Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

RENOLIT ONDEX HR laineprofiil katuseplaadid

Tihti tuleb ette, et majapidamisse oleks hädasti juurde vaja mõnd katusealust, olgu selleks siis ukseesine kergkatus, rõdu- või lehtla katus või hoopis varjualune garaaži ette ja terrassile. Kergkatuse materjalide valikul eelistatakse täna enamasti läbipaistvaid ja vastupidavaid materjale, näiteks laineprofiiliga katuseplaadid.
 
Üle 20 aasta ehitusmaterjalide turul tegutseva Metalplasti eestvedaja Jaak Terase sõnul tasub igal juhul investeerida kvaliteeti. Kuigi turul on saadaval palju üsnagi sarnase välimusega materjale, peitub erinevus alati tehnoloogilises kvaliteedis, mida on võimalik hinnata vastupidavuse järgi.
 
Valgust läbilaskvad laineprofiiliga PVC katuse- ja seinaplaadid RENOLIT ONDEX liigituvad vastupidavuse näitajate poolest nn Premium klassi. Kellel RENOLIT ONDEX kogemus olemas, ei osta enam üldiselt midagi muud ja soovitab seda ka sõbrale.

RENOLIT ONDEX materjal on teiste omataoliste hulgas nö lipulaev. Unikaalne tootmistehnoloogia tagab kõrge kvaliteedi ja sellega seoses ka äärmiselt pika vastupidavuse. Materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule. Ja tegemist ei ole ainult ilusa jutuga, mida tõestab materjalile antav tootjapoolne 10-aastane garantii.


 
Sünteetiliste polümeeride klassi kuuluvast polüvinüülkloriid (PVC) hart-plastmaterjalist siledaid ja profiilplaate RENOLIT ONDEX võib kasutada mittekandvate sisevaheseinte, välisseinte ning välisseina- ja katuseplaatidena kasvuhoonete, talveaedade, lehtlate, kasvuhoonete, erinevate varjualuste ja rõdude rajamisel, kui need ei pea kindlustama ehitatava objekti püsivust. Samuti sobib materjal alternatiivina teistele kattematerjalidele, sest tooted on korrosioonikindlad, vastupidavad kuni 40 mm teraga rahesajule ja kemikaalidele ning kauakestvad.
 
Siledad ja profiilplaadid on valmistatud biaksiaalse ehk 2-teljelise venitusega. Saadaval on plaadid paksusega 0,80-1,20 mm, mille maht 1300-1470 kg/m2. Plaatide tulekahju klassifikatsioon on M1, klass 1, B 1, B s1 d0 (BS476-7.osa, Euroklassid). See tähendab, et materjal ei sütti, vaid sulab ja tilgub mittepõlevana maha. Kuni 400 kraadise kuumuseni ei eraldu ka toksilisi gaase. BS476-le vastavate materjalide kasutamine ehituses annab täiendava kindlustunde hoone üldisele ohutusele. PVC plaadid säilitavad vormipüsivuse temperatuurini 70C, mis on oluline teada hoiustamisel ja paigaldamisel.
 
Kõik erinevate klasside PVC-plaadid on ühelt küljelt kaetud UV-kiirte tõkkekihiga, mida tähistab vastav markeering (pressitud tähis või märkkleebis). Tõkkekihti on soovi korral võimalik tellida ka plaadi mõlemale küljele.
 
Kuna PVC plaadid on head soojusisolaatorid, sobib neid seinte ja katuste katmisel kasutada koos sama profiiliga alumiiniumist, terasest või muust materjalist profiilplaatidega. Saadaval on erinevad PVC materjalist profiilosad ja süsteemitarvikud erinevate konstruktsioonisõlmede valmistamiseks.

Laineprofiiliga PVC plaadid jagunevad erinevatesse klassidesse:

Klassi RENOLIT ONDEX SUPER HR kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad valmistajatehase 10-aastase garantii vastupidavuse suhtes raheteradele läbimõõduga kuni 40 mm, samuti korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Nad on läbikukkumiskindlad ka 20 aasta pärast.

Plaatide paksus on 1,20 mm. Löögikindlus ja killumurruta töödeldavus püsivad temperatuurini -40C. Plaatide tõmbe/löögitugevus on kuni 1200KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SUPER HR tooted on üle 30 aasta kuulunud väga kõrgelt hinnatud ja kauakestvate ehitusmaterjalide hulka. Enim kasutatakse materjali põllumajanduses ja tööstusehituses.

RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid

 
Klassi RENOLIT ONDEX SOLLUX kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad tootjalt samuti 10-aastase garantii vastupidavuses raheteradele kuni 20 mm ning korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Plaatide paksus on ca 1,00 mm, löögikindlad temperatuurini -20 C, st töötlemisel killustusmurdu ei teki. Tõmbe- ja löögitugevus on kuni 900 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid

Nii HR kui Sollux materjalid on saadaval tellimisel.

Erakliendi laineprofiiliga katuseplaatidel on 10-aastane garantii

Eraklientide jaoks on huvipakkuvaim klass RENOLIT ONDEX ECOLUX. See on ainulaadne ehitusmaterjal (laineprofiiliga seina- ja katuseplaadid), mis sobib hästi kasvuhoonete, varikatuste, terrassikatete, lehtlate, tuulekaitseseinte ja rõdupiirete valmistamiseks. Plaat on õhem, ca 0,80 mm, aga vaatamata sellele peab vastu raheteradele kuni 20 mm ja isegi spordipalli löökidele. Kannatab ära ka soolase kliima ja kemikaalid. Tootja annab materjalile 10-aastase garantii keemilise püsivuse, korrosiooni, ilmastiku ja UV-kiirguskindluse suhtes ning 3-aastase garantii löögikindluse suhtes temperatuuril kuni -20 C. Plaatide tõmbe- ja löögitugevus on kuni 700 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid
RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid

Enamus seina- ja katuseplaate on saadaval laokaubana.

Kasvuhoone plaadid ei sammaldu ega meelita ligi baktereid

Omaette klassi moodustab RENOLIT ONDEX BIO2 - spetsiaalsed kasvuhoone plaadid. Materjal ei hallita ega sammaldu, ei meelita ligi baktereid ega termiite, on korrosioonikindel, "külmalt" painutatav kumerate pindade ehitamiseks ega lase läbi pikalainelist infrapunakiirgust, tagades samal ajal fotosünteesiks vajaliku valguse läbilaskvuse ca 80...83%.

RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid
RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid

 
RENOLIT ONDEX profiilplaatidest ehitiste kvaliteedi ja vastupidavuse tagab õige paigaldus. Tähelepanelik tuleb olla materjalide transpordil, ladustamisel, lakkimisel, värvimisel ja puhastamisel. Järgides kõiki vajalikke nõudeid ja norme, valmistab RENOLIT ONDEX profiilide kasutamine rõõmu ja need teenivad kaua. Täpsed töötlemis- ja paigaldusjuhised ehk nn "10 käsku" leiab  kodulehelt: www.metalplast.ee.

Videod tulekindlus ja paigalduse kohta:

 
 
 
Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid
 
Lisainfo tiidete kohta Eesti edasimüüja kodulehel: www.metalplast.ee

Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid

A: Inkodu.ee (K. Viksne; J. Rohtsalu); Metalplast
Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

 

Peegelduv isolatsioonimaterjal Aluthermo sobib valatavatele põrandatele, seintele ja katusele. Lisaks valikus sandwich paneelid, laineprofiilid Ondex ja kasvuhoonekarkass ning -plaadid.

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus ehk murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Lamekatuse ehitus: kas valida bituumen- või plastrullmaterjal?

Bituumenrullmaterjal on lamekatusel vastupidavam ootamatutele kahjustustele ja seda on lihtne parandada. Kõndimiseks on parem plastrullmaterjal. Murukatuse valimine!

Klaasitud terrass annab väljas olemise aega juurde

Klaasitud terrass on hädavajalik mugavuslahendus meie kliimas. Gampre terrassiklaasid ja varikatus on väga vastupidav ja kaunis lahendus.

Kas plastkatus on hea valik meie kliimas?

Plastkatus on kvaliteetne, kerge, kauakestev, samblavaba, ei kolise vihma ja tuule käes, lihtne paigaldada. Garantii 30 aastat.

Laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid kergkatuse ehituseks

Kui otsite valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks vms? Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on hea valik.

Palkmaja maakivist vundamenti uue betoonpõrandaga kokku valda ei tohi!

Kui palkhoone betoonpõrand valatakse maakivi vundamendiga kokku, jääb põrand külmaks ning tekib tohutu külmasild.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Innovatiivsed välikraanid ja-dušid, mis trotsivad külmakraade: Frostline

Frostline-i välikraanid ja-dušid on loodud Põhjamaade kliima jaoks ning neid saab kasutada mitmel erineval otstarbel, alates koduaiast ja puhkealadest kuni spordiväljakute ja tööstuslike rajatisteni.

Eluhoone korras elektrisüsteem aitab ära hoida tõsiseid õnnetusi

Enamikku elektrist tingitud tulekahjudest saab ära hoida hoone elektripaigaldist õigeaegselt hooldades ja vajadusel uuendades.

Turvalisus on tehtud lihtsaks

Yale-i nutika koduturvalisuse ökosüsteemiga saate alustada ühest tootest ning liita sinna hiljem vajaduse korral juurde teisigi. Kõik seadmed on hallatavad ühes tasuta rakenduses.

Bonava müügijuht Lauri Laanoja: uute korterite turu nõudlust veab noorte perede soov parendada elamistingimusi

Aiandi 14 aadressile valmivad kaasaegse planeeringuga 1-4-toalised kodud, mis on suuruses 28,4-112,3 m2, neist suurimad läbi kahe korruse paiknevad katusekorterid.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta.

Rahvusvaheline veepäev kutsub vett säästma

Puhas vesi on olemas üle 90% Eesti elanikest ja oleme ühisveevärgist pärineva vee tarbimise osas ühe elaniku kohta Euroopa riikide hulgas üks säästlikumaid.

"Mitte minu tagahoovis" mentaliteet pärsib innovatsiooni

Eesti ehitussektor on tuntud oma konservatiivse lähenemise poolest uutele ideedele, tehnoloogiatele ja sektori üldisele arengule.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

Ruduse innovatsioon ja disain 2024: Opus müürisüsteem ja Lumo-Kartano tänavakivid

Opus müürisüsteem on nutikuse meistriteos, muutes müüri ehitamise lihtsamaks kui kunagi varem - peaaegu nagu mängides täiskasvanute LEGO-klotsidega. Lomo-Kartano sillutuskivide vuukides saab aga kasvatada erinevaid taimi.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Bonava alustab Pikaliiva Kaarmaja II etapi ehitusega

Tegemist on neljast majast koosneva hoone viimase etapiga. Pikaliiva Kaarmaja kaks viimast hoonet valmivad 2024. aasta lõpuks.

Arco Vara alustab Kodulahe kvartalis eelviimase etapi väljaarendamist

Tallinna linn andis heakskiidu Merimetsa asumis Stroomi ranna lähistel asuvale Soodi 6 kinnistu detailplaneeringule, kuhu terviklike piirkondade arendaja Arco Vara rajab kolm uudse välisilmega kortermaja

Merko käivitas Eesti Rahva Muuseumi lähistel Erminurme elukvartali viienda etapi ehituse

Tartu linna ja valla piiril asuv Erminurme on hubane elukvartal, milles on tänaseks valminud üheksa kahe- kuni kolmekorruselist korterelamut.

Eriti soodsa hinnaga ROCLITE 200 ehitusplokid uuesti saadaval!

Bauroc toob sel hooajal uuesti turule eriti soodsa hinnaga ROCLITE ehitusplokid. ROCLITE 200 on klassikaline 200mm kergplokk, mis on mõeldud nii välis- kui siseseinte, nii kandvate kui mittekandvate seinte ehitamiseks.

YIT uus maaküttega kortermaja lubab soodsamaid küttekulusid

Esimene maaküttega kortermaja valmib 2024. aasta augustis Keilas, Nurme tänaval, kus on müügile tulnud 18 1–4-toalist korterit.

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Pottsepa nõuanded ahju või kamina valimiseks ja õigeks kütmiseks

Ahju ehitus algab kolde tüübi valikust. Kõige efektiivsem ja keskkonnasäästlikum kolde tüüp hetkel tavakasutaja jaoks on pilukolle.

Merko alustab Rae vallas uue elukvartali ehitust

Merko Ehitus kontsernis kinnisvara arendamisega tegelev Merko Kodud alustab Jüri alevikus Õielehe elukvartali ehitust.

Ladu6 pakub kvaliteetset puidu immutusteenust

Puidu immutusteenuse hind sõltub töödeldava puidu kogusest, kuid keskmiselt on see umbes 7,50 €/m2 töötlemise eest, lisaks väljakutsumise tasud (0,40 €/km).

Tarnekriisis alanud Arco Vara arendus sai valmis kvartali jagu enne tähtaega

Elukondliku kinnisvara arendaja Arco Vara ehituse peatöövõtuga tegelev tütarettevõtte Arco Tarc lõpetas Kodulahe kvartali Rannakalda arenduse projekti vaatamata muutlikule turuolukorrale ennetähtaegselt.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

RAVAKi Designbloki installatsioon käsitles metsa peateemat omal moel

Ravaki uus segistite kollektsioon Espirit kasvas välja heitveetorudest tehtud kännu seest.

Laadige oma telefoni vaid USB-pistikupesast

Vajadus tasuta USB-pistikute arvu järele kasvab pidevalt ning veelgi olulisem on nende lihtne kättesaadavus.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Miks valida vaheseinte ehitamiseks just bauroc element?

Bauroc ELEMENT vaheseinaplaadid on võrreldes alternatiivsete plokkidega oluliselt suuremate mõõtmetega, mis tagab märkimisväärselt kiirema seina ladumise ja kulu on vaid 4,17 tk/m².

Spetsialist selgitab, mida teha, et elektroonika või auto laadimine ei põhjustaks tulekahju

Telefonide või muude väikeste elektroonikaseadmete ohutumaks laadimiseks soovitab ekspert paigaldada USB-pistikupesad.

Kivikatused pakuvad püsivat ilu ja suurepärast vastupidavust

Traditsiooniliselt kaetakse viilkatused keraamiliste kivide ja kiltkiviga, kuid nüüdseks on lisandunud ka betoonist ja kiudtsemendist katusekivid.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Profilpas duširuumi kaldeliistud: efektiivsed äravoolu kaldeserva tegemiseks

Profilpasi kaldeliist on disainitud selleks, et võimalikult lihtsate töövõtetega ja kuluefektiivselt luua puhas, esteetiline ja täpne äravoolu kaldeserv.

Mikrotsement – innovatsioon kaasaegses ehituses

Mikrotsementi saab kasutada nii uute hoonete ehitamisel kui ka renoveerimisel, nii märgades kui ka kuivades ruumides.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

5 ideed nutikaks renoveerimiseks

Avatud planeering on kodu renoveerimisel ja disainimisel üks tõhusamaid ja populaarsemaid lähenemisviise.

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Lisaks naturaalsele kuusepuidule on head ja Eesti kliimas end väga hästi tõestanud ka termotöödeldud puidust välisvoodrilauad.

E-sisustus ehitab eksootilisest puidust terrasse, mis kestavad aastakümneid

Eksootilisest puidust kvaliteetterrass - IPE. Vaata galeriid valminud terrassidest.

Päikesepaneelide isepuhastussüsteem tagab suurema tootluse

Nano vahenditega töödeldud päikesepaneelid pinnale ei kinnitu mustuseosakesed enam nii tugevalt ja suuremate vihmasadude korral puhastuvad praktiliselt ise, toimib päikesepaneelide isepuhastussüsteem.

Ehitisregistri arendus tõotab lubade kiiremat menetlust

Wenture ja Finestmedia asuvad ellu viima ehitisregistri järgmist arendusetappi, mille tulemusena muutub ehitus- ja kasutuslubade menetlemine senisest märkimisväärselt kiiremaks.

Uus-Veerennis alustas tööd uuenduslik lasteaed

Kalli-kalli Uus-Veerenni lasteaia majas on neli hoiurühma pere pisematele ja viis lasteaiarühma.

Innovatsioon suitsusauna ehituses. Hoiame traditsioonid au sees!

Innovatsiooniks suitsusaunade ehituses saab pidada väljast kütmise võimalust ja puhkemaja lahendust koos saunaga.

Puitkäsitöö firmakingitusena: tooted, kus kokku saavad naturaalne ilu ja kasutusmugavus

Puitkäsitöö firmakingitusena sobib nii neile, kes väärtustavad traditsioone, kui ka sellele, kes hindab kaasaegsemat elustiili.

Bonava ehitab Uus-Mustamäele 44 uut korterit

Bonava Eesti alustas Uus-Mustamäe elurajoonis aadressile Aiandi 14 valmiva 44 korteriga B-energiaklassi maja ehitust.

Puidust seinapaneelid MELLOW: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus.

Saunum Pro Experience kerised võimaldavad luua 5-ühes spaa lahenduse

Saunum Pro Experience on uuenduslik keris-saunakliimaseade, mis on mõeldud intensiivsema kasutusega leiliruumide jaoks. Kerisel on suur kivimaht ja patenteeritud õhusegamise süsteem.

Üliõhuke Deco kivispoon - unikaalne viis pindade katmiseks

Kivispooniga saab katta betooni, keraamikat, metalli, vineeri, MDFi, PLPd ja ka kumeraid pindasid. Kasutatakse mööbli, seinte, aga ka välisfassaadide puhul.

Vahemere hõngu koduterrassile: bambusmööbel, valged narmastega tekstiilid, helesinine keraamika jpm

Täpselt nagu õige muusika ja aroomidega on võimalik oma saunas spa-kogemus saada, võib vahemere hõngulise puhkusemeeleolu luua oma koju või terrassile.

Galerii: 2023. aasta Soome elamumess Loviisas

Sel aastal toimub elamumess Helsingi lähedal Loviisas 07.07 - 06.08.2023. Uude mereäärsesse linna elamurajooni rajatakse kaasaegsed väikeelamud, ridaelamud, korterelamu ja ujuvelamute kvartal.

Mis on seina sees? Ekspert selgitab

Kas oled kunagi naela seina lüües mõelnud, et mis seal teisel pool on ja ega puurides äkki mõnd olulist kommunikatsiooni ei taba?

Pelletiküte: mugavuse ja hinna suhe on liiga hea, et seda mitte kaaluda

Pelletikeskuse eesmärk on pakkuda optimaalset küttesüsteemi, mis suudaks pelletites peituvast energiast võimalikult palju ning võimalikult väikese vaevaga kätte saada.

Bauroci tuletõkkepaneelidel on esmaklassilised tulepüsivusnäitajad

bauroc poorbetoon on mittepõlev materjal, mis talub eriti hästi kõrge temperatuuri mõju mitmeid tunde. bauroc poorbetoon kuulub tuletundlikkusklassi A1.

Kas Sina ehitad terrassi ajas kestvalt? Ideed ja lahendused 2023-2024 aastaks.

Tänapäevased lahendused näevad ette, et terrassilaud tõstetakse kandeprussist ülespoole. Millega seda teha?

Kiili Betooni unikaalne välimööbel sobib nii linnaruumi kui külaplatsile

Kiili Betooni betoonmööbli valikus on spetsiaalsed pingid, lauad, rattahoidjad, prügikastid, lauatennise- ja malelaud, piknikulauad, taimekonteinerid ja välikäimlad.

Terrassi ehitamine: maksumus ja olulised nüansid, millele tähelepanu pöörata

Terrassi ehitamine algab plaanist. Terrassi ehituse maksumus on ca 100€/m² ja hooldus 20€/m².

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Muruhooldus uuel tasemel - Stiga autonoomne kaablivaba robotniiduk

2023. kevadel tuli müüki täiesti uus Stiga autonoomne robotniiduk, millele ei ole vaja enam piirdekaablit paigaldada.

Merko rajab Sõpruse puiestee ja Tihase tänava nurgale äripindadega eluhoone

Kristiine linnaosas aadressile Sõpruse pst 26//28 rajatavas Tihase arendusprojektis valmib kahest viiekorruselisest hooneosast koosnev elu- ja ärihoone, mis saab koduks 46-le perele ja kolmele väikeärile.

Tahad uut kodu osta, aga ei tea, kust alustada või millele tähelepanu pöörata?

Kui sa pole päris kindel, millist kodu soetama asud ning kas see asub uuemas või vanemas majas, siis küsi pankadelt ka seda infot, kas neil on ehitise vanusest tulenevalt erinevad laenutingimused.

Välidiivan MOOD ei vaja kaitset vihma ega liigse päikese eest

Oot-Oot Stuudio uue terrassimööbli MOOD vorm on minimalistlik, kuid hoolimata sellest on see siiski väga mõnus istumiskoht.

Galerii: Kevadiselt värske ja ajatult moodne perekodu

Stuudio 88 sisearhitekt Ljudmilla Funika-Müüri loodud kaunis sisearhitektuurne lahendus. Lisaks nõuanded ja nipid ise sisustajale!

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube