FIN
RUS
ENG
EST
Inkodu - Sisustus Ehitus Aed
Interior design, interior decoration
Building
Gardens

SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud

SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud  logo
phone:
+372 620 9510
fax:
+372 605 7961
aadress:
Peterburi tee 75, 11415 Tallinn, Harjumaa
homepage:
e-mail:
phone:
+372 501 3448
Pilt1-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt2-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt3-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt4-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt5-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt6-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt7-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt8-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt9-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt10-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt11-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt12-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt13-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud Pilt14-SAINT-GOBAIN EHITUSTOOTED AS FIBO ehitusplokid, WEBER müürisegud, fassaadikrohvid, plaatimissegud
Weber on maailma juhtiv kuivsegude tootja ja kes pakub lahendusi uusehituseks ja renoveerimiseks maailma 43 riigis. 

  • Fassaadisüsteemid
  • Põrandalahendused
  • Plaatimine ja veetõkkesüsteemid 
  • Müüritis (Fibo plokitooted ja Weber müürisegud)
  • Leca ® kergtäitematerjalid 
  • Tava- ja eribetoonid
  • Pahtlid                    

Weberi fassaaditoodete valik on väga lai ning erinevate lahenduste- ja süsteemide seast leiab vastuse ka kõige keerukamas olukorras.
Lubi- ja lubitsementkrohvid leiavad tänapäeval küll võrdlemisi vähe kasutust, kuid muinsuskaitse all olevate objektide renoveerimisel nõutakse neid jätkuvalt. Tootesarjas on olemas lisaks erinevatele täite- ja pinnasegudele ka vastavad fassaadivärvid.
Enim kõneainet pakuvad fassaadide soojustussüsteemid. Hoonete soojustamise populaarseimaks lahenduseks on õhekrohvisüsteemid, kus soojustusena kasutatakse kas mineraalvillast- (nt Isover) või vahtpolüstüreenist isolatsiooniplaati. Lisaks on Weberi valikus olemas ainulaadne metallist krohvivõrguga ning paksu krohvikihiga (20-30 mm) ThermoRoc soojustussüsteem.
Kuid fassaadide juures on kõige olulisem siiski tema väljanägemine ning selle jaoks on oluline ikkagi dekoratiivkrohv. Selleks on kõige kasutatavamad tooted silikaat- ja silikoonkrohvid. Viimased neist eelkõige oma hüdrofoobsete omaduste tõttu, kuna nii püsib fassaadipind kauem puhta ja nägusana. Soodsama variandina võib kõigepealt pinnale kanda valge mineraalse struktuurkrohvi ning hiljem värvida kas silikaat- või silikoonvärviga.
Soklite viimistlemiseks sobib kohekomponentne kivipuruviimistlus, mis annab soklile tugeva ja ilmastikukindla pinna.
 

Seotud tegevusalad:
interior decoration materials
   fnishing works
   paints, varnishes
building
   building materials, building shops
   facade works
   natural stones, stone works
   stone houses