleks, et võimalikult lihtsate töövõtetega ja kuluefektiivselt luua puhas, esteetiline ja täpne äravoolu kaldeserv.

Põhjamaine lihtsus: Elegantne toon-toonis tekstuuride mäng uuseramu interjööris

Noore pere kodu looduskaunis kohas Lõuna-Eestis, kus erilise tähelepanu all oli meeleolu loovate valgustuslahenduste väljatöötamine.

Iittala Ultima Thule 55: Iittala tähistab ikoonilist kollektsiooni uute vaasidega

Legendaarse Ultima Thule 55. aastapäeva tähistamiseks tõi Iittala oma püsikollektsiooni Ultima Thule vaasid.

Galerii: M Stuudio uus kujundus jutustab tegevuse lugu

M Stuudio meigisalong on hea näide, kuidas detailidele keskendumisega saab luua interjööri, mis ei ole ainult funktsionaalne ja kaunis, vaid räägib ka oma loo.

Kas teadsid, et pead ka enda telerit küberrünnaku eest kaitsma?

Esimese asjana soovitab Pennar teha ära põhilised küberhügieenivõtted enda koduse wifi võrguga.

Espirit Segisti. Vesi taltsutatud disainiga.

Espiriti segistite disain seostub Taani disaineri Arne Jacobseni võrreldamatu kujuga segistitega, mis on turul olnud juba üle 50 aasta.

Videolugu: Kaunis katusekorter Rocca Towersi hoones

Valmis Palazzo Interiorsi mitmeaastane sisekujundusprojekt- luksuslik katusekorter Rocca Toweri kvartali kõrghoones.

Kontoritool RH Logic: loodud edendama aktiivset istumist

RH Logic on tippklassi kontoritool, mis on loodud toetama ergonoomilist kehahoiakut ja edendama aktiivset istumist, aidates sellega suurendada tööjõudlust.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

Aastapreemiate nominendid 2023: Eesti Arhitektide Liit, Sisearhitektide Liit, Eesti Maastikuarhitektide Liit, Eesti Kultuurkapital

Selgunud on Eesti Arhitektide Liitu, Eesti Sisearhitektide Liidu, Eesti Maastikuarhitektide Liidu ja Eesti Kultuurkapitali 2023. aasta aastapreemiate nominendid. Laureaadid kuulutatakse välja pidulikul arhitektuuripreemiate tseremoonial 8. detsembril 2023.

Lase sügis esikusse

ELKE Mööblist leiab erinevaid väiksemaid ja suuremaid esikusse sobivaid lahendusi.

LED siinivalgustid kodus: suurepärased üld- ja fookusvalguseks

LED siinivalgustid on suurepärased fookusvalguseks, et rõhutada konkreetseid kunstiteoseid ja arhitektuurseid detaile. Neid on 3 tüüpi valgusomadustega.

Galerii: Interjöör loftilike elementide ja “apelsini meeleoluga”

Tallinnas asuva värskelt valminud väikese kahetoalise korteri sisustamise protsess Wax Designi sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya jaoks polnud päris tavaline.

Isesulguva vajutusmehhanismiga segistid: samm tõhusama veekasutuse suunas

Isesulguva vajutuse mehhanismiga segistid on eriti ideaalsed avalikes kohtades, nagu restoranid, kohvikud, kontorid ja kaubanduskeskused.

Galerii: Home&You sügis-talvised interjööri soovitus

Home&You valikusse jõudsid äsja uued sisustuskollektsioonid, tuues kaasa värsket inspiratsiooni ja võimaluse kodu uuendamiseks.

Peegel – praktiline ja pilkupüüdev aksessuaar interjööris

Peegel võimendab valgust, mistõttu saab peegliga muuta ruumi valgemaks ja lisada interjööri avarust. Väga hea lahenduse pimedamas ja kitsamas toas!

Tudengikorteri sisustamise säästunipid

Ära möbleeri üle. Kõige kindlam viis näidata väikest ruumi veel väiksema, kitsama ja pimedamana, on kuhjata see asjadest üle. Mida vähem on asju, seda parem.

Tervise ja meeleolu seos: madratsite ja voodikatete roll magamistoas

Nii teie madrats kui voodipesu koos toatemperatuuriga loovad keskkonna, mis mõjutab teie puhkuse kvaliteeti ja üldist heaolu.

Delabie BINOPTIC-Black Magic: elektroonilised kontaktivabad segistid

BINOPTIC seeria elektroonilised kontaktivabad segistid paistavad silma oma stiilse matt musta viimistlusega. 100% must kroom tagab, et segistid ei kaota oma esinduslikkust isegi intensiivse kasutuse korral.

Laps alustab kooliteed: kuhu paigutada õppimisnurk?

Koolilapse toa sisustamisel on oluline mööbli paigutus, see mõjutab kui privaatselt ja turvaliselt laps end õppimisnurgas tunneb. Oluline on ka piisavalt hea valgus.

Reguleeritava kõrgusega mööbel - parim lahendus koolilapse tuppa!

Kirjutuslaua ja tooli kõrgused on astmevabalt reguleeritavad ja sobituvad muutunud kehakasvuga. Lapsed võtavad automaatselt sisse tervisliku kehaasendi.

7 aktuaalset sisustustrendi: merevaigu klaas, reljeefklaasiga kapid...

Kummutid, vitriinid ja seinakapid on sel suvel saanud endale reljeefsest klaasist uksed. Värvitoonidest on järjest suurenev trend kõikvõimalikes varjundites punane.

Põranda- ja laualambid kui pilgupüüdjad

Nõuanne kodu valgustamiseks. Lisaks üldisele lae- ja seinavalgusele pakuvad kodukujunduses põnevaid võimalusi põranda- ja laualambid.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Lastetubade kujundamise stiilid ja trendid

Lapsed on kahtlemata kõige julgemad sisekujundajad. Nad teavad, kuidas muuta ruum rõõmsaks. Laste jaoks ei eksisteeri ühtegi sellist värvikombinatsiooni, mis ei sobiks kokku.

Damixa grafiithalli pinnaviimistlusega segistid ja vannitoaaksessuaarid

Taani tootja Damixa on loonud uue grafiithalli pinnaviimistluse, mis pakub unikaalset ja stiilset välimust.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Kas valge on uus must? AXOR One vannitoa tooted mattvalges kuues

AXOR One kollektsiooni dušše, segisteid ja termostaate saab suurepäraselt täiendada mattvalgete AXOR Universal Circular vannitoatarvikutega.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Kavalad nipid, mida kasutada väiksema köögi sisustamisel

Moodne lahendus on lisaköögitasapinna tekitamine kappide sisse väljatõmmatava lisatöötasapinna näol.

Sisearhitekti nõuanne: Ruumi tuleb õppida kogema!

Me tajume ruume oma meelte kaudu ja see mõjutab tervet meie elu, kõike mida me teeme ja ütleme.

Kuidas värskendada aastaid tagasi kujundatud luksuskorter?

Kerge interjööri värskenduskuur professionaalse sisearhitekti abiga toob koju uue hingamise ja annab võimaluse uueks alguseks. Muutusi ei tohiks karta.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Ekspert selgitab: kuidas pesu pestes elektrit säästa?

90 protsenti energiast kulub pesumasinal vee kuumutamiseks, seega tuleks pesu pesta võimalikult madalal temperatuuril.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond!

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Kodu koristamise vahendid ja pisiparanduste tõhusad ning nutikad lahendused

Põhjalik ülevaade vahenditest, mis on koduses majapidamises hädavajalikud. Zep Eesti valikust leiab tõhusad lahendused rasva, katlakivi, õli, hallituse, rooste, jää eemaldamiseks. Samuti vahendid küttesüsteemi puhastuseks ja pisiremondi teostamiseks.

Frost Nova2 aksessuaarid muudavad iga vannitoa ja WC kauniks

Frost NOVA2 seerjas on saadaval rätikuribad, käterätiku hoidjad, WC-paberihoidjad, vannitoa riiulid, seebikausid, hambaharjade hoidjad.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Termostaatsegisti: nutikalt energia- ja veesäästlik lahendus vannituppa

Termostaatsegistid on vannitubades populaarne valik, kuna võimaldavad täpset veetemperatuuri reguleerimist nii vanni võttes kui duši all käies.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Nutikad lahendused vannitoa ja majapidamisruumi sisustamiseks

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube