FIN
RUS
ENG
EST
iNkodu logo
Sisustus
Ehitus
Aed
Mööbel
Terrassiehitus
Sisekujundusteenused
Köögimööbel

Sisekujundus, sisustus, siseviimistlus

»
»
»
»
»
»
»
»
»

Ehitus

»
»
»
»
»
»
»

Aiandus, haljastus, aiaehitus

»
Disainilaat

RAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsid

RAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsid logo
telefon:
+372 633 7688
aadress:
Kesk tee 21, Jüri alevik, Harjumaa
koduleht:
e-post:
RAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsidRAVE MÖÖBEL MÖÖBLIPOOD diivanid, voodid, madratsid

Kvaliteetne mööbel magamis- ja elutuppa!

Rave Mööbel (RAVE MARKETING OÜ) on 1992. aastast kodumaisel kapitalil tegutsev Eesti ettevõte. Ligi 100 töötajaga väikeettevõttes valmib Läänemaal – looduslikult kaunites kohtades – Varikul ja Paralepas üle mitme tuhande voodi ja diivani kuus.

Meie jaoks on oluline jälgida toodete ergonoomilisust ning kvaliteeti. Meie meeskonnal on kogemusi mööbli tootmise ja projekteerimisega juba üle kahekümne aasta. Pakume laia mudelivalikut erinevates hinnakategooriates. Meilt saab tellida sobiva pehmuse ja disainiga tooteid ning valida sobiv kattematerjal üle tuhande erineva kanga seast. Valikusse kuuluvad erinevates mõõtudes diivanid, diivanvoodid, nurgadiivanid, tugitoolid ning voodid ja madratsid. Pikaajaline koostöö suuremate toormaterjalide tarnijatega, aastatega omandatud kogemused pehme mööbli valmistamisel, pidev investeerimine tootmisseadmetesse ja töötajaskonna kvalifitseerituse tõstmine tagavad meie kliendile stabiilse ja kõrge kvaliteediga toote. Ajatu disain ja kestvus tagavad meie mööbli nauditavuse paljudeks aastateks. Samuti  pöörame suurt tähelepanu tarnekindlusele ja -kiirusele.
Meie klientideks on väikse ja keskmise suurusega mööblikauplused ning internetikaubamajad nii Skandinaavias kui ka Eestis. Alates 1995. aastast ekspordime üle 75% oma toodangust Skandinaaviasse (Soome, Rootsi, Norra). 2009. aastal otsustasime laieneda Eesti jaekaubandusse. Meile kuuluvad esinduskauplus Tallinnas, Järve Keskuses, ning Tehaspood Paralepas, Tulbi 4. Kauplustest leiab igaüks oma kodu sisustamiseks kõik vajaliku elu- ning magamistuppa. Kohapeal on võimalik tutvuda meie poolt toodetava pehme mööbli valikuga kui ka Euroopast tarnitava korpusmööbliga. Lisaks on meie valikusse lisandunud täispuitmööbel Ukrainast. Meie rõõmsameelsete klienditeenindajate kaasabil on võimalik suures valikus korpusmööbli tooteid soetada ka kataloogidest tellimise peale. Meie soov on pakkuda oma klientidele värskeid ning stiilseid mööblilahendusi.

Lisaks kuulub Rave Mööbli valikusse ka 2015 aastal välja töötatud Easybeds diivanvoodite sari. Meie tooted on mõeldud inimestele, kes hindavad kompaktsust, lihtsust ja mugavust. Samuti hoiame oma toodetes karget ja põhjamaist disainjoont. Easybedsi mudelivalikust leiab omale sobiva diivanvoodi ka kõige nõudlikum klient.

Meie eesmärgiks on olla Eesti ja Skandinaavia turul paindlikem ja kvaliteetseim pehme mööbli tootja. Lisaks kvaliteetsete ning kaasaegsete lahendustega mööbli tootmisele ja turustamisele, tahame pakkuda ka professionaalset müügieelset ja –järgset teenindust.

  • magamistoamööbel (voodid, voodipeatsid, öökapid, riidekapid jpm)
  • madratsid
  • pehme mööbel (diivanid, tugitoolid)
  • elutoamööbel


Tallinna kauplus

Pärnu mnt 238, Tallinn (Järve Keskus, korrus 1A)
Tel: +372 528 1514, +372 601 6417
E-post: tallinn@ravemoobel.ee
Avatud: E–P 10–20 
 
Tehasemüük

Tulbi 4, Paralepa, Ridala vald, Läänemaa
Tel: +372 5814 7717
E-post: pood@ravemoobel.ee
Avatud: T–R 10–18, L 10–15, E-P suletud
NB! Tasumine kohapeal sularahas või arve alusel! Pakume transporditeenust ka Hiiumaale.

Seotud tegevusalad:

mööbel
   elutoamööbel, kodumööbel
   madratsid
   magamistoamööbel
   mööblipoed, mööblisalongid
   pehme mööbel, diivanid, tugitoolid