Pojengi võrreldakse Hiina luules tihti naise ilu ja graatsiaga. Lisaks ilule on pojengis peidus ka majanduslik küllus ja edukus.
Aeda on aja- ja rahasäästlikum rajada, kui sul on olemas läbimõeldud kujundusplaan.
Kas oled liiga kauaks ühte kohta seisma jäänud ja vajad muutust? Feng shui Bagua energiaõpetus võib imet teha!
Feng shui. Inimene vajab 2 põhivajaduse täitmiseks ehk rahul ja tasakaalus olemiseks: tunda ennast turvaliselt ja omada kontrolli ümbritseva üle.
Dina armastab sisekujunduse juures enim tööd ruumi planeeringuga ja valgusega, meeldib ruumi personaliseerida ja omavahel viimistlusmaterjale sobitada.
Hea emotsiooniga aias on olemas nii muruplats, veesilm, madalamad taimed silmailuks ja kõrgemad vormid turvatunde tekitamiseks.
Olles teadlik energia liikumise seadustest looduses ja elades nendega kooskõlas, oleme tasakaalus ning terved ja meie tegemised-toimetused edenevad hästi.
Mida tähele panna laste toa kujundamisel?
Feng shui ei ole imeteadus, vaid lihtsalt kasulikud nõuanded, mis pärinevad loodusest endast ning mida järgides saame aidata kaasa muuta oma kodu turvaliseks pesaks.
Feng shui eesmärk on luua harmooniline elukeskkond, kus tuntakse end igatepidi hästi. Tasakaal pole tähtis ainuüksi eluruumides, vaid ka väljaspool seda.
Ruumide aktiviseerimine lillede abil on loominguline protsess. Lõikelille peetakse üheks tugevamaks aktiveerijaks.
Juba 5000 aastat tagasi pani hiina õpetlane Fu Xi esmakordselt kirja feng shui ühe põhialuse: oluline on tagada inimese turva- ja heaolutunne.
Kas iidne hiina elutarkus kehtib ka tänapäeva Eestis? Kas piisab tuulekellast ukse kohal ja rahapajast rikkusenurgas, et elu käima läheks?