Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Iga aiaomanik teab, et aias on alati midagi teha ja see on täiesti normaalne, et mingi aja tagant tekib soov seal midagi ka ümber teha.

Üks hea võimalus kiireteks ümberkorraldusteks on konteinerhaljastus, näiteks ajutiste kompositsioonide loomiseks tähtpäevade puhul või miks mitte aia erinevate osade ühendamiseks. Konteinerhaljastuseks sobivad hästi Kiili betooni vastupidavad ning kaunid betoonist lillekastid ja -nõud, millega saab luua ka erinevaid tasandeid või lisada näiteks ilu juurde juba olemasolevatesse peenardesse, terrassile või rõdule.
 
Kiili Betoon OÜ on enamasti tuntud kui betoonist väikeelementide ja trepikatteplaatide tootja, kuid lisaks sellele on väga suur ka nende aiatoodete valik, alustades müüri- ja sillutuskividest ning lõpetades lillekonteinerite, aiaposti mütside ja dekoratiivsete aiaskulptuuridega.

Konteinerhaljastus ja tarbeaed on aktuaalne nii linnaruumis kui koduaedades

Taimede ja betooni kooslus sobib ühtviisi hästi nii koduhoovi kui kivisele linnatänavale. Kiili Betooni müügijuht Alliki Krubergi sõnul peab betoon õige hoolduse korral muutlike ilmastikutingimustega kaua vastu ega mädane aastatega. Samuti ei lähe betoonist lillekonteiner suuremate tuulehoogudega ümber. Vaaside vorme on Kiili Betooni valikus erinevaid - erikujulisi, ümaraid, kandilisi, madalaid ja kõrgemaid, erineva pinnaviimistlusega ning mitmetes toonides.Veelgi omanäolisema haljastuse saab, kui kombineerida betoonist lillekonteinereid erineva suuruse, värvi ja pinnaviimistlusega kerade, plaatide ja aiaskulptuuridega. Üllatus missugune, kui roheliste taimelehtede vahelt vaatab vastu vahva loomake. Aksessuaaridena saab vaadelda ka prügikaste ja postkasti.


 
Taimekonteinereid võib leidlikult kasutada nii maalähedasemates aedades kui modernsete istutusalade loomiseks. Lisaks standardtoodetele on võimalik tellida ka erimõõdus monteeritavaid vaase koos paigalduse ja transpordiga.
 
Eritellimuseks sobib hästi monteeritav vaas 10.26, mida toodetakse sobivas suuruses detailidena. Kaasas on vaasil vajalikud poldid ja mutrid, et kerge vaevaga see õige koha peal kokku panna.
 
Maitsetaimedele sobivad hästi erinevad konteinerpotid, aga selleks on olemas ka toode 10.50, mis on suuremas mõõdus betoonpiire kasutamiseks peenrapiirdena. Toode sobitub hästi modernsesse ja betoonist eramutega aedadesse istutusalade killustiku vahele.
 
Peenrapiirdeid ja tuleasemeääri on Kiili Betooni valikus palju klassikalisest stiilist kuni modernseni välja, erinevate raadiustega, osad ringina paigutatavad, osad nagu Lego-klotsid. Näiteks äärekivid 18.-21 sobivad hästi nii peenrapiirdeks, tuleaseme ääre tegemiseks kui puu ümber ringi kujundamiseks.

Betoonplaadid ning erinevad kivid sillutise, aiateede, terrassi ja müüri katmiseks

Omaette tootegrupi moodustavad erineva kuju, suuruse, värvi ja tekstuuriga betoonplaadid, mida saab kasutada nii majaesise sillutise, aia kõnniteede, peenrapiirde, müürikatte, maja sokli, soojuspumba aluse või terrassipõranda ehitamiseks. Samuti on olemas kivid, mis on mõeldud kasutamiseks peenarde ja killustiku sees. Valik on väga suur, võimaldades ka täna nii populaarset erilist toontoonis tekstuuride mängu ja muid üleminekud.
 
Kiili Betooni müügijuht Alliki Kruberg soovitab alati üle küsida, kas valikust silma jäänud kivid ka plaanitavasse kasutuskohta sobivad. Kividel on nimelt erinevad vastupidavusastmed ja võimalused, faasiga ja ilma ning sellest sõltub kasutusotstarve.
 
Toode 1.7 sobib näiteks hästi müürikatteplaadiks. Seda saab tellida ka faasidega vastavalt kasutuskohale. Müürid on kõigil väga individuaalsete mõõtudega, mistõttu on see väga populaarne valik.
 
Tooted 1.1, 1.16 ning 1.2. kõnniteeplaadid (sillutusplaadid) on minev kaup, sest sobivad hästi ka õhk-vesi soojuspumba aluse katmiseks. Toodet 1.2 pannakse ka palju maja sokli äärde.

Kivid killustikuala sees – aktuaalne teema

Aiakujunduses on juba mõnda aega väga aktuaalne toon-toonis erinevate tekstuuridega mängimine. Selleks sobib hästi Kiili Betooni üks menukas vibrobetoonist plaat, toode 1.17, mida kasutatakse nii killustiku kui muru sees, enamasti kas halli, musta või valget tooni.

Tooted 1.11 ja 1.12 on on ring- ja jätkuplaadid, millest saab moodustada ka lilleõisi ja muid erinevaid kujundeid.
 
Valikus on ka jalajälje kujulised kõnniteeplaadid, mida kasutatakse palju laste mängualadel, aga miks mitte ka teerajana saunamaja juurde.

Kivide paigaldamine

  • Kivide paigaldamine algab piiride ja kõrguse paika panemisest.
  • Seejärel kaevatakse pinnas lahti umbes 20 cm sügavuselt.
  • Ala täidetakse killustiku, liiva või tuhaga, millest kõrguses arvestatakse maha kivi paksus.
  • Pind silutakse. Sõltuvalt maa-ala suurusest võib vaja minna ka spetsiaalset vibreerimismasinat, millega täide kinni tambitakse.
  • Koduaeda sobib hästi näiteks 40 mm paksune kõnniteeplaat tingimusel, et autod selle peal ei sõida. Sellisel juhul jäetakse täites varu umbes 3 cm. 

Müürikatteplaadid ja aiaposti mütsid

Müürikatteplaate toodab Kiili Betoon erimõõdus, erineva struktuuri ja värviga, sealjuures ka efektsest lihvitud betoonist (terrazzo). Võimaluste valik on lai. Näiteks toodet 13.4 saab tellida jooksva meetriga.
 
Üks võimalus müür katta on lamedate plaatidega või siis teine võimalus on valmistada müürikatteplaadid vormi sees, mille tulemusel läheb plaat keskelt püramiidjaks. Selle kujuga saab toota plaate standardlaiuses 220-600 mm ning pikkus on muudetav vastavalt kuni 2800 mm.

Struktuurilt saab püramiidjas müürikatteplaat olla kas silebetoon või siis krobeline pesubetoon.


 
Omaette tooteseeria on aiaposti mütsid, mida on valikus nii standardmõõdus kui ka täpselt selliseid nagu vaja. Suur valik on ruudukujulisi püramiidjaid postimütse: seeria 13 kas pesubetoon või vibrobetoon viimistlusega.
 
Postimütsi alla on võimalik freesida ka veesooned, et vihmavesi ei hakkaks mööda posti alla jooksma.

Kivid päikesevarju raskusena

Meie kliimas, kus tuult on omajagu, vajavad päiksevarjud lisatoestust. Selleks on valikus erinevate mõõtude, raskuste ja paksustega niiöelda murtud nurgaga plaadid, mis paigutatakse päikesevarju jalale nelja nurka.

A: Inkodu.ee (J. Rohtsalu: K. Viksne)
Aiakujunduses aktuaalne – konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ning müüride ja peenarde lahendused

 

Seotud ettevõte:
Logo - Kiili Betoon OÜ betoon väikeelementide ja trepiastmeplaatide tootja
Vaela tee 57, 75401 Kiili vald, Harjumaa
+372 672 5591

Kõiki Kiili Betooni tooteid on võimalik tellida silebetoonist, pesubetoonist või lihvbetoonist pinnaga. Betoonplaadid, trepiastmed, trepipiirded, lillekonteinerid, pingimoodulid.

Milliseid vigu aitab vältida 3D mudeldamine aiakujunduses?

Näited vigadest, mida aiaplaani 3D mudeldamine aitab vältida!

Betoonist trepikatteplaadid - libisemiskindel ja vastupidav lahendus!

Kuidas trepimademeplaate paigaldada? Uue trepi ehitus ja olemasoleva trepi renoveerimine. Betoonist trepiplaadi valimine.

Kõnniteekivide ladumise mustrid - õpetused, nõuanded, galerii

Tänavakivide ladumismustrid. 34 sillutiste näidist ja ideede galerii. Erinevaid sillutuskivide tüüpe kombineerides saab luua kordumatuid mustreid.

Põnevad diagonaalid modernses aiakujunduses

Aiaplaani näidis! Aiakujundaja Terje Prisk annab nõu modernses stiilis aia kujundamiseks. Eelista ruudu, ringi või diagonaali lahendusi ja kindla kujuga taimi.

Tänavakivide paigaldusel on aktuaalne erineva struktuuriga kivide mäng

Erinevat tüüpi tänavakivide ja pinnaviimistluste suur valik võimaldab luua maja esisesse parklasse ja aia kõnniteedele väga erilisi disainilahendusi.

Rikkaliku taimevalikuga püsilillepeenra rajamine

Püsilillepeenra rajamist alustada põhjalikust plaanist, kus on läbi mõeldud, millist tulemust soovitakse saavutada, milliseid peenraid ja kuhu soovitakse rajada.

Ilus koduaed on maja pikendus - kasutage selle võimalusi

Kui juba krunt osta, võiks läbi mõelda aiaplaani, see on ju elukeskkonna laiendus. Aed võimaldab teha neid asju, mida me tavaliselt soojamaa puhkuselt ootame.

Terrassi ehitamine: olulised nüansid, millele tähelepanu pöörata

Terrassi planeerimine algab asukoha valikust. Terrassi ehituse maksumus on keskmiselt 100€/m²

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Muruhooldus uuel tasemel - Stiga autonoomne kaablivaba robotniiduk

2023. kevadel tuli müüki täiesti uus Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada.

Kas ja miks panna oma aeda aprikoosipuu või virsikupuu?

Kellele meeldivad ploomid ja murelid rohkem kui õunad, selle jaoks on kindlasti ka aprikoosi- ja virsikupuud väga sobiv valik.

Rippvalgusti Croissant - 4Roomi uudistoode 2023

4Roomi Croissanti rippvalgustite suured mõõtmed teevad neist sobiva valiku avaratesse ja kõrgete lagedega ruumides, kus vajatakse efektset ja unikaalset aktsenti.

Miks on markiis must-have toode sinu majas või suvekodus?

See lihtsalt hooldatav varikatus (markiis) kaitseb sind heitliku ilma eest ja nii ei pea kauaoodatud koosviibimine õdusal terrassil edasi lükkuma.

CRANE kui sotsiaalne perfektsionism

Radis Furniture riiul CRANE, on enamat kui lihtsalt mööbliese - see on sümbioos materjalivalikust ja läbimõeldud disainist.

Tallinna linn kutsub osa võtma Tallinna aiakujunduse võistlusest "Linn ja loodus käsikäes"

Aiakunsti au sees hoidmisega rõhutame Tallinna kaunist ja looduslikku poolt veelgi ning saame seda rikastada.

Toatäis inspiratsiooni algavaks terrassihooajaks Home&you-st

Just nüüd on ideaalne aeg valmistuda terrassihooajaks. Home&you soovitab seal meeldivat õhkkonda loomiseks valida kauni laudlina, nõud, tekstiilid ja kaunistused.

Uuendused küünalde maailmas: teeküünlad, mida saab kasutada ilma aluseta jm

Võhma Valgusevabriku uute erikujuliste teeküünalde all olevad spetsiaalsed nupukesed võimaldavad neid kasutada ilma eraldi aluseta.

Amello tööpinna õli ehk nn Danish Oil: hinnatud toode hobirestauraatorite seas

Parim viimistlusõli puitpinna kaitseks sisetingimustes! Amello tööpinna õli, nagu ka Danish Oil, sisaldab värnitsat, tungõli, tärpentiini ja looduslikku vaiku.

Biolani minikasvuhoone lihtsustab istikute ettekasvatamist

Kurgi, kõrvitsa ja suhkrumaisi seemikute kasvuperiood on vaid 3–4 nädalat, seega tuleks avamaale istutatavate istikute ettekasvatamist alustada alles mai alguses.

Radise riiulikollektsiooni uus hästi peidetud juveel - riiul STEP

STEP riiulid pakuvad piisavalt ruumi, et mahutada raamatuid ja kaustu, mis teeb neist ideaalse kaaslase nii kontorisse kui ka kodukabinetti.

Seemnete külvamise õpetus

Veebruarist aprillini on hea aeg külvata taimi, mille kasvuaeg on pikem. Kiire kasvuga köögiviljad, nt kõrvitsad külvatakse alles mais.

Põhjamaade jaoks loodud õuevalgustid – Norlys

Õuevalgustite paigaldamine nõuab põhjalikku eeltööd ja detailset planeerimist aga selle kõige juures on peategelaseks siiski valgustid.

Light24 spetsialist annab nõu, kuidas planeerida välisvalgustust

Enne välisvalgustite paigaldamist visanda nende paiknemise plaan. Otsusta, milline hakkab olema valgustite toitesüsteem ja kus paiknema.

Uus-Veerenni park kutsub liikuma ja lugema

Merko rajas Uus-Veerenni kvartalisse üle 8500 ruutmeetri suuruse avaliku pargiala koos mänguatraktsioonide, linnaruumi elavdavate skulptuuride, puhkeala ja lugemisnurgaga.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Taaskohtumine kapiga  – NOBLE kollektsiooni uuenemine

NOBLE riidekapi disain pürib eelkõige kõrgustesse. Riidekapil on mitu erinevat sektsiooni ja ust, mis tähendab, et asjade organiseerimine on mugavam.

Kas tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga siiski duši all käimist nautida?

Tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga duši all käimist siiski nautida? Need lihtsad muudatused vannitoas mõjuvad hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile

Miks diivani konstruktsioon vastu ei pea: liigne raskus, laste hüppamine, lemmikloomad

Telereklaamides näeme ikka ja jälle hooga diivanile potsatavaid täiskasvanuid ja nendel rõõmsalt hüppavaid lapsi. See on reklaamides tavapärane ja mõjub inspireerivalt. Aga diivan ei ole batuut!

Tartu Karl Bilder esinduses uus 1500 m2 puiduladu nüüd avatud

Karl Bilder esinduses on avatud uus 1500 m2 puiduladu. Lai valik puitmaterjali: sae- ja höövelmaterjal, puitlaast ja puitkiud plaadid, liimpuit, terrassilauad jpm.

Timbermore tammepuidust siseuksed: kvaliteetne ja vastupidav lahendus

Timbermore tammepuidust siseuksed on saadaval mitmekülgse disainide ja värvi valikuga.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Mööblidisaini hübriidid on abiks kaugtööle

Uus ruumisäästlik mööblilahendus kodukontorisse - Radis Furniture pööratava lauaga kummut FOLDY.

Fassaad: Kiudtsement- vs puitvoodrilaud, kumb on odavam?

Kui mõni aasta oli kiudtsementvoodrilaud palju kallim kui puidu voodrilaud, siis tänavu seda enam teha ei saa. Hetkel on kiudtsementvoodrilaua m2 hind al. 31,95 €/m2 ja samaväärse puitvoodrilaua m2 hind keskmiselt 33 €/m2.

Tavaline veepump või puurkaevupump: kumba eelistada ja miks?

Olemas on 2 tüüpi veepumpasid: tavaline veepump ehk veeautomaat ja puurkaevupump. Kuidas valida veepumpa? Pumba võiks alata pumba graafikuga tutvumisest.

Mitmefunktsioonilised laeliistud: standardliist, valgustusliist, kardinapuuliist

Universaalseid laeliiste (dekoorliiste) saab kinnitada seina kolmel erineval moel: standardliistuna, valgustusliistuna (kinnitus seina külge) või kardinapuuliistuna (kinnitus lae külge).

Unikaalse vannitoamööbli sünnilugu

Põneva lahenduse on välja mõelnud Anvar Valge, kes tutvustab efektset taaskasutatud materjalist mööblit, mille vormiks on bauroci plokid ja mis on viimistletud loodusliku tadelaktiga.

Päikesepaneelide paigaldamine katusele

Käesolev artikkel keskendub lamekatusele. Lamekatusele saab päiksepaneele paigaldada sisuliselt kogu katuse pinnale.

5 põhjust, miks sügisel püsikuid ja kõrrelisi mitte maha lõigata

Osasid püsikuid ja kõrrelisi ei tohi sügisel maha lõigata, sest see mõjutab nende talvekindlust. Need on krüsanteemid, monardad, heleeniumid, hiina siidpöörised.

Palkmaja suuri ehitusvigu ei andesta! Energiatõhus ja niiskuskindel palkmaja

Energiatõhusa ja niiskuskindla käistöö palkmaja ehitamine ja hooldamine. Mida silmas pidada ja kontrollida?

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Bauroci valikus uued Silroc silikaatplokid ja -tellised

Silroc silikaatplokkide peamine kasutuskoht on hoonete välisseinad ja helikindlad vaheseinad. Tänu plokkide suurele tihedusele on seina heliisolatsiooninäitajad esmaklassilised.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Murukatus on kasulik linna ökokliimale ja aitab säästa küttekuludelt

Lihtsaim viis linnkeskkonna kliima parandamiseks on tuua sellesse rohkem elusloodust – taimi ja puid.Unikaalne viis seda teha on rajada taime- ja murukatused.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

RENOLIT ONDEX läbipaistvad katuseplaadid ja seinaplaadid on unikaalsed - materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule.

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Meil on pakkuda külmumiskindel aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kausutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

Unikaalne lauakesega seina- ja põrandavalgusti SAXO

4ROOMi kaks ühes meeleolu- ja lugemisvalgusti SAXO muudab eriliseks väike lauake. Metalljalg ja lauake saadaval 13-s ja kangaskuppel 40-s erinevas toonis.

Müürikivid aiakujunduses – praktilised ja efektsed

Müürikivide abil luuakse aias sujuvaid üleminekuid ühelt objektilt teisele, struktureerides nii õueruumi. Kaldega pinnase planeerimisel on müürikivid asendamatud.

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Eestis on ilmavalgust näinud uus disainmajake lemmikloomadele

Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju.

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Ära kuluta oma vähest vaba aega taimede ise kastmiseks

Terrazzo Drip on Claberi ise kastmise ehk tilkkastmissüsteemi stardikomplekt sobib ideaalselt kuni 50 taime kastmiseks nii kasvuhoones, terrassil kui ka avamaal.

CAMO LEVER - abimees terrassi paigaldajale

CAMO LEVER sirgendab ja lukustab terrassilauad paigale. CAMO PRO-NB terrassilaudade naeluti peidab kruvid.

Hakkepuidu kasutamine aiakujunduses multšina

Hakkepuit aiakujunduses. Istutusaladele sobib vaid lehtpuuhake, aga kõnniteede, puhkealade puhul on parim okaspuuhake.

Nõuanded suvise eluruumi sisseseadmiseks rõdule või terrassile

Välitingimustes kasutamiseks on olemas spetsiaalsed õuekardinad ja -vaibad, mida valmistatakse niiskuskindlast ja UV-kiirgust peegeldavast kangast.

Kuidas muuta rõdu või terrass lopsakalt õitsevaks roheliseks oaasiks?

Aiakujundaja Maria Palusalu jagab soovitusi, kuidas rõdu või terrass kauniks aiaks kujundada. LAE ALLA rõdule sobivate taimede nimekiri - 100 taime!

ESSVE Edgefast - 5 korda kiirem terrassilaudade paigaldamise meetod!

Uus süsteem terrassilaudade paigaldamiseks.Terrassilauad fikseeritakse peidetult. Kinnitusjäljed ei jää terrassi pinnal nähtavale ega teki teravaid puidukilde.

Keraamiliste plaatide värvimine: 12 lihtsat sammu

Keraamiliste plaatide värvimine on teema, mis kodu kujundamisel järjest populaarsust kogub. See on lihtne ja taskukohane viis põrand või seinad stiilseks muuta.

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus ehk murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Revonia maakelder-moodulmajal on traditsioonilise keldri omadused

Monoliitsest betoonist maakelder-moodulmaja suurus on alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni välja. Maakeldri ehitamine.

Pulmaküünal kui suhte kestvuse sümbol ja kaunis mälestus

Pulmaküünalde valimine ja traditsioonid. Stiil ja värv. Kas üks või mitu küünalt? Mis saab siis kui pulmaküünal lõpuni põleb?

HUH ja NOBLE - kummardus tänapäeva keskkonnasäästlikumatele materjalitehnoloogiatele

NOBLE seeria TV-alus on kerge konstruktsiooni, peente jalgade ning praktiliste lükandustega ja riidekapp HUH on nüüd riiuli konfiguratsiooniga.

Kuidas Oot-Oot Stuudio uued voodid nime said?

Kuidas Oot-Oot Stuudio uued eritellimus voodid MORE, LESS JA HOLM omale nime said, räägib lähemalt stuudio disainer Marko Ala.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Valhalla Living fototapeedid: kaunid värvid ja satiinjas pind

Valhalla Livingu uue tapeedikollektsiooni pildi tuleb Eesti loodusest ja mõned troopilised mustrid erinevatest eksootilistest kohtadest.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube