Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Istme sügavuse muutmise võimalusega ehk relax-funktsiooniga diivan.

Diivanit valides on nüansse, millele tähelepanu pöörata rohkem kui esialgu tundub. Uue diivani valimine algab üldjuhul mõõtude ja hinna järgi, kuid vaid sellega ei tohiks otsuse tegemine piirduda.

Diivanit valides on oluline jälgida ka selle mugavust, kasutatud materjale ja välimust. Kuidas siis leida omale õige diivan? Nõu annab Mobecor mööblipoodide disainer-konsultant.

Diivani pehmus

Mobecori disainer-konsultandi sõnul on klientide soovid ja arusaam diivani pehmusest täiesti erinev. Mõni soovib väga pehmet, teine samal ajal jälle pigem jäigemat diivanit.

Üldjuhul on lahtikäivad ehk magamisfunktsiooniga diivanid jäigemad kui tavalised diivanid. Pehmus sõltub enamasti avanemismehhanismi tehnoloogiast ehk sellest kuidas diivan on tehtud. Kõige levinumad on raamatuks avanev diivan (tavaline lehtdiivan) ning nn delfiinmehhanism nurgadiivanitel.

Osad mööblitootjad võimaldavad valida erineva istme pehmuse. Vastavalt on diivani sisu siis kas poroloonist või on poroloonile lisaks ka vedrusid või on kasutatud korraga nii vedrusid, porolooni kui sulgi (seda viimast siis diivani puhul, mis ei käi lahti).

Diivani kattematerjal

Diivani kattematerjal on väga oluline. Tänapäeval on nii kattekanga, sh naha ja kunstnaha kui ka nende värvitoonide valik väga lai. Valikut jagub igale maitsele ja eelistusele.

Diivanikanga valikul on oluline jälgida ka selle hooldatavust – kas seda on lihtne teha? Koera- ja kassiomanikele on tähtis ka kattematerjali vastupidavus lemmikloomale, väikelastega peredele aga materjali veekindlus ja plekke hülgavad omadused. Veel lugemist: Kuidas saada diivanikangas plekivabaks?

Diivani välimus

Kodudes on üha enam robottolmuimejaid ja seetõttu ostetakse palju diivaneid, millel on kõrgemad jalad. Kõrgemate jalgade puhul on lisaks lihtsamale koristamisele (olgu siis robot- või tavalise tolmuimejaga) suureks plussiks ka see, et diivani alumine äär ei määrdu. Madalate jalgadega diivanite puhul kipub see ajapikku nii juhtuma. Kui diivan on kvaliteetse ja hea kangaga (easycare), siis on muidugi võimalik see lihtsa vaevaga puhtaks saada.

Avatud ruumi puhul, kus ainus võimalus diivani paigutamiseks on eluruumi keskele, on soovitav eelistada samuti alt avatud ehk jalgadega, aga ka madalama seljatoega heledamat või interjööri toonidega kokku harmoneeruva välimusega diivanit. Nii ei poolita diivan ruumi ära ning see sobitub sujuvalt ümbrusega. Kerge ja õhuline lahendus! Veel lugemist: Avatud köök-elutoa sisustamine

Avatud planeeringuga köök-elutubade puhul, kus jääb näha ka diivani tagumine külg, on oluline jälgida sedagi, et diivan on kaetud ka tagantpoolt sama kangaga ning on kenasti viimistletud.

Ruumi kokkuhoiu mõttes on praktilisem valida pigem nurgadiivan, kui diivanist ja tugitooli(de)st koosnev komplekt. Veel lugemist: Kuidas valida nurgadiivanit?

Diivanijalgade puhul on üha sagedamini kasutusel puit ning valida saab mitmete toonide vahel. Mõned mööblitootjad pakuvad ka jala kõrguse valikut, näiteks kolme eri kõrgust.

Diivani funktsionaalsus

Sageli soovitakse diivanit kasutada ka igapäevaselt magamiseks või külalistevoodina, mistõttu peab diivan lahti käima. Oluliseks peetakse ka pesukasti olemasolu ning seda eriti siis kui tegemist on väiksema korteriga. Pesukast on vajalik nii voodiriiete või -pesu jaoks, aga ka lihtsalt panipaigana.

Osadel diivanitel ja nurgadiivanitel on olemas moodne ja nutikas nn relax-funktsionaalsus ja sealjuures ka pesukast/panipaik, aga voodiks sellised mudelid lahti ei käi. Relax-funktsioon on elektriline – nupule vajutades liigub diivani istumisosa ettepoole ja muutub nii laiemaks. See sobib näiteks pikemale inimesele istme mugavamaks muutmiseks või nö lebotamiseks. Istumisosa maksimaalselt ette liigutades sobib see laius ka ühele inimesele magamiseks.

Relax-funktsiooniga diivan – nupule vajutades liigub diivani istumisosa ettepoole ja muutub nii laiemaks.
Relax-funktsiooniga diivan – nupule vajutades liigub diivani istumisosa ettepoole ja muutub nii laiemaks.

Paljudel diivanitel on võimalik istme sügavust muuta ka seljatoe osalise etteliigutamisega. Iga istumisosa seljatuge saab ettepoole tõmmata eraldi. Nii näiteks võib 3-kohalisel diivanil ettepoole tõmmata kas kõik kolm või vaid ühe või kaks seljatuge – nii kuidas mugavam on.

Diivaneid ja nurgadiivaneid on saada ka reguleeritavate peatugedega. Need saab siis kas täiesti alla lasta, poole peale liigutada või päris sirgu lükata, et oleks justkui kõrge seljatoega diivan. Peatugede reguleerimise võimalus on samuti igal istekohal eraldi.

Diivani mugavus

Pealtnäha ideaalsena tunduv diivan võib istudes osutuda vägagi ebamugavaks. Oma rolli mängivad siin nii istumisosa pehmus kui ka istumissügavus ja selja toetatavus. Pikematele inimestele sobivad sügavama istumisosaga diivanid, mis aga võivad lühematele inimestele väga ebamugavaks osutuda, kuna nende jalad ei pruugi maha ulatuda kui selg on vastu seljatuge või kui jalad maha toetada, siis jääb jällegi seljatugi liiga kaugele.

Seljatoe kõrgus on tihtipeale maitse asi. Mobecori disainer-konsultandi arvates on mugavuse mõttes kindlasti parem kõrgema seljatoega diivan, kus päevasest väsimusest lõõgastuda – selga ja pead toetada, aga disaini mõttes valitakse siiski palju just madalama seljatoega diivaneid.

Diivani kvaliteet

Kõigele eeltoodule lisaks ei ole mitte vähem tähtis diivani kvaliteet. Kuigi alati ei tähenda kõige kallim diivan samal ajal ka kõige paremat, siis odava diivani puhul võib järeldada, et kuskilt on materjali pealt kokku hoitud. Näiteks kas on diivani karkass kehvema kvaliteediga või sisu või hoopiski kangas.

Praegu valmistatakse diivani karkasse põhiliselt kase- või pöögivineerist või täispuidust. Madalama hinna saamiseks kasutatakse aga puitlaastplaati (saepuruplaati), mis ei ole kindlasti sama kvaliteediga kui eelmainitud materjalid ning ka diivani eluiga võib sellest kordades väheneda.

Vedrustusena kasutatakse diivanites kõige enam sik-sak ehk lainevedrustust, vahel ka bonell- või pocket- ehk pakitud vedrusüsteemi. Odavate diivanite puhul kasutatakse aga kummirihmasid või üldse mitte midagi, mis tähendab, et karkass on kaetud vaid porolooniga.

Mobecori disainer-konsultant julgustab kõiki, kel diivani valimine ees, ka nende mööblipoodidesse kohapeale tulema, et valikuga tutvuda. Diivanit on vaja katsuda, tunnetada, sellel istuda, vaid nii leiab just selle õige.

Mobecor pakub suurt valikut hoolega valitud tootjate diivaneid, mis tagab, et neil on kõrge materjalide ja konstruktsioonide kvaliteet ning erinevad nutikad funktsioonid. Seda kõike aga mõistliku hinnaga. Sest teadagi - nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid visioone otsitavast diivanist. Kuid nõuded, mida diivanit valides jälgida, on õnneks siiski universaalsed.  

A: A: Inkodu.ee (M. Jakobson; J. R)
Uut diivanit valides ei tasu piirduda vaid hinna ja mõõtude sobivusega

Seotud ettevõte:
Logo - MOBECOR OÜ MÖÖBLIPOED üle Eesti
Pikk 15b, 65604 Võru, Võrumaa
+372 506 8385

Mobecor mööblipood Võrus, Tartus, Jõgeval ja e-pood. Moodulköögid, moodul elutoamööbel, diivanid, lastetoamööbel.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Oot-Ooti diivanvoodil BOB on eriti mugav magamisosa

Uue diivanvoodi magamisosa teeb eriti mugavaks 195 × 140 cm suurune poroloonmadrats, mille saad lahti voltida vaid ühe lihtsa liigutusega.

Diivanvoodi SIRIUS täidab oma funktsioonid laitmatult

Diivanvoodi Sirius valmib käsitööna Ra Sun sadulseppade käe all parimatest materjalidest ja on loodud kestma aastakümneid.

Avatud köök-elutuba on ökonoomne, aga kujundamisel ka väljakutseks

Disainer soovitab kogu avatud ruumi ulatuses järgida ühtset mööbli stiili. Köögi kapiuste tooni sobib tuua elutoa osasse juurde ning valida sellist värvi diivan.

Eritellimusel tehtud diivani pehmust saab valida, tajume seda ju erinevalt!

Soffa Inn-i käsitöö diivani puhul saab valida nii kangast, kuju jalgu ja isegi pehmust. Muuta saab ka porolooni tugevuse astet ja kasutada lisaks sulgi.

Kuidas valida nurgadiivanit?

Nurgadiivani kõige olulisemaks tugevuseks on selle suurus. U-kujuline diivan asetab inimesed istuma nii, et kõik saavad mugavalt omavahel suhelda.

Kuidas valida diivanit, kui kodus on koer?

Vali diivanile lihtsasti hooldatav kangas, väldi liigseid detaile, vali koerakarvadega sarnane värv, kasuta diivanikatteid või kaitsespreisid!

Nõuanne: diivanikanga plekivabaks muutmine

Nano naha ja tekstiili kaitsevahendeid, millega uus diivan või miks mitte ka uus mantel, autoiste või nahkpolstrid üle teha, annavad tõhusa plekikaitse. Diivani- ja toolikanga plekikaitse.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

Uus vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE

Uus, värske Home&you vahemerehõnguline kollektsioon NATURAL SEASIDE on inspireeritud meremotiividest nagu kalad, krabid, teokarbid ja sinine merevesi.

U&K Interiors - suurepärane valik eriilmelise ruumi sisustamiseks!

Sisustussalongi valikust leiab nii luksuslikku modernset kui sooja Prantsuse maamaja elemente, aga ka klassikat ja küllusliku Hollywood glami disainistiili.

Erilahendustega polsterseinad, voodid ja diivanid - nagu rätsepaülikond!

Pehme mööbli erilahendustele spetsialiseerunud ettevõtte Pikk Pink meistri Kalmer Alliku sõnul on eriti aktuaalsed on tema igapäevatöös diivanite erilahendused ja reprod (koopiad) ning polsterseinad ja voodid.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Galerii: Muljeid sisustusmessilt INTERJÖÖR 2023

Eks meis kõigis ole peidus väikene sisekujundaja, aga on hetki, kui tunned, et ideedest ja mõtetest jääb vajaka. Hädast aitab välja 21. – 23. aprillil toimuv sisustusmess.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu Järvekülas

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Kuidas valida vaipa?

Esikus ja köögis kasutatakse vaipu võrreldes teiste tubadega märksa intensiivsemalt ja seetõttu tasub sinna valida vaibad, mis on vastupidavad ning lihtsasti puhastavad.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Kesktolmuimeja süsteem on taas tegemas võidukäiku, aga nüüd koos robotiga

Miks paigaldada koju kesktolmuimeja süsteem? Kesktolmuimeja süsteemiga koristamisel ei jää ainsatki tolmuosakest samasse ruumi lendlema.

Luksuliku kodu kohustuslik mugavuslahendus - hoiusüsteem Smartlift

Kes oleks varem uskunud, et enam ei pea mitte keldrisse minema, vaid kelder tuleb ise maa peale? Uudne Smartlift hoiusüsteem on kompaktne versioon maakelder-veinikedrist.

Samsung esitles uusi telereid ja pulti, mis laeb end raadiolainete kaudu

Samuti on OLED telerid loodud mänguritele mõeldes. Nimelt pakuvad uued ekraanid 144Hz värskendussagedust ning toetavad AMD FreeSync Premium Pro tehnoloogiat.

Amello tööpinna õli ehk nn Danish Oil: hinnatud toode hobirestauraatorite seas

Parim viimistlusõli puitpinna kaitseks sisetingimustes! Amello tööpinna õli, nagu ka Danish Oil, sisaldab värnitsat, tungõli, tärpentiini ja looduslikku vaiku.

INTEGRAVAC: kompaktne mööbli sokklisse integreeritav kesktolmuimeja

INTEGRAVAC-i kesktolmuimeja saab integreerida mööbli sokli alla, kappi või majandusruumi seinale, mis muudab selle mugavaks ja lihtsaks lahenduseks kodu alati puhtana hoidmiseks.

Kujunda isikupärane köök tapeediga

Sirgjoonelisse modernse stiili ja avatud planeeringuga köök-söögituppa, mis enamasti on ka elutoa jätkuks, on parim valik suuremõõdulise mustriprindiga tapeet.

Villeroy & Bochi uus vannitoakollektsiooni Antao on inspireeritud kastepiisast

Villeroy & Bochi vannitoakollektsiooni loomisel sai disainistuudio kaschkasch inspiratsiooni hommikusest kastepiisast, mis seob nii valamut, vanni, mööblit, peegleid kui ka segisteid.

Puntotre: vannitoa ja majapidamisruumi sisustamise elegantsed lahendused

Puntore vannitoamööbel on loodud vastu pidama niiskusele ja kulumisele, tagades pikaajalise kasutamise. Ruumisäästvad kapid, uudsed kujud peeglitel, mööbliga samas toonis tööpind jpm.

Innovatsioon Itaaliast: uus köögimööbli seeria Nautila by Arrital

Arritali Nautila mööbel on premium klassi köökidele omaselt suunatud disainiteadlikule inimesele, kellele on oluline kvaliteet ja kauakestev tulemus.

Kevadpäike paistab! 3 põhjust, miks valida pimendavad kardinad

Pimendavad kardinad võivad blokeerida 99,9% akendest tuppa tulevast valgusest.

Mis teeb RAVAKi akrüülvannid eriti vastupidavaks?

RAVAK pakub kvaliteetseid valatud akrüülist vanne, millel on palju eeliseid võrreldes pressitud akrüülist valmistatud vannidega.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Kuidas kujundada endale ergonoomiline köök?

Selleks, et kööki oleks ergonoomiliselt mugav kasutada, peaks silmas pidama järgmisi aspekte: liikumistrajektoorid, töötamise kõrgus, ulatuskõrgus,...

Ares mooduldiivan on muudetav vastavalt Sinu vajadustele

Disaini ise omale diivan! Rave Mööbli Ares mooduldiivanil saab muuta nii nurgamooduli suurust, istumispadja pehmust, kangast, jalgu...

Millised energiad Yin vee Jänese aastat 2023 kujundavad ja kuidas need enda kasuks tööle panna?

Voolavus ja muutused on Jänese aasta peamised märksõnad. Kui eelmine aasta oli väljapoole elamise aeg, siis see aasta on sissepoole elamise aeg ehk enesest arusaamine ja rolli määratlemisega tegelemine.

Heimtexil 2023: sisustustekstiilide trendisuunad ja värvipaletid

Heimtextil on valdkonna olulisim ülemaailmne sisustustekstiilide, sisekujunduse ja sisustustrendide sündmus, mille 2023 . aasta põhisõnum "TEXTILE MATTERS" kätkeb endas nelja trendisuunda.

Fototapeedid Wallcrafts  - maalikunst, mida saab panna ka vannituppa!

Need fototapeedid sobivad kasutamiseks ka niisketes ruumides, nagu näiteks vannituba. Sellisel juhul toodetakse tapeet veekindlast materjalist.

Oluline köögimööbli stiili valimisel: sise- ja välisruumi kooskõla

Maja välisilme võib anda ka olulisi vihjeid köögimööbli stiili, värvi ja materjali valiku osas.

Kuus head mõtet alanud aastaks

Iga algus on hea aeg teha põhjalik suurpuhastus – seda nii asjades kui ka oma mõtetes. On teadatuntud tõde, et segamini tuba mõjutab ka stressitaset.

Sisseehitatud dušikomplektid ja valamusegistid Damixa

Damixa lahendused on ühtaegu lihtsad ja paindlikud, sest on üks seinasisene baas, mis sobib nii valamule kui ka dušile.

Tapeeditrendid 2023

2023 tapeeditrendide märksõnad on rikkalikud küllastunud toonid, modernsed kurvid, pehme geomeetria, tekstuurid, biofiilne disain, botaaniline muster, re-disain.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Ostad uut kodu, kuid eelmise müük venib? Bonava tõi turule turvalise koduostu lahenduse

Bonava Eesti pakub oma koduostjatele turvatunnet, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui elus peaks ette tulema ootamatusi.

Taaskohtumine kapiga  – NOBLE kollektsiooni uuenemine

NOBLE riidekapi disain pürib eelkõige kõrgustesse. Riidekapil on mitu erinevat sektsiooni ja ust, mis tähendab, et asjade organiseerimine on mugavam.

Pantone 2023. aasta värv Viva Magenta 18-1750 ergutab meeli

Viva Magenta on särav ja elujõuline looduse punaste perekonnast inspireeritud värv, mis ergutab meie meeli ja aktiveerib rõõmsa, optimistliku ja meelekindla hoiaku ning piiranguteta tegutsemisjulguse.

5 lihtsat näpunäidet uue teleri valimiseks

LG tehnikaeksperdid jagavad viis väärtuslikku näpunäidet, kuidas erineva suuruse ja hinnaklassiga mudelite seast just endale sobivaim teler leida.

6 olulisemat sisustustrendi 2023. aastal

2023. aastal pannakse sisustuses veel enam rõhku sellele, kuidas kodu inimest tundma paneb, kuidas see muudab teda õnnelikumaks, tervislikumaks ja produktiivsemaks.

Käsitöövaibad LIGNE PURE - vaoshoitud disain ja lõputud eksperimendid tekstuuridega

Käsitöövaibad LIGNE PURE - on täiesti uutmoodi loominguline maailm, töö laia tekstuuride, tehnikate ja materjalide spektriga.

Kirjutuslaud VISTA võimaldab istumise ühe nupuvajutusega vahetada seismise vastu

Reguleeritava kõrgusega kirjutuslaud Vista võimaldab sobiva kõrguse valida sentimeetri täpsusega ning salvestada selle ka mällu.

Iittala 2023. aasta klaasivärvid on Sevilla oranž, ultramariinsinine ja vask

Ultramariinsinise rüü on sel aastal saanud suuga puhutud Flora vaas, Valkea küünlaalus, Kastehelmi klaasid, kausid, taldrikud, küünlaalus, Aino Aalto kahes suuruses klaasid ning Raami klaasid.

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Põhjamaise vannitoa disainipärlid

Väga praktiliseks lahenduseks on kasutada vannitoas mahukat peegelkappi, kuhu on hea peita oma erinevad potsikud.

Sobiva söögilaua valimine – millest lähtuda?

Õige söögilaua valimine ei pruugi olla sugugi lihtne ülesanne. Kuigi tahaks esimeses järjekorras lähtuda valiku tegemisel disainist, peaks..

Allibert - kvaliteetne vannitoamööbel prantsuse tootjalt

Allibert on vannitoamööbli ja sanitaartehnika tootja, kelle peamine eesmärk on luua kaasaegset skandinaavialikku mööblit, mis on vastupidav ja jätkusuutlik. Northnavia veebipoes!

Toidujäätmete purustajad TEKA - praktiline, mugav, vaikne ja turvaline

Teka uus toidujäätmete purustaja aitab hoida köögi puhtana bakteritest, lõhnadest ja prügist.

Veesein-kaskaadkosk: uudne ja atraktiivne ruumiliigendaja

Veesein-ruumiliigendaja on nutikas neli-ühes-lahendus, mis lisaks interjööri ilmestamisele ning ruumi eraldamisele aitab ka õhku puhastada ja niisutada.

Uuring: Eesti inimesed hindavad säästlikku ja kauakestvat vannituba

Baltikumi inimestele on tähtis, et vannituba oleks kvaliteetne ja kestaks kaua. Samuti on olulised vett säästvad lahendused.

Uus visioon vannitoast: geniaalselt ruumisäästlik, avar ja funktsionaalne

Uue põlvkonna elegantne, mugav ja ruumisäästlik vannitoamööbel. Kõik vajalik vannitoas on silme alt peidus, aga sama kiirelt ka leitav - lihtsalt geniaalne!

Mustris on suur valik kardinakangaid ja professionaalne õmblusteenus

Tuleme Sulle appi kardinakanga valikul, disainil ja tehniliste lahenduste leidmisel kuni kardinate õmblemise ja paigaldamiseni välja.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Tikkurila 2023. aasta värv Rosy Moment sümboliseerib soojust ja empaatiat

Tikkurila 2023. aasta värv V413 Rosy Moment ehk roosiline hetk sümboliseerib kellegagi ühiste mälestuste loomist ja kodutunnet.

Light + Building valgustite mess: innovatsioon tehnoloogias ja mitmekesised disainitrendid

Innovatsiooni uuemad tuuled puudutavad peamiselt valgusallikaid ja nendega seotud kontrollereid, mis lubavad reguleerida valguse võimsust, intensiivsust, värvitemperatuuri jm.

Palazzo Interiors tõi Ruukki Pärnu kontori uude ajastusse

Palazzo sisekujundajad said ülesandeks luua kogu Pärnu Ruukki kontoripinnale täiesti uus sisekujunduse kontseptsioon.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

Uuring: kodu kehva planeeringu üle kurdab iga kolmas eestimaalane

YIT müügijuhi sõnul tahetakse kõige sagedamini muuta korteri elektri- ja valguslahendust, näiteks pistikupesade ja lülitite asukohta ja nende arvu.

Milline segisti valida?

Kui osad segistid on minimalistlikud ja loodud ruumi sobituma, siis teised annavad vannitoale iseloomu ja tooni. Tutvustame Gustavsbergi segistite võimalusi.

Unikaalse vannitoamööbli sünnilugu

Põneva lahenduse on välja mõelnud Anvar Valge, kes tutvustab efektset taaskasutatud materjalist mööblit, mille vormiks on bauroci plokid ja mis on viimistletud loodusliku tadelaktiga.

Valgustid: kuidas valida elutuppa see õige?

Elutuppa valgustite valimine sõltub väga palju ruumi suurusest ja sellest, kas elutuba on eraldi või köögiga koos.

Noore ja aktiivse pere julgete valikutega kodu

Sisekujundaja Tatiana Bobchinskaya kujundatud köögi värvilahendus oli algselt valitud rahulik ja vaoshoitud, kuid pere soovis värvi juurde lisada.

Kuidas arvestada aknale õiges mõõdus kardinad?

Kardinate kõrguse arvestamiseks tuleks mõõta ära akna kõrgus või terve sein, kui on soov panna maast laeni kardinad.

Radis Furniture: söögilaudade ABC

Teeme ülevaate Radis Furniture söögilaudadest, mis võimaldavad mugavalt transformatsiooni.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube