Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Silebetoonist lillekonteinerid - konteinerhaljastus
Silebetoonist lillekonteinerid - konteinerhaljastus

Iga aiaomanik teab, et aias on alati midagi teha ja see on täiesti normaalne, et mingi aja tagant tekib soov seal midagi ka ümber teha.

Üks hea võimalus kiireteks ümberkorraldusteks on konteinerhaljastus, näiteks ajutiste kompositsioonide loomiseks tähtpäevade puhul või miks mitte aia erinevate osade ühendamiseks. Konteinerhaljastuseks sobivad hästi Kiili betooni vastupidavad ning kaunid betoonist lillekastid ja -nõud, millega saab luua ka erinevaid tasandeid või lisada näiteks ilu juurde juba olemasolevatesse peenardesse, terrassile või rõdule.
 
Kiili Betoon OÜ on enamasti tuntud kui betoonist väikeelementide ja trepikatteplaatide tootja, kuid lisaks sellele on väga suur ka nende aiatoodete valik, alustades müüri- ja sillutuskividest ning lõpetades lillekonteinerite, aiaposti mütside ja dekoratiivsete aiaskulptuuridega.

Konteinerhaljastus ja tarbeaed on aktuaalne nii linnaruumis kui koduaedades

Taimede ja betooni kooslus sobib ühtviisi hästi nii koduhoovi kui kivisele linnatänavale. Kiili Betooni müügijuht Alliki Krubergi sõnul peab betoon õige hoolduse korral muutlike ilmastikutingimustega kaua vastu ega mädane aastatega. Samuti ei lähe betoonist lillekonteiner suuremate tuulehoogudega ümber. Vaaside vorme on Kiili Betooni valikus erinevaid - erikujulisi, ümaraid, kandilisi, madalaid ja kõrgemaid, erineva pinnaviimistlusega ning mitmetes toonides.Veelgi omanäolisema haljastuse saab, kui kombineerida betoonist lillekonteinereid erineva suuruse, värvi ja pinnaviimistlusega kerade, plaatide ja aiaskulptuuridega. Üllatus missugune, kui roheliste taimelehtede vahelt vaatab vastu vahva loomake. Aksessuaaridena saab vaadelda ka prügikaste ja postkasti.


 
Taimekonteinereid võib leidlikult kasutada nii maalähedasemates aedades kui modernsete istutusalade loomiseks. Lisaks standardtoodetele on võimalik tellida ka erimõõdus monteeritavaid vaase koos paigalduse ja transpordiga.
 
Eritellimuseks sobib hästi monteeritav vaas 10.26, mida toodetakse sobivas suuruses detailidena. Kaasas on vaasil vajalikud poldid ja mutrid, et kerge vaevaga see õige koha peal kokku panna.
 
Maitsetaimedele sobivad hästi erinevad konteinerpotid, aga selleks on olemas ka toode 10.50, mis on suuremas mõõdus betoonpiire kasutamiseks peenrapiirdena. Toode sobitub hästi modernsesse ja betoonist eramutega aedadesse istutusalade killustiku vahele.
 
Peenrapiirdeid ja tuleasemeääri on Kiili Betooni valikus palju klassikalisest stiilist kuni modernseni välja, erinevate raadiustega, osad ringina paigutatavad, osad nagu Lego-klotsid. Näiteks äärekivid 18.-21 sobivad hästi nii peenrapiirdeks, tuleaseme ääre tegemiseks kui puu ümber ringi kujundamiseks.

Betoonplaadid ning erinevad kivid sillutise, aiateede, terrassi ja müüri katmiseks

Omaette tootegrupi moodustavad erineva kuju, suuruse, värvi ja tekstuuriga betoonplaadid, mida saab kasutada nii majaesise sillutise, aia kõnniteede, peenrapiirde, müürikatte, maja sokli, soojuspumba aluse või terrassipõranda ehitamiseks. Samuti on olemas kivid, mis on mõeldud kasutamiseks peenarde ja killustiku sees. Valik on väga suur, võimaldades ka täna nii populaarset erilist toontoonis tekstuuride mängu ja muid üleminekud.
 
Kiili Betooni müügijuht Alliki Kruberg soovitab alati üle küsida, kas valikust silma jäänud kivid ka plaanitavasse kasutuskohta sobivad. Kividel on nimelt erinevad vastupidavusastmed ja võimalused, faasiga ja ilma ning sellest sõltub kasutusotstarve.
 
Toode 1.7 sobib näiteks hästi müürikatteplaadiks. Seda saab tellida ka faasidega vastavalt kasutuskohale. Müürid on kõigil väga individuaalsete mõõtudega, mistõttu on see väga populaarne valik.
 
Tooted 1.1, 1.16 ning 1.2. kõnniteeplaadid (sillutusplaadid) on minev kaup, sest sobivad hästi ka õhk-vesi soojuspumba aluse katmiseks. Toodet 1.2 pannakse ka palju maja sokli äärde.

Kivid killustikuala sees – aktuaalne teema

Aiakujunduses on juba mõnda aega väga aktuaalne toon-toonis erinevate tekstuuridega mängimine. Selleks sobib hästi Kiili Betooni üks menukas vibrobetoonist plaat, toode 1.17, mida kasutatakse nii killustiku kui muru sees, enamasti kas halli, musta või valget tooni.

Tooted 1.11 ja 1.12 on on ring- ja jätkuplaadid, millest saab moodustada ka lilleõisi ja muid erinevaid kujundeid.
 
Valikus on ka jalajälje kujulised kõnniteeplaadid, mida kasutatakse palju laste mängualadel, aga miks mitte ka teerajana saunamaja juurde.

Kivide paigaldamine

  • Kivide paigaldamine algab piiride ja kõrguse paika panemisest.
  • Seejärel kaevatakse pinnas lahti umbes 20 cm sügavuselt.
  • Ala täidetakse killustiku, liiva või tuhaga, millest kõrguses arvestatakse maha kivi paksus.
  • Pind silutakse. Sõltuvalt maa-ala suurusest võib vaja minna ka spetsiaalset vibreerimismasinat, millega täide kinni tambitakse.
  • Koduaeda sobib hästi näiteks 40 mm paksune kõnniteeplaat tingimusel, et autod selle peal ei sõida. Sellisel juhul jäetakse täites varu umbes 3 cm. 

Müürikatteplaadid ja aiaposti mütsid

Müürikatteplaate toodab Kiili Betoon erimõõdus, erineva struktuuri ja värviga, sealjuures ka efektsest lihvitud betoonist (terrazzo). Võimaluste valik on lai. Näiteks toodet 13.4 saab tellida jooksva meetriga.
 
Üks võimalus müür katta on lamedate plaatidega või siis teine võimalus on valmistada müürikatteplaadid vormi sees, mille tulemusel läheb plaat keskelt püramiidjaks. Selle kujuga saab toota plaate standardlaiuses 220-600 mm ning pikkus on muudetav vastavalt kuni 2800 mm.

Struktuurilt saab püramiidjas müürikatteplaat olla kas silebetoon või siis krobeline pesubetoon.


 
Omaette tooteseeria on aiaposti mütsid, mida on valikus nii standardmõõdus kui ka täpselt selliseid nagu vaja. Suur valik on ruudukujulisi püramiidjaid postimütse: seeria 13 kas pesubetoon või vibrobetoon viimistlusega.
 
Postimütsi alla on võimalik freesida ka veesooned, et vihmavesi ei hakkaks mööda posti alla jooksma.

Kivid päikesevarju raskusena

Meie kliimas, kus tuult on omajagu, vajavad päiksevarjud lisatoestust. Selleks on valikus erinevate mõõtude, raskuste ja paksustega niiöelda murtud nurgaga plaadid, mis paigutatakse päikesevarju jalale nelja nurka.

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu: K. Viksne)
Aiakujunduses aktuaalne – konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ning müüride ja peenarde lahendused

 

Logo - Kiili Betoon OÜ Betoontooted aeda ja linnaruumi
Vaela tee 57, 75401 Kiili vald, Harjumaa
+372 672 5591

Kiili Betooni tooteid on võimalik tellida silebetoonist, pesubetoonist või lihvbetoonist pinnaga. Betoonplaadid, trepiastmed, trepipiirded, lillekonteinerid, pingimoodulid.

Milliseid vigu aitab vältida 3D mudeldamine aiakujunduses?

3D mudel on realistlik, inimesele arusaadavalt visualiseeritud näidis, mis aitab aeda ette kujutada ja seal viibimist tunnetada.

Betoonist trepikatteplaadid - libisemiskindel ja vastupidav lahendus!

Kuidas trepimademeplaate paigaldada? Uue trepi ehitus ja olemasoleva trepi renoveerimine. Betoonist trepiplaadi valimine.

Kõnniteekivide ladumise mustrid - õpetused, nõuanded, galerii

Tänavakivide ladumismustrid. 34 sillutiste näidist ja ideede galerii. Erinevaid sillutuskivide tüüpe kombineerides saab luua kordumatuid mustreid.

Põnevad diagonaalid modernses aiakujunduses

Aiaplaani näidis! Aiakujundaja Terje Prisk annab nõu modernses stiilis aia kujundamiseks. Eelista ruudu, ringi või diagonaali lahendusi ja kindla kujuga taimi.

Tänavakivide paigaldusel on aktuaalne erineva struktuuriga kivide mäng

Erinevat tüüpi tänavakivide ja pinnaviimistluste suur valik võimaldab luua maja esisesse parklasse ja aia kõnniteedele väga erilisi disainilahendusi.

Rikkaliku taimevalikuga püsilillepeenra rajamine

Püsilillepeenra rajamist alustada põhjalikust plaanist, kus on läbi mõeldud, millist tulemust soovitakse saavutada, milliseid peenraid ja kuhu soovitakse rajada.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Turule jõudsid uued madala keskkonnamõjuga ehitusplokid

bauroc GREEN on uus toode bauroci nomenklatuuris, mille GWP on ainult 50 kg CO₂e/m³.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Kuidas hooldada terrassi õigesti?

Lehisest terrassilauda ei saagi mitu aastat töödelda!

Võhma Valgusevabrikust leiab suviseks sääsetõrjeks spetsiaalsed küünlad

Kuidas peletada sääski? Võhma Valgusevabrikus oleme loonud pilkupüüdvad, aprikoosivärvi oranžid sääsetõrjeküünlad.

Puidust piirdeaia viimistlemine värvi koorumise ja kõdunemise kindlaks

Puidust piirdeaeda on püsiva tulemuse saavutamiseks kindlasti vaja enne värvimist õigete vahenditega immutada.

Kipsivalu – asendamatu vahelaele põrandakütte paigaldamisel ja põranda tasandamiseks

Välimuselt sarnaneb kipsivalu põranda tulemus betoonpõrandaga. Kipsivalus on sideaineks kips, betoonis tsement. Ideaalne vahelagedele põrandakütte paigaldamisel.

Põhivead aiakujunduses, mida ei pea tingimata ise järgi proovima

Kes soovib ilusat ja hooldusvaba aeda, peaks aia kujundamisel püüdma vältida järgnevaid tüüpvigu...

GOAT G1 robotniiduk - erakordselt nutikas ja kaablivaba abimees

Intelligentsuselt ei jää GOAT G1 robotniiduk alla ühelegi kodurobotile - positsioneerib väga täpselt, tuvastab takistusi, niidab süsteemselt, laeb nutikalt, ei vaja piirdekaablit.

Innovatiivsed välikraanid ja-dušid, mis trotsivad külmakraade: Frostline

Frostline-i välikraanid ja-dušid on loodud Põhjamaade kliima jaoks ning neid saab kasutada mitmel erineval otstarbel, alates koduaiast ja puhkealadest kuni spordiväljakute ja tööstuslike rajatisteni.

Miks valida markiis oma suvekodu või maja terrassile?

Markiis on suurepärane lahendus, mis pakub terrassil päikesevarju ja privaatsust ning pikendab terrassihooaega.

Aiatööd on alanud - kust saada multši ja mida arvestada selle varumisel?

Enne multši varumist oleks vaja üle mõõta multšitavad peenrad ja haljasalad, et arvutada vajaminev multšikogus. Selleks on mugav kasutada multši kalkulaatorit.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta.

"Mitte minu tagahoovis" mentaliteet pärsib innovatsiooni

Eesti ehitussektor on tuntud oma konservatiivse lähenemise poolest uutele ideedele, tehnoloogiatele ja sektori üldisele arengule.

Ruduse innovatsioon ja disain 2024: Opus müürisüsteem ja Lumo-Kartano tänavakivid

Opus müürisüsteem on nutikuse meistriteos, muutes müüri ehitamise lihtsamaks kui kunagi varem - peaaegu nagu mängides täiskasvanute LEGO-klotsidega. Lomo-Kartano sillutuskivide vuukides saab aga kasvatada erinevaid taimi.

Tomatitaimede ettekasvatamise õpetus

Tomatite ettekasvatamine. Millal on õige aeg alustada? Milliseid tomatisorte eelistada? Mis on tõusmepõletik? Seemnest istutuseni on 60-70 päeva.

Kas teadsid, et mullal ja mullal on vahe sees?

Õige koostisega mulda kasutades pakud oma taimedele justkui kindlustus. Võti peitub mullasegu humiinhapete sisalduses.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Eriti soodsa hinnaga ROCLITE 200 ehitusplokid uuesti saadaval!

Bauroc toob sel hooajal uuesti turule eriti soodsa hinnaga ROCLITE ehitusplokid. ROCLITE 200 on klassikaline 200mm kergplokk, mis on mõeldud nii välis- kui siseseinte, nii kandvate kui mittekandvate seinte ehitamiseks.

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

RENOLIT ONDEX läbipaistvad katuseplaadid ja seinaplaadid on unikaalsed - materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule.

Eesti disaini uudsust tutvustav videoklipp jõuab 12 miljoni USA televaatajani

CBS-i Los Angelese telekanalil KCAL-9 näidati 24. veebruaril viieminutilist videot Eesti disainist ja jätkusuutlikest ettevõtetest. Koos lähiajal linastuva New Yorgi episoodiga jõuab see kokku 12 miljoni televaatajani.

Stockholmi mööblimess – jõud tulevikuks

6.-10. veebruaril toimus Stockholmis põneva katselavana interjöörimess eelkõige ka uutele ideedele - see on kokkuvõttes ka uhtiv Skandinaavia sisustussündmus.

 Inspiratsiooni peaaegu hooldusvaba aia rajamiseks

Tornide väljakul toimunud Tallinna aiakunsti võistluse „Linn ja loodus käsikäes“ 2023 näidisaed „Mere puudutus“ on hea näide peaaegu hooldusvabast aiast, kus argimured iga päev kasvõi hetkeks unustada ja lihtsalt looduse ilu nautida.

Inspiratsiooni koduaia rajamiseks: lopsakas ja pikalt õitsev lilleaas

Tallinna aiakunsti võistluse „Linn ja loodus käsikäes“ 2023 näidisaed „Harmonicum“ on hea näide koduaeda sobivast lilleaia tüüpi aiast. Näidisaed pälvis isegi 3 rahvusvahelist tunnustust.

Eksperiment: mida lapsed mänguväljakutel päriselt kasutavad

Selgus, et köitvaimad mänguväljakud on need, mis pakuvad võimalusi ühisteks tegevusteks ja mängudeks sõprade või vanematega ning kus on mõeldud ka täiskasvanute peale.

Linnaaia kujunduses on aktuaalsed kõrgpeenrad, söödavad taimed ja seened

Tornide väljakul toimunud Tallinna aiakunsti võistluse „Linn ja loodus käsikäes“ 2023 võiduaed „Söödav Summ“ on hea näide linnaaiast, mis sobiks hästi väikeste lastega peredele.

RAVAKi Designbloki installatsioon käsitles metsa peateemat omal moel

Ravaki uus segistite kollektsioon Espirit kasvas välja heitveetorudest tehtud kännu seest.

Laadige oma telefoni vaid USB-pistikupesast

Vajadus tasuta USB-pistikute arvu järele kasvab pidevalt ning veelgi olulisem on nende lihtne kättesaadavus.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Ra Suni erilahendustega pehme mööbel – neile, kes ei lepi keskpärasega

Ra Sun ei ole siiski spetsialiseerunud mitte ainult uue pehme mööbli valmistamisele, vaid renoveerib ka vana. Samuti on valikus standardmööblilahendused.

Miks valida vaheseinte ehitamiseks just bauroc element?

Bauroc ELEMENT vaheseinaplaadid on võrreldes alternatiivsete plokkidega oluliselt suuremate mõõtmetega, mis tagab märkimisväärselt kiirema seina ladumise ja kulu on vaid 4,17 tk/m².

Kõrgekvaliteetne sadulsepatöö annab disainile viimase lihvi

Transinterior paistab silma oma oskuslikult viimistletud sadulsepatööga, mis hõlmab pehme mööbli polsterdamist, nahatamist ja katteriide paigaldamist.

Spetsialist selgitab, mida teha, et elektroonika või auto laadimine ei põhjustaks tulekahju

Telefonide või muude väikeste elektroonikaseadmete ohutumaks laadimiseks soovitab ekspert paigaldada USB-pistikupesad.

Radis Furniture riiulid GRID ja CRANE on sirgunud suurteks

Nutikad riiulilahendused kodukontori töönurga eraldamiseks ja töölaua sisseseadmiseks, näiteks elutuppa.

Uus standard laste- ja magamistoa sisutuses: pehmed ja kumerad vormid

Wall Design eristub teistest Eesti pehmete paneelide tootjatest võimekuse poolest valmistada paneele igasuguse kujuga, alates kolmnurkadest kuni pilvedeni.

Kivikatused pakuvad püsivat ilu ja suurepärast vastupidavust

Traditsiooniliselt kaetakse viilkatused keraamiliste kivide ja kiltkiviga, kuid nüüdseks on lisandunud ka betoonist ja kiudtsemendist katusekivid.

Profilpas duširuumi kaldeliistud: efektiivsed äravoolu kaldeserva tegemiseks

Profilpasi kaldeliist on disainitud selleks, et võimalikult lihtsate töövõtetega ja kuluefektiivselt luua puhas, esteetiline ja täpne äravoolu kaldeserv.

Mikrotsement – innovatsioon kaasaegses ehituses

Mikrotsementi saab kasutada nii uute hoonete ehitamisel kui ka renoveerimisel, nii märgades kui ka kuivades ruumides.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Lisaks naturaalsele kuusepuidule on head ja Eesti kliimas end väga hästi tõestanud ka termotöödeldud puidust välisvoodrilauad.

E-sisustus ehitab eksootilisest puidust terrasse, mis kestavad aastakümneid

Eksootilisest puidust kvaliteetterrass - IPE. Vaata galeriid valminud terrassidest.

Ehitisregistri arendus tõotab lubade kiiremat menetlust

Wenture ja Finestmedia asuvad ellu viima ehitisregistri järgmist arendusetappi, mille tulemusena muutub ehitus- ja kasutuslubade menetlemine senisest märkimisväärselt kiiremaks.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Kuidas luua igava hekimüüri asemel aeda kaunis kooslus?

Heki puhul on oluline nii kõrgus kui laius. Kõrguse poolest on kõige lihtsam hooldada kuni 1,4 m kõrgust hekki.

Saunum Pro Experience kerised võimaldavad luua 5-ühes spaa lahenduse

Saunum Pro Experience on uuenduslik keris-saunakliimaseade, mis on mõeldud intensiivsema kasutusega leiliruumide jaoks. Kerisel on suur kivimaht ja patenteeritud õhusegamise süsteem.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Pelletiküte: mugavuse ja hinna suhe on liiga hea, et seda mitte kaaluda

Pelletikeskuse eesmärk on pakkuda optimaalset küttesüsteemi, mis suudaks pelletites peituvast energiast võimalikult palju ning võimalikult väikese vaevaga kätte saada.

Bauroci tuletõkkepaneelidel on esmaklassilised tulepüsivusnäitajad

bauroc poorbetoon on mittepõlev materjal, mis talub eriti hästi kõrge temperatuuri mõju mitmeid tunde. bauroc poorbetoon kuulub tuletundlikkusklassi A1.

Kas Sina ehitad terrassi ajas kestvalt? Ideed ja lahendused 2023-2024 aastaks.

Tänapäevased lahendused näevad ette, et terrassilaud tõstetakse kandeprussist ülespoole. Millega seda teha?

Kiili Betooni unikaalne välimööbel sobib nii linnaruumi kui külaplatsile

Kiili Betooni betoonmööbli valikus on spetsiaalsed pingid, lauad, rattahoidjad, prügikastid, lauatennise- ja malelaud, piknikulauad, taimekonteinerid ja välikäimlad.

Terrassi ehitamine: maksumus ja olulised nüansid, millele tähelepanu pöörata

Terrassi ehitamine algab plaanist. Terrassi ehituse maksumus on ca 100€/m² ja hooldus 20€/m².

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Muruhooldus uuel tasemel - Stiga autonoomne kaablivaba robotniiduk

2023. kevadel tuli müüki täiesti uus Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada.

Kas ja miks panna oma aeda aprikoosipuu või virsikupuu?

Kellele meeldivad ploomid ja murelid rohkem kui õunad, selle jaoks on kindlasti ka aprikoosi- ja virsikupuud väga sobiv valik.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube