Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

2022-07-22
RENOLIT ONDEX HR laineprofiil katuseplaadid

Tihti tuleb ette, et majapidamisse oleks hädasti juurde vaja mõnd katusealust, olgu selleks siis ukseesine kergkatus, rõdu- või lehtla katus või hoopis varjualune garaaži ette ja terrassile. Kergkatuse materjalide valikul eelistatakse täna enamasti läbipaistvaid ja vastupidavaid materjale, näiteks laineprofiiliga katuseplaadid.
 
Üle 20 aasta ehitusmaterjalide turul tegutseva Metalplasti eestvedaja Jaak Terase sõnul tasub igal juhul investeerida kvaliteeti. Kuigi turul on saadaval palju üsnagi sarnase välimusega materjale, peitub erinevus alati tehnoloogilises kvaliteedis, mida on võimalik hinnata vastupidavuse järgi.
 
Valgust läbilaskvad laineprofiiliga PVC katuse- ja seinaplaadid RENOLIT ONDEX liigituvad vastupidavuse näitajate poolest nn Premium klassi. Kellel RENOLIT ONDEX kogemus olemas, ei osta enam üldiselt midagi muud ja soovitab seda ka sõbrale.

RENOLIT ONDEX materjal on teiste omataoliste hulgas nö lipulaev. Unikaalne tootmistehnoloogia tagab kõrge kvaliteedi ja sellega seoses ka äärmiselt pika vastupidavuse. Materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule. Ja tegemist ei ole ainult ilusa jutuga, mida tõestab materjalile antav tootjapoolne 10-aastane garantii.


 
Sünteetiliste polümeeride klassi kuuluvast polüvinüülkloriid (PVC) hart-plastmaterjalist siledaid ja profiilplaate RENOLIT ONDEX võib kasutada mittekandvate sisevaheseinte, välisseinte ning välisseina- ja katuseplaatidena kasvuhoonete, talveaedade, lehtlate, kasvuhoonete, erinevate varjualuste ja rõdude rajamisel, kui need ei pea kindlustama ehitatava objekti püsivust. Samuti sobib materjal alternatiivina teistele kattematerjalidele, sest tooted on korrosioonikindlad, vastupidavad kuni 40 mm teraga rahesajule ja kemikaalidele ning kauakestvad.
 
Siledad ja profiilplaadid on valmistatud biaksiaalse ehk 2-teljelise venitusega. Saadaval on plaadid paksusega 0,80-1,20 mm, mille maht 1300-1470 kg/m2. Plaatide tulekahju klassifikatsioon on M1, klass 1, B 1, B s1 d0 (BS476-7.osa, Euroklassid). See tähendab, et materjal ei sütti, vaid sulab ja tilgub mittepõlevana maha. Kuni 400 kraadise kuumuseni ei eraldu ka toksilisi gaase. BS476-le vastavate materjalide kasutamine ehituses annab täiendava kindlustunde hoone üldisele ohutusele. PVC plaadid säilitavad vormipüsivuse temperatuurini 70C, mis on oluline teada hoiustamisel ja paigaldamisel.
 
Kõik erinevate klasside PVC-plaadid on ühelt küljelt kaetud UV-kiirte tõkkekihiga, mida tähistab vastav markeering (pressitud tähis või märkkleebis). Tõkkekihti on soovi korral võimalik tellida ka plaadi mõlemale küljele.
 
Kuna PVC plaadid on head soojusisolaatorid, sobib neid seinte ja katuste katmisel kasutada koos sama profiiliga alumiiniumist, terasest või muust materjalist profiilplaatidega. Saadaval on erinevad PVC materjalist profiilosad ja süsteemitarvikud erinevate konstruktsioonisõlmede valmistamiseks.

Laineprofiiliga PVC plaadid jagunevad erinevatesse klassidesse:

Klassi RENOLIT ONDEX SUPER HR kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad valmistajatehase 10-aastase garantii vastupidavuse suhtes raheteradele läbimõõduga kuni 40 mm, samuti korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Nad on läbikukkumiskindlad ka 20 aasta pärast.

Plaatide paksus on 1,20 mm. Löögikindlus ja killumurruta töödeldavus püsivad temperatuurini -40C. Plaatide tõmbe/löögitugevus on kuni 1200KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SUPER HR tooted on üle 30 aasta kuulunud väga kõrgelt hinnatud ja kauakestvate ehitusmaterjalide hulka. Enim kasutatakse materjali põllumajanduses ja tööstusehituses.

RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid

 
Klassi RENOLIT ONDEX SOLLUX kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad tootjalt samuti 10-aastase garantii vastupidavuses raheteradele kuni 20 mm ning korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Plaatide paksus on ca 1,00 mm, löögikindlad temperatuurini -20 C, st töötlemisel killustusmurdu ei teki. Tõmbe- ja löögitugevus on kuni 900 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid

Nii HR kui Sollux materjalid on saadaval tellimisel.

Erakliendi laineprofiiliga katuseplaatidel on 10-aastane garantii

Eraklientide jaoks on huvipakkuvaim klass RENOLIT ONDEX ECOLUX. See on ainulaadne ehitusmaterjal (laineprofiiliga seina- ja katuseplaadid), mis sobib hästi kasvuhoonete, varikatuste, terrassikatete, lehtlate, tuulekaitseseinte ja rõdupiirete valmistamiseks. Plaat on õhem, ca 0,80 mm, aga vaatamata sellele peab vastu raheteradele kuni 20 mm ja isegi spordipalli löökidele. Kannatab ära ka soolase kliima ja kemikaalid. Tootja annab materjalile 10-aastase garantii keemilise püsivuse, korrosiooni, ilmastiku ja UV-kiirguskindluse suhtes ning 3-aastase garantii löögikindluse suhtes temperatuuril kuni -20 C. Plaatide tõmbe- ja löögitugevus on kuni 700 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid
RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid

Enamus seina- ja katuseplaate on saadaval laokaubana.

Kasvuhoone plaadid ei sammaldu ega meelita ligi baktereid

Omaette klassi moodustab RENOLIT ONDEX BIO2 - spetsiaalsed kasvuhoone plaadid. Materjal ei hallita ega sammaldu, ei meelita ligi baktereid ega termiite, on korrosioonikindel, "külmalt" painutatav kumerate pindade ehitamiseks ega lase läbi pikalainelist infrapunakiirgust, tagades samal ajal fotosünteesiks vajaliku valguse läbilaskvuse ca 80...83%.

RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid
RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid

 
RENOLIT ONDEX profiilplaatidest ehitiste kvaliteedi ja vastupidavuse tagab õige paigaldus. Tähelepanelik tuleb olla materjalide transpordil, ladustamisel, lakkimisel, värvimisel ja puhastamisel. Järgides kõiki vajalikke nõudeid ja norme, valmistab RENOLIT ONDEX profiilide kasutamine rõõmu ja need teenivad kaua. Täpsed töötlemis- ja paigaldusjuhised ehk nn "10 käsku" leiab  kodulehelt: www.metalplast.ee.

Videod tulekindlus ja paigalduse kohta:

 
 
 
Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid
 
Lisainfo tiidete kohta Eesti edasimüüja kodulehel: www.metalplast.ee

Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid

A: Inkodu.ee (K. V; J R); Metalplast
Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

 

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus-murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Talveaed või klaasitud terrass – vajalik mugavuslahendus meie kliimas!

Climaluxi premium-klassi varikatuse ja terrassi klaasseinte lahendused on väga vastupidavad ja kulumiskindlad. Isekandev süsteem. Peaaegu eluaegne garantii!

Lamekatuse ehitus: kas valida bituumen- või plastrullmaterjal?

Bituumenrullmaterjal on lamekatusel vastupidavam ootamatutele kahjustustele ja seda on lihtne parandada. Kõndimiseks on parem plastrullmaterjal. Murukatuse valimine!

Klaasitud terrass annab väljas olemise aega juurde

Klaasitud terrass on hädavajalik mugavuslahendus meie kliimas. Gampre terrassiklaasid ja varikatus on väga vastupidav ja kaunis lahendus.

Kas plastkatus on hea valik meie kliimas?

Kvaliteetne, kerge, kauakestev, sambla tekkimise vaba, ei kolise vihma ja tuule käes, lihtne paigaldada. Garantii 30 aastat!

Laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid kergkatuse ehituseks

Kui otsite valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks vms? Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on hea valik.

Tööstusmess Instrutec ja esimene taastuvenergia mess Greenexpo 12-14.10.2022

Sel aastal toimuvad tööstusmess INSTRUTEC 2022 ja esimene rahvusvaheline taastuvenergia mess GREENEXPO 2022 samal ajal samas kohas - Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 12. – 14. oktoobril.

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Bauroci valikus uued Silroc silikaatplokid ja -tellised

Silroc silikaatplokkide peamine kasutuskoht on hoonete välisseinad ja helikindlad vaheseinad. Tänu plokkide suurele tihedusele on seina heliisolatsiooninäitajad esmaklassilised.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Murukatus on kasulik linna ökokliimale ja aitab säästa küttekuludelt

Lihtsaim viis linnkeskkonna kliima parandamiseks on tuua sellesse rohkem elusloodust – taimi ja puid.Unikaalne viis seda teha on rajada taime- ja murukatused.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Aiamööbli valimine nõuab hästi läbimõeldud lähenemist!

Kui soovite, et teie õuemööbel näeks aastaid täiesti uus välja, valige alumiinium või roostevaba teras ja UV-kiirgusele vastupidav plast.

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Meil on pakkuda külmumiskindel aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kausutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

Klaasist aiamaja Domelor - suurepärane valik igas suuruses koduaeda

Domelor klaasist aiamaja on ainulaadne näide inseneritööst, mida saab muuta kõigeks - väliköök, grillmaja, talveaed, klaasist aiapaviljon, terrass või välikontor.

Müürikivid aiakujunduses – praktilised ja efektsed

Müürikivide abil luuakse aias sujuvaid üleminekuid ühelt objektilt teisele, struktureerides nii õueruumi. Kaldega pinnase planeerimisel on müürikivid asendamatud.

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Plaanid osta renoveeritud korteri? Ehitusvead annavad märku ajaga!

Kui renoveeritud korteri puhul mõni süsteem on ülekäte lahendatud, näiteks sansõlm, kipub küsitavaid lahendusi esinema ka mujal korteris. 7 aastat on aeg, mil oluliste varjatud puuduste ilmnemisel vastutab müüja!

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Viis trendi selleks välihooajaks

Taimed muudavad rõdud ja terrassid elavamaks. Moes on erinevates suurustes, materjalides ja stiilides lillepottide ning taimekastide kombineerimine.

Puidust aiamööbli renoveerimine – tõhusad ja lihtsad lahendused!

Immutusaine Holz Bio kaitseb puitu tõhusalt mädanemise, hallituse, puidukahjurite ja seeneeoste tekkimise eest. Puitmööbli viimistlemisel asendamatu!

CAMO LEVER - abimees terrassi paigaldajale

CAMO LEVER sirgendab ja lukustab terrassilauad paigale. CAMO PRO-NB terrassilaudade naeluti peidab kruvid.

6 nõuannet, mis aitavad leida oma unistuste rõdu

Paljude koduostjate soovide nimekirjas on rõdu, millel saaks pere ja sõprade õues olemist nautida.

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Müürikivid, kõnnitee plaadid, äärekivid, peenrapiirded, lillekonteinerid, aiapostide mütsid, dekoratiivsete aiaskulptuurid, päikesevarju toestuskivid.

ESSVE Edgefast - 5 korda kiirem terrassilaudade paigaldamise meetod!

Uus süsteem terrassilaudade paigaldamiseks.Terrassilauad fikseeritakse peidetult. Kinnitusjäljed ei jää terrassi pinnal nähtavale ega teki teravaid puidukilde.

Keraamiliste plaatide värvimine: 12 lihtsat sammu

Keraamiliste plaatide värvimine on teema, mis kodu kujundamisel järjest populaarsust kogub. See on lihtne ja taskukohane viis põrand või seinad stiilseks muuta.

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Gaasikatla väljavahetamine ja hübriidlahenduste võimalused

Gaasikatla väljavahetamine, täpsemalt hüübriid küttelahenduse loomine õhk-vesi soojuspumba lisamisega, maksab 200 m² eramaja puhul ca 8000 €.

Kuni 60 m2 palksaun-elumaja ehitamine ja tüüpvead

Palkmaja palgi suuruse ja materjali valimine, palkseinte soojustamine, katuse ehitamine. Palksauna siseviimistlustööd.

Revonia maakelder-moodulmajal on traditsioonilise keldri omadused

Monoliitsest betoonist maakelder-moodulmaja suurus on alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni välja. Maakeldri ehitamine.

Korter paneelmajas. Milliste probleemidega tuleb arvestada?

Kinnisvara ostueelse kontrolli teenus aitab need nii järelturukorteri kui uusarenduse korteri puhul tuvastada.

Divero Ehitus: erilahendustega puidust saunamajad, klaaspaviljonid, grillmajad

Divero Ehitus tegeleb puidust väikemajade tootmisega. Valikus on saunamajad, suvemajad, aiamajad (aiapaviljonid, lehtlad, grillmajad, kuurid, garaažid).

Välikäimla - praktiline igas maakodus!

Divero Ehitus pakub kolme tüüpi käimlaid. Freesprussist välikäimla A sees on puidust istumiskast. Mõeldud kasutamiseks Separett kuivkäimlaga.

Vabariigi algusaastatel ehitati Tallinna 4 maja ja tänased populaarsed naabruskonnad olid külad

Eesti Vabariigi sünnipäeva eel on tore vaadata korraks ajas tagasi. Heidame pilgu tänastesse populaarsetesse naabruskondadesse ja vaatame, milline oli pilt 104 aastat tagasi.

Sadolin Easy Care ja Ambiance värvid - ülim kulumiskindlus ja plekikaitse!

EasyCare Kitchen&Bathroom on niiskuskindel matt seina-ja laevärv, mis on rasvaplekkide, niiskuse ja hallituse kindel. Revolutsiooniline mustust hülgavale tehnoloogial!

Nõuanded ruumi akustika probleemide lahendamiseks

Ruumi akustika parandamine. Tüüpviga on see, et ei tehta vahet heli neeldumisel ja heli isoleerimisel. Kajavad ruumid vajavad heli neelavaid materjale.

ALUTHERMO tagasipeegelduv soojustusmaterjal aitab energiat kokku hoida

Aluthermo Quattro ekstraõhuke (10 mm) isolatsioonimaterjal sobid ideaalselt valatava põranda, seina, lae ja katuse soojustustöödeks. U = 0,175w/m2 K. Parim hind Eestis - Metalplast!

KÜSI NÕU: ahjud, kaminad, pliidi, korstnad

Siin saab küsida tasuta nõu pottsepalt ja korstnapühkijalt kõikvõimalike ahjusid, kaminaid, pliite ja korstnaid puudutavate teemadega kohta.

Et katus kestaks: 5 ohumärki, mida tähele panna

Katuse tervist mõjutavad talvel ühed ja suvel teised tegurid. Lisaks külmale ja soojale mõjuvad katustele veel päike, tuul, sademed, inimtegevus ja mitmed muudki tegurid.

Bauroc videopodcasti 8-osaline sari: kivimaja ehitamine

Tasub kuulata kui kivimaja ehitamine on teemakorras. Esimese osa teemaks olid päris uue kodu erinevad valikud, teises projekteerimisega ja ehitusloa taotlemisega seotud teemad.

Peidetud raamiga seinasisene lükanduks Ermetika

Peidetud raamiga seinasisesel lükanduksel pole näha ei lenge ega ka liiste, ainult seinaga samas viimistluses vormistatud ava.

Betoonist trepikatteplaadid - libisemiskindel ja vastupidav lahendus!

Kuidas trepimademeplaate paigaldada? Uue trepi ehitus ja olemasoleva trepi renoveerimine. Betoonist trepiplaadi valimine.

Kuidas valida soojaveeboilerit?

Soovitame eelistada kaitstud ehk kinnise küttekehaga soojaveeboilerit, mis on vertikaalselt paigutatav. Veeboileri märgis A++ ei ole kõige olulisem näitaja!

Ahju ja kamina viimistlemine: kuidas ja millega seda teha?

Ahju ja kamina viimistlemiseks sobivad hästi looduslikud savi ja lubja baasil viimistlusmaterjalid. Tadelakt on täiesti kuumakindel ja praktiliselt hooldusvaba.

Valgustuse kavandamine maastikuarhitektuuris

Et valgus täidaks oma eesmärki ja ei tekitaks valgusreostust, tuleb aia valgustamine põhjalikult läbi mõelda ning teha plaan. Valgustemperatuur Kelvin on oluline...

Eramaja renoveerimine: miks on sise- ja välisruum mõistlik tervikuna lahendada?

Renoveerimisprojekt toob enamasti kaasa sisearhitektuurse planeeringu ja tehnovõrkude ümberkorraldamise. Samuti maastikuarhitektuurse projekti muutmise.

Woodmood – unikaalsed põrandalauad ja seinalauad

Sisevoodrilaud Dragon on põnevalt reljeefse ja põletatud pinna taolise efektiga ja Arktik põrandalauad loomulikult kulunud välimuse ja dekoratiivse puidumustriga.

GoldenTile keraamilised plaadid – kvaliteet mõistliku hinnaga!

GoldenTile keraamilised plaadid pakuvad tõelist valikuvabadust interjööri kujundamiseks. Plaadipood.

Kuidas valida kodu, mis on täna valmis vaid paberil?

Kaardista enda vajadused. Kui suurt kodu sul vaja on ja mitu tuba oleks optimaalne? Selgita välja oma võimalused.

Korteri sanitaarremont: tähendus, planeerimine ja maksumus

Korteri sanitaarremont on iluvigade parandus, mis sisaldab seinte ümberviimistlemist, värvimist, tapeetimist, põrandakattematerjali uuendamist, uste vahetust, sanruumi heakorratöid.

Soome elamumess Lohjas 2021: muljed ja uued ideed

Lohja elamumessil on ühtse joonena kõigi eramute fassaadidel kasutatud puitu. Köökide puhul hakkas silma köögitsooni viimine teisele korrusele.

Kõnniteekivide ladumise mustrid - õpetused, nõuanded, galerii

Tänavakivide ladumismustrid. 34 sillutiste näidist ja ideede galerii. Erinevaid sillutuskivide tüüpe kombineerides saab luua kordumatuid mustreid.

Uued krohvisegud ja krohvisegude koguste kalkulaator

Bauroc tõi turule KROHVISÜSTEEMi, mis sisaldab nii sise- kui ka välisviimistluseks sobivaid krohvisegusid. Tootekoguste hindamiseks on olemas kalkulaator.

Sauna ehitamine korteri vannituppa

Tänu kaasaegsetele tehnoloogilistele võimalustele ja materjalidele on sauna ehitamine võimalik peaaegu igasse ruumi ja kohta, ka väikese korteri vannituppa.

Korteri remondi maksumus ja remondi eelarve koostamine

4-toalise 90 m² korteri remondi maksumus on ca 350€/m². Tööde kestus on 11-12 nädalat. Korteri renoveerimise hind sõltub tehtavate tööde ...

Pundunud puitparkett - probleemi põhjused ja lahendused

Praod puitparketis. Kõikide nende põhjuste taga on enamasti õhuniiskus ja temperatuur.

Kasutusloa dokumentatsiooni tegemine peab algama ehituse algjärgus

Kasutusloa taotlemiseks on vaja esitada mitmeid dokumente, millest osad on väga spetsiifiliselt seotud geodeesia ehk maa mõõdistamise valdkonnaga.

Puitparketi valimine - tasub teada!

Paljud parketid tunduvad esmapilgul sarnased. Siis tuleb aga mängu nende kvaliteedi ja hinna suhe, mille puhul on määrav puidukihi paksus, vineeri kvaliteet...

Kompostiv välikäimla – hädavajalik mugavuslahendus kanalisatsioonita kodus

Kompostiv välikäimla on hea lahendus kuni kuue elanikuga maakodus. Kuivkäimla kompostmulda saab iluaias taimeväetisena kasutada.

Looduskivide valimine - Eestis ei tunta tüüpe ja kasutusvõimalusi eriti hästi!

Looduskivide EKSPERT ANNAB NÕU! Peruu travertiin on üks viimase aja parimaid kivileide, mida ta kindlasti tasub fassaadi ja sillutise puhul kaaluda.

Ukseluku vahetamine ja valimine: Mida silmas pidada?

Kui tänane on kodu ukselukk korras ja soov on tõsta kodu turvalisust, tasub kaaluda turvaluku paigaldamist või uue ostmisel kaaluda võtmekaardiga lukustust.

Korduma kippuvad vead palkmaja renoveerimisel

Palkmaja renoveerimine. Esimene tüüpviga, mis vundamendiga seoses tehakse, on palkhoone betoonpõranda maakivi vundamendiga kokku valamine.

Sisearhitekt Airita Aim: Kuidas sisustustrendides teadlikult orienteeruda?

Vajame enda ümber keskkonda, mis toetaks meie unikaalsust. See ongi täna sisekujunduse suurim trend.

Font Barcelona lülitid ja pistikupesad - ajatu disainiklassika

Font Barcelona disainib ja toodab lüliteid ja pistikupesasid, mis ühendavad endas ajatut ilu ja uusimaid tehnoloogiaid.

Portaalist - Kontakt - Reklaam
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube