Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

RENOLIT ONDEX HR laineprofiil katuseplaadid

Tihti tuleb ette, et majapidamisse oleks hädasti juurde vaja mõnd katusealust, olgu selleks siis ukseesine kergkatus, rõdu- või lehtla katus või hoopis varjualune garaaži ette ja terrassile. Kergkatuse materjalide valikul eelistatakse täna enamasti läbipaistvaid ja vastupidavaid materjale, näiteks laineprofiiliga katuseplaadid.
 
Üle 20 aasta ehitusmaterjalide turul tegutseva Metalplasti eestvedaja Jaak Terase sõnul tasub igal juhul investeerida kvaliteeti. Kuigi turul on saadaval palju üsnagi sarnase välimusega materjale, peitub erinevus alati tehnoloogilises kvaliteedis, mida on võimalik hinnata vastupidavuse järgi.
 
Valgust läbilaskvad laineprofiiliga PVC katuse- ja seinaplaadid RENOLIT ONDEX liigituvad vastupidavuse näitajate poolest nn Premium klassi. Kellel RENOLIT ONDEX kogemus olemas, ei osta enam üldiselt midagi muud ja soovitab seda ka sõbrale.

RENOLIT ONDEX materjal on teiste omataoliste hulgas nö lipulaev. Unikaalne tootmistehnoloogia tagab kõrge kvaliteedi ja sellega seoses ka äärmiselt pika vastupidavuse. Materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule. Ja tegemist ei ole ainult ilusa jutuga, mida tõestab materjalile antav tootjapoolne 10-aastane garantii.


 
Sünteetiliste polümeeride klassi kuuluvast polüvinüülkloriid (PVC) hart-plastmaterjalist siledaid ja profiilplaate RENOLIT ONDEX võib kasutada mittekandvate sisevaheseinte, välisseinte ning välisseina- ja katuseplaatidena kasvuhoonete, talveaedade, lehtlate, kasvuhoonete, erinevate varjualuste ja rõdude rajamisel, kui need ei pea kindlustama ehitatava objekti püsivust. Samuti sobib materjal alternatiivina teistele kattematerjalidele, sest tooted on korrosioonikindlad, vastupidavad kuni 40 mm teraga rahesajule ja kemikaalidele ning kauakestvad.
 
Siledad ja profiilplaadid on valmistatud biaksiaalse ehk 2-teljelise venitusega. Saadaval on plaadid paksusega 0,80-1,20 mm, mille maht 1300-1470 kg/m2. Plaatide tulekahju klassifikatsioon on M1, klass 1, B 1, B s1 d0 (BS476-7.osa, Euroklassid). See tähendab, et materjal ei sütti, vaid sulab ja tilgub mittepõlevana maha. Kuni 400 kraadise kuumuseni ei eraldu ka toksilisi gaase. BS476-le vastavate materjalide kasutamine ehituses annab täiendava kindlustunde hoone üldisele ohutusele. PVC plaadid säilitavad vormipüsivuse temperatuurini 70C, mis on oluline teada hoiustamisel ja paigaldamisel.
 
Kõik erinevate klasside PVC-plaadid on ühelt küljelt kaetud UV-kiirte tõkkekihiga, mida tähistab vastav markeering (pressitud tähis või märkkleebis). Tõkkekihti on soovi korral võimalik tellida ka plaadi mõlemale küljele.
 
Kuna PVC plaadid on head soojusisolaatorid, sobib neid seinte ja katuste katmisel kasutada koos sama profiiliga alumiiniumist, terasest või muust materjalist profiilplaatidega. Saadaval on erinevad PVC materjalist profiilosad ja süsteemitarvikud erinevate konstruktsioonisõlmede valmistamiseks.

Laineprofiiliga PVC plaadid jagunevad erinevatesse klassidesse:

Klassi RENOLIT ONDEX SUPER HR kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad valmistajatehase 10-aastase garantii vastupidavuse suhtes raheteradele läbimõõduga kuni 40 mm, samuti korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Nad on läbikukkumiskindlad ka 20 aasta pärast.

Plaatide paksus on 1,20 mm. Löögikindlus ja killumurruta töödeldavus püsivad temperatuurini -40C. Plaatide tõmbe/löögitugevus on kuni 1200KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SUPER HR tooted on üle 30 aasta kuulunud väga kõrgelt hinnatud ja kauakestvate ehitusmaterjalide hulka. Enim kasutatakse materjali põllumajanduses ja tööstusehituses.

RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid

 
Klassi RENOLIT ONDEX SOLLUX kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad tootjalt samuti 10-aastase garantii vastupidavuses raheteradele kuni 20 mm ning korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Plaatide paksus on ca 1,00 mm, löögikindlad temperatuurini -20 C, st töötlemisel killustusmurdu ei teki. Tõmbe- ja löögitugevus on kuni 900 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid

Nii HR kui Sollux materjalid on saadaval tellimisel.

Erakliendi laineprofiiliga katuseplaatidel on 10-aastane garantii

Eraklientide jaoks on huvipakkuvaim klass RENOLIT ONDEX ECOLUX. See on ainulaadne ehitusmaterjal (laineprofiiliga seina- ja katuseplaadid), mis sobib hästi kasvuhoonete, varikatuste, terrassikatete, lehtlate, tuulekaitseseinte ja rõdupiirete valmistamiseks. Plaat on õhem, ca 0,80 mm, aga vaatamata sellele peab vastu raheteradele kuni 20 mm ja isegi spordipalli löökidele. Kannatab ära ka soolase kliima ja kemikaalid. Tootja annab materjalile 10-aastase garantii keemilise püsivuse, korrosiooni, ilmastiku ja UV-kiirguskindluse suhtes ning 3-aastase garantii löögikindluse suhtes temperatuuril kuni -20 C. Plaatide tõmbe- ja löögitugevus on kuni 700 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid
RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid

Enamus seina- ja katuseplaate on saadaval laokaubana.

Kasvuhoone plaadid ei sammaldu ega meelita ligi baktereid

Omaette klassi moodustab RENOLIT ONDEX BIO2 - spetsiaalsed kasvuhoone plaadid. Materjal ei hallita ega sammaldu, ei meelita ligi baktereid ega termiite, on korrosioonikindel, "külmalt" painutatav kumerate pindade ehitamiseks ega lase läbi pikalainelist infrapunakiirgust, tagades samal ajal fotosünteesiks vajaliku valguse läbilaskvuse ca 80...83%.

RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid
RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid

 
RENOLIT ONDEX profiilplaatidest ehitiste kvaliteedi ja vastupidavuse tagab õige paigaldus. Tähelepanelik tuleb olla materjalide transpordil, ladustamisel, lakkimisel, värvimisel ja puhastamisel. Järgides kõiki vajalikke nõudeid ja norme, valmistab RENOLIT ONDEX profiilide kasutamine rõõmu ja need teenivad kaua. Täpsed töötlemis- ja paigaldusjuhised ehk nn "10 käsku" leiab  kodulehelt: www.metalplast.ee.

Videod tulekindlus ja paigalduse kohta:

 
 
 
Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid
 
Lisainfo tiidete kohta Eesti edasimüüja kodulehel: www.metalplast.ee

Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid

A: Inkodu.ee (K. Viksne; J. Rohtsalu); Metalplast
Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

 

Peegelduv isolatsioonimaterjal Aluthermo sobib valatavatele põrandatele, seintele ja katusele. Lisaks valikus sandwich paneelid, laineprofiilid Ondex ja kasvuhoonekarkass ning -plaadid.

Klaasitud terrass annab väljas olemise aega juurde

Klaasitud terrass on hädavajalik mugavuslahendus meie kliimas. Gampre terrassiklaasid ja varikatus on väga vastupidav ja kaunis lahendus.

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus ehk murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Lamekatuse ehitus: kas valida bituumen- või plastrullmaterjal?

Bituumenrullmaterjal on lamekatusel vastupidavam ootamatutele kahjustustele ja seda on lihtne parandada. Kõndimiseks on parem plastrullmaterjal. Murukatuse valimine!

Kas plastkatus on hea valik meie kliimas?

Plastkatus on kvaliteetne, kerge, kauakestev, samblavaba, ei kolise vihma ja tuule käes, lihtne paigaldada. Garantii 30 aastat.

Laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid kergkatuse ehituseks

Kui otsite valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks vms? Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on hea valik.

10 nippi, mida liimpuitkilpidest mööblipaneelide valikul arvestada

Stragendo esindaja jagab meiega kasulikke näpunäiteid, kuidas ja mille järgi liimpuittooteid valida.

Ekspert selgitab: mida eestlased oma koduhoovi puhul ihalevad

Ihaletakse seda, et saaks oma lapse turvaliselt koduuksest välja mängima saata, õues omaette lõõgastuda, aga ka sõprade või naabritega grillida ning vahest aiatöö kallal nokitseda.

Tenax Panel avas Dobeles uue sandwich-paneelide tootmisüksuse

Põhjamaade üks suurimaid ehituspaneelide tootjaid ja Läti üks suurimaid ehitusmaterjalide eksportijaid Tenax Panel avas neljapäeval Lätis Dobeles uue sandwich-paneelide tootmisüksuse.

Uus lamekatuse standard toob kaasa rangemad nõuded

Uus lamekatuste standard esitab senisest selgemad nõuded aurutõkkele ja soojustusele ning käsitleb põhjalikult bituumen-, plast- ja kummirullmaterjalist katuseid, samuti vedelplastikust, pööratud, käidavaid, liiklusega koormatud ning haljas- ehk rohekatuseid.

Biopuhastid: tõhus ja loodussõbralik viis reovee puhastamiseks ja ärajuhtimiseks

Kodusesse majapidamisse täisautomaatse biopuhtiku paigaldamine ja tulemused. Köögikraani all on 62 L vedeliku mahuti, mis töötab 24/7. veekulu ca 6-7 m3 kuus. Süsteemi maksumus kokku ca 850 € + km.

Puidust kasvuhoone konstruktsioon ja taimekonteiner vajavad mürgivaba hooldust

Kasvuhoonete ja taimekonteinerite puhul on oluline, et kasutatavad puidukaitse vahendid ei sisaldaks mürke ega kemikaale.

Kiltkivist katuse-, fassaadi- ja müürikattekivid

Juba aastasadu on kiltkivi kui looduslik materjal olnud kasutusel kogu maailmas. Kiltkivist katusekivid ja fassaadikivid on arhitektuuri lahutamatuks osaks nii renoveerimisel kui uue ehitamisel.

Vana kasekilpidest puitparketti tasub renoveerida

Amello juhi Rauno Ollema sõnul peaks vanast ja väärikast kasekilpidest parketist loobuma alles siis, kui see tõesti liiga kulunud või katki on.

Avasta uus välidiivan MOOD - 3 moodulit, 33 võimalust!

Modulaarne välidiivan MOOD on kerge ning valmistatud meie kliimat arvesse võttes, saab jätta õue aastaringselt. Moodulite asetust muutes saab luua endale sobiva lahenduse.

Päikesevari on palju enamat kui vaid kaitse päikese eest

Päikesevarju valides arvesta ümbritsevaga. Lähtepunktiks võib olla maja või välisisustuse stiil ja värv vms. Mida rohkem see ümbrusega harmoneerub, seda kaunim tulemus.

Turule jõudsid uued madala keskkonnamõjuga ehitusplokid

bauroc GREEN on uus toode bauroci nomenklatuuris, mille GWP on ainult 50 kg CO₂e/m³.

Palkmaja maakivist vundamenti ei tohi uue betoonpõrandaga kokku valada

Kogenud palkmajade renoveerija Aigar Zahkna sõnul on vana palkmaja vundamendi renoveerimisel üks levinumaid probleeme maakivist vundamendi kokku valamine uue betoonpõrandaga. Seda ei tohi teha.

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks

Dekoratiivklotsid muudavad ukse- ja põrandaliistude paigaldamise lihtsaks ning pakuvad võimalust loovalt kombineerida erineva mõõduga liiste.

Puidust seinapaneelid Mellow ja Whisper: pika elueaga ja lihtne paigaldada

Siseruumidesse mõeldud puidust seinapaneelid (ribipaneelid) Mellow on valmistatud kvaliteetsest männipuidust, millele on spetsiaalse töötluse abil antud eriti hea vastupidavus ja Whisper paneelil on lisaks helisummutavad omadused.

Kuidas hooldada terrassi õigesti?

Lehisest terrassilauda ei saagi mitu aastat töödelda!

Võhma Valgusevabrikust leiab suviseks sääsetõrjeks spetsiaalsed küünlad

Kuidas peletada sääski? Võhma Valgusevabrikus oleme loonud pilkupüüdvad, aprikoosivärvi oranžid sääsetõrjeküünlad.

Päikesekaitsekile ja nutikile – tõhus kaitse liigse kuumuse eest ja privaatsuse tagamiseks

Nutikile materjali hind on 170-180 €/m² ja paigaldus väiksemal objektil 35 €/h. Päikesekaitsekilede paigaldus maksab ca 30-35 €/m² materjali kohta (isekleepuv kile 90 €/m² kohta) + paigaldus umbes 30 €/m² kohta, sõltuvalt objektist.

Puidust piirdeaia viimistlemine värvi koorumise ja kõdunemise kindlaks

Puidust piirdeaeda on püsiva tulemuse saavutamiseks kindlasti vaja enne värvimist õigete vahenditega immutada.

Kipsivalu – asendamatu vahelaele põrandakütte paigaldamisel ja põranda tasandamiseks

Välimuselt sarnaneb kipsivalu põranda tulemus betoonpõrandaga. Kipsivalus on sideaineks kips, betoonis tsement. Ideaalne vahelagedele põrandakütte paigaldamisel.

Citadele uuring: kolmandik inimestest ei saa endale tänavu koduremonti lubada

Pikalt kestnud kõrge inflatsioon ja ebakindel aeg majanduses on selgelt pausile pannud paljude inimeste ehitus- ja remondiplaanid.

Mida silmas pidada kevadiste betoonitööde puhul?

Oluline on olla valvas ja võtta kasutusele ennetavaid meetmeid, et vältida värskelt valatud betoonisegu külmakahjustusi.

Põhivead aiakujunduses, mida ei pea tingimata ise järgi proovima

Kes soovib ilusat ja hooldusvaba aeda, peaks aia kujundamisel püüdma vältida järgnevaid tüüpvigu...

Eksperdid: elektriautode laadija rajamise kohustus ootab ka vanemaid hooneid

Elektriautode kasutamise soodustamiseks näeb seadus ette kohustuse paigaldada teatud hoonete juurde autode laadimiseks vajalik taristu.

Kindlustusabi - hädavajalik kodukindlustuse kahjujuhtumite hindamiseks

Remondifirma.ee pakub kindlustusabi teenust. Kliendi jaoks tähendab see kogu asjaajamise korraldamist alates kahjude hindamisest ja kindlustusfirmaga suhtlemisest kuni kahjude likvideerimiseni välja.

Innovatiivsed välikraanid ja-dušid, mis trotsivad külmakraade: Frostline

Frostline-i välikraanid ja-dušid on loodud Põhjamaade kliima jaoks ning neid saab kasutada mitmel erineval otstarbel, alates koduaiast ja puhkealadest kuni spordiväljakute ja tööstuslike rajatisteni.

Eluhoone korras elektrisüsteem aitab ära hoida tõsiseid õnnetusi

Enamikku elektrist tingitud tulekahjudest saab ära hoida hoone elektripaigaldist õigeaegselt hooldades ja vajadusel uuendades.

Turvalisus on tehtud lihtsaks

Yale-i nutika koduturvalisuse ökosüsteemiga saate alustada ühest tootest ning liita sinna hiljem vajaduse korral juurde teisigi. Kõik seadmed on hallatavad ühes tasuta rakenduses.

Bonava müügijuht Lauri Laanoja: uute korterite turu nõudlust veab noorte perede soov parendada elamistingimusi

Aiandi 14 aadressile valmivad kaasaegse planeeringuga 1-4-toalised kodud, mis on suuruses 28,4-112,3 m2, neist suurimad läbi kahe korruse paiknevad katusekorterid.

UV-C õhupuhastusseade muudab siseruumi õhu viirustevabaks

Bakterite ja viiruste hävitamiseks siseruumides on suurepärane lahendus ultraviolett ehk UV-C õhupuhastusseadmed (UV-C lambid). Koduseade 20 m² põrandapinnaga ja lae kõrgusega 2,5 m ruumi maksab 350-500€.

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta

SFA minipumpla võimaldab wc-poti paigaldust ilma kanalisatsioonita kohta.

Rahvusvaheline veepäev kutsub vett säästma

Puhas vesi on olemas üle 90% Eesti elanikest ja oleme ühisveevärgist pärineva vee tarbimise osas ühe elaniku kohta Euroopa riikide hulgas üks säästlikumaid.

"Mitte minu tagahoovis" mentaliteet pärsib innovatsiooni

Eesti ehitussektor on tuntud oma konservatiivse lähenemise poolest uutele ideedele, tehnoloogiatele ja sektori üldisele arengule.

Isiklikust elektriauto laadimispunktist kortermajas on saamas uus normaalsus

Enefit ja Arco Vara pakuvad elektriauto omanikele võimalust oma isiklikul parkimiskohal Enefit Volti laadimisteenust kasutada.

Ruduse innovatsioon ja disain 2024: Opus müürisüsteem ja Lumo-Kartano tänavakivid

Opus müürisüsteem on nutikuse meistriteos, muutes müüri ehitamise lihtsamaks kui kunagi varem - peaaegu nagu mängides täiskasvanute LEGO-klotsidega. Lomo-Kartano sillutuskivide vuukides saab aga kasvatada erinevaid taimi.

SPC seinapaneelid: uudne lahendus kiireks ja vastupidavaks muutuseks sinu kodus

SPC seinapaneelide omaduste loetelu saab alustada niiskuskindlusega ning lõpetada soojus- ja heliisolatsiooni pakkumisega.

Bonava alustab Pikaliiva Kaarmaja II etapi ehitusega

Tegemist on neljast majast koosneva hoone viimase etapiga. Pikaliiva Kaarmaja kaks viimast hoonet valmivad 2024. aasta lõpuks.

Arco Vara alustab Kodulahe kvartalis eelviimase etapi väljaarendamist

Tallinna linn andis heakskiidu Merimetsa asumis Stroomi ranna lähistel asuvale Soodi 6 kinnistu detailplaneeringule, kuhu terviklike piirkondade arendaja Arco Vara rajab kolm uudse välisilmega kortermaja

Merko käivitas Eesti Rahva Muuseumi lähistel Erminurme elukvartali viienda etapi ehituse

Tartu linna ja valla piiril asuv Erminurme on hubane elukvartal, milles on tänaseks valminud üheksa kahe- kuni kolmekorruselist korterelamut.

Eriti soodsa hinnaga ROCLITE 200 ehitusplokid uuesti saadaval!

Bauroc toob sel hooajal uuesti turule eriti soodsa hinnaga ROCLITE ehitusplokid. ROCLITE 200 on klassikaline 200mm kergplokk, mis on mõeldud nii välis- kui siseseinte, nii kandvate kui mittekandvate seinte ehitamiseks.

YIT uus maaküttega kortermaja lubab soodsamaid küttekulusid

Esimene maaküttega kortermaja valmib 2024. aasta augustis Keilas, Nurme tänaval, kus on müügile tulnud 18 1–4-toalist korterit.

Eesti projekteerimise tulevik: vabakutselisena edu saavutamine

Eesti projekteerimise sektoris on märgata olulist trendi: üha enam projekteerijaid otsib paindlikumat ja rahuldust pakkuvamat tööviisi, pöördudes vabakutselise töö poole.

Pottsepa nõuanded ahju või kamina valimiseks ja õigeks kütmiseks

Ahju ehitus algab kolde tüübi valikust. Kõige efektiivsem ja keskkonnasäästlikum kolde tüüp hetkel tavakasutaja jaoks on pilukolle.

Merko alustab Rae vallas uue elukvartali ehitust

Merko Ehitus kontsernis kinnisvara arendamisega tegelev Merko Kodud alustab Jüri alevikus Õielehe elukvartali ehitust.

Ladu6 pakub kvaliteetset puidu immutusteenust

Puidu immutusteenuse hind sõltub töödeldava puidu kogusest, kuid keskmiselt on see umbes 7,50 €/m2 töötlemise eest, lisaks väljakutsumise tasud (0,40 €/km).

Tarnekriisis alanud Arco Vara arendus sai valmis kvartali jagu enne tähtaega

Elukondliku kinnisvara arendaja Arco Vara ehituse peatöövõtuga tegelev tütarettevõtte Arco Tarc lõpetas Kodulahe kvartali Rannakalda arenduse projekti vaatamata muutlikule turuolukorrale ennetähtaegselt.

Uued Eesti katusestandardid

Eesti Katuse- ja Fassaadimeistrite Liit tegeleb oma eriala standardite väljatöötamisega. Oleme Koostöös Eesti Standardikeskusega on nad loonud enamikele katusematerjalidele ja -tüüpidele 7 katuseehituse standardit.

Vana rooma arhitektuur: rikka ajalooga linn

Rooma arhitektid ja insenerid olid tuntud oma uuenduslikkuse poolest, eriti seoses ehitusmaterjalide ja -tehnikatega. Nende panus arhitektuuri on hindamatu!

RAVAKi Designbloki installatsioon käsitles metsa peateemat omal moel

Ravaki uus segistite kollektsioon Espirit kasvas välja heitveetorudest tehtud kännu seest.

Laadige oma telefoni vaid USB-pistikupesast

Vajadus tasuta USB-pistikute arvu järele kasvab pidevalt ning veelgi olulisem on nende lihtne kättesaadavus.

2023. aasta arhitektuuripreemiate laureaadid

Reedel, 8. detsembril jagati Lillepaviljonis pidulikul auhinnatseremoonial aasta arhitektuuripreemiaid ja tunnustati parimaid arhitektuuritegusid ja -tegijaid.

Miks valida vaheseinte ehitamiseks just bauroc element?

Bauroc ELEMENT vaheseinaplaadid on võrreldes alternatiivsete plokkidega oluliselt suuremate mõõtmetega, mis tagab märkimisväärselt kiirema seina ladumise ja kulu on vaid 4,17 tk/m².

Spetsialist selgitab, mida teha, et elektroonika või auto laadimine ei põhjustaks tulekahju

Telefonide või muude väikeste elektroonikaseadmete ohutumaks laadimiseks soovitab ekspert paigaldada USB-pistikupesad.

Kivikatused pakuvad püsivat ilu ja suurepärast vastupidavust

Traditsiooniliselt kaetakse viilkatused keraamiliste kivide ja kiltkiviga, kuid nüüdseks on lisandunud ka betoonist ja kiudtsemendist katusekivid.

Kodu remondieelne kontroll - koostame remonditööde nimistu ja eelarve

Planeerid kodus remonditöid? Siis sattusid lugema just õiget artiklit! Ehituskaitse Büroo pakub uue teenusena kodu remondieelset kontrolli.

Profilpas duširuumi kaldeliistud: efektiivsed äravoolu kaldeserva tegemiseks

Profilpasi kaldeliist on disainitud selleks, et võimalikult lihtsate töövõtetega ja kuluefektiivselt luua puhas, esteetiline ja täpne äravoolu kaldeserv.

Mikrotsement – innovatsioon kaasaegses ehituses

Mikrotsementi saab kasutada nii uute hoonete ehitamisel kui ka renoveerimisel, nii märgades kui ka kuivades ruumides.

Dekoratiivne ja vastupidav: lubi marmoriino ahju ja kamina viimistluses

Lubi marmoriino suurepärane taluvus nii kõrge temperatuuri kui ka niiskuse suhtes teeb selle ideaalse lahenduse just kaminate, ahjude, soemüüride ja korstnajalgade viimistluseks.

5 ideed nutikaks renoveerimiseks

Avatud planeering on kodu renoveerimisel ja disainimisel üks tõhusamaid ja populaarsemaid lähenemisviise.

Välisvoodrilaud jääb, vaid trendid muutuvad ajas!

Lisaks naturaalsele kuusepuidule on head ja Eesti kliimas end väga hästi tõestanud ka termotöödeldud puidust välisvoodrilauad.

E-sisustus ehitab eksootilisest puidust terrasse, mis kestavad aastakümneid

Eksootilisest puidust kvaliteetterrass - IPE. Vaata galeriid valminud terrassidest.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube