Sisekujunduse, sisustuse, ehituse, aiakujunduse uudised ja ettevõtted

Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

RENOLIT ONDEX HR laineprofiil katuseplaadid

Tihti tuleb ette, et majapidamisse oleks hädasti juurde vaja mõnd katusealust, olgu selleks siis ukseesine kergkatus, rõdu- või lehtla katus või hoopis varjualune garaaži ette ja terrassile. Kergkatuse materjalide valikul eelistatakse täna enamasti läbipaistvaid ja vastupidavaid materjale, näiteks laineprofiiliga katuseplaadid.
 
Üle 20 aasta ehitusmaterjalide turul tegutseva Metalplasti eestvedaja Jaak Terase sõnul tasub igal juhul investeerida kvaliteeti. Kuigi turul on saadaval palju üsnagi sarnase välimusega materjale, peitub erinevus alati tehnoloogilises kvaliteedis, mida on võimalik hinnata vastupidavuse järgi.
 
Valgust läbilaskvad laineprofiiliga PVC katuse- ja seinaplaadid RENOLIT ONDEX liigituvad vastupidavuse näitajate poolest nn Premium klassi. Kellel RENOLIT ONDEX kogemus olemas, ei osta enam üldiselt midagi muud ja soovitab seda ka sõbrale.

RENOLIT ONDEX materjal on teiste omataoliste hulgas nö lipulaev. Unikaalne tootmistehnoloogia tagab kõrge kvaliteedi ja sellega seoses ka äärmiselt pika vastupidavuse. Materjal ei pragune, on täiesti põlemis- ja löögikindel ning peab vastu isegi ülitugevale rahesajule. Ja tegemist ei ole ainult ilusa jutuga, mida tõestab materjalile antav tootjapoolne 10-aastane garantii.


 
Sünteetiliste polümeeride klassi kuuluvast polüvinüülkloriid (PVC) hart-plastmaterjalist siledaid ja profiilplaate RENOLIT ONDEX võib kasutada mittekandvate sisevaheseinte, välisseinte ning välisseina- ja katuseplaatidena kasvuhoonete, talveaedade, lehtlate, kasvuhoonete, erinevate varjualuste ja rõdude rajamisel, kui need ei pea kindlustama ehitatava objekti püsivust. Samuti sobib materjal alternatiivina teistele kattematerjalidele, sest tooted on korrosioonikindlad, vastupidavad kuni 40 mm teraga rahesajule ja kemikaalidele ning kauakestvad.
 
Siledad ja profiilplaadid on valmistatud biaksiaalse ehk 2-teljelise venitusega. Saadaval on plaadid paksusega 0,80-1,20 mm, mille maht 1300-1470 kg/m2. Plaatide tulekahju klassifikatsioon on M1, klass 1, B 1, B s1 d0 (BS476-7.osa, Euroklassid). See tähendab, et materjal ei sütti, vaid sulab ja tilgub mittepõlevana maha. Kuni 400 kraadise kuumuseni ei eraldu ka toksilisi gaase. BS476-le vastavate materjalide kasutamine ehituses annab täiendava kindlustunde hoone üldisele ohutusele. PVC plaadid säilitavad vormipüsivuse temperatuurini 70C, mis on oluline teada hoiustamisel ja paigaldamisel.
 
Kõik erinevate klasside PVC-plaadid on ühelt küljelt kaetud UV-kiirte tõkkekihiga, mida tähistab vastav markeering (pressitud tähis või märkkleebis). Tõkkekihti on soovi korral võimalik tellida ka plaadi mõlemale küljele.
 
Kuna PVC plaadid on head soojusisolaatorid, sobib neid seinte ja katuste katmisel kasutada koos sama profiiliga alumiiniumist, terasest või muust materjalist profiilplaatidega. Saadaval on erinevad PVC materjalist profiilosad ja süsteemitarvikud erinevate konstruktsioonisõlmede valmistamiseks.

Laineprofiiliga PVC plaadid jagunevad erinevatesse klassidesse:

Klassi RENOLIT ONDEX SUPER HR kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad valmistajatehase 10-aastase garantii vastupidavuse suhtes raheteradele läbimõõduga kuni 40 mm, samuti korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Nad on läbikukkumiskindlad ka 20 aasta pärast.

Plaatide paksus on 1,20 mm. Löögikindlus ja killumurruta töödeldavus püsivad temperatuurini -40C. Plaatide tõmbe/löögitugevus on kuni 1200KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SUPER HR tooted on üle 30 aasta kuulunud väga kõrgelt hinnatud ja kauakestvate ehitusmaterjalide hulka. Enim kasutatakse materjali põllumajanduses ja tööstusehituses.

RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX HR katuse- ja seinaplaadid

 
Klassi RENOLIT ONDEX SOLLUX kuuluvad valgus- ja ehitusplaadid saavad tootjalt samuti 10-aastase garantii vastupidavuses raheteradele kuni 20 mm ning korrosiooni-, ilmastiku- ja UV-kiirguskindluse suhtes. Plaatide paksus on ca 1,00 mm, löögikindlad temperatuurini -20 C, st töötlemisel killustusmurdu ei teki. Tõmbe- ja löögitugevus on kuni 900 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid
RENOLIT ONDEX SOLLUX katuse- ja seinaplaadid

Nii HR kui Sollux materjalid on saadaval tellimisel.

Erakliendi laineprofiiliga katuseplaatidel on 10-aastane garantii

Eraklientide jaoks on huvipakkuvaim klass RENOLIT ONDEX ECOLUX. See on ainulaadne ehitusmaterjal (laineprofiiliga seina- ja katuseplaadid), mis sobib hästi kasvuhoonete, varikatuste, terrassikatete, lehtlate, tuulekaitseseinte ja rõdupiirete valmistamiseks. Plaat on õhem, ca 0,80 mm, aga vaatamata sellele peab vastu raheteradele kuni 20 mm ja isegi spordipalli löökidele. Kannatab ära ka soolase kliima ja kemikaalid. Tootja annab materjalile 10-aastase garantii keemilise püsivuse, korrosiooni, ilmastiku ja UV-kiirguskindluse suhtes ning 3-aastase garantii löögikindluse suhtes temperatuuril kuni -20 C. Plaatide tõmbe- ja löögitugevus on kuni 700 KJ/m2.

RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid
RENOLIT ONDEX ECOLUX läbipaistvad laineprofiiliga terrassikatuse plaadid

Enamus seina- ja katuseplaate on saadaval laokaubana.

Kasvuhoone plaadid ei sammaldu ega meelita ligi baktereid

Omaette klassi moodustab RENOLIT ONDEX BIO2 - spetsiaalsed kasvuhoone plaadid. Materjal ei hallita ega sammaldu, ei meelita ligi baktereid ega termiite, on korrosioonikindel, "külmalt" painutatav kumerate pindade ehitamiseks ega lase läbi pikalainelist infrapunakiirgust, tagades samal ajal fotosünteesiks vajaliku valguse läbilaskvuse ca 80...83%.

RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid
RENOLIT ONDEX BIO2 laineprofiiliga kasvuhooneplaadid

 
RENOLIT ONDEX profiilplaatidest ehitiste kvaliteedi ja vastupidavuse tagab õige paigaldus. Tähelepanelik tuleb olla materjalide transpordil, ladustamisel, lakkimisel, värvimisel ja puhastamisel. Järgides kõiki vajalikke nõudeid ja norme, valmistab RENOLIT ONDEX profiilide kasutamine rõõmu ja need teenivad kaua. Täpsed töötlemis- ja paigaldusjuhised ehk nn "10 käsku" leiab  kodulehelt: www.metalplast.ee.

Videod tulekindlus ja paigalduse kohta:

 
 
 
Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid
 
Lisainfo tiidete kohta Eesti edasimüüja kodulehel: www.metalplast.ee

Kataloogid: Sollux laineprofiilplaadid ja Ecolux laineprofiilplaadid

A: Inkodu.ee (K. V; J R); Metalplast
Läbipaistvus on moes – vastupidava laineprofiiliga katuse- ja seinalahendused

 

Seotud ettevõte:

Peegelduv isolatsioonimaterjal Aluthermo sobib valatavatele põrandatele, seintele ja katusele. Lisaks valikus sandwich paneelid, laineprofiilid Ondex ja kasvuhoonekarkass ning -plaadid.

Innovaatiline taimekatus ei vaja erilist konstruktsiooni ja sobib igale majale

Green taimekatus-murukatus koosneb moodul kastiplaatidest, mida on võimalik paigaldada kuni 45-kraadise kaldega ja iga konstruktsiooniga katusele. Paigaldus on lihtne.

Kuidas ja millest ehitada terrassi varikatus?

Terrassi varikatuse ehitamine - nõuanded.

Talveaed või klaasitud terrass – vajalik mugavuslahendus meie kliimas!

Climaluxi premium-klassi varikatuse ja terrassi klaasseinte lahendused on väga vastupidavad ja kulumiskindlad. Isekandev süsteem. Peaaegu eluaegne garantii!

Lamekatuse ehitus: kas valida bituumen- või plastrullmaterjal?

Bituumenrullmaterjal on lamekatusel vastupidavam ootamatutele kahjustustele ja seda on lihtne parandada. Kõndimiseks on parem plastrullmaterjal. Murukatuse valimine!

Klaasitud terrass annab väljas olemise aega juurde

Klaasitud terrass on hädavajalik mugavuslahendus meie kliimas. Gampre terrassiklaasid ja varikatus on väga vastupidav ja kaunis lahendus.

Kas plastkatus on hea valik meie kliimas?

Kvaliteetne, kerge, kauakestev, sambla tekkimise vaba, ei kolise vihma ja tuule käes, lihtne paigaldada. Garantii 30 aastat!

Laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid kergkatuse ehituseks

Kui otsite valgust läbilaskvaid materjale katusealuse ehituseks, lehtlale seina tegemiseks vms? Gutta laineprofiiliga läbipaistvad katteplaadid on hea valik.

Ehitusmess Eesti Ehitab 5.-8. aprill 2023

Ehitus-ja sisustusvaldkonna mess, mis keskendub innovaatiliste tehnoloogiate jpt. teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele.

Light24 spetsialist annab nõu, kuidas planeerida välisvalgustust

Enne välisvalgustite paigaldamist visanda nende paiknemise plaan. Otsusta, milline hakkab olema valgustite toitesüsteem ja kus paiknema.

Halb ilm ei riku sinu pidulikke plaane

Välitingimustes ja vihmas toimuvaid üritusi saab päästa presendi, telkide või katetega, kui ilm pole liiga külm. Need peotelgid on erakordselt kvaliteetsed!

Uus-Veerenni park kutsub liikuma ja lugema

Merko rajas Uus-Veerenni kvartalisse üle 8500 ruutmeetri suuruse avaliku pargiala koos mänguatraktsioonide, linnaruumi elavdavate skulptuuride, puhkeala ja lugemisnurgaga.

Looduskivi ühendab praktilisuse, vastupidavuse ja unikaalse esteetilisuse

Looduskivide valimine sisekujundusprojektidesse ja müük.

Ostad uut kodu, kuid eelmise müük venib? Bonava tõi turule turvalise koduostu lahenduse

Bonava Eesti pakub oma koduostjatele turvatunnet, et meelepärane kodu ei jääks ostmata, kui elus peaks ette tulema ootamatusi.

Pea iga teine kinnisvaraostja usub, et soetab kodu kogu eluks

YIT Eesti värske uuringu kohaselt loodavad eestimaalased kinnisvara ostes, et uus elupind jääb neid terveks eluks teenima – tervelt 45% vastanutest.

Milline jahutus- ja küttesüsteem tagab kontoripinnal olulise energiasäästu?

Maaküttelahendusena on kasutusel vertikaalsed suletud energiapuurkaevud vundamendi põhja all. Selliseid auke lubatakse puurida ka tiheasustusega aladele, lubade taotlemine oluliselt kiirem.

Kas tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga siiski duši all käimist nautida?

Tahad vee ja energia eest vähem maksta, aga duši all käimist siiski nautida? Need lihtsad muudatused vannitoas mõjuvad hästi nii keskkonnale kui ka rahakotile

Geopoliitiline olukord loob eeldused ehitustööstuse ettevõtetele jätkusuutlikumaks muutumiseks

Jätkusuutlikkuse seisukohalt saab kõige täielikuma pildi sellest, kui palju CO2 emissioone hoonete ehitamise tulemusena tekib, viies läbi kõigi protsesside ja ressursside analüüsi.

Tartu Karl Bilder esinduses uus 1500 m2 puiduladu nüüd avatud

Karl Bilder esinduses on avatud uus 1500 m2 puiduladu. Lai valik puitmaterjali: sae- ja höövelmaterjal, puitlaast ja puitkiud plaadid, liimpuit, terrassilauad jpm.

Timbermore tammepuidust siseuksed: kvaliteetne ja vastupidav lahendus

Timbermore tammepuidust siseuksed on saadaval mitmekülgse disainide ja värvi valikuga.

Sadolini 2023. aasta värv on Wild Wonder - loodusest inspireeritud särav toon

Sadolin Aasta Värv 2023 Wild WonderTM on loodusest inspireeritud särav toon, mis aitab meil loodusega ühenduses olla ja end oma kodus paremini tunda.

Fassaad: Kiudtsement- vs puitvoodrilaud, kumb on odavam?

Kui mõni aasta oli kiudtsementvoodrilaud palju kallim kui puidu voodrilaud, siis tänavu seda enam teha ei saa. Hetkel on kiudtsementvoodrilaua m2 hind al. 31,95 €/m2 ja samaväärse puitvoodrilaua m2 hind keskmiselt 33 €/m2.

Tavaline veepump või puurkaevupump: kumba eelistada ja miks?

Olemas on 2 tüüpi veepumpasid: tavaline veepump ehk veeautomaat ja puurkaevupump. Kuidas valida veepumpa? Pumba võiks alata pumba graafikuga tutvumisest.

Mitmefunktsioonilised laeliistud: standardliist, valgustusliist, kardinapuuliist

Universaalseid laeliiste (dekoorliiste) saab kinnitada seina kolmel erineval moel: standardliistuna, valgustusliistuna (kinnitus seina külge) või kardinapuuliistuna (kinnitus lae külge).

Päikesepaneelide paigaldamine katusele

Käesolev artikkel keskendub lamekatusele. Lamekatusele saab päiksepaneele paigaldada sisuliselt kogu katuse pinnale.

Palkmaja suuri ehitusvigu ei andesta! Energiatõhus ja niiskuskindel palkmaja

Energiatõhusa ja niiskuskindla käistöö palkmaja ehitamine ja hooldamine. Mida silmas pidada ja kontrollida?

Kas kodu uues majas on energiasäästlikum?

2020. aasta algusest on uute hoonete energiatõhususe miinimumnõudeks A-klassi hoone ehk liginullenergia hoone. Oluliselt rekonstrueeritavad hooned aga peavad saavutama C-klassi.

Elektri hind sunnib ka sauna ehituseks ökonoomsemaid lahendusi leidma

Kõige rohkem energiat kasutab hea saunakogemuse võimaldamiseks keris, seepärast tuleks alustada selle õigest valikust. Eelistada tasub äpiga juhitavat.

Bauroci valikus uued Silroc silikaatplokid ja -tellised

Silroc silikaatplokkide peamine kasutuskoht on hoonete välisseinad ja helikindlad vaheseinad. Tänu plokkide suurele tihedusele on seina heliisolatsiooninäitajad esmaklassilised.

Juhtmevaba lambikesega rõdule, aeda ja piknikule

Juhtmevabad valgustid on just need, mida vajad, kui soovid õuesolemist õhtuti veelgi kauem nautida

Väikese vannitoa sisekujundus: kuidas planeerida ja viimistleda?

Nõuandeid väikese vannitoa remondiprotsessi nõustamisel jagab Espaki sisekujundaja. Tegemist oli 3,8 m² suuruse vannitoa remondiga vanas majas.

Sisearhitekt Ingrid Kuuli Naantali elamumessist: “Unikaalsed sise- ja välisruumid sulavad loodusega üheks”

2022. aastal on Soome elamumessi majades erilist rõhku pandud avatud köök-elutoa alale. Need on avarad, kõrgete lagede ja suurema pinnaga. Köögis on olemas ruum nii söögilauale kui köögisaarele.

Murukatus on kasulik linna ökokliimale ja aitab säästa küttekuludelt

Lihtsaim viis linnkeskkonna kliima parandamiseks on tuua sellesse rohkem elusloodust – taimi ja puid.Unikaalne viis seda teha on rajada taime- ja murukatused.

Arhitekt-disainer Maritsa Lukk Soome elamumessist: „Selle tunneb kohe ära, kui kodu loomisse on kaasatud eksperdid.“

Soome Naantali elamumessil (2022) jäi silma mõistlik ruumikasutus. Majad olid ruutmeetritelt pigem väiksemad, aga nii põhjalikult läbimõeldud, et kõik vajalik mahtus ära.

Külmumiskindlad aiakraanid FM Mattsson, MORA ja FROSTLINE

Meil on pakkuda külmumiskindel aiakraan soojale ja külmale veele. Saate autot pesta, basseini täita või kausutada aiadušši soovitud temperatuuriga.

Müürikivid aiakujunduses – praktilised ja efektsed

Müürikivide abil luuakse aias sujuvaid üleminekuid ühelt objektilt teisele, struktureerides nii õueruumi. Kaldega pinnase planeerimisel on müürikivid asendamatud.

Rannalipud ja tuulekotid - tõusev trend veespordihuviliste seas

Aina rohkem on erinevaid veespordihuvilisi. Liigutakse rannast randa, otsides sobivad tuuleolusid ja veetemperatuuri. Olgu see siis lohe- või purjelauasurf, kanuusõit

Plaanid osta renoveeritud korteri? Ehitusvead annavad märku ajaga!

Kui renoveeritud korteri puhul mõni süsteem on ülekäte lahendatud, näiteks sansõlm, kipub küsitavaid lahendusi esinema ka mujal korteris. 7 aastat on aeg, mil oluliste varjatud puuduste ilmnemisel vastutab müüja!

Kuidas valida interjööri stiiliga sobivad lülitid ja pistikupesad?

Nõuandeid, kuidas lüliteid ja pistikupesasid valida ja miks eelistada tuntud tootjate kvaliteettooteid, jagab Silmani Elektri turundusjuht Kaire Amelin.

Puidust aiamööbli renoveerimine – tõhusad ja lihtsad lahendused!

Immutusaine Holz Bio kaitseb puitu tõhusalt mädanemise, hallituse, puidukahjurite ja seeneeoste tekkimise eest. Puitmööbli viimistlemisel asendamatu!

CAMO LEVER - abimees terrassi paigaldajale

CAMO LEVER sirgendab ja lukustab terrassilauad paigale. CAMO PRO-NB terrassilaudade naeluti peidab kruvid.

6 nõuannet, mis aitavad leida oma unistuste rõdu

Paljude koduostjate soovide nimekirjas on rõdu, millel saaks pere ja sõprade õues olemist nautida.

Konteinerhaljastus, unikaalsed kõnniteed ja müürid aiakujunduses

Müürikivid, kõnnitee plaadid, äärekivid, peenrapiirded, lillekonteinerid, aiapostide mütsid, dekoratiivsete aiaskulptuurid, päikesevarju toestuskivid.

ESSVE Edgefast - 5 korda kiirem terrassilaudade paigaldamise meetod!

Uus süsteem terrassilaudade paigaldamiseks.Terrassilauad fikseeritakse peidetult. Kinnitusjäljed ei jää terrassi pinnal nähtavale ega teki teravaid puidukilde.

Keraamiliste plaatide värvimine: 12 lihtsat sammu

Keraamiliste plaatide värvimine on teema, mis kodu kujundamisel järjest populaarsust kogub. See on lihtne ja taskukohane viis põrand või seinad stiilseks muuta.

Puumarketi terrassimaterjalide valik ja võimalused

Puumarketi valikus on erinevate profiilide ja pikkustega immutatud okaspuidust, naturaalsest lehisest, termotöödeldud ja hooldusvaba komposiitmaterjalist terrassilauad.

Gaasikatla väljavahetamine ja hübriidlahenduste võimalused

Gaasikatla väljavahetamine, täpsemalt hüübriid küttelahenduse loomine õhk-vesi soojuspumba lisamisega, maksab 200 m² eramaja puhul ca 8000 €.

Kuni 60 m2 palksaun-elumaja ehitamine ja tüüpvead

Palkmaja palgi suuruse ja materjali valimine, palkseinte soojustamine, katuse ehitamine. Palksauna siseviimistlustööd.

Revonia maakelder-moodulmajal on traditsioonilise keldri omadused

Monoliitsest betoonist maakelder-moodulmaja suurus on alates 4,5 m² kuni sadade ruutmeetriteni välja. Maakeldri ehitamine.

Korter paneelmajas. Milliste probleemidega tuleb arvestada?

Kinnisvara ostueelse kontrolli teenus aitab need nii järelturukorteri kui uusarenduse korteri puhul tuvastada.

Divero Ehitus: erilahendustega puidust saunamajad, klaaspaviljonid, grillmajad

Divero Ehitus tegeleb puidust väikemajade tootmisega. Valikus on saunamajad, suvemajad, aiamajad (aiapaviljonid, lehtlad, grillmajad, kuurid, garaažid).

Välikäimla - praktiline igas maakodus!

Divero Ehitus pakub kolme tüüpi käimlaid. Freesprussist välikäimla A sees on puidust istumiskast. Mõeldud kasutamiseks Separett kuivkäimlaga.

Niiskus- ja kulumiskindlad Sadolin Easy Care ja Ambiance värvid

EasyCare Kitchen&Bathroom on matt seina-ja laevärv, mis on rasvaplekkide, niiskuse ja hallituse kindel. Revolutsiooniline mustust hülgava tehnoloogia.

Nõuanded ruumi akustika probleemide lahendamiseks kangastega

Ruumi akustika parandamine. Tüüpviga on see, et ei tehta vahet heli neeldumisel ja heli isoleerimisel. Kajavad ruumid vajavad heli neelavaid materjale.

Sauna ehitamine korteri vannituppa

Tänu kaasaegsetele tehnoloogilistele võimalustele ja materjalidele on sauna ehitamine võimalik peaaegu igasse ruumi ja kohta, ka väikese korteri vannituppa.

ALUTHERMO tagasipeegelduv soojustusmaterjal aitab energiat kokku hoida

Aluthermo Quattro ekstraõhuke (10 mm) isolatsioonimaterjal sobid ideaalselt valatava põranda, seina, lae ja katuse soojustustöödeks. U = 0,175w/m2 K. Parim hind Eestis - Metalplast!

KÜSI NÕU: ahjud, kaminad, pliidi, korstnad

Siin saab küsida tasuta nõu pottsepalt ja korstnapühkijalt kõikvõimalike ahjusid, kaminaid, pliite ja korstnaid puudutavate teemadega kohta.

Et katus kestaks: 5 ohumärki, mida tähele panna

Katuse tervist mõjutavad talvel ühed ja suvel teised tegurid. Lisaks külmale ja soojale mõjuvad katustele veel päike, tuul, sademed, inimtegevus ja mitmed muudki tegurid.

Bauroc videopodcasti 8-osaline sari: kivimaja ehitamine

Tasub kuulata kui kivimaja ehitamine on teemakorras. Esimese osa teemaks olid päris uue kodu erinevad valikud, teises projekteerimisega ja ehitusloa taotlemisega seotud teemad.

Peidetud raamiga seinasisene lükanduks Ermetika

Peidetud raamiga seinasisesel lükanduksel pole näha ei lenge ega ka liiste, ainult seinaga samas viimistluses vormistatud ava.

Betoonist trepikatteplaadid - libisemiskindel ja vastupidav lahendus!

Kuidas trepimademeplaate paigaldada? Uue trepi ehitus ja olemasoleva trepi renoveerimine. Betoonist trepiplaadi valimine.

Kuidas valida soojaveeboilerit?

Soovitame eelistada kaitstud ehk kinnise küttekehaga soojaveeboilerit, mis on vertikaalselt paigutatav. Veeboileri märgis A++ ei ole kõige olulisem näitaja!

Ahju ja kamina viimistlemine: kuidas ja millega seda teha?

Ahju ja kamina viimistlemiseks sobivad hästi looduslikud savi ja lubja baasil viimistlusmaterjalid. Tadelakt on täiesti kuumakindel ja praktiliselt hooldusvaba.

Valgustuse kavandamine maastikuarhitektuuris

Et valgus täidaks oma eesmärki ja ei tekitaks valgusreostust, tuleb aia valgustamine põhjalikult läbi mõelda ning teha plaan. Valgustemperatuur Kelvin on oluline...

Eramaja renoveerimine: miks on sise- ja välisruum mõistlik tervikuna lahendada?

Renoveerimisprojekt toob enamasti kaasa sisearhitektuurse planeeringu ja tehnovõrkude ümberkorraldamise. Samuti maastikuarhitektuurse projekti muutmise.

Woodmood – unikaalsed põrandalauad ja seinalauad

Sisevoodrilaud Dragon on põnevalt reljeefse ja põletatud pinna taolise efektiga ja Arktik põrandalauad loomulikult kulunud välimuse ja dekoratiivse puidumustriga.

GoldenTile keraamilised plaadid – kvaliteet mõistliku hinnaga!

GoldenTile keraamilised plaadid pakuvad tõelist valikuvabadust interjööri kujundamiseks. Plaadipood.

Kuidas valida kodu, mis on täna valmis vaid paberil?

Kaardista enda vajadused. Kui suurt kodu sul vaja on ja mitu tuba oleks optimaalne? Selgita välja oma võimalused.

Meist - Teenused - Kontakt
Inkodu.ee (sisekujundus – sisustus - ehitus - aed) - E-post: info @ inkodu.ee
Kõik õigused kaitstud - inkodu.ee ®. Info kasutamine loata ei ole lubatud!
Facebook Linkedin Instagram Google Twitter Youtube